Na úvodní stránku

Poslední předprázdninový týden v Centru zábavy

Fuček Miloslav

2012-06-25

Pozvánky

Přečteno: 805

Komentářů: 0


Prázdniny už klepou na dveře a je tu poslední týden před prázdninami. A v něm vás zveme ještě na dva turnaje ve stolním tenisu pro veřejnost.


     Ve středu 27. 6. 2012 vás zveme na závěrečný turnaj šesté série dvouher stolního tenisu pro veřejnost Stiga Grand Prix Centra zábavy. Podrobnosti o tomto turnaji najdete na http://www.centrumzabavy.info/kukakce.php?id=306.

     Posledním turnajem tohoto školního roku bude v sobotu 30. 6. 2012 Šárčin Stiga turnaj, což je turnaj dvouher stolního tenisu ve třech výkonnostních kategoriích pro veřejnost. Propozice turnaje najdete na http://www.centrumzabavy.info/kukakce.php?id=294.

      Na začátku prázdnin bude Centrum zábavy sedm dní zavřeno a o prázdninách vás přivítá v neděli 8. 7. 2012 Prázdninovým Stiga turnajem, na nějž má navázet od 9. do 13. 7. tréninkový kemp stolního tenisu, na kterém bude trénovat Vojtěch Košák. Nebudou-li na něj přihlášeni alespoň 4 účastníci, což zatím bohužel nejsou, nebude probíhat dvoufázově, ale pouze v podobě odpoledních tréninků a bude tím pádem za poloviční cenu. Máte-li zájem se tohoto kempu zúčastnit, neodkládejte to.

Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názorZpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
21.11.2019