Na úvodní stránku





V pražském přeboru družstev starších žáků vítězmě Sportovní JM před Kotlářkou

Fuček Miloslav

2013-01-16

Žáci

Přečteno: 604

Komentářů: 0


V neděli 13. ledna probíhaly v tělocvičnách ZŠ Rakovského v Modřanech pražské přebory družstev starších žáků. Ty se hrály za účasti 16 družstev rozdělených do třech tříd. Naši žáci skončili na 3. místě v druhé třídě A tým a na 5. místě v 3. třídě nově postavený B tým.


V 1. třídě starších žáků hrálo šest nejlepších pražských týmů, které navazovaly na podzimní kolo, které se hrálo v říjnu 2012 v herně TTC Elizza Praha. Výsledky z podzimího kola uvádím v závorce za výsledkem zimního kola.

 

1. třída starších žáků

 

1. kolo

Sportovní JM B – Sportovní JM A 0:3 (0:3)

Bialas – Průša 1:3(10,-6,-7,-6), Franc – Marat 1:3(-9,8,-4,-6), Růžička – Fausek 1:3(9,-6,-4,-3)

 

Slavoj Praha A – Sportovní JM C 3:1 (3:0)

Škarban – Appollonio 3:2(-7,18,-7,7,4), Pašek – Daníček 3:0(9,2,2), Šimůnek O. - Truc 1:3(-12,-5,9,-3), Škarban - Daníček 3:2(7,-10,10,-7,2)

 

SK DDM Kotlářka A – AC Sparta Praha A 3:0 (3:0)

Dusík – Lácha 3:0(2,6,8), Macháček – Železný 3:1(9,-8,10,2), Wichterle D. 3:0 w.o.

 

2. kolo

SK DDM Kotlářka A – Sportovní JM B 3:2 (3:0)

Dusík – Franc 3:0(6,6,6), Macháček – Bialas 2:3(8,-11,-5,11,-5), Buchar – Růžička 0:3(-8,-13,-2), Dusík – Bialas 3:1(-6,12,9,8), Macháček – Franc 3:2(-9,9,-8,8,6)

 

AC Sparta A – Slavoj Praha A 0:3 (0:3)

Železný – Pašek 0:3(-8,-10,-7), Lácha – Škarban 1:3(-4,-7,7,-6), Šimůnek O. 0:3 w.o.

 

Sportovní JM C – Sportovní JM A 0:3 (0:3)

Truc – Fausek 2:3(6,4,-8,-6,-2), Appollonio – Marat 2:3(-5,10,-8,8,-9), Daníček – Průša 0:3(-9,-8,-8)

 

3. kolo

Sportovní JM B – Sportovní JM C 3:1 (3:1)

Bialas – Appollonio 3:2(9,-9,4,-9,8), Franc – Truc 1:3(-6,-8,2,-9), Růžička – Daníček 3:2(-8,-8,4,5,10), Bialas – Truc 3:1(14,9,-5,7)

 

Sportovní JM A – AC Sparta Praha A 3:0 (3:0)

Fausek – Lácha 3:2(7,-11,9,-9,10), Marat – Železný 3:0(8,9,4), Průša 3:0 w.o.

 

Slavoj Praha A – SK DDM Kotlářka A 3:2 (1:3)

Škarban – Macháček 3:1(6,-8,8,11), Pašek – Dusík 0:3(-5,-7,-9), Šimůnek O. - Stuchlík 3:0(8,7,9)

 

4. kolo

Slavoj Praha A – Sportovní JM B 3:0 (3:2)

Škarban – Franc 3:1(9,-10,4,8), Pašek – Bialas 3:2(-12,-9,8,6,8), Šimůnek O. - Růžička 3:1(-12,8,4,8)

 

SK DDM Kotlářka A – Sportovní JM A 2:3 (3:2)

Dusík – Fausek 3:2(7,-9,8,-9,5), Macháček – Průša 1:3(9,-7,-7,-6), Buchar – Marat 0:3(-7,-9,-8), Dusík – Průša 3:0(8,9,6), Macháček – Fausek 2:3(4,-8,-9,10,-8)

 

AC Sparta Praha A – Sportovní JM C 0:3 (0:3)

Železný – Daníček 1:3(-8,5,-8,-5), Lácha – Truc 0:3(-7,-9,-8), Appollonio 0:3 w.o.

