Na úvodní stránku





Vítězem Velikonočního poháru TTC Praha se stal Ondřej Hudec

Fuček Miloslav

2019-04-16

Poháry a mistrovství TTC Praha

Přečteno: 58

Komentářů: 0


Vyrovnané boje a překvapení, tak lze charakterizovat včerejší Velikonoční pohár dvouher rekreačního oddílu.


Dvacet hráčů se sešlo včera, aby sehráli Velikonoční pohár dvouher, který se hrál ve čtyřech skupinách s postupem první dvou do hlavního pavouka. Turnaj byl kvalitně obsazený, z favoritů chyběli pouze Jansa a Boegner.

 

Skupina A

Maláková – Skřivánek 3:0(4,6,2), Hrneček – Benátská 3:1(-8,9,6,3), Skřivánek – Hrneček 0:3(-4,-10,-1), Jung – Maláková 3:0(7,8,2), Hrneček – Jung 0:3(-4,-7,-3), Benátská – Skřivánek 3:0(9,10,7), Jung – Benátská 3:0(6,2,6), Maláková – Hrneček 1:3(-9,4,-13,-7), Benátská – Maláková 3:1(8,-8,9,10), Skřivánek – Jung 3:1(8,-8,9,10)

 

Pořadí skupiny A

1. René Jung 8, 2. Vojtěch Hrneček 7, 3. Galina Benátská 6, 4. Olga Maláková 5, 5. Ondřej Skřivánek 4

 

Skupina B

Buriánek – Svojítková 3:0(2,5,4), Let – Töröková 0:3(-3,-2,-5), Svojítková – Let 3:0(2,4,5), Váňa – Buriánek 1:3(-3,6,-6,-10), Let – Váňa 0:3(-1,-1,-1), Töröková – Svojítková 0:3(-12,-6,-7), Váňa – Töröková 3:1(-8,8,7,6), Buriánek – Let 3:0(3,2,2), Töröková – Buriánek 0:3(-8,-3,-3), Svojítková – Váňa 0:3(-6,-7,-7)

 

Pořadí skupiny B

1. Václav Buriánek 8, 2. Petr Váňa 7, 3. Marie Svojítková 6, 4. Erika Töröková 5, 5. Jakub Let 4

 

Skupina C

Kudláček – Tyl 3:0(7,1,4), Teska – Švec 3:2(-9,-5,8,10,2), Tyl – Teska 1:3(3,-11,-7,-4), Hudec – Kudláček 3:2(6,-9,-10,7,9), Teska – Hudec 0:3(-9,-9,-6), Švec – Tyl 3:2(7,9,-7,-8,12), Hudec – Švec 3:1(-8,9,7,7), Kudláček – Teska 3:0(4,7,1), Švec – Kudláček 0:3(-4,-8,-6), Tyl – Hudec 1:3(-6,-8,6,-8)

 

Pořadí skupiny C

1. Ondřej Hudec 8, 2. František Kudláček 7, 3. Petr Teska 6, 4. Zdeněk Švec 5, 5. Václav Tyl 4

 

Skupina D

Dlouhý – Pešata 1:3(10,-1,-8,-8), Novotný – Medová 3:0(5,9,5), Pešata – Novotný 3:2(-6,6,4,-8,12), Moc – Dlouhý 3:0(8,6,5), Novotný – Moc 2:3(-6,-4,8,4,-7), Medová – Pešata 0:3(-6,-5,-3), Moc – Medová 3:0(9,8,6), Dlouhý – Novotný 1:3(-4,-3,9,-5), Medová – Dlouhý 0:3(-6,-6,-6), Pešata – Moc 3:2(7,9,-6,-8,9)

 

Pořadí skupiny D

1. Karel Pešata 8, 2. Marek Moc 7, 3. Robert Novotný 6, 4. Vojtěch Dlouhý 5, 5. Lenka Medová 4

 

Čtvrtfinále

Jung – Kudláček 3:0(2,4,3), Váňa – Pešata 3:0(8,6,8), Hudec – Hrneček 3:0(4,8,6), Moc – Buriánek 3:1(-10,11,4,10)

 

Semifinále

Jung – Váňa 1:3(-8,9,-7,-8), Hudec – Moc 3:1(8,-9,9,7)

 

Finále

Váňa – Hudec 0:3(-7,-7,-8)

 

O 9. až 20. místo

Benátská – bye, Švec – Medová 3:0(10,8,7), Töröková – Tyl 0:3(-13,-9,-8), Novotný – bye, Teska – bye, Maláková – Let 3:0(2,2,3), Dlouhý – Skřivánek 0:3(-7,-7,-5), Svojítková – bye

 

O 9. až 16. místo

Benátská – Švec 3:1(7,8,-9,6), Tyl – Novotný 1:3(-5,9,-7,-3), Teska – Maláková 0:3(-6,-7,-9), Skřivánek – Svojítková 3:2(7,-5,-8,8,12)

 

O 9. až 12. místo

Benátská – Novotný 0:3(-12,-5,-5), Maláková – Skřivánek 3:0(4,9,9)

 

O 9. místo

Novotný – Maláková 3:1(12,-10,7,4)

 

Pořadí Velikonočního poháru TTC Praha

1. Ondřej Hudec, 2. Petr Váňa, 3. René Jung a Marek Moc, 5. až 8. František Kudláček, Karel Pešata, Vojtěch Hrneček a Václav Buriánek, 9. Robert Novotný, 10. Olga Maláková, 11. až 12. Galina Benátská a Petr Skřivánek, 13. až 16. Zdeněk Švec, Václav Tyl, Petr Teska a Marie Svojítková, 17. až 20. Lenka Medová, Erika Töröková, Jkaub Let a Vojtěch Dlouhý

 

Příští týden na Velikonoční pondělí se nehraje a 29. 4. 2019 je na programu Velikonoční pohár TTC Praha čtyřher.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
23.05.2019