Na úvodní stránku





Jak dopadli naši hráči na přeborech Prahy jednotlivců

Fuček Miloslav

2019-01-21

Pražský přebor

Přečteno: 50

Komentářů: 0


V sobotu se na Jižním Městě hrály Pražské přebory jednotlivců v kategoriích mužů, staršího a nejmladšího žactva, v nichž jsme měli zastoupení šesti hráčů – pět dospělých a jeden nejmladší žák.


Nejmladší žactvo.

 

Účast 23 hráčů

 

Skupina A

1. Filip Kaucký – Kotlářka Praha, 2. Lukáš Lebeda – TTC Elizza Praha, 3. Tomáš Dobeš – Slovan KST Bohnice

 

Skupina B

1. Martin Jandus – Sparta Praha, 2. Michal Douda – Stadion Žižkov DDM Ulita, 3. Matěj Mašek – TTC Elizza Praha, 4. Vojtěch Milek – Slovan KST Bohnice

 

Skupina C

1. Tibor Bertho – Kotlářka Praha, 2. Thomas Cafmeyer – TTC Elizza Praha, 3. Oliver Janovský – TJ ABC Braník, 4. Karel Drbal – TJ Loko Vršovice

 

Skupina D

1. Jan Mašek – TTC Elizza Praha, 2. Patrik Semotan – Slovan KST Bohnice, 3. Jan Novák – TJ Loko Vršovice, 4. Jkaub Magyar – TJ Slavoj Praha

 

Skupina E

1. Šimon Petrtýl – TTC Elizza Praha, 2. Marek Hanzal – TJ Slavoj Praha, 3. Filip Mařík – TJ Sokol Stodůlky, 4. Matěj Durdis – TTC Elizza Praha

 

Skupina F

Martinek – Brožek 3:0((5,8,6), Cafmeyer N. - Kodeš 3:0(3,0,4), Brožek – Kodeš 3:1(-9,6,7,7), Cafmyer N. - Martinek 3:1(-9,10,7,9), Cafmeyer N. - Brožek 3:0(2,0,4), Kodeš – Martinek 0:3(-3,-9,-4)

 

Pořadí skupiny F

1. Nathan Cafmeyer – TTC Elizza Praha, 2. Lukáš Martinek – TTC Praha, 3. Jaroslav Brožek – TTC Elizza Praha, 4. David Kodeš – Kotlářka Praha

 

Osmifinále

Kaucký – bye, Cafmeyer T. - Hanzal 0:3(-9,-9,-7), Cafmeyer N. - Douda 3:0(7,10,6), Mašek J.- bye, Bertho T. - bye, Martinek – Petrtýl 1:3(8,-7,-12,-6), Lebeda – Semotan 3:1(3,-5,9,6), Jandus – bye

 

Čtvrtfinále

Kaucký – Hanzal 3:0(7,6,9), Cafmeyer N. - Mašek J. 0:3(-3,-4,-7), Bertho – Petrtýl 3:1(-8,13,8,9), Lebeda – Jandus 1:3(-7,-1,8,-3)

 

Semifinále

Kaucký – Mašek J. 3:2(10,-9,8,-9,5), Bertho – Jandus 0:3(-10,-9,-9)

 

Finále

Kaucký – Jandus 2:3(-6,5,-6,9,-9)

 

Pořadí dvouhry nejmladšího žactva

1. Martin Jandus – Sparta Praha, 2. Filip Kaucký – Kotlářka, 3. Jan Mašek – TTC Elizza Praha a Tibor Bertho – Kotlářka Praha, 5. až 8. Marek Hanzal – TJ Slavoj Praha, Nathan Cafmeyer – TTC Elizza Praha, Šimon Petrtýl – TTC Elizza Praha a Lukáš Lebeda – TTC Elizza Praha, 9. až 12. Thomas Cafmeyer – TTC Elizza Praha, Michal Douda – Stadion Žižkov DDM Ulita, Lukáš Martinek – TTC Praha a Patrik Semiotan – Slovan KST Bohnice

 

