Na úvodní stránku





Jak zatím v pražském přeboru mužů a žen

Fuček Miloslav

2011-10-26

Pražský přebor

Přečteno: 881

Komentářů: 0


Po předehrávkách ve skupině 6. třídy C probíhá už třetí kolo. Jak si v něm vedou týmy našich mužů a žen?


TTC Praha C – Sokol Žižkov D 8:10
Fiala A., Dvořák – Ruml, Čikl 3:1(8,8,-8,8), Monič, Zahradník – Kotlorz, Stejskal 1:3(-9,-8,7,-6), Fiala A. - Stejskal 0:3(-6,-7,-5), Dvořák – Ruml 3:0(9,7,5), Monyč – Kotlorz 2:3(9,3,-11,-7,6), Zahradník – Čikl 3:1(6,-5,5,3), Dvořák – Stejskal 2:3(7,-9,54,-7,-4), Monyč – Ruml 1:3(5,-9,-9,-6), Zahradník – Kotlorz 0:3(-5,-3,-9), Fiala A. - Čikl 3:0(7,9,5), Monyč – Stejskal 2:3(9,-9,-8,15,-4), Zahradník – Ruml 0:3(-8,-8,-8), Dvořák – Čikl 3:1(-9,9,5,8), Zahradník – Stejskal 0:3(-2,-2,-6), Fiala A. - Ruml 3:0(6,4,9), Dvořák – Kotlorz 3:1(7,-7,11,10), Monyč – Čikl 1:3(9,-9,-4,-5)

Body domácích: Fiala A. 3,5, Dvořák 3,5, Zahradník 1
Body hostů: Stejskal 4,5, Kotlorz 2,5, Ruml 2, Čikl 1

TTC Praha A – Avia Čakovice H 10:1
Jelínek, Chlumský – Šrámek, Michna 3:2(-9,4,6,-8,5), Remunda, Sobota – Jež, Janous 3:0(5,9,7), Remunda – Jež 3:2(9,-8,8,-8,9), Jelínek – Šrámek 3:1(-8,7,7,9), Chlumský – Michna 1:3(3,-8,-10,-9), Fiala A. - Jandus 3:0(1,1,8), Jelínek – Jež 3:0(9,7,9), Chlumský – Šrámek 3:0(4,11,6), Fiala A. - Michna 3:2(-7,8,-9,9,9), Remunda – Jandus 3:0(1,10,6), Chlumský – Jež 3:1(5,7,-9,12)

Body domácích: Remunda 2,5, Jelínek 2,5, Chlumský 2,5, Fiala A. 2, Sobota 0,5
Body hostů: Michna 1

TTC Praha E – Konstruktiva D 4:10
Fuček, Nemejovský – Nebeský, Černý 3:2(9,-2,9,-7,7), Smíšek Jan, Pryček – Fleissig, Pokorný 1:3(-3,-3,7,-2), Smíšek Jan – Černý 1:3(-5,9,-7,-6), Nemejovský – Pokorný 0:3(-12,-9,-3), Fuček – Nebeský 3:1(6,8,-8,8), Moravec – Fleissig 2:3(-7,-7,14,8,-7), Nemejovský – Černý 0:3, Fuček – Pokorný 1:3(-1,8,-6,-4), Moravec – Nebeský 3:1(-3,10,2,8), Smíšek Jan – Fleissig 0:3(-7,-7,-10), Fuček – Černý 0:3(-10,-9,-6), Pryček – Pokorný 0:3(-4,-4,-2), Smíšek Jan – Nebeský 3:1(8,7,-5,9), Nemejovský – Fleissig 1:3(-10,9,-6,-4)

Body domácích: Fuček 1,5, Smíšek Jan 1, Moravec 1, Nemejovský 0,5
Body hostů: Pokorný 3,5, Fleissig 3,5, Černý 3

