Na úvodní stránku





Závěr na 75%

Fuček Miloslav

2017-04-12

Pražský přebor

Přečteno: 140

Komentářů: 0


V posledním kole pražského přeboru družstev dospělých se zapojily do bojů všechny naše týmy a zaznamenali jsme šest vítězství a dvě porážky, tedy úspěšnost 75%.


SF SKK El Niňo Praha I - TTC Praha A 8:10

Beran M., Beran T. - Remunda, Vokurka 3:1(8,2,-6,4), Khalaila, Náhlik - Chlumský, Jelínek 2:3(-9,6,7,-9,-6), Beran M. - Remunda 1:3(-13,-4,9,-8), Khalaila - Zahradníček 2:3(6,8,-8,-8,-10), Náhlik - Chlumský 0:3(-5,-5,-4), Beran T. - Vokurka 3:2(11,-8,10,-7,9), Khalaila - Remunda 1:3(-5,-4,10,-11), Náhlik - Zahradníček 0:3(-12,-8,-9), Beran T. - Chlumský 3:0(4,6,9), Beran M. - Vokurka 3:1(7,10,-6,8), Náhlik - Remunda 1:3(-8,9,-5,-7), Beran T. - Zahradníček 3:1(11,4,-8,1), Beran M. - Chlumský 3:1(-9,9,10,6), Khalaila - Jelínek 3:1(13,8,-7,8), Beran T. - Remunda 1:3(11,-9,-2,-9), Beran M. - Zahradníček 3:1(-11,4,8,7), Khalaila - Chlumský 0:3(-15,-7,-4), Náhlik - Jelínek 1:3(9,-11,-11,-9)

Body domácích: Beran T. 3,5, Beran M. 3,5, Khalaila 1, Náhlik 0

Body hostů: Remunda 4, Chlumský 2,5, Zahradníček 2, Jelínek 1,5, Vokurka 0

Soutěž: 2. třída A

Hráno: Kotlářka 7. 4. 2017

 

TJ Stadion Žižkov Ulita D - TTC Praha B 10:3

Ťuík, Baxa - Filip, Szilágyi 3:1(-5,9,10,6), Dalešický J., Dalešický T. - Moravec, Fejks 3:0 w.o., Ťuík - Filip 3:1(10,-5,8,9), Baxa - Fejks 3:0 w.o., Dalešický T. - Moravec 0:3(-6,-6,-8), Dalešický J. - Szilágyi 3:0(12,5,8), Baxa - Filip 0:3(-6,-7,-9), Dalešický T. - Fejks 3:0 w.o., Dalešický J. - Moravec 3:2(-5,7,-7,8,6), Ťuík - Szilágyi 3:2(10,-8,-11,10,5), Dalešický T. - Filip 0:3(-7,-8,-11), Dalešický J. - Fejks 3:0 w.o., Ťuík - Moravec 3:0(5,14,10)

Body domácích: Ťuík 3,5, Dalešický J. 2, Baxa 0,5, Dalešický T. 0, w.o. 4

Body hostů: Filip 2, Moravec 1, Szilágyi 0

Soutěž: 5. třída A

Hráno: DDM Ulita 3. 4. 2017

 

TTC Praha C - TJ Stadion Žižkov Ulita E 4:10

Brýna, Houček - Koutník, Ťuík 0:3(-9,-4,-10), Buriánek, Listík - Najbertová, Vokál R. 0:3(-4,-3,-6), Brýna - Ťuík 0:3(-8,-8,-7), Buriánek - Vokál R. 1:3(-8,-5,9,-8), Listík - Najbertová 2:3(-8,4,9,-7,-6), Houček - Koutník 3:1(7,-11,9,7), Buriánek - Ťuík 0:3(-10,-2,-6), Listík - Vokál R. 0:3(-5,-2,-5), Houček - Najbertová 3:1(-16,9,9,8), Brýna - Koutník 3:0(6,9,2), Listík - Ťuík 0:3(-6,-3,-8), Houček - Vokál R. 1:3(8,-6,-8,-8), Brýna - Najbertová 3:2(5,7,-5,-7,7), Buriánek - Koutník 0:3(-12,-7,-6)

Body domácích: Brýna 2, Houček 2, Buriánek 0, Listík 0

Body hostů: Ťuík 3,5, Vokál R. 3,5, Najbertová 1,5, Koutník 1,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: CST Ďáblice 5. 4. 2017

 

TTC Praha D - SK Vršovice B 10:1

Smíšek, Fiala - Polášek, Pocar 3:1(4,-9,10,10), Haba, Filip - Pospíšil, Jantačová 3:0(5,1,12), Fiala - Polášek 1:3(-8,-0,4,-8), Smíšek - Pospíšil 3:0(9,7,8), Haba - Pocar 3:1(4,5,-9,5), Filip - Jantačová 3:0(4,10,13), Smíšek - Polášek 3:0(5,6,11), Haba - Pospíšil 3:1(-7,8,6,6), Filip - Pocar 3:0(9,6,7), Fiala - Jantačová 3:0(8,6,13), Haba - Polášek 3:2(-9,-10,4,10,11), Filip - Pospíšil 3:1(6,7,-9,8)

Body domácích: Haba 3,5, Filip 2,5, Smíšek 2,5, Fiala 1,5

Body hostů: Polášek 1, ostatní nic

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 6. 4. 2017

 