Čtyřhra nejmladšího žactva

Kodeš (Kotlářka) a Martinek (TTC Praha) – Jandus (Sparta Praha) a Petrtýl (TTC Elizza Praha) 0:3(-4,-1,-2)

 

Semifinále

Bertho, Kaucký – Lebeda, Mašek J. 3:1(-10,4,14,3), Cafmeyer N., Cafmeyer T. - Jandus, Petrtýl 0:3(-5,-4,-4)

 

Finále

Bertho, Kaucký – Jandus, Petrtýl 3:2(4,11,-11,-11,11)

 

Pořadí čtyřhry nejmladšího žactva

1. Tibor Bertho a Filip Kaucký (oba Kotlářka), 2. Martin Jandus (Sparta Praha) a Šimon Petrtýl (TTC Elizza Praha), 3. Lukáš Lebeda a Jan Mašek (oba TTC Elizza Praha) a Nathan Cafmeyer a Thomas Cafmeyer (oba TTC Elizza Praha)

 

Muži

 

Skupina A

1. Petr Dvořák – TTC Elizza Praha, 2. Miloš Vojáček – TJ AVIA Čakovice, 3. David Chmelík – TJ Sokol Běchovice

 

Skupina B

1. Josef Kuba – TJ Střížkov, 2. Jonáš Kulveit – TJ Slavoj Praha, 3. Daniel Skopec – Sparta Praha

 

Skupina C

1. Petr Marat – TTC Elizza Praha, 2. Matěj Cihlář – Slovan KST Bohnice, 3. Petr Šusta – Sparta Praha

 

Skupina D

Pluhař – Nosek 3:0(5,5,9), Zahradníček – Pekárek 3:2(4,9,-9,-7,10), Nosek – Pekárek 0:3(-11,-4,-9), Pluhař – Zahradníček 3:1(6,-7,5,6), Zahradníček – Nosek 3:2(4,11,-11,-4,3), Pekárek – Pluhař 1:3(-4,8,-3,-6)

 

Pořadí skupiny D

1. Jan Pluhař – El Niňo Praha, 2. Jakub Zahradníček – TTC Praha, 3. Václav Pekárek – TJ Loko Vršovice, 4. David Nosek – SK Hamr

 

Skupina E

1. Jan Kocáb – Sparta Praha, 2. Richard Maršík – Slovan KST Bohnice, 3. Adam Daníček – TTC Elizza Praha, 4. Dominik Závodný – TJ Střížkov

 

Skupina F

1. Kryštof Přída – Kotlářka Praha, 2. Roman Vokál – TJ Stadion Žižkov DDM Ulita, 3. Petr Provazník – TJ Střížkov, 4. Ondřej Komín – Slovan KST Bohnice

 

Skupina G

1. Ondřej Šimůnek – TJ Slavoj Praha, 2. Jan Krameš - TJ Loko Vršovice, 3. Jan Matoušek – TJ Sokol Petrovice, 4. Jonáš Stoilov – TJ Stadion Žižkov DDM Ulita

 

Skupina H

1. Martin Kočvara – TJ Střížkov, 2. Petr Vaněk – TJ Slavoj Praha, 3. Tomáš Stejskal – TJ Sokol Žižkov, 4. Pavel Kalina – TTC Elizza Praha

 

Skupina I

Černý – Ezr F. 3:0(4,8,9), Marek – Zacharda 3:2(-5,8,10,-5,4), Ezr F. – Zacharda 0:3(-3,-11,-7), Černý – Marek 3:1(10,-10,9,6), Marek – Ezr F. 3:0(13,3,9), Zacharda – Černý 0:3(-5,-9,+-10)

 

Pořadí skupiny I

1. Jiří Černý – TTC Praha, 2. Michal Marek – SK Hamr, 3. Jáchym Zacharda - TTC Elizza Praha, 4. František Ezr – El Niňo Praha

 

Skupina J

1. Matěj Beran – Kotlářka Praha, 2. Miroslav Knobloch – TJ Loko Vršovice, 3. Jan Benák – TTC Elizza Praha, 4. Bence Meszáros – Sparta Praha

 

