Na úvodní stránku





Přeborníky mládeže TTC Praha se stali Kristián Stojka, Filip Čábela a dvakrát Tomáš Šubert

Fuček Miloslav

2020-06-17

Žáci

Přečteno: 41

Komentářů: 0


Dnes se konaly odložené přebory TTC Praha mládeže. Z 18 členů, kteří nyní chodí na tréninky (nevynechávají tréninky kvůli pandemii koronaviru), se jich zúčastnilo 14.


Přebory začaly dvouhramy, které se hrály v kategorii dorostu a z této kategorie potom byly vyhodnoceny další věkové kategorie.

 

Dvouhra

 

Skupina A

Ríša – Šimon 2:3(-7,75,915), Michal V. - Ríša 3:0(7,3,9), Šimon – Michal V. 0:34,-6,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Michal V. 4, 2. Šimon 3, 3. Ríša 2

 

Skupina B

Ondra H. - Ondra Š. 3:2(11,8,-9,-9,9), Kristián – Ondra H. 3:0(3,3,7), Ondra Š. - Kristián 0:3(-2,-5,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Kristián 4, 2.Ondra H. 3, 3. Ondra Š. 2

 

Skupina C

Tomáš Š. - Bára 3:0(4,4,5), Veronika – Tomáš P. 0:3(-7,-2,-3), Bára – Tomáš P. 0:3(-4,-1,-4), Tomáš - Veronika 3:0(1,3,1), Veronika – Bára 1:3(-4,13,-9,-4), Tomáš P. - Tomáš Š. 0:3(-7,-6,-4)

 

Pořadí skupiny C

1. Tomáš Š. 6, 2. Tomáš P. 5, 3. Bára 4, 4. Veronika 3

 

Skupina D

Filip Č. - Adam P. 3:0(1,2,4), Jana – Lukáš B. 0:3(-6,-3,-3), Adam P. - Lukáš B. 0:3(-2,-4,-3), Filip Č. - Jana 3:0(4,3,7), Jana – Adam P. 3:1(1,5,-9,1), Lukáš B.- Filip Č. 2:3(6,5,-8,-7,-8)

 

Pořadí skupiny D

1. Filip Č. 6, 2. Lukáš B. 5, 3. Jana 4, 4. Adam P. 3

 

Čtvrtfinále

Michal V. - Tomáš P. 3:0(5,10,10), Ondra H. - Filip Č. 0:3(-8,-6,-6), Tomáš Š. - Šimon 3:0(7,3,9), Lukáš B. - Kristián 0:3(-6,-4,-1)

 

Semifinále

Michal V. - Filip Č. 3:1(8,-9,10,6), Tomáš Š. - Kristián 0:3(-4,-9,-9)

 

Finále

Michal V.- Kristián 0:3(-4,-9,-9)

 

O 3. místo

Filip Č. - Tomáš Š. 3:2(-8,9,7,-9,9)

 

O 5. až 8.místo

Tomáš P. - Ondra H. 3:0(8,4,7), Šimon – Lukáš B. 0:3(-4,-5,-6)

 

O 5.místo

Tomáš P. - Lukáš B. 0:3(-10,-8,-9)

 

O 7. místo

Ondra H. - Šimon 0:3(-7,-8,-8)

 

O 9. až 14. místo

Ríša – Veronika 3:0(9,7,10), Jana – bay, Bára – bay, Adam P. - Ondra Š. 0:3(-7,-5,-6)

 

O 9. až 12. místo

Ríša – Jana 3:0(5,2,1), Bára – Ondra Š. 3:2(-7,4,-9,11,1)

 

O 9.místo

Ríša – Bára 3:2(9,8,-3,-4,9)

 

O 11.místo

Jana – Ondra Š. 0:3(-4,-4,-5)

 

O 13. místo

Veronika – Adam P. 3:0(11,3,2)

 

Pořadí dvouhry dorostu

1. Kristián Stojka, 2. Michal Vajda, 3. Filip Čábela, 4. Tomáš Šubert, 5. Lukáš Budínský, 6. Tomáš Pytelka, 7. Šimon Špaldoň, 8. Ondřej Hrneček, 9. Richard Najman, 10 .Barbora Ševčíková, 11. Ondřej Štindl, 12. Jana Dittmayerová, 13. Veronika Kostlivá, 14. Adam Poslt

 

Pořadí dvouhry staršího žactva

1. Filip Čábela, 2. Tomáš Šubert, 3. Lukáš Budínský, 4. Tomáš Pytelka, 5. Šimon Špaldoň, 6. Ondřej Hrneček, 7. Richard Najman, 8. Barbora Ševčíková, 9. Ondřej Štindl, 10. Jana Dittmayerová,11. Veronika Kostlivá, 12. Adam Poslt

 

Pořadí dvouhry mladšího žactva

1. Tomáš Šubert, 2. Šimon Špaldoň, 3. Ondřej Hrneček, 4. Richard Najman, 5. Barbora Ševčíková, 6. Ondřej Štindl, 7. Jana Dittmayerová, 8.Veronika Kostlivá, 9. Adam Poslt

 

Pořadí dvouhry nejmladšího žactva

1. Tomáš Šubert, 2. Barbora Ševčíková, 3. Jana Dittmayerová, 4. Veronika Kosltivá

 

Čtyřhra

 

Čtvrtfinále

Michal V., Krisitán – bay, Lukáš B., Ondra Š.- Ondra H., Ríša 2:0(5,3), Tomáš Š., Šimon – Adam P., Jana 2:0(2,2), Veronika, Bára – FilipČ., Tomáš P. 0:2(-3,-3)

 

Semifinále

Michal V., Krisitán – Lukáš B., Ondra Š. 2:1(-6,3,6), Tomáš Š., Šimon – Filip Č., Tomáš P.1:2(-9,11,-5)

 

Finále

Michal V., Kristián – Filip Č., Tomáš P.2:0(8,7)

 

O 3.místo

Lukáš B.,Ondra Š. - Tomáš Š., Šimon 2:0(6,10)

 

O 5. až 8.místo

Ondra H., Ríša – bay, Adam P., Jana – Veronika, Bára 0:2(-1,-5)

 

O 5.místo

Ondra H., Ríša – Veronika, Bára 1:2(-6,5,4)

 

O 7. místo

Adam P., Jana – bay

 

Pořadí čtyřhry dorostu

1. Michal Vajda a Kristián Stojka, 2. Filip Čábela a Tomáš Pytelka, 3. Lukáš Budínský a Ondřej Štindl, 4. Tomáš Šubert a Šimon Špaldoň, 5. Ondřej Hrneček a Richard Najman, 6. Veronika |Kostlivá a Barbora Ševčíková, 7. Adam Poslt a Jana Dittmayerová

 

Pořadí čtyřhry staršího žactva

1. Filip Čábela a Tomáš Pytelka, 2. Lukáš Budínský a Ondřej Štindl, 3. Tomáš Šubert a Šimon Špaldoň, 4. Ondřej Hrneček a Richard Najman, 5, Veronika Kostlivá a Barbora Ševčíková, 6. Adam Poslt a Jana Dittayerová

 

Pořadí čtyřhry mladšího žactva

1. Tomáš Šubert a Šimon Špaldoň, 2.Ondřej Hrneček a Richar Najman, 3. Veronika Kosltivá a Barbora Ševčíková

 

Pořadí čtyřhry nejmladšího žactva

1. Veronika Kostlivá a Barbora Ševčíková


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
11.07.2020