TJ Sokol Břevnov Hradčany C - TTC Praha E 1:10

Ptáček, Zábranský - Bárta, Filip 2:3(7,-6,-7,6,-6), Margaritov, Plošek - Haba, Fuček 0:3(-4,-6,-4), Plošek - Filip 0:3(-8,-5,-7), Margaritov - Haba 0:3(-9,-4,-7), Ptáček - Fuček 3:1(8,-7,8,8), Zábranský - Bárta 0:3(-8,-8,-7), Margaritov - Filip 0:3(-6,-9,-6), Ptáček - Haba 1:3(-14,10,-7,-6), Zábranský - Fuček 0:3(-8,-9,-5), Plošek - Bárta 0:3(-9,-9,-8), Ptáček - Filip 1:3(-20,3,-7,-11), Zábranský - Haba 2:3(-7,8,-3,10,-7), Plošek - Fuček 1:3(-9,6,-8,-6), Margaritov - Fuček 1:3(-4,-9,6,-6)

Body domácích: Ptáček 1, ostatní noc

Body hostů: Filip 3,5, Haba 2,5, Bárta 2,5, Fuček 1,5

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Břevnov - Hradčany 5. 4. 2017

 

SK Vršovice C - TTC Praha F 6:10

Trojan, Pocar - Poulíček, Paroubek J. 3:0(6,10,5), Matoušek, Buřil - Buriánek, Havlíček 3:1(-8,5,6,6), Pocar - Poulíček 1:3(-8,8,-7,-3), Trojan - Buriánek 1:3(-3,10,-9,-3), Matoušek - Havlíček 0:3(-8,-8,-8), Buřil - Paroubek J. 3:2(9,-8,10,-6,14), Trojan - Poulíček 0:3(-11,-6,-7), Matoušek - Buriánek 0:3(-3,-5,-4), Buřil - Havlíček 0:3(-8,-4,-8), Pocar - Paroubek J. 3:0(5,6,9), Matoušek - Poulíček 0:3(-4,-5,-3), Buřil - Buriánek 0:3(-1,-8,-5), Pocar - Havlíček 3:2(-13,9,7,-11,10), Trojan - Paroubek J. 3:0(5,9,9), Buřil - Poulíček 0:3(-5,-6,-7), Pocar - Buriánek 2:3(-8,-5,10,4,-6)

Body domácích: Pocar 2,5, Buřil 1,5, Trojan 1,5, Matoušek 0,5

Body hostů: Poulíček 4, Buriánek 4, Havlíček 2, Paroubek J. 0

Soutěž: 7. třída B

Hráno: Vršovice 7. 4. 2017

 

TTC Praha G - Sparta Praha L 10:6

Váňa, Petr - Suk, Bartoň L. 3:1(7,10,-7,6), Remunda M., Hrneček - Šusta, Jungwirthová 0:3(-7,-6,-8), Váňa - Jungwirthová 3:0(3,3,4), Petr - Bartoň L. 3:0(5,4,8), Hrneček - Suk 0:3(-4,-6,-4), Remunda M. - Šusta 0:3(-2,-6,-9), Petr - Jungwirthová 3:1(-10,11,11,9), Hrneček - Bartoň L. 3:1(9,-9,8,10), Remunda M. - Suk 3:0(8,5,3), Váňa - Šusta 1:3(-6,8,-5,-10), Hrneček - Jungwirthová 1:3(5,-7,-8,-3), Remunda M. - Bartoň L. 3:0(6,4,3), Váňa - Suk 3:1(-11,4,4,2), Petr - Šusta 1:3(-9,-2,10,-5), Remunda M. - Jungwirthová 3:1(-11,9,5,5), Váňa - Bartoň L. 3:0(5,5,8), Hrneček - Šusta 0:3(-8,-8,-5)

Body domácích: Váňa 3,5, Remunda M. 3, Petr 2,5, Hrneček 1

Body hostů: Šusta 3,5, Junrwirthová 1,5, Suk 1, Bartoň L. 0

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 6. 4. 2017

 

TTC Praha - TJ Přední Kopanina 7:3

Bláhová, Boegner - Portešová, Šimůnková 2:3(5,-3,-9,10,-7), Bláhová - Kyselá 3:1(5,-10,8,6), Boegner - Portešová 3:2(9,-8,8,-9,7), Malá - Šimůnková 0:3(-9,-3,-8), Boegner - Kyselá 3:0(10,5,5), Bláhová - Šimůnková 3:2(10,-9,-8,10,8), Malá - Portešová 3:2(-5,-10,10,9,11), Boegner - Šimůnková 2:3(10,-9,7,-5,-11), Malá - Kyselá 3:1(-9,9,7,5), Bláhová - Portešová 3:0(6,5,10)

Body domácích: Bláhová 3, Boegner 2, Malá 2

Body hostů: Šimůnková 2,5, Portešová 0,5, Kyselá 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: CST Ďáblice 6. 4. 2017

 

Jak se naše týmy umístily?

TTC Praha A - 1. místo v 2. třídě A, postupují do 1. třídy

TTC Praha B - 9. místo v 5. třídě A, udrželi se v 5. třídě

TTC Praha C - 2. místo v 6. třídě B, postupují do 5. třídy

TTC Praha D - 2. místo v 6. třídě A, postupují do 5. třídy

TTC Praha E - 1. místo v 7. třídě A, postupují do 6. třídy

TTC Praha F - 6. místo v 7. třídě B z sedmi týmů

TTC Praha G - 4. místo v 7. třídě A z osmi týmů

TTC Praha ženy - 8. místo v 1. třídě žen z deseti týmů


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
18.01.2018