Skupina K

1. Tomáš Beran – Kotlářka Praha, 2. Viktor Kučala – TTC Elizza Praha, 3. Jan Vokál Stadion Žižkov DDM Ulita, 4. Filip Klimovič – TJ Slavoj Praha

 

Skupina L

1. Miloslav Kuba – Slovan KST Bohnice, 2. Michael Kopecký – Kotlářka Praha, 3. Vlastimil Kočvara – TJ Střížkov, 4. Pavel Šálek – Sparta Praha

 

 

Skupima M

Kubát – Rein 3:0(9,7,7), Remunda Š. – Benák V. 0:3(-11,-6,-11), Rein – Benák V. 0:3(-4,-3,-6), Kubát – Remunda Š. 3:0(9,7,6), Remunda Š. - Rein 3:0(10,10,7), Benák V. - Kubát 1:3(11,-5,-8,-3)

 

Pořadí skupiny M

1. Petr Kubát – El Niňo, 2. Vít Benák – TTC Elizza Praha, 3. Štěpán Remunda – TTC Praha, 4. Tomáš Rein – ZŠ Lužiny

 

Skupina N

1. Filip Marat – TJ Loko Vršovice, 2. Libor Benák – TTC Elizza Praha, 3. Petr Jantač – SK Vršovice, 4. Jan Jedlička – Sparta Praha

 

Skupina O

1. Miroslav Šmíd – Sparta Praha, 2. Filip Bialas – TTC Elizza Praha, 3. Filip Veselý – TJ Loko Vršovice, 4. Milan Novák – SK Hamr

 

Skupina P

1. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 2. Filip Němec – Kotlářka Praha, 3. Karel Doležal – TJ Střížkov, 4. František Brůček – TJ Sokol Běchovice

 

Skupina Q

Chlumský – Kemlink 3:0(7,5,11), Šíp – Pícha 3:0(4,7,10), Kemlink – Pícha 0:3(-9,-7,-3), Chlumský – Šíp 1:3(7,-3,-5,-9), Šíp – Kemlink 3:0(2,2,7), Pícha – Chlumský 1:3(-7,9,-8,-5)

 

Pořadí skupiny Q

1. Martin Šíp – Kotlářka Praha, 2. Petr Chlumský – TTC Praha, 3. David Pícha – TJ Sokol Petrovice, 4. David Kemlink – TTC Elizza Praha

 

Skupina R

1. Petr Milek – TJ Střížkov, 2. Milan Křehnáč – TJ Sokol Běchovice, 3. Jan Šinákl – SK Hamr, 4. Jaroslav Puk – TTC Elizza Praha

 

Skupina S

1. Matheos Remunda – TTC Elizza Praha, 2. Jáchym Šebl – TJ Slavoj Praha, 3. Adam Khalaila – Kotlářka Praha, 4. Tomáš Štěpánek – TJ AVIA Čakovice

 

Skupina T

Bistřický – Rosa 3:0(4,6,3), Rejent Š. - Filípek 3:1(-8,8,3,4), Rosa – Filípek 0:3(-5,-3,-7), Bistřický – Rejent Š. 3:2(8,-9,-9,10,9), Rejent – Rosa 3:0(2,4,5), Filípek – Bistřický 3:1(11,-7,7,2)

 

Pořadí skupiny T

1. Štěpán Rejent – Sokol Běchovice 5 (5:4), 2. Martin Filípek – El Niňo 5 (4:4), 3. Marek Bistřický – TTC Praha 5(4:5), 4. Vladimír Rosa – TTC Elizza Praha

 

Skupina U

1. Martin Juhasz – TTC Elizza Praha, 2. Jan Krameš – TJ Loko Vršovice, 3. Ondřej Kadavý – Slovan KST Bohnice, 4. Zdeněk Makovský – TJ AVIA Čakovice

 