TJ Pankrác E – TTC Praha D 10:8
Modl, Pejchal – Pouč, Mutl 1:3(-11,7,-8,-4), Datorie, Hlaváč 3:0 w.o., Pejchal – Pouč 3:2(-8,8,-9,8,8), Modl – Mutl 2:3(9,-4,9,-5,-9), Satorie – Havlíček 1:3(8,-9,-8,-9), Hlaváč 3:0 w.o., Podl – Pouč 0:3(-7,-7,-9), Satorie – Mutl 0:3(-5,-5,-8), Hlaváč – Havlíček 3:1(-6,1,9,9), Pejchal 3:0 w.o., Satorie – Pouč 1:3(-6,8,-8,-6), Hlaváč – Mutl 1:3(-9,-8,6,-9), Pejchal – Havlíček 3:0(4,5,2), Modl 3:0 w.o., Hlaváč – Pouč 0:3(-9,-9,-8), Pejchal – Mutl 3:0(10,9,8), Modl – Havlíček 3:1(3,-9,7,8), Satorie 3:0 w.o.

Body domácích: Pejchal 4, Hlaváč 3,5, Modl 2, Satorie 0,5
Body hostů: Pouč 3,5, Mutl 3,5, Havlíček 1

TJ Sokol Kbely D – TTC Praha A 5:10
Kolafanda, Vrba – Remunda, Jelínek 0:3(-8,-3,-6), Hrubý, Trnka – Zahradník, Sobota 3:0(5,5,8), Hrubý – Remunda 0:3(-4,-5,-11), Trnka – Jelínek 0:3(-2,-11,-6), Vrba – Zahradník 0:3(-10,-11,-9), Klofanda – Sobota 6:0(8,7,7), Trnka – Remunda 0:3(-10,-3,-7), Vrba – Jelínek 2:3(13,5,-3,-7,-3), Klofanda – Zahradník 3:0(3,6,8), Hrubý – Sobota 3:1(9,-5,6,9), Vrba – Remunda 1:3(9,-9,-11,-9), Klofanda – Jelínek 0:3(-8,-15,-6), Hrubý – Zahradník 1:3(-3,5,-9,-9), Trnka – Sobota 3:1(6,-10,4,8), Klofanda – Remunda 0:3(-4,-4,-9)

Body domácích: Klofanda 2, Hrubý 1,5, Trnka 1,5
Body hostů: Remunda 4,5, Jelínek 3,5, Zahradník 2

El Niňo C – TTC Praha A 7:3
Kaucká, Šafaříková – Hurtová, Malá 3:1(3,-8,2,4), Šafaříková – Hurtová 1:3(-9,2,-10,-4), Ratajová – Malá 3:1(8,-8,10,13), Kaucká – Otrusinová 3:1(6,-9,6,8), Ratajová – Hurtová 0:3(-6,-8,-8), Šafaříková – Otrusinová 3:0(4,5,4), Kaucká – Malá 3:0(6,10,9), Ratajová – Otrusinová 3:0(6,6,4), Kaucká – Hurtová 1:3(9,-6,-6,-6), Šafaříková – Malá 3:1(3,5,-7,6)

Body domácích: Kaucká 2,5, Šafaříková 2,5, Ratajová 3
Body hostů: Hurtová 3

TTC Praha B – Sokol Žižkov E 9:9
Jansa, Smíšek Jar. - Dušek, Kápar 2:3(7,-7,-7,5,-6), Houček, Ševčík – Krejčí, Lokaj 3:2(-9,13,-9,7,6), Jansa – Krejčí 1:3(7,-6,-9,-11), Houček – Dušek 3:1(-14,9,7,6), Smíšek Jar. - Kápar 0:3(-3,-8,-3), Ševčík – Lokaj 3:1(6,-10,3,2), Houček – Krejčí 3:0(4,2,5), Smíšek Jar. – Dušek 1:3(9,-6,-9,-2), Ševčík – Kápar 3:2(-10,8,-5,6,8), Jansa – Lokaj 3:2(-6,8,-7,7,10), Smíšek Jar. - Krejčí 1:3(-7,-5,12,-9), Ševčík – Dušek 0:3(-5,-5,-2), Jansa – Kápar 1:3(8,-9,-10,-6), Houček – Lokaj 3:0(9,6,6), Ševčík – Krejčí 3:0(6,6,5), Jansa – Dušek 3:0(5,6,10), Houček – Kápar 2:3(-4,-10,9,6,-5), Smíšek Jar. - Lokaj 2:3(-17,-5,7,7,-8)

