Na úvodní stránku





Liga TTC Praha zahajuje

Fuček Miloslav

2018-09-26

Liga TTC Praha

Přečteno: 69

Komentářů: 0


Liga TTC Praha zahajuje v pondělí 1. 10. 2018 dvěma koly.


Přinášíme vám rozpis zápasů Ligy TTC Praha rekreačního oddíluna 1. až 4. kolo. Prvních deset kol již máte zadáno v systému.

Domácí

Host

Kolo

Čas

Stůl

Datum

Humpl Luděk

Humpl Vítek

1

18.30

1

01.10.18

Toroková Erika

Svojítková Marie

1

18.00

4

01.10.18

Dlouhý Vojtěch

Hrabáková Dana

1

18.30

5

01.10.18

Benátská Galina

Hrneček Vojtěch

1

18.00

5

01.10.18

Novotný Robert

Kolpek Stanislav

1

18.00

6

01.10.18

Buriánek Václav

Maláková Olga

1

18.30

2

01.10.18

Pešata Karel

Boegner Britta

1

18.00

1

01.10.18

Jansa Jiří

Váňa Petr

1

18.00

3

01.10.18

Hudec Ondřej

Jung René

1

18.00

2

01.10.18

Malá Božena

Humpl Luděk

2

19.30

6

01.10.18

Suchá Hana

Tyl Václav

2

19.00

1

01.10.18

Hrabáková Dana

Kolpek Stanislav

2

19.00

6

01.10.18

Hrneček Vojtěch

Novotný Robert

2

18.30

6

01.10.18

Kudláček František

Benátská Galina

2

19.00

5

01.10.18

Dlouhý Vojtěch

Wichs Sáša

2

19.00

4

01.10.18

Jung René

Buriánek Václav

2

19.00

3

01.10.18

Maláková Olga

Jansa Jiří

2

19.00

2

01.10.18

Panka Miroslav

Pešata Karel

2

18.30

4

01.10.18

Boegner Britta

Hudec Ondřej

2

18.30

3

01.10.18

Tyl Václav

Humpl Vítek

3

18.00

6

08.10.18

Humpl Luděk

Svojítková Marie

3

18.00

5

08.10.18

Toroková Erika

Suchá Hana

3

18.00

4

08.10.18

Wichs Sáša

Hrabáková Dana

3

18.30

5

08.10.18

Kolpek Stanislav

Hrneček Vojtěch

3

19.00

5

08.10.18

Novotný Robert

Kudláček František

3

18.30

1

08.10.18

Buriánek Václav

Boegner Britta

3

18.30

2

08.10.18

Hudec Ondřej

Panka Miroslav

3

18.00

1

08.10.18

Váňa Petr

Maláková Olga

3

18.00

3

01.10.18

Jansa Jiří

Jung René

3

18.00

2

08.10.18

Malá Božena

Tyl Václav

4

18.30

6

08.10.18

Suchá Hana

Humpl Vítek

4

19.00

6

08.10.18

Hrabáková Dana

Hrneček Vojtěch

4

19.30

4

08.10.18

Kudláček František

Kolpek Stanislav

4

19.30

1

08.10.18

Dlouhý Vojtěch

Benátská Galina

4

19.00

4

08.10.18

Panka Miroslav

Buriánek Václav

4

19.00

3

08.10.18

Boegner Britta

Jansa Jiří

4

19.00

2

08.10.18

Pešata Karel

Hudec Ondřej

4

18.30

4

08.10.18

Jung René

Váňa Petr

4

18.30

3

08.10.18

Tyl Václav

Svojítková Marie

5

19.00

5

15.10.18

Humpl Luděk

Toroková Erika

5

18.00

4

15.10.18

Humpl Vítek

Malá Božena

5

19.30

4

15.10.18

Benátská Galina

Wichs Sáša

5

18.30

6

15.10.18

Hrneček Vojtěch

Kudláček František

5

18.00

5

15.10.18

Novotný Robert

Dlouhý Vojtěch

5

18.00

6

15.10.18

Maláková Olga

Jung René

5

18.00

3

15.10.18

Váňa Petr

Boegner Britta

5

18.30

2

15.10.18

Buriánek Václav

Pešata Karel

5

18.00

1

15.10.18

Jansa Jiří

Panka Miroslav

5

18.00

2

15.10.18

Svojítková Marie

Humpl Luděk

6

19.30

5

15.10.18

Suchá Hana

Malá Božena

6

19.00

3

15.10.18

Upozorňuji, že pokud hráč nemůže na zápas dorazit, je jeho povinností s ev sytsému omluvit. Pokud ví, že nestihne dorazit včas, ale je schopen dorazit později, je povinen kontaktovat soupeře a pořadatele a domluvit pozdější začátek zápasu. Otevřením 3. ligy budoui stoly poměrně vytížené.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
11.12.2018