Na úvodní stránku





Vítězem Zbraslavského poháru starších žáků se stal Petr Marat

Fuček Miloslav

2013-03-10

Žáci

Přečteno: 808

Komentářů: 0


Ve finále předposledního turnaje série Grand Prix starších žáků na Zbraslavi včera porazil Petr Marat ve finále Stanislava Dusíka. Třetí místo vybojoval David Průša nad Petrem Trucem.


Celkem 29 hráčů se zúčastnilo Zbraslavského poháru starších žáků, který se hrál v sobotu 9. 3. 2013 v horní základní škole Vl. Vančury na Zbraslavi.

 

Skupina A

Dusík – Sládek 3:0(6,4,11), Chrástek – Melicharová 0:3(-5,-10,-7), Sládek – Melicharová 0:3(-7,-7,-7), Dusík – Chrástek 3:0(8,7,8), Chrástek – Sládek 0:3(-1,-1,-9), Melicharová – Dusík 0:3(-8,-7,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Stanislav Dusík – SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 2. Iveta Melicharová – Sportovní JM, 3. Matyáš Sládek – Slavoj Praha, 4. Martin Chrásek – Sportovní JM

 

Skupina B

Marat P. - Hájek O. 3:0(2,3,1), Dvořáková – Buchar 1:3(-10,-4,9,-4), Hájek O. - Buchar 0:3(-8,-4,-1), Marat P. - Dvořáková 3:0(9,10,6), Dvořáková – Hájek O. 3:0(7,6,6), Buchar – Marat P. 0:3(-10,-8,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Petr Marat – Sportovní JM, 2. Michael Buchar - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 3. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 4. Ondřej Hájek – ABC Braník

 

Skupina C

Průša – Hájek J. 3:0(7,1,3), Šimůnková – Stuchlík 2:3(8,10,-10,-8,-8), Hájek J. - Stuchlík 0:3(-6,-7,-3), Průša – Šimůnková 3:0(3,4,7), Šimůnková – Hájek J. 3:0(3,5,4), Stuchlík – Průša 1:2(-7,-5,9)

 

Pořadí skupiny C

1. David Průša – Sportovní JM, 2. Jan Stuchlík - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 3. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 4. Jan Hájek – ABC Braník

 

Skupina D

Pašek D. - Vavroch 3:0(5,5,4), Šejvl – Marková 3:0(5,2,3), Vavroch – Marková 2:3(9,5,-9,-12,-6), Pašek D. - Šejvl 3:1(6,-12,7,6), Šejvl – Vavroch 3:0(3,8,5), Marková – Pašek D. 0:3(-3,-8,-3)

 

Pořadí skupiny D

1. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 2. Jakub Šejvl – TJ Jizera Káraný, 3. Lucie Marková – Sportovní JM, 4. Tobiáš Vavroch - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha

 

Skupina E

Franc – Adam 3:0(7,6,7), Notek – Šebl 0:3(-3,-2,-8), Petr – Šebl 0:3(-7,-10,-6), Franc – Notek 3:0(4,6,8), Notek – Petr 3:1(8,8,-11,10)

 

Pořadí skupiny E

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Michal Franc – Sportovní JM, 3. Denis Notek – TJ Jizera Káraný, 4. Adam Petr – TTC Praha

 

Skupina F

Malát – Vávrová 2:3(-7,9,9,-8,-7), Truc – Malát 3:0(3,13,13), Vávrová – Truc 0:3(-10,-2,-5)

 

Pořadí skupiny F

1. Petr Truc – Sportovní JM, 2. Ivana Vávrová – Slavoj Praha, 3. Ondřej Malát – TTC Praha

 

Skupina G

Oliva – Appollonio 0:3(-6,-10,-5), Šimůnek – Oliva 3:0(10,6,6), Appollonio – Šimůnek 0:3(-6,-5,-9)

 

Pořadí skupiny G

1. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 2. Lukáš Appollonio – Sportovní JM, 3. Matěj Oliva – ZŠ Lužiny

 

Skupina H

Kulveit – Bialas 0:3(-8,-8,-5), Macháček – Kulveit 3:1(10,9,-10,2), Bialas – Macháček 3:1(10,5,-6,3)

