Na úvodní stránku





Zápasy Ligy TTC Praha na únor 2017

Fuček Miloslav

2017-02-09

Liga TTC Praha

Přečteno: 218

Komentářů: 0


Přinášíme kompletníprogram Ligy TTC Praha rekreačního oddílu na únor 2017, který má na pro 1. ligu 1. až 3. kolo a pro 2. ligu 1. až 5. kolo.


1. liga je rozlosována pro deset hráčů, 2. liga pro 14 hráčů a zatím je v ní ještě jedno místo volné. Případný v pořadí první nový člen na něj může být zařazen. Ostatní pak budou čekat, až bude dost hráčů na otevření 3. ligy. To je nejméně šest hráčů.

1. liga

 

Domácí

Host

Kolo

Čas

Stůl

Datum

Fuček Miloslav

Pešata Karel

1

18.00

1

13.02.17

Jung René

Jansa Jiří

1

18.00

2

13.02.17

Buriánek Václav

Smíšek Jaroslav

1

18.00

3

13.02.17

Hudec Ondřej

Majer Michal

1

18.00

4

13.02.17

Váňa Petr

Otrusinová Jitka

1

18.30

2

13.02.17

Jung René

Váňa Petr

2

18.00

4

20.02.17

Pešata Karel

Buriánek Václav

2

18.00

3

20.02.17

Smíšek Jaroslav

Hudec Ondřej

2

18.00

3

20.02.17

Jansa Jiří

Majer Michal

2

18.00

1

20.02.17

Otrusinová Jitka

Fuček Miloslav

2

19.00

1

13.02.17

Fuček Miloslav

Jansa Jiří

3

18.00

1

27.02.17

Váňa Petr

Jansa Jiří

3

18.00

2

27.02.17

Buriánek Václav

Otrusinová Jitka

3

18.00

3

27.02.17

Hudec Ondřej

Pešata Karel

3

18.00

4

27.02.17

Majer Michal

Smíšek Jaroslav

3

18.00

5

27.02.17

2. liga

 

Domácí

Host

Kolo

Čas

Stůl

Datum

Panka Miroslav

Hrneček Vojtěch

1

18.00

6

13.02.17

Remšík Jan

Kolpek Stanislav

1

19.00

6

13.02.17

Kvasnička Libor

Hrabáková Dana

1

19.00

5

13.02.17

Malá Božena

Sumida Eiko

1

18.30

5

13.02.17

Varaďa Marcel

Boegner Britta

1

18.00

5

13.02.17

Wichs Sáša

Benátská Galina

1

18.00

7

13.02.17

Maláková Olga

Wichs Sáša

2

18.30

4

13.02.17

Varaďa Marcel

Malá Božena

2

18.30

3

13.02.17

Boegner Britta

Kolpek Stanislav

2

18.30

6

13.02.17

Benátská Galina

Panka Miroslav

2

18.30

7

13.02.17

Hrabáková Dana

Remšík Jan

2

19.30

5

13.02.17

Hrneček Vojtěch

Kvasnička Libor

2

19.30

6

13.02.17

Kvasnička Libor

Benátská Galina

3

18.30

6

20.02.17

Remšík Jan

Hrneček Vojtěch

3

19.00

5

13.02.17

Kolpek Stanislav

Hrabáková Dana

3

18.30

5

20.02.17

Wichs Sáša

Sumida Eiko

3

18.00

7

20.02.17

Malá Božena

Boegner Britta

3

18.00

5

20.02.17

Panka Miroslav

Maláková Olga

3

18.00

6

20.02.17

Maláková Olga

Kvasnička Libor

4

18.30

4

27.02.17

Benátská Galina

Remšík Jan

4

19.30

7

27.02.17

Boegner Britta

Hrabáková Dana

4

18.00

6

27.02.17

Sumida Eiko

Panka Miroslav

4

18.00

7

27.02.17

Varaďa Marcel

Wichs Sáša

4

18.30

5

27.02.17

Hrneček Vojtěch

Kolpek Stanislav

4

18.30

6

27.02.17

Hrabáková Dana

Hrneček Vojtěch

5

19.00

4

27.02.17

Wichs Sáša

Malá Božena

5

19.00

5

27.02.17

Panka Miroslav

Varaďa Marcel

5

19.00

6

27.02.17

Remšík Jan

Maláková Olga

5

19.00

3

27.02.17

Kvasnička Libor

Sumida Eiko

5

19.30

5

27.02.17

Kolpek Stanislav

Benátská Galina

5

19.00

7

27.02.17


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.01.2018