 

5. kolo

Sportovní JM B – AC Sparta A 3:0 (3:0)

Bialas – Lácha 3:0(6,8,9), Franc – Železný 3:1(-12,10,8,11), Růžička 3:0 w.o.

 

Sportovní JM C – SK DDM Kotlářka A 1:3 (0:3)

Appollonio – Macháček 2:3(-9,-2,16,12,-9), Daníček – Dusík 0:3(-2,-9,-2), Truc – Stuchlík 3:0(8,9,3), Appollonio – Dusík 1:3(-4,-7,12,-13)

 

Sportovní JM A – Slavoj Praha A 3:0 (3:0)

Marat – Pašek 3:2(-6,10,-8,8,9), Průša – Škarban 3:1(11,7,-7,11), Fausek – Šimůnek O. 3:1(-7,14,2,12)

 

Konečné pořadí 1. třídy družstev starších žáků

1. Sportovní Jižní Město A - 28 bodů (29:7)

2. SK DDM Kotlářka A - 26 bodů (28:12)

3. Slavoj Praha A - 24 bodů (22:14)

4. Sportovní Jižní Město B – 18 bodů (16:20)

5. Sportovní Jižní Město C – 14 bodů (10:24)

6. AC Sparta Praha A – 10 bodů (0:30)

 

Druhá třída družstev starších žáků se na podzim hrála na dvě skupiny z nichž první tři postupovali do 2. třídy a ostatní posíleni o nové týmy hráli 3. třídu. Zde se podzimní výsledky nezapočítávaly. Navíc z šesti postoupivších týmů vypadlo Sportovní Jižní Město D, které mělo přítomno málo hráčům a tak tento tým nyní nepostavilo.

 

2. třída starších žáků

 

1. kolo

TTC Praha A – Avia Čakovice A 3:1

Hévr – Štěpánek 3:1(-7,4,5,5), Malát – Trejbal 3:0(10,8,2), Dio – Kindl 2:3(8,-4,-8,5,-6), Hévr – Trejbal 3:0(5,9,4)

 

Slovan Bohnice A – SK DDM Kotlářka B 0:3

Mrázek – Buchar 0:3(-8,-4,-5), Bartoň – Stuchlík 0:3(-5,-5,-5), Čáha – Pecka 0:3(-6,-7,-4)

 

2. kolo

Avia Čakovice A – TTC Klánovice A 0:3

Trejbal – Ščuka 0:3(-7,-7,-5), Štěpánek – Hanzal 0:3(-4,-9,-5), Kindl – Maiello 0:3(-3,-7,-4)

 

TTC Praha A – Slovan Bohnice A 3:0

Hévr – Čáha 3:0(4,5,3), Malát – Bartoň 3:2(-10,-8,5,4,14), Dio – Mrázek 3:2(11,-8,-4,9,6)

 

3. kolo

Slovan Bohnice A – Avia Čakovice A 1:3

Bartoň – Štěpánek 0:3(-7,-8,-10), Mrázek – Trejbal 2:3(-10,-9,9,8,-9), Čáha – Kindl 3:1(8,-8,5,7), Bartoň – Trejbal 1:3(7,-4,-5,-9)

 

TTC Klánovice A – SK DDM Kotlářka B 0:3

Hanzal – Stuchlík 1:3(6,-3,-8,-10), Ščuka – Buchar 1:3(-6,-9,9,-9), Maiello – Pecka 0:3(-9,-4,-9)

 

4. kolo

Avia Čakovice A – SK DDM Kotlářka B 0:3

Kindl – Pecka 0:3(-0,-5,-5), Štěpánek – Stuchlík 1:3(-8,9,-6,-7), Trjbal – Buchar 0:3(-3,-2,-1)

 

TTC Praha A – TTC Klánovice A 1:3

Hévr – Ščuka 3:0(13,5,10), Malát – Hanzal 1:3(-6,-4,15,-3), Dio – Maiello 0:3(-9,-7,-8), Hévr – Hanzal 0:3(-7,-4,-9)

 

5. kolo

TTC Klánovice A - Slovan Bohnice A 3:0

Hanzal – Bartoň 3:0(4,7,0), Ščuka – Mrázek 3:0(8,7,9), Maiello – Čáha 3:0(10,4,7)

