Na úvodní stránku





V 14. kole úspěšnost našich týmů 66,67%

Fuček Miloslav

2017-02-13

Pražský přebor

Přečteno: 189

Komentářů: 0


Čtyři vítězství a dvě porážky je bilance našich týmů v 14. kole pražského přeboru drusžtev dospělých. Týmy E a F měly volno.


TTC Praha A - TJ Sokol Michle E 10:3

Remunda, Vokurka - Votípka, Kocian 3:2(-10,5,8,-8,3), Chlumský, Jelínek - Urban, Kucharčík 3:0(8,10,9), Vokurka - Votípka 2:3(-9,7,-6,5,-12), Remunda - Kocian 3:2(10,-9,9,-10,5), Chlumský - Urban 3:0(9,8,12), Jelínek - Kucharčík 3:0(10,9,4), Remunda - Votípka 3:2(-6,7,-11,14,9), Chlumský - Kocian 3:0(5,10,7), Jelínek - Urban 3:2(-12,-7,6,12,11), Vokurka - Kucharčík 1:3(-10,-5,5,-2), Chlumský - Votípka 1:3(-9,4,-8,-7), Jelínek - Kocian 3:1(-6,6,12,10), Vokurka - Urban 3:1(-9,9,10,6)

Body domácích: Jelínek 3,5, Remunda 2,5, Chlumský 2,5, Vokurka 1,5

Body hostů: Votípka 2, Kucharčík 1, Kocian 0, Urban 0

Soutěž: 2. třída A

Hráno: CST Ďáblice 26. 1. 2017

 

TJ Sokol Nové Vysočany - TTC Praha B 10:7

Černý, Litomiský - Fiala, Růzha 3:0(9,9,8), Adámek, Klindera - Fejks, Szilágyi 3:0(7,8,7), Černý - Fejks 0:3(-10,-9,-12), Klindera - Szilágyi 0:3(-6,-7,-7), Adámek - Ruzha 3:2(-5,7,-9,8,11), Litomiský - Fiala 3:2(2,6,-6,-12,5), Klindera - Fejks 1:3(-14,8,-9,-5), Adámek - Szilágyi 2:3(-4,-9,11,7,-7), Litomiský - Ruzha 3:1(1,8,-13,2), Černý - Fiala 3:0(6,11,4), Adámek - Fejks 2:3(5,-8,-8,7,-12), Litomiský - Szilágyi 3:0(6,7,6), Černý - Ruzha 0:3(-8,-4,-8), Klindera - Fiala 1:3(-5,-4,10,-9), Litomiský - Fejks 3:1(-9,7,11,13), Černý - Szilágyi 3:2(-7,5,5,-8,5), Klindera - Ruzha 3:2(-8,-9,5,9,7)

Body domácích: Litomiský 4,5, Černý 2,5, Klindera 1,5, Adámek 1,5

Body hostů: Fejks 3, Szilágyi 2, Ruzha 1, Fiala 1

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Vysočany 26. 1. 2017

 

TTC Praha C - TJ Loko Vršovice G 10:4

Zahradník, Mutl - Hanek, Mládek 3:0(5,4,7), Poulíček, Brýna - Dušek, Lexa 1:3(10,-7,-5,-5), Poulíček - Mládek 0:3(-9,-8,-7), Mutl - Lexa 1:3(-7,7,-11,-3), Brýna - Dušek 3:0(3,12,6), Zahradník - Hanek 3:0(6,8,1), Mutl - Mládek 3:1(-8,6,9,7), Brýna - Lexa 2:3(-5,-9,5,6,-7), Zahradník - Dušek 3:1(1,-9,6,3), Poulíček - Hanek 3:0(10,5,8), Brýna - Mládek 3:2(-9,10,10,-7,10), Poulíček - Dušek 3:1(7,-6,7,6), Mutl - Hanek 3:0 w.o.

Body domácích: Zahradník 3,5, Poulíček 2, Brýna 2, Mutl 1,5, w.o. 1

Body hostů: Lexa 2,5, Mládek 1, Dušek 0,5, Hanek 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: CST Ďáblice 25. 1. 2017

 

VŠSK MFF Praha B - TTC Praha D 0:10

Milota, Pavlík - Fiala, Smíšek 1:3(-5,8,-6,-8), Syrovátková, Veselý - Ruzha, Haba 0:3(-6,-9,-8), Veselý - Ruzha 0:3(-8,-6,-2), Syrovátková - Haba 0:3(-9,-5,-3), Milota - Fiala 0:3(-8,-7,-3), Pavlík - Smíšek 0:3(-8,-3,-5), Syrovátková - Ruzha 0:3(-8,-6,-9), Milota - Haba 2:3(9,9,-10,-5,-6), Pavlík - Fiala 0:3(-6,-6,-5), Veselý - Smíšek 1:3(-11,-6,7,-7), Milota - Ruzha 0:3(-3,-7,-3)

Body domácích: nikdo

Body hostů: Ruzha 2,5, Haba 2,5, Fiala 2,5, Smíšek 2,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: SCUK Praha 10 25. 1. 2017

 

SK Slivenec - TTC Praha G 3:10

Flodr, Žolnerčík - Váňa, Petr 0:3(-8,-8,-9), Ondráček, Svoboda - Sobota, Hrneček 3:2(-3,-8,6,7,8), Žolnerčík - Sobota 1:3(5,-6,-5,-8), Svoboda - Hrneček 3:0(4,6,6), Ondráček - Váňa 0:3(-2,-2,-8), Flodr - Petr 1:3(-9,-4,9,-6), Svoboda - Sobota 3:1(-8,10,8,2), Ondráček - Hrneček 2:3(-6,7,8,-5,-5), Flodr - Váňa 1:3(-2,-6,11,-2), Žolnerčík - Petr 0:3(-10,-8,-7), Ondráček - Sobota 0:3(-9,-9,-10), Flodr - Hrneček 0:3(-8,-8,-8), Žolnerčík - Váňa 0:3(-4,-4,-5)

Body domácích: Svoboda 2,5, Ondráček 0,5, Žolnerčík 0, Flodr 0

Body hostů: Váňa 3,5, Petr 2,5, Sobota 2, Hrneček 2

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Slivenec 23. 1. 2017

 

SF SKK El NIňo Praha D - TTC Praha 9:1

Jebavá, Seidlová - Bláhová, Boegner 3:0(8,7,4), Jebavá - Malá 3:0(1,4,9), Seidlová - Boegner 0:3(-3,-3,-4), Kaucká - Bláhová 3:0(8,9,7), Seidlová - Malá 3:1(4,8,-7,5), Jebavá - Bláhová 3:1(4,-10,2,5), Kaucká - Boegner 3:1(5,5,-9,4), Seidlová - Bláhová 3:2(-9,9,8,-5,2), Kaucká - Malá 3:0(3,8,9), Jebavá - Boegner 3:0(11,4,5)

Body domácích: Jebavá 3,5, Kaucká 3, Seidlová 2,5

Body hostů: Boegner 1, Bláhová 0, Malá 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Koltářka 23. 1. 2017


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.01.2018