Body domácích: Houček 3,5, Ševčík 3,5, Jansa 2
Body hostů: Kápar 3,5, Dušek 2,5, Krejčí 2, Lokaj 1

TTC Praha D – SK Hamr A 10:1
Mutl, Hurtová – Somol, Maňas 3:0(9,2,4), Pouč, Paroubek – Toman, Zámek 3:1(4,-8,8,2), Pouč – Toman 3:0(9,2,6), Mutl – Maňas 1:3(-7,5,-3,-9), Hurtová – Zámek 3:1(-4,8,10,3), Paroubek – Somol 3:0(5,6,6), Mutl – Toman 3:1(7,-13,6,4), Hurtová – Maňas 3:1(3,7,-10,5), Paroubek – Zámek 3:0(5,4,6), Pouč – Somol 3:0(4,6,6), Hurtová – Toman 3:1(-10,7,4,8)

Body domácích: Hurtová 3,5, Pouč 2,5, Paroubek 2,5, Mutl 1,5
Body hostů: Maňas 1

SK Revatti Praha – TTC Praha C 10:3
Bajtler, Adášek – Dvořák, Monyč 3:0(4,4,5), Mička, Smejkal 3:0 w.o., Bajtler – Zahradník 3:1(6,-10,6,9), Mička – Dvořák 1:3(-7,-9,8,-6), Smejkal – Monyč 3:0(8,9,7), Adášek 3:0 w.o., Mička – Zahradník 1:3(7,-5,-4,-8), Smejkal – Dvořák 2:3(-9,-7,9,7,-9), Adášek – Monyč 3:0(4,7,5), Bajtler 3:0 w.o., Smejkal – Zahradník 3:0(8,9,?), Adášek – Dvořák 3:0(4,5,5), Bajtler – Monyč 3:0(7,10,-10,5)

Body domácích: Adášek 3,5, Bajtler 3,5, Smejkal 2,5, Mička 0,5
Body hostů: Dvořák 2, Zahradník 1

TTC Klánovice E – TTC Praha E 10:0
Tuška, Hájek ml. - Moravec, Smíšek jan 3:0(2,9,8), Verner, Tichý – Pryček, Nemejovský 3:0(7,3,10), Verner – Pryček 3:0(7,4,4), Hájek ml. - Smíšek Jan 3:1(2,7,-10,9), Tichý – Moravec 3:1(6,5,-8,4), Tučka – Nemejovský 3:0(3,7,2), Hájek ml. - Pryček 3:0(9,4,4), Šírek – Smíšek Jan 3:0(7,7,8), Tuška – Moravec 3:0(4,7,6), Verner – Nemejovský 3:0(11,2,5)

Body domácích: Hájek 2,5, Verner 2,5, Hájek ml. 2,5, Tichý 1,5, Šírek 1
Body hostů: nikdo

Orion Praha B – TTC Praha B 10:6
Pivka, Jirák – Ševčík, Jansa 1:3(-9,9,-6,-6), Kubát, Žák – Houček, Vondra 3:0 w.o., Jirák – Jansa 1:3(-8,6,-10,-8), Pivka – Houček 0:3(-16,-7,-8), Žák – Vondra 3:0 w.o., Kubát st. - Ševčík 1:3(-9,-9,8,-9), Hrubec – Jansa 3:1(3,-11,4,3), Žák – Houček 1:3(-107,-8,-7), Kubát – Vondra 3:0(2,3,9), Jirák – Ševčík 1:3(5,-6,-5,-9), Žák – Jansa 3:1(7,-3,6,7), Kubát – Houček 3:2(-6,11,2,-10,8), Jirák – Vondra 3:1(8,7,-12,6), Hrubec – Ševčík 3:0(5,5,9), Kubát st. - Jansa 3:0(5,4,6), Jirák – Houček 3:0(9,8,5)