 

SK DDM Kotlářka B – TTC Praha A 3:0

Pecka – Malát 3:0(8,3,8), Buchar – Hévr 3:2(-9,9,5, -6,5), Stuchlík – Dio 3:1(8,-10,9,11)

 

Pořadí 2. třídy družstev starších žáků

1. SK DDM Kotlářka B – 12 bodů (12:0)

2. TTC Klánovice A – 10 bodů (9:4)

3. TTC Praha A – 8 bodů (7:7)

4. Avia Čakovice A – 6 bodů (4:10)

5. Slovan Bohnice A – 4 body (1:12)

 

V 3. třídě byly původně z podzimu 4 týmy a dva nové přibyly (TTC Praha B a SK DDM Kotlářka D). Nedorazil ale TJ Střížkov A, takže bylo týmů nakonec pět.

 

3. třída starších žáků

 

1. kolo

SK DDM Koltářka D – ZŠ Lužiny A 0:3

Dlouhý – Záruba 0:3(-6,-7,-2), Anton – Oliva 1:3(-9,-10,8,-6), Olšák 0:3 w.o.

 

TTC Praha B – TJ Radlice A 1:3

Podrazil – Svoboda 1:3(-4,-7,5,-7), Bohovič – Těšínský 0:3(-4,-7,-9), Procházka – Zatloukal 3:1(8,-3,5,10), Podrazil – Těšínský 0:3(-8,-6,-7)

 

2. kolo

ZŠ Lužiny A – TTC Praha B 3:0

Záruba – Procházka 3:0(3,6,7), Oliva – Podrazil 3:1(-14,11,7,9), Olšák - Petr 3:0(3,6,3)

 

SK DDM Kotlářka C – SK DDM Kotlářka D 3:0

Wichterle D. - Anton 3:0(9,4,6), Štél – Dlouhý 3:0(3,7,2), Olšák 3:0 w.o.

 

3. kolo

TTC Praha B – SK DDM Kotlářka C 0:3

Podrazil – Wichterle D. 0:3(-6,-8,-9), Procházka – Wichterle F. 0:3(-5,-8,-9), Bohoviš – Štél 0:3(-1,-3,-2)

 

TJ Radlice – ZŠ Lužiny 1:3

Těšínský – Záruba 1:3(-9,-5,10,-9), Svoboda – Oliva 1:3(8,-9,-9,-5), Zatloukal – Olšák 3:1(7,-6,8,8), Těšínský – Oliva 2:3(9,-5,-9,9,-8)

 

4. kolo

SK DDM Kotlářka C – TJ Radlice A 3:2

Wichterle D. - Zatloukal 2:3(-7,-9,7,6,-4), Štél – Svoboda 3:1(4,9,-9,8), Wichterle F. - Těšínský 1:3(7,-9,-10,-11), Wichterle D. - Svoboda 3:2(5,-9,7,-10,5), Štél – Zatloukal 3:2(-9,8,-8,9,6)

 

SK DDM Kotlářka D – TTC Praha B 3:2

Anton – Podrazil 3:1(-9,8,8,7), Dlouhý – Procházka 3:1(8,7,-10,4), Petr 0:3 w.o., Anton – Procházka 0:3(-9,-12,-5), Dlouhý – Bohovič 3:1(5,-1,10,8)

 

5. kolo

TJ Radlice A – SK DDM Kotlářka D 3:0

Těšínský – Anton 3:2(-5,13,-8,6,9), Svoboda – Dlouhý 3:2(7,-8,-9,3,8), Zatloukal 3:0 w.o.

 

ZŠ Lužiny A – SK DDM Kotlářka C 0:3

Záruba – Wichterle F. 1:3(-6,5,-10,-6), Oliva – Štél 0:3(-4,-6,-7), Olšák – Wichterle D. 0:3(-1,-6,-10)

 

Pořadí 3. třídy družstev starších žáků

1. SK DDM Kotlářka C – 12 nodů (12:2)

2. ZŠ Lužiny A – 10 bodů (9:4)

3. TJ Radlice A – 8 bodů (9:7)

4. SK DDM Kotlářka S – 6 bodů (3:11)

5. TTC Praha B – 4 body (3:12)


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
21.01.2018