 

Pořadí skupiny H

1. Filip Bialas – Sportovní JM, 2. Oldřich Macháček - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 3. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha

 

Čtyřhry starších žáků

 

Předkolo

Malát, Adam (oba TTC Praha) – Marková, Melicharová (obě Spotovní JM) 0:3(-6,-7,-2), Stuchlík, Buchar (oba SK DDM Kotlářka El Niňo Praha) – Sládek, Kulveit (oba Slavoj Praha) 3:0(15,2,5), Dvořáková (Avia Čakovice), Oliva (ZŠ Lužiny) – Franc, Appollonio (oba Sportovní JM) 1:3(10,-8,-4,-9), Truc (Sportovní JM), Macháček ( SK DDM Kotlářka El Niňo Praha) – Šejvl, Notek (oba TJ Jizera Káraný) 3:0(6,8,8), Bialas, Chrástek (oba Sportovní JM) – Šimůnek, Šebl (oba Slavoj Praha) 0:3(-6,-10,-5), Vávrová, Šimůnková (obě Slavoj Praha) – Hájek J., Hájek O. (oba ABC Braník) 3:1(-9,4,6,3)

 

Čtvrtfinále

Dusík (SK DDM Kotlářka El Niňo Praha), Pašek (Slavoj Praha) – Marková, Melicharová (obě Sportovní JM) 3:0(1,4,7), Buchar, Stuchlík (oba SK DDM Kotlářka El Niňo Praha) – Franc, Appollonio (oba Sportovní JM) 0:3(-9,-9,-7), Truc (Sportovní JM), Macháček (SK DDM Kotlářka El Niňo Praha) – Šimůnek, Šebl (oba Slavoj Praha) 3:2(-2,-9,8,6,7), Vávrová, Šimůnková (oba Slavoj Praha) – Marat P., Průša (Sportovní JM) 1:3(-6,-8,9,-8)

 

Semifinále

Dusík (SK DDM Kotlářka El Niňo Praha), Pašek (Slavoj Praha) – Franc, Appollonio (oba Sportovní JM) 3:0(10,4,7), Truc (Sportovní JM), Macháček (SK DDM Kotlářka El Niňo Praha) – Marat, Průša (oba Sportovní JM) 1:3(-6,-8,9,-8)

 

Finále

Dusík (SK DDM Kotlářka El Niňo Praha), Pašek (Slavoj Praha) – Marat, Průša (oba Sportovní JM) 1:3(-7,9,-7,-7)

 

Pořadí čtyřher

1. Petr Marat a David Průša (oba Sportovní JM), 2. Stanislav Dusík ( SK DDM Kotlářka El Niňo Praha) a Dominik Pašek (Slavoj Praha), 3. Michal Franc a Lukáš Appollonio (oba Sportovní JM) a Petr Truc (Sportovní JM) a Oldřich Macháček (SK DDM Kotlářka El Niňo Praha)

 

Dvouhry starších žáků – hlavní soutěž

 

Osmifinále

Dusík – Appollonio 3:0(4,8,9), Stuchlík – Šebl 1:3(-12,-10,4,-10), Truc – Macháček 3:1(-9,8,7,11), Buchar – Pašek D. 0:3(-6,-9,-8), Průša – Vávrová 3:0(5,1,7), Franc – Bialas 3:0(8,7,7), Šimůnek – Melicharová 3:2(-8,9,-10,4,7), Šejvl – Marat P. 1:3(-5,9,-5,-6)

 

Čtvrtfinále

Dusík – Šebl 3:0(6,10,10), Truc – Pašek D. 3:2(9,9,-9,-7,7), Průša – Franc 3:0(5,6,9), Šimůnek – Marat P. 2:3(11,-7,11,-6,-5)

 

Semifinále

Dusík – Truc 3:2(-9,-11,5,7,7), Průša – Marat 1:3(-4,8,4,10)

 

Finále

Dusík – Marat P. 2:3(-5,7,11,-2,-9)

 

O 3. místo

Truc – Průša 0:3

 

O 5. až 8. místo

Šebl. - Pašek D. 2:3(7,7,-7,-10,-8), Franc – Šimůnek 3:1(8,-7,5,3)

