Na úvodní stránku





Těsně pasivní bilance v 5. kole

Fuček Miloslav

2017-11-08

Pražský přebor

Přečteno: 28

Komentářů: 0


V 5. kole pražského přeboru dospělých mámě dvě vítězství, dvě remízy a tři porážky. Týmy G a H v 7. třídě měly volno.


TTC Praha A – SK Start Praha A 10:7

Vavřinec, Maňhal – Kafuněk, Kala 3:1(4,-7,9,8), Černý, Zahradníček – Rybář, Sladovník 0:3(-10,-4,-9), Vavřinec – Kafuněk 0:3(-7,-7,-6), Maňhal – Sladovník 1:3(6,-10,-8,-6), Zahradníček – Kala 2:3(4,-9,6,-8,-3), Černý – Rybář 3:2(-7,5,4,-9,8), Maňhal – Kafuněk 3:0(11,7,9), Zahradníček – Sladovník 0:3(-8,-10,-8), Černý – Kala 3:0(6,7,7), Vavřinec – Rybář 3:0(3,4,15), Zahradníček – Kafuněk 2:3(5,11,-10,-11,-5), Černý – Sladovník 3:1(-8,6,9,4), Vavřinec – Kala 2:3(4,-9,-17,7,-7), Maňhal – Rybář 3:2(-8,6,7,-7,9), Černý – Kafuněk 3:0(4,6,8), Vavřinec – Sladovník 3:0(2,9,7), Maňhal – Kala 3:0(12,6,4), Zahradníček – Rybář 3:0(8,5,5)

Body domácích: Černý 4, Maňhal 3,5, Vavřinec 2,5, Zahradníček 0

Body hostů: Sladovník 2,5, Kala 2,5, Kafuněk 2, Rybář 0

Soutěž: Divize mužů

Hráno: SC Juliska 30. 10. 2017

 

TTC Praha B – Slovan KST Bohnice B 9:9

Chlumský, Horák – Vomlel, Polcar 3:1(-4,9,4,5), Remunda, Vokurka – Růžička, Cihlář 3:0(7,8,9), Remunda – Polcar 3:1(7,5,-3,12), Horák – Růžička 1:3(4,-8,-10,-8), Vokurka – Vomlel 2:3(9,-7,-8,10,-11), Chlumský – Cihlář 3:0(4,2,9), Horák – Polcar 1:3(-9,4,-8,-9), Vokurka – Růžička 3:0(7,7,3), Chlumský – Vomlel 2:3(7,5,-11,-8,-8), Remunda – Cihlář 3:1(6,-9,9,6), Vokurka – Polcar 2:3(9,-9,-5,6,-8), Chlumský – Růžička 3:1(10,-6,8,11), Remunda – Vomlel 1:3(9,-9,-7,-9), Horák – Cihlář 0:3(-9,-8,-8), Chlumský – Polcar 3:1(-7,7,8,7), Remunda – Růžička 3:0(7,11,7), Horák – Vomlel 1:3(-11,9,-8,-8), Vokurka – Cihlář 1:3(7,-8,-9,-9)

Body domácích: Chlumský 3,5, Remunda 3,5, Vokurka 1,5, Horák 0,5

Body hostů: Vomlel 4, Polcar 2, Cihlář 2, Růžička 1

Soutěž: 1. třída B

Hráno: CST Ďáblice 2. 11. 2017

 

SK Slivenec B – TTC Praha C 10:4

Třesohlavý, Hartmann – Haba, Ruzha 3:2(6,-11,11,-8,5), Jůzek, Kop – Moravec, Fejks 3:0(9,10,10), Třesohlavý – Moravec 3:1(9,-1,9,5), Kop – Fejks 3:1(6,-11,4,8), Hartmann – Ruzha 3:2(-9,9,-8,5,9), Jůzek – Haba 3:1(6,8,-10,6), Kop – Moravec 2:3(-9,7,8,-8,-3), Hartmann – Fejks 2:3(5,5,-1,-6,-6), Jůzek – Ruzha 3:0(11,2,11), Třesohlavý – Haba 3:0(5,12,7), Hartmann – Moravec 2:3(-9,10,10,-7,-6), Jůzek – Fejks 3:0(9,9,1), Třesohlavý – Ruzha 1:3(-5,-9,8,-10), Kop – Haba 3:0(8,9,10)

Body domácích: Jůzek 3,5, Třesohlavý 2,5, Kop 2,5, Hartmann 1,5

Body hostů: Moravec 2, Fejks 1, Rutha 1, Haba 0

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Slivenec 31. 10. 2017

 

