Na úvodní stránku





Desáté kolo bylo zatím nejsmolnější

Fuček Miloslav

2018-12-18

Pražský přebor

Přečteno: 41

Komentářů: 0


V desátém kole pražského přeboru družstev dospělých máme zatím nejhorší bilanci – dvě vítězství, jedna remíza a osm porážek.


TTC Elizza Praha D – TTC Praha A Story TLRS 8:10

Juhasz, Kadlec – Bistřický, Vavřinec 0:3(-8,-3,-7), Dušek, Píša – Černý, Zahradníček 0:3(-7,-13,-7), Píša – Zahradníček 3:0(5,1,4), Dušek – Bistřický 3:0(9,8,7), Kadlec – Vavřinec 1:3(6,-8,-10,-4), Juhasz – Černý 1:3(-9,-7,4,-4), Dušek – Zahradníček 3:2(-12,7,-4,6,11), Kadlec – Bistřický 0:3(-8,-6,-9), Juhasz – Vavřinec 2:3(7,-7,9,-7,-5), Píša – Černý 3:2(7,-8,6,-8,14), Kadlec – Zahradníček 3:0(7,8,9), Juhasz – Bistřický 0:3(-10,-10,-9), Píša – Vavřinec 3:1(7,-5,12,7), Dušek – Černý 2:3(7,-8,-7,8,-6), Juhasz – Zahradníček 3:2(7,-20,5,-9,6), Píša – Bistřický 2:3(-10,7,-4,8,-6), Dušek – Vavřinec 3:1(-3,8,7,6), Kadlec – Černý 1:3(10,-6,-6,-8)

Body domácích: Píša 3, Dušek 3, Juhasz 1, Kadlec 1

Body hostů: Bistřický 3,5, Černý 3,5, vavřinec 2,5, Zahradníček 0,5

Soutěž: divize mužů

Hráno: SC Juliska 3. 12. 2018

 

TJ Slavoj Praha A – TTC Praha B 9:9

Šimůnek, Pašek – Remunda Š., Vokurka 3:1(-5,1,8,6), Vaněk, Kulveit – Dusík, Chlumský 1:3(8,8,-8,6), Pašek – Dusík 3:0(2,9,11), Vaněk – Chlumský 2:3(8,-7,6,-5,11), Šimůnek – Vokurka 2:3(8,-9,-9,5,-5), Kulveit – Remunda Š. 2:3(-6,1,8,-4,-8), Vaněk – Dusík 2:3(-4,-8,13,6,-5), Šimůnek – Chlumský 0:3(-9,-11,-6), Kulveit – Vokurka 3:2(-4,-9,14,11,5), Pašek - Remunda Š. 3:0(9,7,8), Šimůnek – Dusík 3:2(7,10,-4,-11,9),Kulveit – Chlumský 3:2(-9,5,-5,9,9), Pašek – Vokurka 3:0(10,9,7), Linert – Remunda Š. 1:3(-11,7,-7,-7), Kulveit – Dusík 0:3(-10,-6,-8), Pašek – Chlumský 3:2(-7,-4,9,9,7), Linert – Vokurka 3:0(10,6,9), Šimůnek – Remunda Š. 1:3(11,-3,-7,-9)

Body domácích: Pašek 4,5, Kulveit 2, Šimůnek 1,5, Linert 1, Vaněk 0

Body hostů: Remunda 3, Dusík 2,5, Chlumský 2,5, Vokurka 1

Soutěž: divize mužů

Hráno: Modřany 5. 12. 2018

 

TTC Praha C – TJ Lokomotiva Vršovice E 8:10

Moravec, Sedláček – Pína, Blažková 3:1(-2,8,8,8), Fiala, Zahradník – Hoang, Jaroš 0:3(-8,-8,-7), Sedláček – Pína 0:3(-8,-12,-7), Moravec – Hoang 0:3(-9,-6,-9), Fiala – Blažková 3:0(2,8,5), Jelínek – Jaroš 2:3(8,-10,-11,8,-9), Moravec – Pína 0:3(-5,-5,-8), Fiala – Hoang 0:3(-6,-6,-7), Jelínek – Blažková 3:0(3,5,8), Sedláček – Jaroš 3:0(4,12,8), Fiala – Pína 2:3(6,-4,-3,8,-4), Jelínek – Hoang 3:1(-7,12,5,7), Sedláček – Blažková 3:0(7,7,3), Moravec – Jaroš 0:3(-10,-7,-6), Jelínek – Pína 3:1(7,3,-9,8), Sedláček – Hoang 1:3(9,-11,-12,-7), Moravec – Blažková 3:0(5,7,11), Fiala - Jaroš 1:3(-4,9,-4,-9)

Body domácích: Jelínek 3, Sedláček 2,5, Moravec 1,5, Fiala 1, Zahradník 0

Body hostů:Hoang 3,5, Jaroš 3,5, Pína 3, Blažková 0

Soutěž: 4. třída A

Hráno: CST Ďáblice 5. 12. 2018

 