 

O 7. místo

Šebl – Šimůnek 2:3(-7,8,-9,6,-9)

 

O 9. až 16. místo

Appollonio – Stuchlík 3:0(10,6,10), Macháček – Buchar 3:2(4,-8,9,-7,10), Vávrová – Bialas 0:3(-9,-10,-5), Melicharová – Šejvl 1:3(6,-9,-7,-6)

 

O 9. až 12. místo

Appollonio – Macháček 0:3(-8,-9,-7), Bialas – Šejvl 0:3(-7,-9,-11)

 

O 9. místo

Macháček – Bialas 3:2(-3,-8,10,14,7)

 

O 11. místo

Appollonio – Šejvl 2:3(-6,9,-5,8,-8)

 

O 13. až 16. místo

Stuchlík – Buchar 1:3(-8,-10,10,-10), Vávrová – Melicharová 3:1(-7,9,11,11)

 

O 13. místo

Buchar – Vávrová 3:0(9,10,5)

 

O 15. místo

Stuchlík – Melicharová 3:1(-8,9,6,4)

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Chrástek – Oliva 1:3(-7,-3,11,-8), Šimůnková – Hájek O. 3:0(6,2,11), Dvořáková – Hájek J. 3:0(7,6,8), Adam – Kulveit 1:3(-5,10,-7,-5), Malát – Vavroch 1:3(10,-6,-10,-10)

 

Čtvrtfinále – o 17. až 24. místo

Marková – Oliva 3:2(-7,5,7,-6,9), Šimůnková – Notek 3:2(-7,6,7,-8,7), Dvořáková – Kulveit 1:3(3,-8,-10,-4), Vavroch – Sládek 3:0(7,11,10)

 

Semifinále – o 17. až 20. místo

Marková – Šimůnková 3:2(10,5,-3,-5,3), Kulveit – Vavroch 3:1(-7,6,6,7)

 

Finále – o 17. místo

Marková – Kulveit 3:2(9,4,-7,-7,11)

 

O 19. místo

Šimůnková – Vavroch 0:3(-9,-7,-9)

 

O 21. až 24. místo

Oliva – Notek 2:3(9,9,-8,-9,-16), Dvořáková – Sládek 3:1(-5,3,3,8)

 

O 21. místo

Notek – Dvořáková 1:3(7,-9,-5,-9)

 

O 23. místo

Oliva – Sládek 0:3(-9,-6,-8)

 

O 25. až 32. místo - předkolo

Hájek J. - Petr 1:3(-4,11,-10,-9)

 

O 25. až 28. místo

Chrástek – Hájek O. 3:0(7,3,4), Petr – Malát 0:3(-8,-2,-6)

 

O 25. místo

Chrástek – Malát 0:3(-3,-7,-4)

 

O 27. místo

Hájek O. - Petr 2:3(-8,10,-8,7,-7)

 

Celkové pořadí dvouher

1. Petr Marat - Sportovní JM, 2. Stanislav Dusík - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 3. David Průša – Sportovní JM, 4. Petr Truc – Sportovní JM, 5. Michal Franc – Sportovní JM, 6. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 7. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 8. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 9. Oldřich Macháček - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 10. Filip Bialas – Sportovní JM, 11. Jakub Šejvl – TJ Jizera Káraný, 12. Lukáš Appollonio – Sportovní JM, 13. Michael Buchar - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 14. Ivana Vávrová – Slavoj Praha, 15. Jan Stuchlík - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 16. Iveta Melicharová – Sportovní JM, 17. Lucie Marková – Sportovní JM, 18. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 19. Tobiáš Vavroch - SK DDM Kotlářka El Niňo Praha, 20. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 21. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 22. Denis Notek – TJ Jizera Káraný, 23. Matyáš Sládek – Slavoj Praha, 24. Matěj Oliva – ZŠ Lužiny, 25. Ondřej Malát – TTC Praha, 26. Martin Chrástek – Sportovní JM, 27. Adam Petr – TTC Praha, 28. Ondřej Hájek – ABC Braník, 29. Jan Hájek – ABC Braník


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
23.07.2018