Na úvodní stránku





Série vítězství pokračuje

Fuček Miloslav

2018-12-05

Pražský přebor

Přečteno: 31

Komentářů: 0


I v 9. kole pražského přeboru družstev dospělých máme pozitivní bilanci šesti vítězství, jedné remízy a čtyř porážek.


TTC Praha A Story TLRS – TJ Slavoj Praha A 10:6

Černý, Zahradníček – Pašek, Šebl 3:2(-8,6,-10,6,6), Vavřinec, Bistřický – Vaněk, Kulveit 1:3(-9,6,-9,-9), Vavřinec – Vaněk 3:1(6,-6,8,4), Bistřický – Šebl 3:1(-7,6,9,10), Zahradníček – Kulveit 3:2(13,11,-6,-14,11), Černý – Pašek 2:3(9,-4,-8,8,-4), Bistřický – Vaněk 3:0(6,17,6), Zahradníček – Šebl 3:1(4,7,-10,10), Černý – Kulveit 3:1(5,9,-7,10), Vavřinec – Pašek 2:3(-7,-7,8,9,-5), Zahradníček – Vaněk 0:3(-10,-9,-4), Černý – Šebl 3:1(-8,7,7,9), Vavřinec – Kulveit 3:1(9,-9,6,9), Bistřický – Pašek 1:3(-7,8,-9,-6), Čerrný – Vaněk 1:3(-8,-8,5,-9), Vavřinec – Šebl 3:0(9,5,5)

Body domácích: Vavřinec 3, Černý 2,5, Zahradníček 2,5, Bistřický 2

Body hostů: Pašek 3, Vaněk 2,5, Kulveit 0,5, Šebl 0

Soutěž: divize mužů

Hráno: SC Juliska 26. 11. 2018

 

TTC Praha B – TJ Sokol Nusle Praha A 9:9

Remunda Š., Vokurka – Tenglová, Dlouhý 0:3(-6,-5,-7), Dusík, Chlumský – Tichý, Srnka 3:2(-10,9,-8,9,6), Chlumský – Tenglová 0:3(-17,-9,-11), Remunda Š. - Dlouhý 3:2(7,7,-8,-7,7), Vokurka – Srnka 3:1(-7,5,10,9), Dusík – Tichý 3:1(-8,6,11,8), Remunda Š. - Tenglová 1:3(-6,-7,10,-6), Vokurka – Dlouhý 0:3(-7,-7,-9), Dusík – Srnka 3:0(7,8,11), Chlumský – Tichý 0:3(-11,-7,-7), Vokurka – Tenglová 0:3(-7,-8,-9), Dusík – Dlouhý 3:2(10,10,-9,-5,11), Chlumský – Srnka 3:0(6,8,4), Remunda Š. - Tichý 3:1(6,5,-8,9), Dusík – Tenglová 1:3(9,-3,-2,-8), Chlumský – Dlouhý 2:3(-6,8,10,-9,-8), Remunda Š. - Srnka 3:2(-11,9,-8,10,7), Vokurka – Tichý 0:3(-8,-8,-9)

Body domácích: Dusík 3,5, Remunda Š. 3, Chlumský 1,5, Vokurka 1

Body hostů: Tenglová 4,5, Dlouhý 2,5, Tichý 2, Srnka 0

Soutěž: divize mužů

Hráno: CST Ďáblice 29. 11. 2018

 

TJ Sokol Petrovice D – TTC Praha C 3:10

Schützner, Lukáč – Vokurka, Sedláček 0:3(-5,-5,-5), Novotný, Hájek – Jelínek, Moravec 3:2(-10,7,8,-5,6), Novotný – Vokurka 0:3(-8,-9,-6), Hájek – Jelínek 1:3(-8,5,-13,-5), Lukáš – Sedláček 1:3(4,-11,-7,-6), Schützner – Moravec 1:3(-11,7,-7,-7), Hájek – Vokurka 0:3(-10,-5,-1), Lukáč – Jelínek 3:2(-10,9,-7,6,9), Schützner – Sedláček 0:3(-8,-9,-6), Novotný – Moravec 0:3(-6,-7,-4), Lukáč – Vokurka 0:3(-7,-2,-0), Schützner – Jelínek 3:2(7,-11,-9,9,9), Novotný – Sedláček 0:3(-9,-11,-8)

Body domácích: Schützner 1, Lukáč 1, Novotný 0,5, Hájek 0,5

Body hostů: Vokurka 3,5, Sedláček 3,5, Moravec 2, Jelínek 1

Soutěž: 4. třída A

Hráno: Petrovice 27. 11. 2018

 

