Na úvodní stránku





Opět pasivní bilance i v 19. kole

Fuček Miloslav

2018-04-11

Pražský přebor

Přečteno: 82

Komentářů: 0


V tomto kole hrály všechny týmy. Máme tři vítězství, z toho jedno kontumační protože soupeř přijel jenom ve dvou, jednu remízu a pět porážek.


TTC Praha A – TTC Elizza Praha E 4:10

Černý, Vavřinec – Juhasz. Kadlec T. 2:3(6,6,-6,-7,-9), Zahradníček, Jelínek – Píša, Benák L. 1:3(-7,9,-4,-8), Vavřinec – Píša 1:3(15,-10,-18,-4), Zahradníček – Kadlec T- 3:0(12,8,8), Jelínek – Benák L. 1:3(8,-2,-4,-6), Černý – Juhasz 3:0(8,6,9), Zahradníček – Píša 1:3(-9,-10,6,-8), Jelínek – Kadlec T. 0:3(-12,-7,-7), Černý – Benák L. 3:1(-7,9,3,9), Vavřinec – Juhasz 0:3(-10,-10,-10), Jelínek – Píša 0:3(-2,-1,-7), Černý – Kadlec T. 3:0(4,2,7), Vavřinec – Benák L. 0:3(-9,-4,-6), Zahradníček – Juhasz 1:3(5,-7,-10,-5), Černý – Píša 2:3(7,8,-9,-8,-9)

Body domácích: Černý 3, Zahradníček 1, Vavřinec 0, Jelínek 0

Body hostů: Píša 3,5, Benák L. 2,5, Juhasz 2,5, Kadlec T. 1,5

Soutěž: Divize mužů

Hráno: SC Juliska 26. 3. 2018

 

TTC Praha B – TJ Pankrác B 10:7

Chlumský, Horák – Hondlík, Veselý 1:3(-10,-7,6,-7), Remunda, Vokurka – Müller, Tůma 3:1(8,10,9,8), Remunda – Müller 1:3(-6,-8,2,-5), Horák – Veselý 1:3(-8,3,-7,-6), Vokurka – Hondlík 2:3(9,-8,9,-8,-9), Chlumský – Tůma 3:0(3,6,4), Horák – Müller 1:3(-3,-4,4,-4), Vokurka – Veselý 3:2(11,-7,-8,9,8), Chlumský – Hondlík 3:0(7,7,10), Remunda – Tůma 3:2, Vokurka – Müller 0:3(-9,-9,-9), Chlumský – Veselý 3:1(4,-7,9,9), Remunda – Hondlík 3:1(-8,8,7,7), Horák – Tůma 3:2(-7,8,-12,8,7), Horák – Tůma 3:2(-7,8,-12,8,7), Chlumský – Müller 1:3(-5,6,-6,-7), Remunda – Veselý 3:1(3,-6,9,6), Horák – Hondlík 3:1(8,-7,8,6)

Body domácích: Remunda 3,5, Chlumský 3, Horák 2, Vokurka 1,5

Body hostů: Müller 4, Hondlík 1,5, Veselý 1,5, Toma 0

Soutěž: 1. třída B

Hráno: CST Ďáblice 15. 3. 2018

 

TTC Praha C – TJ Sokol Běchovice C 10:7

Fejks, Szilágyi – Dvořák, Procházka 0:3(-7,-6,-6), Moravec, Haba – Perníkář, Brůček 3:0(10,10,8), Fejks – Dvořák 2:3(-5,-11,12,12,-4), Haba – Procházka st. 3:2(-5,6,1,-9,11), Szilágyi – Perníkář 3:0(10,9,7), Moravec – Brůček 3:0(7,5,11), Haba – Dvořák 0:3(-7,-9,-9), Szilágyi – Procházka st. 1:3(12,-9,-7,-10), Moravec – Perníkář 3:0(5,12,10), Fejks – Brůček 3:2(8,9,-9,-11,8), Szilágyi – Dvořák 1:3(-6,6,-3,-10), Moravec – Procházka st. 3:1(9,-6,3,7), Fejks – Perníkář 1:3(-8,9,-8,-8), Haba – Brůček 3:2(6,9,-10,-8,7), Moravec – Dvořák 3:1(9,8,-9,6), Fejks – Procházka st. 2:3(9,-9,-6,7,-12), Haba – Perníkář 3:1(7,8,-9,13)

Body domácích: Moravec 4,5, Haba 3,5, Fejks 1, Szilágyi 1

Body hostů: Dvořák 3,5, Procházka st. 2,5, Perníkář 1, Brůček 0

Soutěž: 5. třída B

Hráno: CST Ďáblice 14. 3. 2018

 

SF SKK El Niňo Praha K – TTC Praha D 10:1

Gajda, Pastorek – Jansa, Brýna 3:1(10,4,-9,9), Filípek, Kořének – Houček, Zahradník 3:0(8,5,4), Filípek – Houček 3:0(8,7,11), Kořének – Brýna 3:1(-8,7,4,8), Pastorek – Jansa 3:1(-7,8,6,10), Gajda – Zahradník 3:2(6,-5,-6,5,6), Kořének – Houček 1:3(6,-7,-11,-3), Pastorek – Brýna 3:1(-4,8,6,6), Gajda – Jansa 3:2(7,-6,-10,8,7), Filípek – Mutl 3:0(9,6,4), Pastorek – Houček 3:2(-3,9,8,-3,8), Gajda – Brýna 3:2(-10,10,6,-11,7)

