Na úvodní stránku





Do nového roku s neutrální bilancí

Fuček Miloslav

2018-12-19

Pražský přebor

Přečteno: 46

Komentářů: 0


Poslední kolo pražského přeboru družstev dospělých pro nás skončilo neutrální bilancí pěti vítězství a pěti porážek, když tým I měl v 7. třídě volno, protože Stodůlky tuto soutěž vykontumovaly.


TTC A Story TLRS – AC Sparta Praha D 10:2

Vavřinec, Bistřický – Gaydoš, Kantor 3:2(17,-10,5,-7,6), Černý, Zahradníček – Podrazil, Skopec 3:0(8,6,9), Vavřinec – Podrazil 3:0(8,4,9), Bistřický – Skopec 3:0(6,5,9), Zahradníček – Kantor 3:1(-6,10,14,7), Černý – Gaydoš 3:1(7,8,-6,9), Bistřický – Podrazil 0:3(0,-5), Zahradníček – Skopec 3:2(-5,15,3,-10,12), Černý – Kantor 3:0(5,8,10), Vavřinec – Gaydoš 3:1(5,10,-11,9), Zahradníček – Podrazil 1:3(12,-8,-9,-3), Černý – Skopec 3:0(5,5,5)

Body domácích: Černý 3,5, Vavřinec 2,5, Zahradníček 2,5, Bistřický 1,5

Body hostů: Podrazil 2, ostatní nic

Soutěž: divize mužů

Hráno: SC Juliska 10. 12. 2018

 

TTC Praha B – TTC Elizza Praha D 10:7

Remunda Š., Vokurka – Marat F. Juhasz 2:3(10,5,-2,-8,-3), Chlumský, Horák – Kadlec, Kučala 3:0(6,3,4), Remunda Š. - Kadlec 2:3(9,-9,-7,10,-7), Horák – Juhasz 1:3(-8,-7,9,-5), Vokurka – Marat F. 1:3(-7,-8,4,-2), Chlumský – Kučala 3:0(3,4,8), Horák – Kadlec 2:3(-11,9,6,-10,-8), Vokurka – Juhasz 1:3(-0,-6,7,-7), Chlumský – Marat F. 3:2(-9,9,-7,8,3), Remunda Š. - Kučala 3:2(-11,-3,8,9,3), Vokurka – Kadlec 3:0(9,10,6), Chlumský – Juhasz 3:0(8,8,10), Remunda – Marat F. 3:0(9,9,6), Horák – Kučala 3:0(6,9,13), Chlumský – Kadlec 3:0(6,6,8), Remunda Š. - Juhasz 2:3(6,-6,4,-8,-7), Horák – Marat F. 3:1(8,10,-9,4)

Body domácích: Chlumský 4,5, Horák 2,5, Remunda Š. 2., Vokurka 1

Body hostů: Juhasz 3,5, Kadlec 2, Marat 1,5, Kučala 0

Soutěž: divize mužů

Hráno: CST Ďáblice 13. 12. 2018

 

TTC Elizza Praha I – TTC Praha C 10:4

Růžička, Kaňka – Moravec, Zahradník 1:3(-9,5,-9,-10), Kocánek, Fausek – Jelínek, Sedláček 3:0(11,9,2), Kocánek – Jelínek 0:3(-4,-9,-11), Kaňka – Sedláček 3:0(11,3,8), Růžička – Moravec 3:1(-6,5,9,16), Fausek – Zahradník 3:1(9,-8,4,3), Kaňka – Jelínek 3:0(17,8,8), Růžička – Sedláček 3:2(-11,-8,9,9,9), Fausek – Moravec 3:2(-13,15,-6,7,8), Kocánek – Zahradník 3:2(6,6,-10,-10,4), Růžička – Jelínek 1:3(9,-9,-9,-4), Fausek – Sedláček 0:3(-9,-3,-5), Kocánek – Moravec 3:1(12,4,-10,6), Vožický – Zahradník 3:0(7,9,8)

Body domácích: Kocánek 2,5, Fausek 2,5, Růžička 2, Kaňka 2, Vožický 1

Body hostů: Jelínek 2, Sedláček 1, Moravec 0,5, Zahradník 0,5

Soutěž: 4. třída A

Hráno: Elizza Praha 12. 12. 2018

 