Body domácích: Kubát st. 3,5, Žák 2,5, Jirák 2,5, Hrubec 2
Body hostů: Ševčík 2,5, Houček 2, Jansa 1,5

TTC Praha A – Sparta Praha F 10:2
Remunda, Jelínek – Kroupa, Krolop 3:2(-7,4,10,-17,9), Fiala A., Chlumský – Látal, Bárta 0:3(-8,-7,-9), Remunda – Krolop 3:0(7,3,10), Jelínek – Kroupa 3:1(7,8,-10,2), Chlumský – Bárta 3:0(7,10,4), Fiala A. - Látal 1:3(7,-8,-1,-4), Jelínek – Krolop 3:1(-6,6,6,6), Chlumský – Kroupa 3:1(-7,10,5,9), Fiala A. - Bárta 3:0(8,9,7), Remunda – Látal 3:1(-9,8,10,7), Chlumský – Krolop 3:1(4,8,-9,8), Fiala A. - Kroupa 3:0(8,4,11)

Body domácích: Chlunmský3,5, Remunda 2,5, Jelínek 2,5, Fiala A. 1,5
Body hostů: Látal 1,5, Bárta 0,5

TTC Praha E – Střížkov E 5:10
Smíšek Jan, Fuček 3:0 w.o., Nemejovský, Srníček – Stašák, Pelikán 0:3(-6,-6,-8), Smíšek Jan – Svobodová 0:3(-7,-5,-7), Moravec – Pelikán 0:3(-4,-2,-7), Srníček – Stašák 3:2(9,11,-8,-3,7), Fuček 3:0 w.o., Moravec – Svobodová 0:3(-4,-4,-7), Srníček – Pelikán 0:3(-9,-10,-18), Fuček – Stašák 0:3(-7,-6,-9), Smíšek Jan 3:0 w.o., Srníček – Svobodová 1:3(-5,-6,7,-5), Fuček – Pelikán 0:3(-8,-8,-4), Smíšek – Stašák 1:3(-7,6,-6,-10), Moravec 3:0 w.o., Nemejovský – Svobodová 0:3(-5,-5,-4)

Body domácích: Fuček 1,5, Smíšek 1,5, Srníček 1, Moravec 1
Body hostů: Svobodová 4, Pelikán 3,5, Stašák 2,5

Zelená Liška B - TTC Praha A – 0:10 w.o.

TTC Praha A – Zelená Liška A 4:6
Hurtová, Malá – Kriegerová, Jeřábková 0:3(-3,-5,-5), Hurtová – Kriegerová 3:2(-4,-11,8,7,3), Malá – Füri 3:2(-10,-7,3,6,3), Bláhová – Jeřábková 0:3(-7,-4,-3), Malá – Kriegerová 0:3(-4,-2,-4), Hurtová – Jeřábková 1:3(9,-5,-9,-5), Bláhová – Füri 3:1(-9,6,10,9), Malá – Jeřábková 0:3(-6,-9,-8), Bláhová – Kriegerová 0:3(-4,-9,-3), Hurtová – Füri 3:1(7,-12,4,2)

Body domácích: Hurtová 2, Malá 1, Bláhová 1
Body hostů: Jeřábková 3,5, Kriegerová 2,5

TTC Praha A – ABC Braník F 9:0
Malá, Bláhová – Hradská, Blažková 3:0(5,8,8), Malá – Hradská 3:0(7,9,1), Bláhová – Blažková 3:2(-7,-9,9,7,5), Hurtová 0:0 w.o., Bláhová – Hradská 3:0(3,8,10), Malá 3:0 w.o., Hurtová – Blažková 3:0(5,8,4), Bláhová 3:0 w.o., Hurtová – Hradská 3:1(8,5,-8,8), Malá – Blažková 3:1(5,-8,6,6)

Body domácích: Malá 3,5, Bláhová 3,5, Hurtová 2
Body hostů: nikdo


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
23.04.2018