Na úvodní stránku





Liga TTC Praha v květnu

Fuček Miloslav

2017-05-08

Liga TTC Praha

Přečteno: 292

Komentářů: 0


Přinášíme rozpis Ligy TTC Praha rekreačního oddílu na květen 2017. Pozor - v hracím dni 15. 5. 2017 jsou i rozepsané dohrávky předchozích kol!!!


1. liga - květen 2017

Domácí

Host

Kolo

Čas

Stůl

Datum

Fuček Miloslav

Jansa Jiří

5

18.00

1

15.05.17

Buriánek Václav

Váňa Petr

5

18.00

2

15.05.17

Hudec Ondřej

Jung René

5

18.00

3

15.05.17

Smíšek Jaroslav

Pešata Karel

5

18.00

4

15.05.17

Jansa Jiří

Pešata Karel

6

18.00

3

22.05.17

Váňa Petr

Hudec Ondřej

6

18.00

2

22.05.17

Fuček Miloslav

Buriánek Václav

6

18.00

1

22.05.17

Hudec Ondřej

Fuček Miloslav

7

18.00

1

29.05.17

Smíšek Jaroslav

Jung René

7

18.00

2

29.05.17

Buriánek Václav

Jansa Jiří

7

18.00

3

29.05.17

Rozepsané dohrávky

Omluvy nejdou přes systém, pouze emailem nebo telefonicky (SMS) soupeři i pořadateli s uvedením důvodu. Jinak je zápas kontumován!!!

 

Domácí

Host

Kolo

Čas

Stůl

Datum

Jung René Buriánek Václav 4 18.30 2 15.5.17
Jansa Jiří Smíšek Jaroslav 4 18.30 3 15.5.17
Benátská Galina Hrabáková Dana 6 18.30 4 15.5.17
Jung René Jansa Jiří 1 19.00 2 15.5.17
Boegner Britta Hrabáková Dana 4 19.00 4 15.5.17
Kolpek Stanislav Sumida Eiko 7 19.00 5 15.5.17
Hrabáková Dana Maláková Olga 7 19.30 4 15.5.17
Sumida Eiko Remšík Jan 6 19.30 6 15.5.17

2. liga - květen 2017

Domácí

Host

Kolo

Čas

Stůl

Datum

Boegner Britta

Benátská Galina

8

18.00

5

15.05.17

Maláková Olga

Hrneček Vojtěch

8

18.00

6

15.05.17

Sumida Eiko

Hrabáková Dana

8

18.00

7

15.05.17

Wichs Sáša

Panka Miroslav

8

18.30

5

15.05.17

Maláková Olga

Remšík Jan

8

19.00

6

15.05.17

Kvasnička Libor

Wichs Sáša

9

18.30

4

22.05.17

Hrneček Vojtěch

Sumida Eiko

9

18.00

7

22.05.17

Kolpek Stanislav

Malá Božena

9

18.00

5

22.05.17

Panka Miroslav

Boegner Britta

9

18.00

4

22.05.17

Boegner Britta

Maláková Olga

10

19.00

6

22.05.17

Malá Božena

Hrabáková Dana

10

18.30

5

22.05.17

Panka Miroslav

Kvasnička Libor

10

19.00

5

22.05.17

Wichs Sáša

Remšík Jan

10

19.00

4

22.05.17

Kvasnička Libor

Boegner Britta

11

18.30

6

29.05.17

Kolpek Stanislav

Wichs Sáša

11

18.00

6

29.05.17

Hrneček Vojtěch

Malá Božena

11

18.00

5

29.05.17

Maláková Olga

Sumida Eiko

11

18.00

4

29.05.17

Remšík Jan

Panka Miroslav

11

19.00

6

29.05.17

 


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
17.12.2018