TTC Praha D – SF SKK El Niňo Praha L 1:10

Petránek, Haba – Pastorek, Jebavá 0:3(-7,-7,-4), Filip, Bárta – Slepička, Vrana 3:0(10,6,9), Petránek – Pastorek 0:3(-4,-10,-8), Filip – Jebavá 1:3(-9,-7,9,-6), Bárta – Slepička 0:3(-8,-10,-6), Haba – Vrana 1:3(-3,7,-6,-8), Filip – Pastorek 1:3(-9,9,-7,-9), Bárta – Jebavá 1:3(-8,10,-3,-5), Haba – Slepička 2:3(9,6,-9,-4,-8), Petránek – Vrana 0:3(-6,-9,-9), Bárta – Pastorek 1:3(10,-2,-1,-7), Haba – Jebavá 1:3(-9,-9,9,-12)

Body domácích: Filip 0,5, Bárta 0,5, Petránek 0, Haba 0

Body hostů: Pastorek 3,5, Jebavá 2,5, Slepička 2, Vrana 2

Soutěž: 5. třída B

Hráno: CST Ďáblice 12. 12. 2018

 

SK Slivenec C – TTC Praha E 5:10

Hartmann, Čítek – Haba, Podrazil 3:0(9,9,10), Maršálek, Hrbek – Filip, Bárta 0:3(-12,-6,-3), Hartmann – Filip 3:2(9,-8,9,-9,11), Hrbek – Haba 2:3(-8,-6,8,8,-7), Maršálek – Bárta 0:3(-2,-11,-5), Čítek – Podrazil 3:1(5,-10,4,8), Hrbek – Filip 2:3(8,9,-9,-6,-10), Maršálek – Haba 1:3(-8,-9,7,-11), Čítek – Bárta 3:1(7,-6,9,7), Hartmann – Podrazil 1:3(-10,7,-7,-9), Maršálek – Filip 0:3(-6,-5,-6), Čítek – Haba 3:1(9,-10,2,4), Hartmann – Bárta 1:3(-9,-9,10,-7), Hrbek – Podrazil 1:3(-5,10,-9,-7), Čítek – Filip 0:3(-19,-6,-9)

Body domácích: Čítek 3,5, Hartmann 1,5, Hrbek 0, Maršálek 0

Body hostů: Filip 3,5, Bárta 2,5, Haba 2, Podrazil 2

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Slivenec 10. 12. 2018

 

TJ Sokol Praha 5 Stodůlky F – TTC Praha F 10:7

Suchý, Stejskal – Jansa, Fiala 3:2(-9,-3,4,10,7), Hurban. Gargulák – Brýna, Smíšek 1:3(-4,5,-4,-4), Suchý – Brýna 3:0(6,5,1), Hruban – Smíšek 1:3(-7,-3,5,-2), Stejskal – Fiala 3:2(-6,6,7,-7,8), Gargulák – Jansa 3:0(4,6,8), Hruban – Brýna 0:3(-3,-7,-9), Stejskal – Smíšek 0:3(-7,-2,-13), Gargulák – Fiala 3:0(7,6,9), Suchý – Jansa 3:0(5,7,4), Stejskal – Brýna 0:3(-5,-9,-5), Gargulák – Smíšek 0:3(-8,-8,-3), Suchý – Fiala 3:1(9,-9,5,7), Hruban – Jansa 2:3(-6,-2,9,12,-7), Gargulák – Brýna 3:2(8,-5,-9,6,5), Suchý – Smíšek 3:0(11,3,13), Hruban – Fiala 3:1(5,-7,2,7), Stejskal – Jansa 3:1(-5,7,8,10)

Body domácích: Suchý 4,5, Gargulák 3, Stejskal 1,5, Hruban 1

Body hostů: Smíšek 3,5, Brýna 2,5, Jansa 1, Fiala 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Stodůlky 14. 12. 2018

 

