Na úvodní stránku





Ve 20. kole opět aktivní kladná bilance našich týmů

Fuček Miloslav

2017-03-28

Pražský přebor

Přečteno: 417

Komentářů: 0


Ve 20. kole pražského přeboru dospělých jsme se opět dočkali kaldné bilance našich týmů. Volmo měl jediný, tým, ostatní týmy se zasloužily o 4 vítězství, jednu remízu a dvě porážky.


Slovan KST Bohnice D – TTC Praha A 8:10

Balcar, Zerkal – Chlumský, Jelínek 2:3(10,-11,-8,13,-7), Klouček, Mirovský – Remunda, Vokurka 3:0(6,8,5), Mirovský – Remunda 3:2(8,-8,5,-4,5), Klouček – Chlumský 2:3(-9,8,-8,7,-5), Zerkal – Vokurka 0:3(-7,-7,-4), Balcar – Jelínek 3:1(6,7,-10,8), Klouček – Remunda 3:0(8,4,4), Zerkal – Chlumský 0:3(-3,-6,-8), Balcar – Vokurka 3:2(-8,8,-9,8,6), Mirovský – Jelínek 3:0(8,10,9), Zerkal – Remunda 0:3(-9,-7,-8), Balcar – Chlumský 0:3(-5,-9,-8), Mirovský – Vokurka 3:1(-4,8,10,8), Klouček – Jelínek 3:0(8,8,8), Balcar – Remunda 2:3(-9,-2,8,3,-7), Mirovský – Chlumský 1:3(-9,5,-5,-9), Klouček – Vokurka 3:2(-7,6,12,-9,7), Radouš – Jelínek 3:1(-9,6,6,5)

Body domácích: Klouček 3,5, Mirovský 3,5, Balcar 2, Radouš 1, Zerkal 0

Body hostů: Chlumský 4,5, Remunda 2, Vokurka 1, Jelínek 0,5

Soutěž: 2. třída A

Hráno: Bohnice 23. 3. 2017

 

TJ Sokol Kbely B – TTC Praha B 10:5

Klouček, Jursa – Szilágyi, Smíšek 3:1(3,5,-5,4), Kučera, Hanke – Zahradník, Fejks 3:0(7,10,3), Kučera – Fejks 3:1(-6,6,5,10), Jursa – Zahradník 2:3(-8,7,7,-5,-5), Hanke – Szilágyi 2:3(-10,9,-7,6,-6), Klouček – Smíšek 3:2(-8,5,-8,8,7), Jursa – Fejks 3:0(11,9,9), Hanke – Zahradník 2:3(-10,7,-7,6,-7), Klouček – Szilágyi 3:1(12,-14,8,7), Kučera – Smíšek 3:1(4,2,-4,3), Hanke – Fejks 1:3(-13,-6,4,-6), Klouček – Zahradník 3:2(-9,8,4,-8,8), Kučera – Szilágyi 0:3(-5,-10,-9), Jursa – Smíšek 3:1(-5,3,9,9), Klouček – Fejks 3:2(-9,12,9,-8,6), Kučera – Zahradník 0:3(-9,-9,-12)

Body domácích: Klouček 4,5, Kučera 2,5, Jursa 2,5, Hanke 0

Body hostů: Zahradník 2, Szilágyi 2, Fejks 1, Smíšek 0

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Kbely 23.3. 2017

 

TTC Praha C – SF SKK El Niňo Praha M 10:7

Brýna, Bárta – Brož, Tkačík 0:3(-5,-6,-7), Mutl, Zahradník 3:0 w.o., Brýna – Brož 1:3(-8,-7,8,-8), Poulíček – Tkačík 1:3(-4,-9,11,-5), Mutl – Nogoev 3:0(8,8,6), Bárta 3:0 w.o., Poulíček – Brož 1:3(-7,7,-11,-8), Mutl – Tkačík 3:2(-5,-10,6,9,10), Bárta – Nogoev 3:0(7,12,5), Brýna 3:0 w.o., Mutl – Brož 1:3(-6,-8,8,-6), Bárta – Tkačík 2:3(-7,6,9,-8,-11), Brýna – Nogoev 3:0(5,6,5), Poulíček 3:0 w.o., Bárta – Brož 3:1(-2,2,4,12), Brýna – Tkačík 0:3(-7,-3,-8), Poulíček – Nogoev 3:0(9,3,8)

Body domácích: Mutl 2, Bárta 2, Brýna 1, Poulíček 1, W.O. 4

Body hostů: Brož 3,5, Tkačík 3,5, Nogoev 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: CST Ďáblice 22. 3. 2017

