Na úvodní stránku





Ligu TTC Praha vyhrál Jung, kontrolní turnaj Jansa

Fuček Miloslav

2020-06-22

Liga TTC Praha

Přečteno: 43

Komentářů: 0


Dnes byla dohrána Liga TTC Praha a současně se ještě stihl první kontrolní turnaj.


Závěrečným dohrávkovým hracím dnem byla zakončena Liga TTC Praha. Tabulka v systému je pouze předběžná, oficiální tabulka vyjde v průběhu tohoto týdne na magazínu.

 

1. liga

 

7. kolo

Hudec – Holeček 3:0 w.o.

 

10. kolo

Hudec – Jung 0:3(-7,-9,-6)

 

14. kolo

Jansa – Buriánek 3:0(4,8,8)

 

16. kolo

Holeček – Hudec 0:3 w.o.

 

17. kolo

Pešata – Holeček 3:0 w.o., Buriánek – Hudec 2:3(-8,8,-7,7,-6)

 

18. kolo

Holeček – Buriánek 0:3 w.o., Hudec – Wichs 3:0(9,6,9)

 

2. liga

 

17. kolo

Kolpek – Lokajíček 3:1(-12,10,7,8)

 

18. kolo

Kolpek – Švec 3:0 w.o., Dlouhý – Suchá 3:0 w.o.

 

Hráči, kteří měli Ligu TTC Praha dohránu se zúčastnili kontrolního turnaje, na kterém se sešlo 16 hráčů.

 

Skupina A

Jansa – Wichs 3:1(6,4,-7,5), Hrneček – Novotný 0:3)-6,-3,-7), Wichs – Novotný 3:2(10,6,-1,-6,2), Jansa – Hrneček 3:0(5,3,4), Hrneček – Wichs 1:3(-5,10,-6,-7), Novotný – Jansa 1:3(-12,-6,8,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Jiří Jansa 6, 2. Robert Novotný 5, 3. Sáša Wichs 4, 4. Vojtěch Hrneček 3

 

Skupina B

Jung – Lokajíček 3:0(6,5,4), Svojítková – Buriánek 0:3(-8,-6,-6), Lokajíček – Buriánek 0:3(-3,-3,-2), Jung – Svojítková 3:0(6,9,4), Svojítková – Lokajíček 3:0(9,2,3), Buriánek – Jung 2:3(-8,1,-8,8,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. René Jung 6, 2. Václav Buriánek 5, 3. Marie Svojítková 4, 4. Václav Lokajíček 3

 

Skupina C

Kudláček – Kolpek 3:0(8,4,1), Dlouhý – Hudec 1:3(4,-1,-3,-7), Kolpek – Hudec 0:3(-7,-9,-9), Kudláček – Dlouhý 3:0(3,6,10), Dlouhý – Kolpek 2:3(8,9,-0,-7,-8), Hudec – Kudláček 3:1(-4,4,7,8)

 

Pořadí skupiny C

1. Ondřej Hudec 6, 2. František Kudláček 5, 3. Stanislav Kolpek 4, 4. Vojtěch Dlouhý 3

 

Skupina D

Váňa – Töröková 3:0(2,4,1), Maláková – Benátská 3:1(6,8,-8,2), Töröková – Benátská 0:3(-3,-3,-7), Váňa – Maláková 3:0(4,7,5), Maláková – Töröková 3:0(6,3,6), Benátská – Váňa 0:3(-2,-5,-5)

 

Pořadí skupiny D

1. Petr Váňa 6, 2. Olga Maláková 5, 3. Galina Benátská 4, 4. Erika Töröková 3

 

Čtvrtfinále

Jansa – Kudláček 3:1(10,8,-6,7), Buriánek – Váňa 3:1(-4,8,8,8), Hudec – Novotný 1:3(-9,10,-6,-3), Maláková – Jung 0:3(-4,-3,-5)

 

Semifinále

Jansa – Buriánek 3:1(6,-9,8,7), Novotný – Jung 0:3(-2,-8,-4)

 

Finále

Jansa – Jung 3:1(9,-8,8,8)

 

O 9. až 16. místo

Wichs – Dlouhý 3:1(3,-10,5,8), Lokajíček – Benátská 0:3(-3,-6,-3), Kolpek – Hrneček 2:3(6,-7,8,-9,-5), Töröková – Svojítková 0:3(-8,-3,-7)

 

O 9. až 12. místo

Wichs – Benátská 3:1(-9,5,5,7), Hrneček – Svojítková 1:3(-7,-8,9,-9)

 

O 9. místo

Wichs – Svojítková 1:3(8,-8,-4,-8)

 

Konečné pořadí 1. kontrolního turnaje

1. Jiří Jansa, 2. René Jung, 3. až 4. Václav Buriánek a Robert Novotný, 5. až 8. František Kudláček, Petr Váňa, Ondřej Hudec a Olga Maláková, 9. Marie Svojítková, 10. Sáša Wichs, 11. až 12. Galina Benátská a Vojtěch Hrneček, 13. až 16. Vojtěch Dlouhý, Václav Lokajíček, Stanislav Kolpek a Erika Töröková.

 

Druhým kontrolním turnajem ukončíme v pondělí 29. 6. 2020 letošní sezónu.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
11.07.2020