Na úvodní stránku





Neutrální bilance v 8. kole

Fuček Miloslav

2017-11-29

Pražský přebor

Přečteno: 354

Komentářů: 0


V 8. kole pražského přeboru máme neutrální bilanci – 4 vítězství, jednu remízu a 4 porážky. Hrálo všech osm týmů mužů i tým žen.


TTC Elizza Praha E – TTC Praha A 4:10

Kadlec T., Daníček – Vavřinec, Maňhal 2:3(7,-2,-10,11,-10), Juhasz, Kadlec V. - Černý, Zahradníček 3:0(8,9,6), Juhasz – Zahradníček 0:3(-7,-4,-9), Kadlec T. - Maňhal 2:3(9,-6,8,-10,-4), Daníček – Vavřinec 1:3(-4,-9,4,-8), Kadlec V. - Černý 3:0(9,6,9), Kadlec T. - Zahradníček 1:3(-4,6,-6,-9), Daníček – Maňhal 1:3(-4,-9,4,-3), Kadlec V. - Vavřinec 3:1(6,-10,7,8), Juhasz – Černý 1:3(-8,-6,5,-3), Daníček – Zahradníček 2:3(-4,-9,9,3,-10), Kadlec V. - Maňhal 3:1(6,-6,8,7), Juhasz – Vavřinec 0:3(-10,-6,-13), Kadlec T. - Černý 0:3(-7,-6,-9)

Body domácích: Kadlec V. 3,5, Juhasz 0,5, Kadlec T. 0, Daníček 0

Body hostů: Zahradníček 3, Vavřinec 2,5, Maňhal 2,5, Černý 2

Soutěž: Divize mužů

Hráno: Elizza 20. 11. 2017

 

TJ Pankrác B – TTC Praha B 1:10

Veselý, Hondlík – Chlumský, Horák 2:3(8,9,-10,-8,-7), Műller, Moravec – Vokurka, Remunda 0:3(-8,-7,-9), Műller – Chlumský 0:3(-10,-11,-9), Moravec – Remunda 2:3(-8,-10,9,10,-6), Veselý – Horák 3:0(6,7,9), Hondlík – Vokurka 2:3(-6,6,-7,7,-8), Moravec – Chlumský 1:3(8,-9,-8,-7), Veselý – Remunda 1:3(-8,9,-9,-8), Hondlík – Horák 2:3(7,-8,9,-8,-8), Tůma – Vokurka 0:3(-10,-3,-6), Veselý – Chlumský 1:3(-6,-8,9,-15)

Body domácích: Veselý 1, ostatní nic

Body hostů: Chlumský 3,5, Remunda 2,5, Vokurka 2,5, Horák 1,5

Soutěž: 1. třída B

Hráno: Pankrác 23. 11. 2017

 

TJ Sokol Běchovice C – TTC Praha C 10:2

Rejent, Farář 3:0 w.o., Dvořák, Nagy – Fejks, Haba 3:1(-9,7,7,7), Dvořák – Fejks 3:0(7,3,5), Nagy – Haba 3:0(3,5,7), Rejent – Smíšek 2:3(4,-9,-7,4,-6), Farář 3:0 w.o., Nagy – Fejks 3:1(-7,8,11,8), Rejent – Haba 3:2(7,9,-10,-5,7), Farář – Smíšek 3:0(7,5,8), Dvořák 3:0 w.o., Rejent – Fajks 1:3(-10,-5,5,-10), Farář – Haba 3:1(-8,7,8,8), Dvořák – Smíšek 3:1(-6,5,2,7)

Body domácích: Nagy 2,5, Farář 2, Dvořák 1,5, Rejent 1, w.o. 3

Body hostů: Fejks 1, Smíšek 1, Haba 0

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Běchovice 20. 11. 2017

 

TTC Praha D – SF SKK El Niňo Praha K 8:10

Zahradník, Mutl – Brož, Pastorek 3:1(6,-11,8,12), Houček, Brýna – Filípek, Kořének 2:3(-8,-10,12,8,-3), Brýna – Brož 2:3(-8,7,6,-8,-11), Houček – Pastorek 3:0(5,7,1), Mutl – Filípek 1:3(9,-5,-5,-10), Zahradník – Kořének 3:0(12,8,6), Houček – Brož 3:0(3,13,4), Mutl – Pastorek 1:3(9,-6,-12,-4), Zahradník – Filípek 2:3(15,5,-8,-9,-6), Brýna – Kořének 1:3(-8,-12,5,-8), Mutl – Brož 2:3(6,10,-7,-10,-9), Zahradník – Pastorek 3:0(7,9,9), Brýna – Filípek 0:3(-8,-7,-8), Houček – Kořének 3:1(4,-6,3,9), Zahradník – Brož 3:0(1,8,4), Brýna – Pastorek 1:3(-8,-4,6,-7), Houček – Filípek 3:0(4,5,5), Mutl – Kořének 2:3(9,11,-11,-7,-8)

Body domácích: Houček 4, Zahradník 3,5, Mutl 0,5, Brýna 0

Body hostů: Filípek 3,5, Kořének 2,5, Brož 2, Pastorek 2

Soutěž: 5. třída A

Hráno: CST Ďáblice 22. 11. 2017

 

