Na úvodní stránku





Na závěr těsně aktivní bilance

Fuček Miloslav

2018-04-26

Pražský přebor

Přečteno: 82

Komentářů: 0


V posledním kole pražského přeboru hrály všechny naše týmy, z nichž pět vyhrálo a čtyři prohrály.


TTC Praha A – AC Sparta Praha C 10:2

Vavřinec, Maňhal – Kubový, Kantor 3:0(4,7,8), Černý, Zahradníček – Stano, Adam 3:0(7,7,7), Vavřinec – Adam 3:1(-10,9,10,7), Maňhal – Stano 0:3(-9,-4,-8), Zahradníček – Kubový 3:0(5,7,6), Černý – Kantor 3:0(5,9,8), Maňhal – Adam 3:2(7,9,-11,-8,6), Zahradníček – Stano 3:2(-2,4,3,10,4), Černý – Kubový 3:0(8,9,7), Vavřinec – Kantor 3:0(7,2,4), Zahradníček – Adam 2:3(4,-4,9,-9,-6), Černý – Stano 3:1(-4,9,8,8)

Body domácích: Černý 3,5, Vavřinec 2,5, Zahradníček 2,5, Maňhal 1,5

Body hostů: Adam 1, Stano 1, Kubový 0, Kantor 0

Soutěž: Divize mužů

Hráno: SC Juliska 9.4.2018

 

TTC Praha B – TJ Stadion Žižkov DDM Ulita A 5:10

Remunda, Vokurka – Kutil, Černý 2:3(5,-7,8,-8,-12), Horák, Jelínek – Forgáč, Sochor A. 0:3(-8,-5,-5), Remunda – Sochor A. 1:3(-9,5,-8,-8), Horák – Černý 3:0(7,8,10), Jelínek – Forgáč 1:3(-7,-10,6,-13), Vokurka – Kutil 3:1(6,8,-8,7), Horák – Sochor A. 1:3(-7,10,-14,-5), Jelínek - Černý 1:3(10,-4,-6,-5), Vokurka – Forgáč 3:2(-9,-7,7,6,5), Remunda – Kutil 2:3(5,-8,8,-8,-12), Jelínek – Sochor A. 1:3(-9,4,-5,-8), Vokurka – Černý 3:1(-5,8,8,7), Remunda – Forgáč 3:2, Horák – Kutil 2:3(8,-8,-10,7,-6), Vokurka – Sochor A. 1:3(-9,9,-11,-7)

Body domácích: Vokurka 3, Remunda 1, Horák 1, Jelínek 0

Body hostů: Sochor A. 4,5. Kutil 2,5, Černý 1,5, Forgáč 1,5

Soutěž: 1. třída B

Hráno: CST Ďáblice 12. 4. 2018

 

TJ Sokol Žižkov D – TTC Praha C 1:10

Čermák, Fusová – Smíšek, Haba 3:2, Traxler, Elčkner – Moravec, Fejks 3:0, Traxler – Moravec 3:1, Elčkner – Fejks 1:3, Čermák – Smíšek 3:0, Fusová – Haba 3:0, Elčkner – Moravec 3:1, Čermák – Fejks 3:1, Fusová – Smíšek 3:2, Traxler – Haba 3:0, Čermák – Moravec 3:2, Fusová – Fejks 3:0

Body domácích: Čermák 3,5, Fusová 2,5, Traxler 2,5, Elčkner 1,5

Body hostů: Fejks 1, ostatní nic

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Žižkov 12. 4. 2018

 

TTC Praha D – TJ Sokol Praha Stodůlky F 10:0 w.o.

 

TTC Praha E – SF SKK El Niňo Praha N 10:7

Fiala, Bárta – Strouhal, Vícha 3:2(-2,-8,4,10,12), Brýna, Fuček – Šrytr, Lanžhotský 0:3(-8,-2,-5), Fiala – Lanžhotský 1:3(6,-4,-8,-6), Bárta – Strouhal 3:2(-9,8,-10,6,9), Fuček – Vícha 0:3(-6,-2,-7), Brýna – Šrytr 3:0(8,7,8), Bárta – Lanžhotský 2:3(-8,10,-9,9,-9), Fuček – Strouhal 2:3(3,-5,-3,9,-5), Brýna – Vícha 3:2(-8,-14,7,8,5), Fiala – Šrytr 3:2(9,9,-9,-4,6), Fuček – Lanžhotský 0:3(-6,-9,-4), Brýna – Strouhal 3:1(8,-8,12,16), Fiala – Vícha 3:0(5,10,9), Bárta – Šrytr 3:1(4,6,-5,7), Brýna – Lanžhotský 1:3(-7,-7,6,-9), Fiala – Strouhal 3:1(4,3,-7,9), Bárta – Vícha 3:0(3,4,6)

Body domácích: Fiala 3,5, Bárta 3,5, Brýna 3, Fuček 0

Body hostů: Lanžhotský 4,5, Strouhal 1, Vícha 1, Šrytr 0,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 12. 4. 2018

