Na úvodní stránku





Pražský přebor zahájil 1. kolem

Fuček Miloslav

2018-10-02

Pražský přebor

Přečteno: 39

Komentářů: 0


Minulý týden zahájil pražský přebor 1. kolem, v němž jsme měli tři vzájemná utkání. Celková bilance našich týmů je 4 vítězství, 5 porážek a dvě odložená utkání.


TTC Praha A Story TLRS – TTC Praha B

Bistřický, Vavřinec – Dusík, Vokurka 3:2(-8,6,9,7,3), Černý, Zahradníček – Chlumský, Horák 3:2(6,6,-6,-9,10), Bistřický – Dusík 2:3(9,-4,-6,10,-8), Vavřinec – Chlumský 3:2(-6,8,9,-3,7), Černý – Vokurka 3:1(-9,6,9,8), Zahradníček – Horák 3:1(8,-12,8,8), Vavřinec – Dusík 3:2(-10,8,-9,9,10), Černý – Chlumský 3:2(5,7,-7,-8,5), Zahradníček – Vokurka 0:3(-8,-3,-6), Bistřický – Horák 3:0(10,6,9), Černý – Dusík 0:3 w.o., Zahradníček – Chlumský 1:3(-6,6,-7,-9), Bistřický – Vokurka 3:0(7,9,7), Vavřinec – Horák 2:3(6,8,-10,-7,-9), Zahradníček – Dusík 2:3(9,-9,7,-14,-9), Bistřický – Chlumský 3:2(-6,9,-8,4,8), Vavřinec – Vokurka 3:0(4,3,8)

Body domácích: Bistřický 3,5, Vavřinec 2,5, Černý 2,5, Zahradníček 1,5

Body hostů: Dusík 2, Chlumský 1, Vokurka 1, Horák 1, w.o. 1

Soutěž: divize mužů

Hráno: SC Juliska 24. 9. 2018

 

TTC Praha C – TJ Sokol Žižkov C

Odloženo na 3. 10. 2018

Soutěž: 4. třída A

 

TJ Zelená Liška B – TTC Praha D 10:5

Gerdžikov, Krieger – Haba, Petránek 1:3(-6,7,-7,-7), Žďárský, Mikšátko – Brýna, Fejks 3:0(12,9,8), Gerdžikov – Fejks 3:0(3,6,7), Smrčina – Haba 3:2(-6,9,5,-5,9), Krieger – Brýna 3:0(9,6,6), Žďárský – Petránek 3:1(5,7,-8,12), Smrčina – Fejks 3:0(8,6,9), Krieger – Haba 3:1(-7,8,2,1), Žďárský – Brýna 3:1(6,-6,5,9), Gerdžikov – Petránek 2:3(-5,8,9,-6,-2), Krieger – Fejks 0:3(-9,-8,-9), Žďárský – Haba 1:3(7,-6,-8,-8), Gerdžikov – Brýna 3:2(-5,6,-9,8,12), Smrčina – Petránek 0:3(-7,-11,-5), Žďárský – Fejks 3:0(8,10,13), Mikšátko – Haba 2:3(9,-8,8,-9,-7)

Body domácích: Žďárský 3,5, Smrčina 2, Krieger 2, Gerdžikov 2, Mikšátko 0,5

Body hostů: Petránek 2,5, Haba 1,5, Fejks 1, Brýna 0

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Zelená Liška 25. 9. 2018

 

TTC Praha E – SK Dolní Měcholupy C 6:10

Filip, Podrazil – Hodač, Kácl D. 3:0(9,7,8), Haba, Fuček – Kácl J., Čadil 0:3(-6,-6,-7), Podrazil – Čadil 1:3(-6,1,-8,-7), Filip – Hodač 3:0(10,9,10), Fuček – Kácl J. 1:3(-7,6,-5,-10), Haba – Kácl D. 3:0(8,10,4), Filip – Čadil 0:3(-10,-4,-12), Fuček – Hodač 0:3(-4,-7,-8), Haba – Kácl J. 3:1(7,-6,7,8), Podrazil – Kácl D. 1:3(6,-12,-7,-9), Fuček – Čadil 0:3(-3,-2,-3), Haba – Hodač 3:0(8,10,6), Podrazil – Kácl J. 2:3(8,-9,9,-7,-9), Filip – Kácl D. 3:0(8,6,6), Haba – Čadil 0:3(-6,-8,-10), Podrazil – Hodač 1:3(-8,-9,8,-9), Filip – Kácl J. 3:0(10,5,7)

Body domácích: Haba 3, Filip 2,5, Podrazil 0,5, Fuček 0

Body hostů: Čadil 4,5, Kácl J. 2,5, Hodač 2, Kácl D. 1

Soutěž: 6. třída B

Hráno: CST Ďáblice 27. 9. 2018

 