 

TTC Praha D – TJ Slovan Svoboda 10:3

Jansa, Fiala – Čížek, Mička 2:3(9,-7,-6,6,-4), Filip, Haba – Krupa, Barbora 3:2(-8,8,-8,4,7), Fiala – Čížek 1:3(7,-5,-9,-7), Jansa – Mička 3:1(9,-10,9,11), Haba – Barbora 3:2(-4,4,-4,9,2), Filip – Krupa 3:0(8,9,7), Jansa – Čížek 1:3(-7,-6,6,-9), Haba – Mička 3:0(5,9,9), Filip – Barbora 3:0(6,4,5), Fiala – Krupa 3:0(8,9,3), Haba – Čížek 3:1(-10,6,6,6), Filip – Mička 3:1(7,-10,7,8), Fiala – Barbora 3:2(-9,7,-7,7,7), Jansa – Krupa 2:3(5,-9,-9,4,-7)

Body domácích: Filip 3,5, Haba 3,5, Fiala 2, Jansa 1

Body hostů: Čížek 2,5, Mička 0,5, Barbora 0, Krupa 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 23. 3. 2017

 

SK Slivenec D – TTC Praha E 2:10

Helcl, Svoboda – Brýna, Bárta 2:3(10,10,-3,-7,-9), Ondráček, Žolnerčík – Haba, Fuček 2:3(-8,4,9,-8,-12), Ondráček – Haba 0:3(-5,-4,-7), Žolnerčík – Brýna 2:3(-6,12,-10,8,-3), Helcl – Fuček 3:0(7,14,2), Svoboda – Bárta 2:3(9,8,-6,-6,-8), Žolnerčík – Haba 0:3(-9, w.o.), Helcl – Brýna 0:3(-10,-12,-6), Svoboda – Fuček 3:0(5,10,7), Ondráček – Bárta 0:3(-8,-8,-6), Helcl – Haba 2:3(10,-7,-8,6,-2), Svoboda – Brýna 0:3(-13,-6,-4)

Body domácích: Svoboda 1, Helcl 1, Ondráček 0, Žolnerčík 0

Body hostů: Haba 3,5, Brýna 3,5, Bárta 2,5, Fuček 0,5

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Slivenec 21. 3. 2017

 

TTC Praha G – SK Dolní Měcholupy C 9:9

Petr, Váňa – Chutný, Čadil 3:2(14,-6,-9,6,9), Remunda, Listík – Kácl D., Kácl J. 1:3(-9,-5,5,-3), Váňa – Čadil 2:3(5,-6,-5,14,-5), Listík – Chutný 0:3(-3,-5,-6), Petr -Kácl J. 0:3(-4,-6,-5), Remunda – Kácl D. 3:2(10,-7,-8,10,6), Listík – Čadil 1:3(-5,-8,8,-3), Petr – Chutný 3:1(7,11,-9,9), Remunda – Kácl J. 1:3(-11,11,-9,-10), Váňa – Kácl D. 3:0(6,10,5), Petr – Čadil 1:3(11,-9,-4,-10), Remunda – Chutný 3:0(4,5,5), Váňa – Kácl 3:1(2,5,-9,8), Listík – Kácl D. 0:3(-8,-9,-7), Remunda – Čadil 3:1(5,6,-8,10), Váňa – Chutný 3:0(10,9,8), Listík – Kácl J. 0:3(-5,-7,-7), Petr – Kácl D. 3:0(7,9,3)

Body domácích: Váňa 3,5, Remunda 3, Petr 2,5, Listík 0

Body hostů: Kácl J. 3,5, Čadil 3, Kácl D. 1,5, Chutný 1

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 22. 3. 2017

 

TTC Praha – TJ Loko Vršovice C 6:4

Bláhová, Boegner – Bláhová. Filová 3:0(4,9,4), Malá – Kosťová 1:3(-9,9,-5,-6), Bláhová – Filová 1:3(6,-9,-6,-7), Boegner – Bláhová 3:0(9,11,6), Bláhová – Kosťová 3:1(-7,8,8,7), Malá – Bláhová 3:2(6,-11,6,-11,9), Boegner – Filová 0:3(-8,-6,-5), Bláhová – Bláhová 3:1(3,-11,9,8), Boegner – Kosťová 3:0(6,6,5), Malá – Filová 0:3(-3,-6,-6)

Body domácích: Bláhová 2,5, Boegner 2,5, Malá 1

Body hostů: Filová 3, Kosťová 1, Bláhová 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: CST Ďáblice 23. 3. 2017


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
20.11.2018