Na úvodní stránku





Superliga TTC Praha dospěla do své poloviny

Fuček Miloslav

2017-04-08

Poháry a mistrovství TTC Praha

Přečteno: 271

Komentářů: 0


Byl dohrán a uzavřen 1. stupeň Superligy TTC Praha. Jaké přinesl výsledky?


Skupina A

Jung – Otrusinová 3:0(2,3,7), Varaďa – Buriánek 0:3(-6,-6,-3), Hudec – Malá 3:0(7,6,8)

Otrusinová – Malá 3:2(7,5,-7,-5,12), Buriánek – Hudec 3:0(5,9,7), Jung – Varaďa 3:0(1,4,2)

Varaďa – Otrusinová (nehráno), Hudec – Jung 0:3(-8,-4,-7), Malá – Buriánek 0:3(-5,-4,-8)

Otrusinová – Buriánek (nehráno), Jung – Malá 3:0(1,12,6), Varaďa – Hudec 1:3(-9,-9,6,-8)

Hudec – Otrusinová 3:0(9,6,7), Malá – Varaďa 1:3(-4,-7,8,-7), Buriánek – Jung 1:3(-7,-8,6,-10)

Jung – Otrusinová (nehráno), Varaďa – Buriánek 0:3(-11,-6,-3), Hudec – Malá 3:0(6,7,6)

Otrusinová – Malá (nehráno), Buriánek – Hudec 3:0(13,13,10), Jung – Varaďa (1,5,6)

Varaďa – Otrusinová (nehráno), Hudec – Jung 0:3(-6,-8,-4), Malá – Buriánek 0:3(-6,-5,-9)

Otrusinová – Buriánek (nehráno), Jung – Malá 3:0(2,3,8), Varaďa – Hudec 1:3(-8,-9,9,-9)

Hudec – Otrusinová (nehráno), Malá – Varaďa 1:3(6,-6,-6,-10), Buriánek – Jung 3:0 w.o.

Z této skupiny byla vyřazena Jitka Otrusinová, která neodehrála nadpoloviční počet zápasů.

 

Pořadí skupiny A

1. Václav Buriánek 15, 2. René Jung 14, 3. Ondřej Hudec 11, 4. Marcel Varaďa 10, 5. Božena Malá 8

 

Skupina B

Jansa - Majer 0:0 w.o., Panka – Smíšek 0:3(-6,-8,-7), Wichs – Hrneček 3:2(8,-8,10,-6,6)

Majer – Hrneček 3:2(-7,-6,10,4,5), Smíšek – Wichs 3:0(6,8,10), Jansa – Panka 3:0(0,2,-9,6)

Panka – Majer 1:3(8,-7,-7,-8), Wichs – Jansa 3:0 w.o., Hrneček – Smíšek 0:3(-6,-2,-5)

Majer – Smíšek 0:3 w.o., Jansa – Hrneček 3:0(5,4,5), Panka – Wichs 3:1(4,-5,5,4)

Wichs – Majer 3:1(8,7,-8,7), Hrneček – Panka 0:3(-4,-9,-7), Smíšek – Jansa 2:3(-9,8,-6,10,-9)

Jansa – Majer 0:0 w.o., Panka – Smíšek 1:3(-5,5,-6,-7), Wichs – Hrneček 2:3(-8,-8,8,4,-7)

Majer – Hrneček 0:3 w.o., Smíšek – Wichs 3:0(7,5,9), Jansa – Panka 3:0(/6,7,8)

Panka – Majer 3:2(8,8,-4,-4,8), Wichs – Jansa 3:0w.o., Hrneček – Smíšek 0:3(-5,-2,-4)

Majer – Smíšek 0:3 w.o., Jansa – Hrneček 3:0(0,4,7), Panka – Wichs 3:2(-8,-8,5,6,10)

Wichs – Majer 3:0 w.o., Hrneček – Panka 0:3(-4,-7,-5), Smíšek – Jansa 3:0 w.o.

Z této skupiny nebyli z důvodu neodejhrání nadpolovičního počtu zápasů klasifikováni a byli vyřazeni Jiří Jansa a Michal Majer.

 

Pořadí skupiny B

1. Jaroslav Smíšek 12, 2. Miroslav Panka 10, 3. Sáša Wichs 7 (5:5, 93:91), 4. Marcel Hrneček 7 (5:5, 91:93)

 

O 3. pustupujícím ve skupině B rozhodovaly vzájemné zápasy, kde byly stejné sety 5:5 a tak rozhodly míčky ve prospěch Sáši Wichse.

 

Do finálové skupiny o 1. až 6. místo postupují: Václav Buriánek, René Jung, Ondřej Hudec, Jaroslav Smíšek, Miroslav Panka a Sáša Wichs. Ve skupině o 7. až 12. místo zatím jsou (včetně dodatkově přihlášených): Božena Malá, Marcel Hrneček, Britta Boegner a Olga Maláková. Protože Marcel Varaďa se odstěhoval, nepokračuje ani v Superlize TTC Praha, tak jsou zde ještě dvě volná místa.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
17.10.2018