1. liga - květen 2017
Domácí
|
Host
|
Kolo
|
Čas
|
Stůl
|
Datum
|
Fuček Miloslav
|
Jansa Jiří
|
5
|
18.00
|
1
|
15.05.17
|
Buriánek Václav
|
Váňa Petr
|
5
|
18.00
|
2
|
15.05.17
|
Hudec Ondřej
|
Jung René
|
5
|
18.00
|
3
|
15.05.17
|
Smíšek Jaroslav
|
Pešata Karel
|
5
|
18.00
|
4
|
15.05.17
|
Jansa Jiří
|
Pešata Karel
|
6
|
18.00
|
3
|
22.05.17
|
Váňa Petr
|
Hudec Ondřej
|
6
|
18.00
|
2
|
22.05.17
|
Fuček Miloslav
|
Buriánek Václav
|
6
|
18.00
|
1
|
22.05.17
|
Hudec Ondřej
|
Fuček Miloslav
|
7
|
18.00
|
1
|
29.05.17
|
Smíšek Jaroslav
|
Jung René
|
7
|
18.00
|
2
|
29.05.17
|
Buriánek Václav
|
Jansa Jiří
|
7
|
18.00
|
3
|
29.05.17
|
Rozepsané dohrávky
Omluvy nejdou přes systém, pouze emailem nebo telefonicky (SMS) soupeři i pořadateli s uvedením důvodu. Jinak je zápas kontumován!!!
Domácí
|
Host
|
Kolo
|
Čas
|
Stůl
|
Datum
|
Jung René |
Buriánek Václav |
4 |
18.30 |
2 |
15.5.17 |
Jansa Jiří |
Smíšek Jaroslav |
4 |
18.30 |
3 |
15.5.17 |
Benátská Galina |
Hrabáková Dana |
6 |
18.30 |
4 |
15.5.17 |
Jung René |
Jansa Jiří |
1 |
19.00 |
2 |
15.5.17 |
Boegner Britta |
Hrabáková Dana |
4 |
19.00 |
4 |
15.5.17 |
Kolpek Stanislav |
Sumida Eiko |
7 |
19.00 |
5 |
15.5.17 |
Hrabáková Dana |
Maláková Olga |
7 |
19.30 |
4 |
15.5.17 |
Sumida Eiko |
Remšík Jan |
6 |
19.30 |
6 |
15.5.17 |
2. liga - květen 2017
Domácí
|
Host
|
Kolo
|
Čas
|
Stůl
|
Datum
|
Boegner Britta
|
Benátská Galina
|
8
|
18.00
|
5
|
15.05.17
|
Maláková Olga
|
Hrneček Vojtěch
|
8
|
18.00
|
6
|
15.05.17
|
Sumida Eiko
|
Hrabáková Dana
|
8
|
18.00
|
7
|
15.05.17
|
Wichs Sáša
|
Panka Miroslav
|
8
|
18.30
|
5
|
15.05.17
|
Maláková Olga
|
Remšík Jan
|
8
|
19.00
|
6
|
15.05.17
|
Kvasnička Libor
|
Wichs Sáša
|
9
|
18.30
|
4
|
22.05.17
|
Hrneček Vojtěch
|
Sumida Eiko
|
9
|
18.00
|
7
|
22.05.17
|
Kolpek Stanislav
|
Malá Božena
|
9
|
18.00
|
5
|
22.05.17
|
Panka Miroslav
|
Boegner Britta
|
9
|
18.00
|
4
|
22.05.17
|
Boegner Britta
|
Maláková Olga
|
10
|
19.00
|
6
|
22.05.17
|
Malá Božena
|
Hrabáková Dana
|
10
|
18.30
|
5
|
22.05.17
|
Panka Miroslav
|
Kvasnička Libor
|
10
|
19.00
|
5
|
22.05.17
|
Wichs Sáša
|
Remšík Jan
|
10
|
19.00
|
4
|
22.05.17
|
Kvasnička Libor
|
Boegner Britta
|
11
|
18.30
|
6
|
29.05.17
|
Kolpek Stanislav
|
Wichs Sáša
|
11
|
18.00
|
6
|
29.05.17
|
Hrneček Vojtěch
|
Malá Božena
|
11
|
18.00
|
5
|
29.05.17
|
Maláková Olga
|
Sumida Eiko
|
11
|
18.00
|
4
|
29.05.17
|
Remšík Jan
|
Panka Miroslav
|
11
|
19.00
|
6
|
29.05.17
|