TJ Sokol Praha 5 Stodůlky E – TTC Praha D 10:6

Gargulák, Svatoš – Petránek, Haba 3:2(-6,7,-6,7,12), Kunert, Stejskal – Zahradník, Mutl 3:0(10,11,5), Gargulák – Petránek 1:3(6,-5,-4,-8), Kunert – Haba 3:2(-9,6,-9,9,10), Stejskal – Zahradník 1:3(11,-6,-5,-5), Svatoš – Mutl 3:0(11,8,7), Kunert – Petránek 3:1(-6,8,6,8), Stejskal – Haba 3:2(-9,-10,4,8,5), Svatoš – Zahradník 3:2(-6,-7,9,8,3), Gargulák – Mutl 0:3(-10,-13,-2), Stejskal – Petránek 3:1(10,5,-6,4), Svatoš – Haba 1:3(-10,-10,1,-7), Gargulák – Zahradník 0:3(-9,-3,-7), Kunert – Mutl 2:3(-8,6,-4,8,-4), Svatoš – Petránek 3:1(-3,7,6,5), Gargulák – Haba 3:2(-3,9,-9,4,9)

Body domácích: Svatoš 3,5, Kunert 2,5, Stejskal 2,5, Gargulák 1,5

Body hostů: Zahradník 2, Mutl 2, Petránek 1, Haba 1

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Stodůlky 7. 12 .2018

 

TTC Praha E – TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 Ulita E 10:7

Filip, Podrazil – Najbertová, Lösterová 3:1(8,-7,7,7), Haba, Fuček – Krieger, Stoilov 0:3(-4,-7,-6), Haba – Krieger 3:1(6,8,-7,8), Podrazil – Stoilov 3:1(6,6,-6,7), Váňa – Lösterová 0:3(-6,-7,10), Filip – Najbertová 3:0(7,5,6), Podrazil – Krieger 1:3(-4,9,-8,-4), Váňa – Stoilov 1:3(-10,-11,9,-10), Filip – Lösterová 0:3(-6,-5,-6), Haba – Najbertová 2:3(-5,5,-4,9,-8), Váňa – Krieger 1:3(-7,-7,9,-10), Filip – Stoilov 3:0(7,5,7), Haba – Lösterová 3:0(8,9,8), Podrazil – Najbertová 3:2(-7,8,-8,3,8), Filip – Krieger 3:1(-5,4,4,5), Haba – Stoilov 3:1(10,-8,7,3), Podrazil – Lösterová 3:1(7,7,-8,10)

Body domácích: Filip 3,5, Podrazil 3,5, Haba 3, Váňa 0, Fuček 0

Body hostů: Krieger 2,5, Lösterová 2, Stoilov 1,5, Najbertová 1

Soutěž: 6. třída B

Hráno: CST Ďáblice 6. 12. 2018

 

TTC Praha F – SK SANK Běchovice A 6:10

Jansa, Fiala – Hořínek, Vích 0:3(-4,-5,-2), Smíšek, Brýna – Rychtarik, Trnka 1:3(7,-5,-7,-7), Smíšek – Vích 0:3(-3,-2,-4), Brýna – Rychtarik 3:2(7,-8,12,-8,11), Fiala – Hořínek 2:3(-8,-9,8,7,-3), Jansa – Trnka 3:2(-4,5,6,-10,5), Brýna – Vích 3:2(9,-8,9,-8,7), Fiala – Rychtarik 3:1(2,12,-7,6), Jansa – Hořínek 0:3(-5,-8,-8), Smíšek – Trnka 3:0(9,8,11), Fiala – Vích 0:3(-2,-2,-2), Jansa – Rychtarik 0:3(-9,-6,-7), Smíšek – Hořínek 1:3(-7,-14,12,-8), Brýna – Trnka 3:1(-9,2,8,7), Jansa – Vích 0:3(-2,-4,-5), Smíšek – Rychtarik 2:3(-2,8,9,-7,-8), Brýna – Hořínek 3:0(6,6,10)

Body domácích: Brýna 3, Jansa 1, Smíšek 1, Fiala 1

Body hostů: Vích 3,5, Hořínek 3,5, Rychtarik 2,5, Trnka 0,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 6. 12. 2018

 

KK Konstruktiva Praha B – TTC Praha G 10:3

Peller, Černý – Szilágyi, Paroubek 3:0(9,5,4), Matoušek, Toman 3:0 w.o., Toman – Dvořák 3:2(5,-9,-5,5,12), Matoušek – Szilágyi 1:3( -9,-4,7,-8), Černý – Paroubek 3:0(8,8,5), Peller 3:0 w.o., Matoušek – Dvořák 3:1(4,-9,4,6), Černý – Szilágyi 0:3(-8,-3,-3), Peller – Paroubek 3:0(7,5,4), Toman 3:0 w.o., Černý – Dvořák 3:0(9,6,4), Peller – Szilágyi 0:3(-11,-6,-7), Toman – Paroubek 3:0(7,3,4)