TTC Praha F – TTC Praha G 9:8

Mutl, Szilágyi 0:3 w.o., Smíšek, Buriánek 3:0 w.o., Smíšek – Szilágyi 3:2(5,-6,-9,13,7), Fiala – Mutl 3:1(9,4,-6,6), Listík 0:3 w.o., Buriánek 3:0 w.o., Fiala – Szilágyi 1:3(-9,-7,4,-2), Mutl 0:3 w.o., Buriánek – Listík 2:3(-10,8,-11,7,-9), Smíšek 3:0 w.o., Szilágyi 0:3 w.o., Buriánek – Mutl 0:3(-5,-9,-10), Smíšek – Listík 3:1(12,-6,6,8), Fiala 3:0 w.o., Buriánek – Szilágyi 3:2(-6,10,-6,7,6), Smíšek – Mutl 0:3(-9,-8,-7), Fiala – Listík 3:0(9,8,6)

Body domácích: Smíšek 2, Fiala 2, Buriánek 1, w.o. 4

Body hostů: Mutl 2, Szilágyi 1, Listík 1, w.o. 4

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 27. 9. 2018

 

SK Vršovice C – TTC Praha H

Odloženo na 5. 10. 2018

Soutěž: 7. třída A

 

TTC Praha J – TTC Praha I 2:10

Dlouhý, Maláková – Poulíček, Fuček 0:3(-8,-8,-5), Wichs, Novotný – Listík, Paroubek 3:0 w.o., Maláková – Poulíček 0:3(-8,-4,-4), Wichs – Paroubek 1:3(6,-10,-9,-8), Novotný – Fuček 0:3(-3,-8,-2), Dlouhý – Listík 0:3(-3,-3,-7), Wichs – Poulíček 0:3(-2,-8,-4), Novotný – Paroubek 3:1(-7,1,11,8), Dlouhý – Fuček 0:3(-5,-6,-4), Maláková – Listík 0:3(-6,-2,-4), Novotný – Poulíček 0:3(-7,-5,-6), Dlouhý – Paroubek 0:3(-2,-5,-3)

Body domácích: Novotný 1, ostat nic, w.o. 1

Body hostů: Poulíček 3,5, Fuček 2,5, Psroubek 2, Listík 2

Soutěž: 7. třída B

Hráno: CST Ďáblice 26. 9. 2018

 

TTC Praha A – Slovan KST Bohnice C 7:3

Bláhová, Boegner – Zuzáková, Maršíková E. 3:1(8,11,-9,10), Maláková – Zuzáková 3:2(-8,9,-4,9,3), Bláhová – Maršíková E. 3:1(-4,1,10,7), Boegner – Maršíková J. 1:3(-5,-6,9,-2), Bláhová – Zuzáková 3:1(-3,10,5,8), Maláková – Maršíková J. 0:3(-3,-4,-7), Boegner – Maršíková E. 3:0(3,5,5), Bláhová – Maršíková J. 0:3(-1,-5,-1), Boegner – Zuzáková 3:1(3,6,-11,6), Maláková – Maršíková E. 3:0(7,7,6)

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: CST Ďáblice 27. 9. 2018

 

Předehrávka

 

TTC Praha G – TTC Praha F 9:9

Mutl, Dvořák – Jansa, Smíšek 3:2(-9,9,3,-7,5), Trmota, Szilágyi – Buriánek, Fiala 0:3(-4,-4,-8), Mutl – Smíšek 3:1(11,6,-9,9), Dvořák – Fiala 3:1(9,-8,7,10), Trmota – Jansa 1:3(-6,8,-9,-6), Szilágyi – Buriánek 3:1(10,7,-7,3), Dvořák – Smíšek 0:3(-9,-8,-6), Trmota – Fiala 0:3(-7,-8,-7), Szilágyi – Jansa 3:0(6,3,4), Mutl – Buriánek 3:1(9,-6,6,9), Trmota – Smíšek 0:3(-1,-5,-8), Szilágyi – Fiala 3:2(-6,8,5,-8,5), Mutl – Jansa 2:3(5,10,-10,-5,-6), Dvořák – Buriánek 3:1(5,-7,6,6), Szilágyi – Smíšek 0:3(-9,-8,-7), Mutl – Fiala 3:1(4,10,-3,7), Dvořák – Jansa 2:3(-9,8,9,-9,-10), Trmota – Buriánek 0:3(-6,-4,-9)

Body domácích: Mutl 3,5, Szilágyi 3, Dvořák 2,5, Trmota 0

Body hostů: Smíšek 3, Jansa 3, Fiala 1,5, Buriánek 1,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 26. 9. 2018


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
20.10.2018