TTC Praha E – TJ Střížkov F 9:9

Brýna, Fiala – Hejný, Novák 0:3(-9,-8,-9), Smíšek, Haba – Provazník, Kušta 3:1(10,-6,8,9), Fiala – Hejný 2:3(9,-3,8,-9,-7), Smíšek – Provazník 3:2(-6,-6,8,10,8), Brýna – Novák 3:0(7,10,5), Haba – Kušta 3:0(7,4,6), Smíšek – Hejný 0:3(-7,-6,-4), Brýna – Provazník 3:1(5,7,-6,4), Haba – Novák 3:1(-5,10,8,8), Fiala – Kušta 3:1(3,5,-10,6), Brýna – Hejný 1:3(5,-3,-5,-16), Haba – Provazník 0:3(-6,-3,-9), Fiala – Novák 1:3(8,-10,-8,-4), Smíšek – Kušta 3:1(6,8,-8,6), Haba – Hejný 1:3(9,-6,-4,-4), Fiala – Provazník 2:3(-14,-6,8,7,-8), Brýna – Kušta 3:1(-5,7,7,8)

Body domácích: Brýna 3, Haba 2,5, Smíšek 2,5, Fiala 1

Body hostů: Hejný 4,2, Novák 2,5, Provazník 2, Kušta 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 23. 11. 2017

 

TTC Praha F – TJ Sokol Praha Podolí B 8:10

Buriánek, Poulíček – Makal, Bicek 0:3(-8,-4,-6), Jansa, Váňa 3:0 w.o., Jansa – Bicek 1:3(-9,-3,3,-8), Poulíček – Zikl 3:1(9,-9,8,6), Váňa – Jirásek 3:0 w.o., Buriánek – Makal 0:3(-7,-12,-6), Poulíček – Bicek 1:3(-5,-8,8,-8), Váňa – Zikl 3:2(10,8,-7,-4,12), Buriánek – Jirásek 3:0 w.o., Jansa – Makal 1:3(3,-5,-6,-5), Váňa – Bicek 2:3(8,9,-6,-3,-5), Buriánek – Zikl 2:3(-6,-18,2,12,-6), Jansa – Jirásek 3:0 w.o., Poulíček – Makal 0:3(-8,-11,-8), Buriánek – Bicek 1:3(6,-7,-2,-7), Jansa – Zikl 3:0(10,10,9), Poulíček – Jirásek 3:0 w.o., Váňa – Makal 0:3(-8,-11,-8)

Body domácích: Jansa 1, Poulíček 1, Váňa 1, Buriánek 0, w.o. 5

Body hostů: Makal 4,5, Bicek 4,5, Zikl 1

Soutěž: 6. třída B

Hráno: CST Ďáblice 23. 11. 2017

 

AC Sparta Praha L – TTC Praha G 6:10

Melíšek, Melichar – Dvořák, Haba 0:3(-4,-9,-5), Rulc, Kubík – Listík, Fuček 3:0 w.o., Melichar – Haba 2:3(7,-8,-9,8,-10), Rulc M. - Dvořák 0:3(-6,-10,-6), Kubík – Listík 1:3(10,-4,-6,-8), Melíšek 3:0 w.o., Rulc M. - Haba 0:3(-2,-8,-9), Kubík – Dvořák 0:3(-6,-6,-7), Melíšek – Listík 3:0(10,7,7), Melichar 3:0 w.o., Kubík – Haba 0:3(-7,-8,-9), Melíšek – Dvořák 0:3(-10,-8,-9), Melichar – Listík 1:3(-4,-9,12,-7), Rulc M. 3:0 w.o., Melíšek – Haba 3:2(8,-7,-9,5,7), Melichar – Dvořák 0:3(-4,-7,-9)

Body domácích: Melíšek 2, w.o. 4, ostatní nic

Body hostů: Dvořák 4,5, Haba 3,5, Listík 2

Soutěž: 7. třída B

Hráno: Podvinný mlýn 21. 11. 2017

 

SK Dolní Měcholupy C – TTC Praha H 10:1

Kácl J., Čadil – Hrneček, Wichs 3:1(-8,4,5,3), Hodač, Kácl D. - Buriánek, Havlíček 3:2(5,-5,9,-9,11), Chutný – Buriánek 3:0(9,9,4), Hodač – Havlíček 3:1(9,-8,4,3), Kácl D. - Wichs 3:0(7,9,6), Čadil – Hrneček 3:0(5,4,3), Hodač – Buriánek 3:1(5,7,-9,7), Kácl D. - Havlíček 0:3(-9,-9,-11), Čadil – Wichs 3:0(7,7,5), Chutný – Hrneček 3:0(10,5,8), Kácl D. - Buriánek 3:1(12,-9,7,10), Čadil – Havlíček 3:0(6,8,4)

Body domácích: Čadil 2,5, Kácl D. 2,5, Hodač 2,5, Chutný 2, Kácl J. 0,5

Body hostů: Havlíček 1, ostatní nic

Soutěž: 7. třída B

Hráno: Dolní Měcholupy 24. 11. 2017

 

TTC Praha – TJ Lokomotiva Vršovice C 6:4

Bláhová, Boegner – Zubíková, Filová 3:1(6,-9,8,6), Maláková – Kosťová 2:3(10,-11,-9,7,-5), Bláhová – Filová 3:2(6,9,-8,-9,11), Boegner – Zubíková 3:0(9,5,3), Bláhová – Kosťová 2:3(-7,7,10,-8,-7), Maláková – Zubíková 0:3(-8,-9,-5), Boegner – Filová 3:0(5,8,12), Bláhová – Zubíková 3:2(-8,3,5,-12,11), Boegner – Kosťová 3:0(5,2,9), Maláková – Filová 1:3(8,-12,-11,-6)

Body domácích: Boegner 3,5, Bláhová 2,5, Maláková 0

Body hostů: Kosťová 2, Filová 1, Zubíková 1

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: CST Ďáblice 23. 11. 2017


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
19.12.2018