Body domácích: Černý 2,5, Toman 2, Peller 1,5, Matoušek 1, w.o. 3

Body hostů: Szilágyi 3, Dvořák 0, Paroubek 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Konstruktiva 6. 12. 2018

 

SF SKK El Niňo Praha M – TTC Praha H 10:2

Nogoev, Strouhal – Havlíček, Houf 3:2(9,-9,11,-9,11), Kuboš, Svoboda – Buriánek, Nedvěd 3:2(-8,-6,5,4,9), Nogoev – Nedvěd 3:2(8,-8,9,-8,6), Strouhal – Buriánek 3:1(6,-8,9,6), Svoboda – Houf 3:1(10,-12,8,7), Kuboš – Havlíček 3:0(10,7,6), Strouhal – Nedvěd 3:1(9,-9,11,6), Svoboda – Buriánek 1:3(9,-4,-8,-10), Kuboš – Houf 3:1(7,-12,9,10), Nogoev – Havlíček 3:1(9,9,-9,8), Svoboda – Nedvěd 2:3(-5,-6,11,9,-4), Kuboš – Buriánek 3:1(10-9,5,10)

Body domácích: Kuboš 3,5, Nogoev 2,5, Strouhal 2,5, Svoboda 1,5

Body hostů: Nedvěd 1, Buriánek 1, Houf 0, Havlíček 0

Soutěž: 7. třída A

Hráno: Kotlářka 6. 12. 2018

 

SK SANK Běchovice B – TTC Praha I 10:4

Jeřábek, Baťka – Poulíček, Fuček 3:2(7,-7,4,-4,8), Trubl, Kára – Filip, Listík 7,-9,-4,7,9), Kára – Filip 0:3(-7,-8,-8), Trubl – Poulíček 3:1(-9,7,9,8), Baťka – Listík 3:2(-3,-7,5,8,9), Jeřábek – Fuček 3:0(8,4,3), Trubl – Filip 2:3(11,-7,6,-5,-9), Baťka – Poulíček 0:3(-4,-7,-10), Jeřábek – Listík 3:0(8,3,3), Kára – Fuček 3:0(6,5,6), Baťka – Filip 0:3(-8,-4,-8), Jeřábek – Poulíček 3:2(-7,2,7,-4,5), Kára – Listík 3:0(11,5,5), Trubl – Fuček 3:0(10,8,2), Jeřábek – Filip 1:3(-7,-11,9,-7)

Body domácích: Jeřábek 3,5, Kára 2,5, Trubl 2,5, Baťka 1,5

Body hostů: Filip 3, Poulíček 1, Listík 0, Fuček 0

Soutěž: 7. třída B

Hráno: Běchovice 7. 12. 2018

 

TTC Praha J – AC Sparta Praha N 1:10

Boegner, Kreuzer – Rulc, Matoušek 0:3(-8,-3,-4), Wichs, Novotný – Marhol, Jandus 1:3(-4,-6,4,-7), Novotný – Rulc 0:3(-8,-10,-8), Wichs – Matoušek 0:3(-4,-6,-5), Kreuzer – Marhol 0:3(-3,-7,-6), Boegner – Jandus 2:3(-8,-10,10,8,-8), Wichs – Rulc 1:3(-7,7,-8,-7), Kreuzer – Matoušek 0:3(-4,-8,-4), Boegner – Marhol 3:1(5,9,-7,9), Novotný – Jandus 0:3(-8,-9,-6), Kreuzer – Rulc 0:3(-2,-4,-1), Boegner – Matoušek 0:3(-9,-6,-6)

Body domácích: Boegner 1, ostatní nic

Body hostů: Rulc 3,5, Jandus 2,5, Matoušek 2,5, Marhol 1,5

Soutěž: 7. třída B

Hráno: CST Ďáblice 5. 12. 2018

 

TTC Praha A – TJ Zelená Liška B 3:7

Bláhová, Boegner – Hošková, Veselíková 1:3(9,-12,-7,-7), Maláková – Štanclová 2:3(-6,4,-13,5,-5), Bláhová – Veselíková 3:1(12,9,-7,12), Boegner – Hošková 0:3(-8,-7,-6), Bláhová – Štanclová 3:0(8,6,8), Maláková – Hošková 0:3(-8,-10,-10), Boegner – Veselíková 2:3(-10,-14,10,6,-7), Bláhová – Hošková 1:3(-10,-9,12,-8), Boegner – Štanclová 3:1(-9,8,3,4), Maláková – Veselíková 0:3(-5,-6,-8)

Body domácích: Bláhová 2, Boegner 1, Maláková 0

Body hostů: Hošková 3,5, Veselíková 2,5, Štanclová 1

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: CST Ďáblice 6. 12. 2018


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
19.01.2019