Na úvodní stránku





Slabší vstup do 1. kola pražského přeboru

Fuček Miloslav

2017-10-11

Pražský přebor

Přečteno: 28

Komentářů: 0


S výjimkou našeho áčka všechny týmy v 1. kole zaváhaly. Béčko nedotáhlosvé utkání k vítězství a remízovalo a zbylé tři týmy, které hrály prohrály. Dvě utkání máme odloženy a ženy měly v 1. kole volno.


TTC Praha A – TJ Sokol Stodůlky 10:4

Maňhal, Vavřinec – Olejár, Zuzčák 3:2(-8,7,-9,8,6), Zahradníček, Černý – Hák, Vidlák 3:2(-8,-7,6,7,6), Vavřinec – Olejár 1:3(-5,-9,7,-7), Maňhal – Hák 3:0(1,7,7), Zahradníček – Vidlák 2:3(-10,7,-7,9,-6), Černý – Zuzčák 3:0(8,7,7), Maňhal – Olejár 3:0(9,7,4), Zahradníček – Hák 2:3(-8,-5,9,7,-7), Černý – Vidlák 3:0(4,4,7), Vavřinec – Zuzčák 3:0(1,7,9), Zahradníček – Olejár 0:3(-4,-6,-8), Černý – Hák 3:0(5,11,9), Vavřinec – Vidlák 3:2(7,-9,-8,5,6), Maňhal – Zuzčák 3:2(11,-8,-8,9,8)

Body domácích: Černý 3,5, Maňhal 2,5, Vavřinec 2,5, Zahradníček 0,5

Body hostů: Olejár 2, Hák 1, Vidlák 1, Zuzčák 0

Soutěž: Divize mužů

Hráno: 25. 9. 2017 SC Juliska

 

TTC Praha B – AC Sparta Praha D 9:9

Chlumský, Jelínek – Martiška, Skopec 3:0 w.o., Remunda, Vokurka – Stano, Annayev 3:2(-6,8,-8,9,8), Chlumský – Martiška 3:0 w.o., Vokurka – Stano 2:3(5,7,-10,-7,-8), Jelínek - Annayev 1:3(-7,-10,6,-5), Remunda – Skopec 3:1(-12,2,11,9), Vokurka – Martiška 2:3(-9,8,-8,9,-9), Jelínek – Stano 1:3(-8,-6,10,-4), Remunda - Annayev 1:3(-6,-6,9,-8), Chlumský – Skopec 3:0(3,5,5), Jelínek – Martiška 0:3(-7,6,-9), Remunda – Stano 2:3(8,-3,-7,9,-9), Chlumský - Annayev 3:1(10,6,-8,9), Vokurka – Skopec 3:1(-8,7,4,9), Remunda – Martiška 3:0(5,4,9), Chlumský – Stano 3:1(11,-2,11,8), Vokurka - Annayev 2:3(6,-9,9,-5,-3), Jelínek – Skopec 1:3(10,-9,-7,-5)

Body domácích: Chlumský 3, Renunda 2,5, Vokurka 1,5, Jelínek 0, w.o. 2

Body hostů: Stano 3, Annayev 3, Martiška 2, Skopec 1

Soutěž: 1. třída B

Hráno: 25. 9. 2017 CST Ďáblice

 

TJ Orion Praha C – TTC Praha C 10:0

Dušek, Huleš – Ruzha, Fiala 3:0(3,8,9), Hrubec, Svatoň – Moravec, Fejks 3:1(9,-4,4,6), Huleš – Moravec 3:1(-8,2,8,9), Svatoň – Fejks 3:2(-11,2,-10,10,9), Hrubec – Fiala 3:1(9,4,-7,12), Dušek – Ruzha 3:1(5,3,-10,6), Svatoň – Moravec 3:1(-7,7,9,9), Hrubec – Fejks 3:2(8,3,-9,-9,8), Dušek – Fiala 3:0(7,5,11), Huleš – Ruzha 3:1(9,4,-5,10)

Body domácích: Huleš 2,5, Svatoň 2,5, Hrubec 2,5, Dušek 2,5

Body hostů: nikdo

Soutěž: 5. třída A

Hráno: 27. 9. 2017 ZŠ Rakovského, Modřany

 

TTC Praha D – TJ Zelená Liška B 3:10

Mutl, Zahradník – Gerdžikov, Krieger 1:3(-6,6,-9,-7), Konopa, Žďárský 0:3 w.o., Brýna – Gerdžikov 1:3(-7,4,-5,-7), Zahradník – Žďárský 3:0(7,12,6), Konopa 0:3 w.o., Mutl – Krieger 3:1(7,-9,9,6), Zahradník – Gerdžikov 3:0(7,7,10), Žďárský 0:3 w.o., Mutl – Konopa 2:3(-6,-6,8,10,-8), Brýna – Krieger 1:3(3,-7,-8,-6), Gerdžikov 0:3 w.o., Mutl – Žďárský 2:3(-9,-8,6,7,-6), Brýna – Konopa 0:3(-6,-7,-7)

Body domácích: Konopa 2, Gerdžikov 1,5, Krieger 1,5, Žďárský 1, w.o. 4

Body hostů: Zahradník 2, Mutl 1, Brýna 0

Soutěž: 5. třída B

Hráno: 27. 9. 2017 CST Ďáblice

 

TTC Praha E – TJ Kyje B 2:10

Smíšek, Bárta – Hořínek, Jeřábek 2:3(-8,10,7,-8,-10), Haba, Fuček – Trnka, Trubl 1:3(-8,-7,10,-5), Haba – Hořínek 3:1(-3,9,8,4), Fuček – Trnka 0:3(-5,-7,-1), Bárta – Jeřábek 2:3( 9,-5,-6,11,-10), Smíšek – Trubl 2:3(7,-11,12,-6,-10), Fuček – Hořínek 0:3(-10,-6,-4), Bárta – Trnka 2:3(-7,-5,10,12,-Smíšek – Jeřábek 3:1(5,8,-9,8), Haba – Trubl 0:3(-11,-9,-8), Bárta – Hořínek 0:3(-3,-9,-8), Smíšek – Trnka 1:3(-5,7,-9,-6), Haba – Jeřábek 3:1(8,8,-10,7)

Body domácích: Smíšek 1, Haba 1, Bárta 0, Fuček 0

Body hostů: Trnka 3,5, Hořínek 2,5, Trubl 2,5, Jeřábek 1,5

Soutěž: 7. třída A

Hráno: 27. 9. 2017 CST Ďáblice

 

TTC Praha F – TJ Sokol Nové Vysočany D

Přeloženo na 11. 10. 2017

 

TJ Kyje C – TTC Praha G

Přeloženo na 27. 10. 2017


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
18.10.2017