 

TTC Praha F – TJ AVIA Čakovice H 10:7

Buriánek, Mutl – Herčík, Černý 2:3(5,-10,9,-4,-13), Jansa, Váňa – Štěpánek, Hájek 1:3(-6,-9,6,-9), Ruzha – Černý 2:3(6,-4,6,-12,-10), Váňa – Herčík 2:3(9,-7,-7,12,-3), Mutl – Hájek 2:3(7,-15,4,-10,-7), Jansa – Štěpánek 3:0(8,7,4), Váňa – Černý 3:1(5,-2,3,9), Mutl – Herčík 3:1(14,8,-4,4), Jansa – Hájek 3:0(3,8,6), Buriánek – Štěpánek 3:0(10,9,10), Mutl – Černý 3:0(13,8,8), Jansa – Herčík 2:3(11,-8,7,-8,-9), Buriánek – Hájek 3:1(-11,9,9,10), Váňa – Štěpánek 3:0(7,6,9), Jansa – Černý 3:0(2,4,2), Buriánek – Herčík 0:3(-3,-5,-9), Váňa – Hájek 3:1(7,6,-5,6)

Body domácích: Jansa 3, Váňa 3, Mutl 2, Buriánek 2, Ruzha 0

Body hostů: Herčík 3,5, Černý 1,5, Hájek 1,5, Štěpánek 0,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: CST Ďáblice 12. 4. 2018

 

TJ Sokol Praha Stodůlky G – TTC Praha G 10:8

Papoušek, Hruban – Podrazil, Listík 3:0 w.o., Kozák P., Kozák V. - Haba, Fuček 0:3(-11,-2,-5), Kozák P. - Haba 1:3(-6,8,-6,-8), Hruban – Listík 3:2(-8,-6,4,4,6), Papoušek – Fuček 3:2(-9,-10,10,10,2), Kozák V. - Podrazil 3:0 w.o., Hruban – Haba 0:3(-4,-7,-6), Papoušek – Listík 3:1(12,-9,4,4), Kozák V. - Fuček 0:3(-10,-7,-2), Kozák P. - Fuček 3:0(8,6,3), Hruban – Podrazil 3:0 w.o., Kozák V. - Haba 0:3(-5,-9,-7), Kozák P. - Listík 0:3(-6,-8,-7), Hruban – Fuček 3:1(-9,4,6,8), Papoušek – Podrazil 3:0 w.o.

Body domácích: Papoušek 2, Hruban 2, Kozák P. 1, w.o. 5

Body hostů: Haba 4,5, Listík 2, Fuček 1,5

Soutěž: 7. třídy B

Hráno: Stodůlky 13.4. 2018

 

AC Sparta Praha K – TTC Praha H 2:10

Jech, Lukinykh – Trmota, Wichs 2:3(-9,-8,11,12,-9), Kleinander st., Vacek – Buriánek, Havlíček 0:3(-9,-9,-10), Kleinander st. - Buriánek 0:3(-9,-2,-6), Jech – Trmota 1:3(8,-6,-5,-5), Vacek – Havlíček 2:3(-8,4,-11,7,-9), Lukinykh – Wichs 3:0(9,7,4), Jech – Buriánek 0:3(-2,-4,-8), Vacek – Trmota 1:3(13,-9,-4,-9), Lukinykh – Havlíček 1:3(-9,-9,7,-10), Jedlička – Wichs 3:0(1,1,6), Vacek – Buriánek 2:3(-5,9,-6,11,-7), Lukinykh – Trmota 1:3(-8,-12,11,-7), Jedlička – Havlíček 3:0(6,9,1)

Body domácích: Lukinykh 1, Jedlička 1, Kleinander st. 0, Jech 0, Vacek 0

Body hostů: Buriánek 3,5, Trmota 3,5, Havlíček 2,5, Wichs 0,5

Soutěž: 7. třídy A

Hráno: Sparta 9.4. 2018

 

AC Sparta Praha – TTC Praha 6:4

Petříková, Jungwirthová – Bláhová, Boegner 2:3(-7,8,-8,7,-8), Jungwirthová – Hanzlíčková 3:0(4,1,2), Petříková – Boegner 3:0(6,3,9), Fabiánová – Bláhová 1:3(-6,-7,7,-7), Petříková – Hanzlíčková 3:0(3,3,3), Jungwirthová – Bláhová 3:0(9,5,8), Fabiánová – Boegner 0:3(-1,-3,-6), Petříková – Bláhová 3:2(4,-9,-9,9,8), Fabiánová – Hanzlíčková 2:3(-6,7,-7,12,-7), Jungwirthová – Boegner 3:0(9,1,7)

Body domácích: Jungwirthová 3, Petříková 3, Fabiánová 0

Body hostů: Boegner 1,5, Bláhová 1,5, Hanzlíčková 1

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Sparta 12.4. 2018


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
11.12.2018