TTC Praha D – TJ Malešice 4:10

Bárta, Jansa – Dufek, Bednář 1:3(-9,9,-10,-10), Mutl, Zahradník – Jiřička, Zseller 3:0(6,8,6), Jansa – Bednář 0:3(-6,-7,-7), Mutl – Zseller 3:1(5,-5,6,6), Bárta – Dufek 1:3(-6,-4,8,-6), Houček – Jiřička 2:3(8,6,-9,-7,-9), Mutl – Bednář 1:3(-7,-6,9,-8), Bárta – Zseller 1:3(4,-2,-6,-14), Houček – Dufek 3:0(7,9,3), 3,9,6), Jansa – Dufek 1:3(4,-12,-7,-8), Mutl – Jiřička 1:3(-9,8,-8,-9)

Body domácích: Houček 2, Mutl 1,5, Zahradník 0,5, Jansa 0, Bárta 0

Body hostů: Bednář 3,5, Jiřička 3, Dufek 2,5, Zseller 1

Soutěž: 5. třída A

Hráno: CST Ďáblice 1. 11. 2017

 

TTC Praha E – TJ Slovan Sboboda 9:9

Fiala, Bárta – Jiroušek, Kreis 3:0(7,12,1), Haba, Smíšek – Mička, Čížek 2:3(11,10,-9,-9,-8), Bárta – Jiroušek 0:3(-8,-8,-14), Fiala – Kreis 3:0(8,5,4), Smíšek – Čížek 3:1(11,-8,7,10), Haba – Mička 2:3(7,-9,-5,3,-9), Fiala – Jiroušek 3:0(7,8,9), Smíšek – Kreis 3:2(-8,-4,5,4,4), Haba – Čížek 0:3(-7,-9,-6), Bárta – Mička 1:3(10,-7,-1,-13), Smíšek – Jiroušek 3:0(8,9,7), Haba – Kreis 3:2(6,-4,6,-9,6), Bárta – Čížek 2:3(-7,4,-3,10,-4), Fiala – Mička 3:1(6,-8,9,7), Haba – Jiroušek 0:3(-9,-6,-5), Bárta – Kreis 0:3(-3,-5,-7), Fiala – Čížek 1:3(-9,-7,4,-8), Smíšek – Mička 3:1(6,-7,8,13)

Body domácích: Smíšek 4, Fiala 3,5, Haba 1, Bárta 0,5

Body hostů: Čížek 3, Jiroušek 2,5, Mička 2,5, Kreis 1

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 2. 11. 2017

 

TTC Praha F – SK Slivenec C 10:8

Buriánek, Váňa – Hartmann. Čítek 1:3(-9,7,-6,-7), Ruzha, Jansa – Hrbek, Maršálek 3:1(10,7,-8,2), Ruzha – Čítek 0:3(-9,-8,-5), Buriánek – Hartmann 1:3(-7,-7,7,-8), Váňa – Hrbek 2:3(-9,7,5,-4,-12), Jansa – Maršálek 3:1(-8,8,9,6), Buriánek – Čítek 2:3(-9,9,8,-5,-3), Váňa – Hartmann 3:1(-3,9,8,12), Jansa – Hrbek 3:1(-7,8,7,10), Ruzha – Maršálek 3:1(-3,8,7,5), Váňa – Čítek 0:3(-1,-4,-12), Jansa – Hartmann 0:3(-7,-10,-9), Ruzha – Hrbek 3:1(-10,9,5,7), Buriánek – Maršálek 3:0(9,4,5), Jansa – Čítek 3:2(8,7,-12,-8,14), Ruzha – Hartmann 1:3(10,-8,-9,-4), Buriánek – Hrbek 3:2(-7,7,-9,2,10), Váňa – Maršálek 3:0(9,8,6)

Body domácích: Jansa 3,5, Ruzha 2,5, Buriánek 2, Váňa 2

Body hostů: Čítek 3,5, Hartmann 3,5, Hrbek 1, Maršálek 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: CST Ďáblice 2. 11. 2017

 

TJ Sokol Nusle Praha D – TTC Praha 8:2

Hájková, Nesvačilová – Maláková, Malá 3:0(3,3,3), Špicarová – Boegner 0:3(-5,-8,-4), Hájková – Malá 3:0(2,1,6), Nesvačilová – Maláková 3:0(6,8,3), Hájková – Boegner 3:0(4,9,2), Špicarová – Maláková 3:1(-7,6,9,5), Nesvačilová – Malá 3:0(7,8,3), Hájková – Maláková 3:0(4,2,3), Nesvačilová – Boegner 3:1(9,7,-7,8), Špicarová – Malá 1:3(-7,5,-9,-10)

Body domácích: Hájková 3,5, Nesvačilová 3,5, Špicarová 1

Body hostů: Boegner 1, Malá 1, Maláková 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Nusle 3. 11. 2017


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
20.11.2017