Body domácích: Pastorek 3,5, Gajda 2,5, Filípek 2,5, Kořének 1,5

Body hostů: Houček 1, ostatní nic

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Kotlářka 15. 3. 2018

 

TJ Střížkov F – TTC Praha E 10:5

Hejný J., Provazník L. - Haba, Fiala 3:1(-6,6,5,8), Karpíšek, Kušta – Brýna, Smíšek 3:1(9,-6,5,5), Provazník L. - Brýna 3:1(10,5,-9,5), Hejný J. - Haba 3:0(5,10,1), Kušta – Smíšek 0:3(-8,-3,-5), Karpíšek – Fiala 3:1(6,-5,8,8), Hejný J. - Brýna 2:3(7,-7,-8,5,-9), Kušta – Haba 0:3(-6,-4,-7), Karpíšek – Smíšek 3:1(8,8,-11,11), Provazník L. - Fiala 3:0(4,7,5), Kušta – Brýna 2:3(8,-5,-7,7,-2), Karpíšek – Haba 3:0(7,10,7), Provazník L. - Smíšek 3:0(5,6,9), Hejný J. - Fiala 2:3(-6,-6,4,8,-10), Karpíšek – Brýna 3:2(-5,12,5,-12,7), Provazník L. - Haba 3:1(3,8,-9,3)

Body domácích: Karpíšek 4,5, Provazník L. 3,5, Hejný 1,5, Kušta 0,5

Body hostů: Brýna 2, Haba 1, Smíšek 1, Fiala 1

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Střížkov 16. 3. 2018

 

TJ Sokol Praha Podolí B – TTC Praha E 9:9

Makal, Bicek – Mutl, Jansa 3:1(8,5,-10,12), Zikl, Jirásek – Buriánek, Váňa 3:1(5,-9,10,8), Bicek – Ruzha 3:2(-9,-7,5,10,6), Makal – Mutl 1:3(6,-7,-5,-6), Zikl – Jansa 3:2(-4,6,-5,10,9), Jirásek – Buriánek 3:0(11,8,1), Makal – Ruzha 2:3(-10,12,-5,5,-6), Zikl – Mutl 1:3(-5,6,-10,-7), Jirásek – Jansa 3:1(6,-10,8,4), Bicek – Buriánek 3:0(10,5,8), Zikl – Ruzha 0:3(-8,-8,-3), Jirásek – Mutl 2:3(5,-7,8,-8,-8), Bicek – Jansa 0:3(-6,-7,-6), Makal – Váňa 2:3(7,-8,-7,8,-10), Jirásek – Ruzha 3:1(2,6,-10,8), Bicek – Mutl 3:1(8,-9,6,9), Makal – Jansa 2:3(-7,7,6,-9,-9), Zikl – Váňa 2:3(-14,3,-8,9,-4)

Body domácích: Jirásek 3,5, Bicek 3,5, Zikl 1,5, Makal 0,5

Body hostů: Mutl 3, Ruzha 2, Jansa 2, Váňa 2, Buriánek 0

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Podolí 14. 3. 2018

 

TTC Praha G – Sparta Praha L 10:0 w.o.

Soupeř přijel pouze ve dvou hráčích.

Soutěž: 7. třída B

 

TTC Praha H – SK Dolní Měcholupy C 5:10

Buriánek, Trmota – Vojta, Kácl J. 1:3(-8,10,-5,-10), Poulíček, Wichs – Hodač, Kácl D. 3:1(8,8,-9,3), Buriánek – Hodač 3:0(6,5,2), Poulíček – Kácl D. 3:2(6,9,-8,-5,8), Wichs – Vojta 0:3(-0,-3,-3), Trmota – Kácl J. 1:3(-12,2,-9,-8), Poulíček – Hodač 1:3(-3,-6,8,-6), Wichs – Kácl D. 0:3(-8,-8,-4), Trmota – Vojta 0:3(-4,-2,-0), Buriánek – Kácl J. 3:1(8,11,-6,7), Wichs – Hodač 0:3(-4,-7,-3), Trmota – Kácl D. 3:1(5,6,-5,10), Buriánek - Vojta 0:3(-4,-5,-3), Poulíček – Kácl J. 2:3(-6,-6,7,4,-4), Trmota – Hodač 2:3(-9,11,-3,9,-5), Buriánek – Kácl D. 3:1(-9,5,3,9)

Body domácích: Buriánek 2, Poulíček 1,5, Trmota 1, Wichs 0,5

Body hostů: Vojta 3,5, Hodač 3, Kácl J. 2,5, Kácl D. 1

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 15. 3. 2018

 

TJ Lokomotiva Vršovice C – TTC Praha 6:4

Zubíková, Bláhová – Boegner, Maláková 3:1(14,11,-9,7), Kosťová – Malá 3:1(6,8,-5,8), Bláhová – Boegner 0:3(-9,-9,-9), Zubíková – Maláková 3:0(8,7,10), Bláhová – Malá 1:3(-6,8,-11,-2), Kosťová – Maláková 3:1(-6,10,8,10), Zubíková – Boegner 0:3(-7,-4,-9), Bláhová – Maláková 3:0(7,5,7), Zubíková – Malá 3:1(11,-3,7,9), Kosťová – Boegner 1:3(-5,-3,5,-7)

Body domácích: Zubíková 2,5, Kosťová 2, Bláhová 1,5

Body hostů: Boegner 3, Malá 1, Maláková 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Loko Vršovice 13. 3. 2018


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
19.10.2018