1. kolo

Konečný – bye, Maršík – Šmíd 2:3, Remunda M. - Chlumský 2:3(-6,11,-8,10,-3), Přída – bye, Pluhař – bye, Benák L. - Černý 2:3(-9,-8,8,8,-11), Rejent Š. - Kopecký 3:0, Stach – bye, Kaucký J. - Bye, Kučala – Pašek 0:3, Kulveit – Krameš 0:3, Křehnáč – Dvořák P. 0:3, Kočvara M. - bye, Benák V. - Beran M. 0:3, Juhasz – Cihlář 1:3, Rozínek – bye, Šálený – bye, Filípek – Zahradníček 3:0(8,5,9), Beran T. - Šébl 3:0, Kuba J. - Bye, Kocáb – bye, Vaněk – Kubát 1:3, Fausek M. - bye, Ezr V. - bye, Knobloch – Kočvara V. 3:1, Kuba M. - Vojáček 3:2, Bialas – Šimůnek 0:3, Marat P. - bye, Marek – Marat F. 0:3, Šíp – Krameš 3:0, Kučera – Bye

 

2. kolo

Konečný – Šmíd 3:0, Chlumský – Přída 0:3(-5,-17,-16), Pluhař – Černý 2:3(7,-8,-10,8,-3), Rejent Š. - Stach 1:3, Kaucký J. - Pašek 3:2, Krameš – Dvořák 3:0, Kočvara M. - Beran 0:3, Cihlář – Rozínek 0:3, Šálený – Filípek 3:0, Beran T. - Kuba J. 3:2, Kocáb – Kubát 3:1, Němec F. - Fausek M. 1:3, Ezr V. - Knobloch 3:0, Kuba M. - Šimůnek 2:3, Marat P. - Marat F. 3:0, Šíp – Kučera 0:3

 

Osmifinále

Konečný – Přída 4:0, Černý – Stach 1:4(-5,-8,-4,7,-2), Kaucký J. - Krameš 4:1, Beran M. - Rozínek 0:4, Šálený – Beran T. 4:2, Kocáb – Fausek M. 4:3, Ezr V. - Šimůnek 4:0, Marat P. - Kučera 0:4

 

Čtvrtfinále

Konečný – Stach 4:0, Kaucký J. - Rozínek 3:4, Šálený – Kocáb 4:2, Ezr V. - Kučera 0:4

 

Semifinále

Konečný – Rozínek 4:2(3,-8,-7,6,7,7), Šálený – Kučera 0:4(-4,-7,-6,-6)

 

Finále

Konečný – Kučera 1:4(8,-4,-9,-10,-3)

 

Pořadí dvouher mužů

1. Stanislav Kučera – El Niňo Praha, 2. Tomáš Konečný – 3S Polonia Bytom, 3. Vojtěch Rozínek – El Niňo Praha a David Šálený – El Niňo Praha

 

Pořadí dvouher žen

1. Helena Sommerová – Kotlářka Praha, 2. Vendula Tenglová – TJ Sokol Nusle Praha, 3. Niamh Štricová Kotlářka Praha a Natálie Handlová – Sparta Praha

 

Pořadí čtyřhry mužů

1. Stanislav Kučera a Vojtěch Rozínek (oba El Niňo Praha), 2. Jakub Kaucký a Matěj Stach (oba Kotlářka Praha), 3. Matěj Fausek a Petr Marat (oba TTC Elizza Praha) a Jan Pluhař a David Šálený (oba El Niňo Praha), 5. až 8. Petr Chlumský (TTC Praha) a Miroslav Šíd (Sparta Praha).

 

Pořadí čtyřhry žen

1. Niamh Štricová (Kotlářka Praha) a Jitka Vyvadilová (El Niňo Praha), 2. Anna Blažková (Loko Vršovice) a Anna Dvořáková (AVIA Čakovice), 3. Zuzana Luňová (TTC Elizza Praha) a Martina Maršíková (SK Hamr) a Aneta Kohlmannová (Sparta Praha) a Veronika Šimůnková (Slavoj Praha)

 

Pořadí smíšené čtyřhry

1. Jan Krameš (Loko Vršovice) a Veronika Šimůnková (Slavoj Praha), 2. Jiří Černý (TTC Praha) a Vendula Tenglová (Sokol Nusle Praha), 3. Filip Marat (Loko Vršovice) a Tereza Bartoňová (Slovan KST Bohnice) a Matěj Beran a Liliana Plachá (oba Kotlářka Praha)


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
23.04.2019