Na úvodní stránku





Vítězem kontrolního turnaje Miroslav Panka

Fuček Miloslav

2018-01-31

Poháry a mistrovství TTC Praha

Přečteno: 101

Komentářů: 0


První polovina sezóny rekreačního oddílu byla zakončena v pondělí kontrolním turnajem, který vyhrál Miroslav Panka.


Při účasti dvanácti hráčů s ehrálo systémem na čtyři skupiny s posutpem prvních dvou do čtvrtfinále. Třteí ze skupin hráli ve spodním pavoukuo 9. až 12. místo a oba pavouci se dohrávali o konečné pořadí.

 

Skupina A

Hrneček – Maláková 3:2(8,8,-9,-11,8), Smíšek – Hrneček 3:0(11,8,5), Maláková – Smíšek 0:3(-8,-9,8)

 

Pořadí skupiny A

1. Jaroslav Smíšek 4, 2. Vojtěch Hrneček 3, Olga Maláková 2

 

Skupina B

Váňa – Boegner 3:2(8,-10,9,-12,8), Jung – Váňa 2:3(9,6,-10,-9,-8), Boegner – Jung 1:3(-11,9,-9,6)

 

Pořadí skupiny B

1. Petr Váňa 4, 2. René Jung 3, 3. Britta Boegner 2

 

Skupina C

Panka – Kolpek 3:0(8,11,9), Buriánek – Panka 0:3(-8,-3,-8), Kolpek – Buriánek 0:3(-5,-20,-7)

 

Pořadí skupiny C

1. Miroslav Panka 4, 2. Václav Buriámek 3, 3. Stanislav Kolpek 2

 

Skupina D

Wichs – Dlouhý 3:0(8,3,4), Hudec – Wichs 3:1(10,5,-8,9), Dlouhý – Hudec 1:3(-10,-5,7,-6)

 

Pořadí skupiny D

1. Ondřej Hudec 4, 2. Sáša Wichs 3, 3. Vojtěch Dlouhý 2

 

Čtvrtfinále

Smíšek – Buriánek 3:0(4,5,5), Hudec – Jung 1:3(-8,8,-8,-8), Panka – Hrneček 3:1(-12,9,8,5), Wichs – Váňa 0:3(-5,-5,-8)

 

Semifinále

Smíšek – Jung 3:2(10,-8,8,-6,8), Panka – Váˇma 3:2(-3,-8,8,9,5)

 

Finále

Smíšek – Panka 2:3(-5,8,-8,8,-7)

 

O 3. místo

Jung – Váňa 3:2(-5,8,-8,8,-7)

 

O 5. až 8. místo

Buriánek – Hudec 1:3(-6,6,-8,-9), Hrneček – Wichs 1:3(9,-9,-7,-7)

 

O 5. místo

Hudec – Wichs 3:0(6,6,4)

 

O 7. místo

Buriánek – Hrneček 3:0(7,5,7)

 

O 9. až 12. místo

Maláková – Dlouhý 3:1(10,-6,6,6), Kolpek – Boegner 1:3(-9,8,-7,-5)

 

O 9. místo

Maláková – Boegner 3:0 w.o.

 

O 11. místo

Dlouhý – Kolpek 3:1(-3,9,9,9)

 

Pořadí kontrolního turnaje

1. Miroslav Panka, 2. Jaroslav Smíšek, 3. René Jung, 4. Petr Váňa, 5. Ondřej Hudec, 6. Sáša Wichs, 7. Václav Buriánek, 8. Vojtěch Hrneček, 9. Olga Makáková, 10. Britta Boegner, 11. Vojtěch Dlouhý, 12. Stanislav Kolpek


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
20.05.2018