TTC Praha D – TJ Sokol Petrovice E 5:10

Haba, Petránek – Linhart, Shivashankar 1:3(-8,8,-7,-5), Houček, Zahradník – Blaho, Michálek 3:0(11,9,9), Houček – Linhart 0:3(-8,-7,-7), Haba – Shivashankar 0:3(-5,-3,-5), Petránek – Michálek 2:3(-8,10,-8,7,-3), Zahradník – Blaho 3:0(6,3,6), Haba – Linhart 0:3(-6,-9,-2), Petránek – Shivashankar 0:3(-4,-10,-7), Zahradník – Michálek 3:1(-9,7,6,9), Houček – Blaho 3:1(-9,7,4,9), Petránek – Linhart 1:3(8,-7,-13,-9), Zahradník – Shivashankar 0:3(-6,-6,-4), Houček – Michálek 3:2(4,-10,-7,8,6), Haba – Blaho 2:3(-7,-8,2,9,-8), Zahradník – Linhart 1:3(7,-7,-6,-4)

Body domácích: Houček 2,5, Zahradník 2,5, Haba 0, Petránek 0

Body hostů: Linhart 4,5, Shivashankar 3,5, Michálek 1, Blaho 1

Soutěž: 5. třída B

Hráno: CST Ďáblice 28. 11. 2018

 

AC Sparta Praha K – TTC Praha E 10:1

Šálek, Kleinander ml. - Bárta, Filip 3:0(7,8,9), Benák, Mészáros – Haba, Podrazil 3:0(5,9,8), Šálek – Haba 3:0(8,8,6), Mészárosz – Bárta 2:3(-9,7,-7,4,-5), Benák – Filip 3:2(-3,3,6,-7,5), Kleinander ml. – Podrazil 3:1(-8,7,5,6), Mészárosz – Haba 3:0(7,5,6), Benák – Bárta 3:0(7,9,7), Kleinander ml. – Filip 3:0(8,6,9), Šálek – Podrazil 3:2(-3,-3,12,6,7), Benák – Haba 3:2(6,-8,9,-5,9)

Body domácích: Benák 3,5, Kleinander ml. 2,5, Šálek 2,5, Mészárosz 1,5

Body hostů: Bárta 1, ostatní nic

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Podinný mlýn 26. 11. 2018

 

TJ Lokomotiva Vršovice G – TTC Praha F 6:10

Dušek, Pestr – Brýna, Smíšek 3:2(9,-3,-5,8,5), Černý, Hanek – Jansa, Fiala 3:2(-10,-5,8,10,6), Pestr – Brýna 0:3(-5,-5,-11), Hanek – Smíšek 0:3(-3,-5,-5), Dušek – Jansa 3:1(2,-8,7,9), Černý – Fiala 3:0(5,7,7), Hanek – Brýna 0:3(-5,-5,-8), Dušek – Smíšek 2:3(-7,-5,8,8,-6), Černý – Jansa 2:3(-4,-4,9,4,-5), Pestr – Fiala 0:3(-6,-3,+-4), Dušek – Brýna 3:2(-4,-6,11,6,96), Černý – Smíšek 2:3(-9,6,9,-7,-5), Pestr – Jansa 3:1(6,-6,5,8), Hanek – Fiala 0:3(-7,-5,-4), Černý – Brýna 0:3(-13,-5,-6), Pestr – Smíšek 2:3(9,-7,8,-8,-6), Hanek – Jansa 1:3(-7,-8,9,-7)

Body domácích: Dušek 2,5, Černý 1,5, Pestr 1,5, Hanek 0,5

Body hostů: Smíšek 4, Brýna 3, Fiala 2, Jansa 1

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Vršovice 29. 11. 2018

 

TTC Praha G – TJ Sokol Kbely 10:5

Mutl, Frýsová – Kučera, Klouček 2:3(-9,3,-7,7,-9), Poulíček, Szilágyi – Hrubý, Vrba 3:1(9,6,-7,4), Poulíček – Kučera 0:3(-1,-7,-3), Mutl – Hrubý 2:3(-8,6,-7,6,-9), Frýsová – Klouček 3:0(9,6,3), Szilágyi – Vrba 3:1(7,7,-8,4), Mutl – Kučera 3:0(3,6,6), Frýsová – Hrubý 3:0(8,12,7), Szilágyi – Klouček 3:2(8,-15,10,-10,7), Poulíček – Vrba 3:0(8,2,9), Frýsová – Kučera 0:3(-9,-5,-9), Szilágyi – Hrubý 3:0(7,10,4), Poulíček – Klouček 0:3(-7,-3,-9), Mutl – Vrba 3:1(5,5,-7,7), Szilágyi – Kučera 3:0(7,10,4), Poulíček – Hrubý 0:3(-7,-6,-7)

Body domácích: Szilágyi 4,5, Mutl 2, Frýsová 2, Poulíček 1,5

Body hostů: Kučera 2,5, Klouček 1,5, Hrubý 1, Vrba 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 28. 11. 2018

 