TTC Praha G – TTC Klánovice E 6:10

Poulíček, Listík – Nový, Hrabal 0:3(-7,-9,-6), Mutl, Frýsová – Grisa D., Platil 1:3(11,-7,-8,-10), Poulíček – Nový 1:3(9,-3,-9,-8), Frýsová – Grisa D. 2:3(4,9,-9,-5,-8),. Listík – Platil 2:3(-11,12,-4,10,-4), Mutl – Hrabal 3:1(-11,5,7,7), Frýsová – Nový 0:3(-5,-6,-5), Listík – Grisa D. 1:3(-7,9,-8,-5), Mutl – Platil 3:2(-9,7,4,-9,5), Poulíček – Hrabal 3:1(16,-8,2,17), Listík – Nový 0:3(-3,-3,-2), Mutl – Grisa D. 3:0(9,5,9), Poulíček – Platil 3:2(8,9,-12,-7,11), Frýsová – Hrabal 3:2(5,-6,-6,6,5), Mutl – Nový 1:3(-7,-8,8,-7), Poulíček – Grisa D. 1:3(-5,7,-9,-8)

Body domácích: Mutl 3, Poulíček 2, Frýsová 1, Listík 0

Body hostů: Nový 4,5, Grisa D. 3,5, Platil 1,5, Hrabal 0,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: CST Ďáblice 12. 12. 2018

 

TTC Praha H – KST OBO H 10:7

Havlíček, Houf – Hronský, Kobliha 0:3(-8,-7,-10), Buriánek, Frýsová – Hausmann, Cooke 3:0(9,9,9), Frýsová – Cooke 0:3(-13,-12,-7), Houf – Hausmann 1:3(-7,7,-11,-7), Havlíček – Kobliha 3:0(5,2,8), Buriánek – Hronský 3:0(3,2,3), Houf – Cooke 1:3(-8,5,-9,-6), Havlíček – Hausmann 0:3(-6,-8,-4), Buriánek – Kobliha 3:2(1,1,-5,-9,7), Frýsová – Hronský 3:0(8,9,6), Havlíček – Cooke 0:3(-7,-5,-10), Buriánek – Hausmann 3:2(11,-12,5,-10,9), Frýsová – Kobliha 3:1(7,5,-6,7), Houf – Hronský 3:1(10-7,7,11), Buriánek – Cooke 0:3(-8,-8,-7), Frýsová – Hausmann 3:2(5,6,-6,6,10), Houf – Kobliha 3:2(4,-10,-6,8,9), Havlíček – Hronský 1:3(-9,5,-6,-5)

Body domácích: Buriánek 3,5, Frýsová 3,5, Houf 2, Havlíček 1

Body hostů: Cooke 4, Hausmann 2, Kobliha 0,5, Honský 0,5

Soutěž: 7. třída A

Hráno: CST Ďáblice 13. 12. 2018

 

SK Vršovice B – TTC Praha J 10:0

Polášek, Jantačová – Wichs, Novotný 3:0(2,3,3), Pocar, Pospíšil – Hrneček, Dlouhý 3:0(3,4,4), Polášek – Wichs 3:0(10,4,8), Pocar – Novotný 3:1(4,7,-9,4), Jantačová – Hrneček 3:2(5,-6,-8,6,7), Pospíšil – Dlouhý 3:0(8,2,6), Pocar – Wichs 3:0(8,7,6), Jantačová – Novotný 3:0(8,6,2), Pospíšil – Hrneček 3:0(8,6,10), Polášek – Dlouhý 3:0(5,5,11)

Body domácích: Pospíšil 2,5, Polášek 2,5, Pocar 2,5, Jantačová 2,5

Soutěž: 7. třída B

Hráno: Vršovice 14. 12. 2018

 

TJ ABC Braník D – TTC Praha A 4:6

Balková, Chalupová – Maláková, Boegner 1:3(7,-7,6,1), Balková – Boegner 0:3(-9,-5,-9), Hypšová – Malá 3:1(9,10,-11,9), Chalupová – Maláková 3:1(-6,9,5,4), Hypšová – Boegner 2:3(-7,6,7,-6,-8), Balková – Maláková 0:3(-8,-5,-5), Chalupová – Malá 3:2(-9,-7,5,6,6), Hypšová – Maláková 1:3(-3,9,-7,-7), Chalupová – Boegner 2:3(10,-5,11,-8,-1), Balková – Malá 0:3(-6,-6,-9)

Body domácích: Chalupová 2,5, Hypšová 1, Balková 0,5

Body hostů: Boegner 3, Maláková 2, Malá 1

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Braník 14. 12. 2018


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
19.01.2019