Na úvodní stránku





Zlato zůstalo doma

Fuček Miloslav

2017-04-13

Různé

Přečteno: 309

Komentářů: 0


Zlatá medaile zůstala na včerejším Grand Prix TTC Praha OPEN 25 let zásluhou Tomáše Jelínka v rukou domácích hráčů TTC Praha. Turnaje se zúčastnilo 19 hráčů.


Skupina A

Zahradník – Písecký 3:0(8,4,8), Buriánek – Flusser 1:3(-11,-6,7,-11), Písecký – Buriánek 3:2(-13,6,-9,6,6), Remunda Š. - Zahradník 3:1, Buriánek – Remunda Š. 0:3, Flusser – Písecký 1:3(-6,-6,4,-7), Remunda Š. - Flusser 3:0, Zahradník – Buriánek 3:0(2,9,4), Flusser – Zahradník 2:3(-8,8,-8,8,-10), Písecký – Remunda Š. 0:3

 

Pořadí skupiny A

1. Štěpán Remunda – TTC Praha, 2. Václav Zahradník – TTC Praha, 3. Jan Flusser, 4. Luboš Písecký, 5. Václav Buriánek – TTC Praha

 

Skupina B

Horák – Fuček 3:0(3,3,3), Brýna – Paroubek J. 3:0(3,6,5), Fuček – Paroubek J. 3:2(8,-11,11,-7,5), Horák – Brýna 3:0(9,8,6), Brýna – Fuček 3:1(-10,3,3,1), Paroubek J. - Horák 3:0(6,6,9)

 

Pořadí skupiny B

1. Dominik Horák, 2. Karel Brýna – TTC Praha, 3. Miloslav Fuček – TTC Praha, 4. Jan Paroubek – TTC Praha

 

Skupina C

Pešata – Mičkal 0:3(-3,-6,-7), Hrneček – Dlask 0:3(-4,-5,-4), Mičkal – Hrneček 3:0(5,3,6), Jelínek – Pešata 3:0(10,5,7), Hrneček – Jelínek 0:3(-10,-7,-6), Dlask – Mičkal 3:2(-9,-9,9,9,9), Jelínek – Dlask 1:3(10,-11,-7,-11), Pešata – Hrneček 3:0(2,3,2), Dlask – Pešata 3:1(-6,7,8,8), Mičkal – Jelínek 0:3(-8,-6,-12)

 

Pořadí skupiny C

1. Marek Dlask, 2. Tomáš Jelínek – TTC Praha, 3. Michal Mičkal, 4. Karel Pešata – TTC Praha rekreační, 5. Vojtěch Hrneček

 

Skupina D

Haba – Salamánek 3:0(8,2,3), Remunda M. - Panka 3:0(6,6,10), Salamánek – Remunda M. 2:3, Filip – Haba 2:3(-10,12,5,-6,-10), Remunda M. - Filip 2:3(5,-6,3,10,-12), Filip – Panka 3:0(5,13,6), Haba – Remunda M. 2:3(8,-4,-14,9,-9), Panka – Haba 0:3(-7,-11,-5), Salamánek – Filip 0:3

 

Pořadí skupiny D

1. Matheos Remunda – TTC Elizza Praha 7 (5:5, 107:92), 2. Martin Haba – TTC Praha 7 (5:5, 101:106), 3. Miroslav Filip – TTC Praha 7 (5:5, 94:104), 4. Miroslav Panka – TTC Praha rekreační 5, 5. Lukáš Salamánek 4

 

Čtvrtfinále

Remunda Š – Jelínek 1:3, Remunda M. - Brýna 3:2, Dlask – Zahradník 3:1, Horák – Haba 3:0

 

Semifinále

Jelínek – Remunda M. 3:0, Dlaks – Horák 2:3

 

Finále

Jelínek T. - Horák 3:2

 

O 3. místo

Remunda M. - Dlask 0:3

 

O 5. až 8. místo

Remunda Š. - Brýna 3:0, Zahradník – Haba 3:2

 

O 5. místo

Remunda Š. - Zahradník 3:0 w.o.

 

O 7. místo

Brýna – Haba 3:1

 

O 9. až 19. místo

Flusser – bay, Hrneček - Panka 0:3, Filip – bay, Paroubek J. - bay, Mičkal – bay, Salamánek – Písecký 0:3, Fuček – bay, Buriánek – Pešata 3:2

 

O 9. až 16. místo

Flusser – Panka 3:0, Filip – Paroubek J. 0:3 w.o., Mičkal – Písecký 3:0, Fuček – Buriánek 0:3

 

O 9. až 12. místo

Flusser – Paroubek J. 3:0, Mičkal – Buriánek 3:0

 

O 9. místo

Flusser – Mičkal 1:3

 

O 11. místo

Paroubek J. - Buriánek 0:3 w.o.

 

O 13. až 16. místo

Panka – Filip 3:0 w.o., Písecký – Fuček 3:0 w.o.

 

O 13. místo

Panka – Písecký 2:3

 

O 15. místo

Filip – Fuček 0:3 w.o.

 

O 17. až 19. místo

Hrneček – bay, Salamánek – Pešata 1:3(-5,-7,12,-4)

 

O 17. místo

Hrneček – Pešata 0:3(-5,-6,-6)

 

Konečné pořadí

a1. Tomáš Jelínek – TTC Praha, 2., Dominik Horák, 3. Marek Dlask, 4. Matheos Remunda – TTC Elizza Praha, 5. Václav Zahradník – TTC Praha, 6. Štěpán Remunda – TTC Praha, 7. Karel Brýna – TTC Praha, 8. Martin Haba – TTC Praha, 9. Michal Mičkal, 10. Jan Flusser, 11. Václav Buriánek – TTC Praha, 12. Jan Paroubek – TTC Praha, 13. Luboš Písecký, 14. Miroslav Panka – TTC Praha rekreační, 15. Miloslav Fuček – TTC Praha, 16. Miroslav Filip – TTC Praha, 17. Karel Pešata – TTC Praha rekreační, 18. Vojtěch Hrneček – TTC Praha, 19. Lukáš Salamánek


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
15.12.2018