Na úvodní stránku





Vítězem kvalifikace se stal Marek Moc

Fuček Miloslav

2019-03-05

Poháry a mistrovství TTC Praha

Přečteno: 73

Komentářů: 0


Vítězem kvalifikace mistrovství TTC Praha rekreačního oddílu se stal včera Marek Moc. Spolu s ním do elitní A skupiny postoupili ještě Vojtěch Hrneček, Vojtěch Dlouhý a Ondřej Skřivánek.


Třináct účastníků kvalifikace Mistrovství TTC Praha rekreačího oddílu bojovalo nejprve ve třech s kupinách s postupem prvních tří.

 

Skupina A

Kolpek -Medová 3:0(7,12,7), Švec -Dlouhý 3:0(14,7,9), Medová – Dlouhý 0:3(-9,-7,-7), Kolpek – Švec 0:3(-6,-5,-5), Švec – Medová 1:3(-11,-9,9,-6), Dlouhý – Kolpek 2:3(-6,7,4,-3,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. Zdeněk Švec 5, 2. Stanislav Kolpek 5, 3.Vjtěch Dlouhý 4, 4. Lenka Medová 4

 

Skupina B

Teska – Tyl 2:3(-7,7,-5,4,-9), Suchá – Töröková 3:0(7,4,3), Tyl – Suchá 3:0(8,10,7), Hrabáková – Teska 3:0(7,7,7), Suchá – Hrabáková 1:3(-11,11,-8,-8), Töröková – Tyl 0:3(-5,-5,-9), Hrabáková – Töröková 3:0(7,7,7), Teska – Suchá 3:1(7,-4,8,7), Töröková – Teska 0:3(-4,-9,-1), Tyl – Hrabáková 1:3(-8,-8,6,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Dana Hrabáková 8, 2. Váckav Tyl 7, 3. Petr Teska 6, 4. Hana Suchá 5, 5. Erika Töröková 4

 

Skupina C

Moc – Skřivánek3:0(5,4,3),Let – Hrneček 0:3(-2,-4,-3), Skřivánek – Hrneček 0:3(-5,-4,-8), Moc – Let 3:0(5,4,5), Let -Skřivánek 0:3(-5,-3,-6), Hrneček – Moc 1:3(9,-5,-5,-9), Let -Skřivánek 1:3(9,-5,-5,-9)

 

Pořadí skupiny C

1. Marek Moc 6, 2. Vojtěch Hrneček 5, 3. Petr Skřivánek 4, 4. Jakub Let 3

 

Předkolo

Teska – Skřivánek 0:3(-7,-9,-17)

 

Čtvrtfinále

Švec – Hrneček 0:3(-10,-5,-6), Tyl – Dlouhý 2:3(6,-7,5,-4,-6), Moc – Kolpek 3:1(6,8,-6,8), Skřivánek – Hrabáková 3:2(10,7,-7,-4,6)

 

Semifinále

Hrneček – Dlouhý 3:1(9,5,-13,7), Moc – Skřivánek 3:0(5,6,9)

 

Finále

Hrneček – Moc 1:3(9,-6,-4,-8)

 

Pořadí kvalifikačního turnaje

1.Marek Moc, 2. Vojtěch Hrneček, 3. až 4. Vojtěch Dlouhý a Petr Skřivánek

 

Hráče na prvním až čtvrtém místě postupují do elitní skupiny A, která se bude hrát 17. 3. 2019 v tomto složení: František Kudláček, Ondřej Hudec, Britta Boegner, Karel Pešata, Vojtěch Dlouhý, Petr Skřivánek, Galina Benátská, René Jung, Olga Maluáková, Jiří Jansa, Vojtěch Hrneček, Petr Váňa, Robert Novotný, Marek Moc, Božena Malá a Sáša Wichs.

 

Skupina B pro ostatní hráče se hraje příští týden 11. 3. 2019. Nasazovat doobou skupin se bude podle žebříčku k 5. 3, 2019, který vyjde zítra.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
23.05.2019