TTC Praha H – SK Slivenec D 10:8

Havlíček, Koudelka – Kulhanek, Vanžura 2:3(7,-5,8,-7,-9), Buriánek, Frýsová – Maršálek, Vobrub a3:1(9,-6,7,9), Frýsová – Vobruba 3:0(3,7,8), Havlíček – Vanžura 1:3(-12,-9,8,-5), Koudelka – Maršálek 2:3(9,-6,-4,11,-5), Buriánek – Kulhanek 3:1(-5,7,7,9), Havlíček – Vobruba 0:3(-7,-3,-7), Koudelka – Vanžura 1:3(-7,-11,9,-5), Buriánek – Maršálek 3:2(-6,-10,7,8,10), Frýsová – Kulhanek 3:0(4,5,1), Koudelka – Vobruba 1:3(-7,3,-6,-6), Buriánek – Vanžura 3:0(7,9,10), Frýsová – Maršálek 3:0(10,5,9), Havlíček – Kulhanek 2:3(12,7,-10,-10,-9), Buriánek – Vobruba 3:1(-9,4,12,8), Frýsová – Vanžura 3:0(6,4,7), Havlíček – Maršálek 3:2(3,3,-5,-10,10)

Body domácích: Buriánek 4,5, Frýsová 4,5, Havlíček 1, Koudelka 0

Body hostů: Vanžura 2,5, Vobruba 2, Kulhanek 1,5, Maršálek 1

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 29. 11. 2018

 

TTC Praha I – VSK MFF UV Praha C 10:3

Paroubek, Listík – Kápl, Syrovátková 3:2(-8,5,-7,6,7), Poulíček, Fuček – Hroch, Jareš 2:3(-9,10,-13,10,-9), Paroubek – Jareš 3:0(8,7,6), Fuček – Hroch 3:2(7,-9,8,-11,5), Listík – Kápl 3:1(9,6,-7,6), Poulíček – Syrovátková 3:0(3,8,7), Fuček – Jareš 1:3(-5,9,-7,-1), Listík – Hroch 0:3(-4,-6,-6), Poulíček – Kápl 3:0(6,5,7), Paroubek – Syrovátková 3:0(7,8,4), Listík – Jareš 3:0(7,7,6), Poulíček – Hroch 3:0(11,2,5), Paroubek – Kápl 3:0(7,5,8), Fuček – Syrovátková 3:0(8,9,9)

Body domácích: Paroubek 3,5, Poulíček 3, Listík 2,5, Fuček 1

Body hostů: Hroch 1,5, Jareš 1,5, Kápl 0, Syrovátková 0

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 29. 11. 2018

 

SF SKK El Niňo Praha N – TTC Praha J 10:5

Bertho, Višna – Novotný, Wichs 3:1(8,-7,6,9), Štefan, Niederle – Hrneček, Boegner 2:3(7,-5,5,-5,-8), Bertho – Wichs 3:0(6,7,2), Štefan – Hrneček 0:3(-7,-7,-10), Niederle – Novotný 0:3(-7,-5,-0), Višna – Boegner 3:0(8,6,5), Štefan – Wichs 3:0(5,8,8), Niederle – Hrneček 3:2(-9,-2,8,8,9), Višna – Novotný 3:0(9,7,9), Bertho – Boegner 3:0(4,4,4), Niederle – Wichs 0:3(-6,-8,-5), Višna – Hrneček 3:0(4,2,5), Bertho – Novotný 3:2(-8,-8,5,1,2), Štefan – Boegner 0:3(-3,-8,-6), Višna – Wichs 3:0(1,9,9), Bertho – Hrneček 3:0(6,3,7)

Body domácích: Višna 4,5, Bertho 3,5, Štefan 1, Niederle 1

Body hostů: Hrneček 1,5, Boegner 1,5, Wichs 1, Novotný 1

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Kotlářka 29. 11. 2018

 

TTC Elizza Praha D – TTC Praha 7:3

Pražáková, Uzlová – Maláková, Malá 1:3(-2,-9,4,-6), Pražáková – Maláková 3:2(2,-9,-11,7,7), Malá K. - Malá B. 3:0(8,3,3), Uzlová – Hanzlíčková 3:1(4,-8,5,4), Malá K. - Maláková 3:1(7,8,-11,8), Pražáková – Hanzlíčková 3:0(6,2,6), Uzlová – Malá B. 2:3(-11,-13,9,4,-5), Malá K. - Hanzlíčková 3

:0(7,6,4), Uzlová – Maláková 0:3(-8,-10,-10), Pražáková – Malá 3:1(6,9,-9,2)

Body domácích: Pražáková 3, Malá K. 3, Uzlová 1

Body hostů: Maláková 1,5, Malá 1,5, Hanzlíčková 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Elizza Praha 30. 11. 2018


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
11.12.2018