Na úvodní stránku





V 19. kole mají týmy TTC Praha zápornou bilanci

Fuček Miloslav

2013-03-16

Pražský přebor

Přečteno: 811

Komentářů: 0


Dvě vítězství, jedna remíza a čtyři porážky jsou naší bilancí 19. kola pražského přeboru. Vítězství vybojovaly týmy B v 5. třídě a D v 6. třídě. Remízu přidal C tým v 6. třídě.


TJ Pankrác D – TTC Praha A 10:6

Pilina, Pejchal – Remunda, Jelínek 3:2(8,-5,7,-7,7), Fišer, Müller – Ševčík, Pouč 3:0(6,7,9), Fišer – Remunda 1:3(-7,6,-8,-2), Pilina – Jelínek 3:0(9,7,5), Pejchal – Ševčík 1:3(8,-9,-7,-6), Müller – Pouč 1:3(-7,-6,8,-9), Pilina – Remunda 3:1(-7,8,6,5), Pejchal – Jelínek 0:3(-5,-9,-6), Müller – Ševčík 3:1(-7,9,8,6), Fišer – Pouč 3:1(6,-7,8,8), Pejchal – Remunda 3:2(4,-2,8,-8,12), Müller – Jelínek 3:1(9,8,-5,7), Fišer – Ševčík 0:3(-7,-6,-7), Pilina – Pouč 3:0(8,9,7), Müller – Remunda 0:3(-7,-8,-12), Fišer – Jelínek 3:2(3,-9,-10,9,8)

Body domácích: Pilina 3,5, Fišer 2,5, Müller 2,5, Pejchal 1,5

Body hostů: Remunda 2, Ševčík 2, Jelínek 1, Pouč 1

Soutěž: 3. třída B

Hráno: Pankrác 14. 3. 2013

 

TTC Praha B – TJ Sokol Nusle Praha F 10:7

Houček, Zahradníček – Wavrečka, Slunéčko 2:3(11,-4,10,-9,-8), Zahradník, Fiala - Jirčík, Boloňský 3:2(9,-6,8,-7,9), Zahradník – Wavrečka 3:0(8,7,-7,-5,10), Fiala – Slunéčko 1:3(8,-7,-3,-7), Zahradníček – Jirčík 3:1(4,8,-3,9), Houček – Boloňský 3:0(8,6,11), Fiala – Wavrečka 3:0(7,10,8), Zahradníček – Slunéčko 1:3(-4,9,-11,-6), Houček – Jirčík 2:3(-9,5,-7,8,-10), Zahradník – Boloňský 3:1(8,10,-12,3), Zahradníček – Wavrečka 0:3(-5,-5,-1), Houček – Slunéčko 2:3(9,7,-7,-9,-10), Zahradník – Jirčík 3:0(10,9,8), Fiala – Boloňský 3:0(3,8,3), Houček – Wavrečka 2:3(-8,7,8,-6,-5), Zahradník – Slunéčko 3:2(4,7,-6,-5,10), Fiala – Jirčík 3:1(10,5,-9,4)

Body domácích: Zahradník 4,5, Fiala 3,5, Houček 1, Zahradníček 1

Body hostů: Slunéčko 3,5, Wavrečka 2,5, Jirčík 1, Boloňský 0

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Centrum zábavy 13. 3. 2013

 

TTC Praha C – SK Slivenec D 9:9

Houček, Monyč – Čítek, Maršálek 3:2(-6,6,-7,4,11), Zahradník, Szilágyi - Ferenc, Hrbek 2:3(-7,8,6,-5,-6), Monyč – Ferenc 1:3(-9,11,-4,-8), Szilágyi – Hrbek 2:3(-7,9,-8,8,-7), Zahradník – Maršálek 3:1(2,-6,5,6), Houček – Čítek 3:2(-7,4,11,-9,10), Szilágyi – Ferenc 1:3(-10,7,-8,-4), Zahradník – Hrbek 3:1(14,12,-11,5), Houček – Maršálek 3:0(5,3,7), Monyč – Čítek 1:3(-9,-5,10,-4), Zahradník – Ferenc 0:3(-6,-8,-9), Houček – Hrbek 2:3(6,-9,8,-8,-11), Monyč – Maršálek 3:1(10,-8,9,3), Szilágyi – Čítek 3:0(5,9,8), Houček – Ferenc 0:3(-8,-8,-7), Monyč – Hrbek 1:3(-8,-6,9,-6), Szilágyi – Maršálek 3:0(7,10,10), Zahradník – Čítek 3:1(4,7,-6,7)

Body domácích: Zahradník 3, Houček 2,5, Szilágyi 2, Monyč 1,5

Body hostů: Ferenc 4,5, Hrbek 3,5, Čítek 1, Maršálek 0

Soutěž: 6. třída C

Hráno: Centrum zábavy 14. 3. 2013

 

TJ Sokol Běchovice B – TTC Praha D 7:10

Rezek ml., Hlaváč – Pouč, Mutl 2:3(-4,9,-8,15,-7), Procházka, Hobík – Poulíček, Havlíček 1:3(-9,9,-4,-7), Hlaváč – Pouč 0:3(-7,-8,-9), Hobík – Mutl 3:0(10,10,8), Procházka – Poulíček 2:3(10,-9,6,-9,-7), Rezek ml. - Havlíček 3:0(4,5,7), Hobík – Pouč 0:3(-6,-3,-6), Procházka – Mutl 3:1(9,6,-3,7), Rezek ml. - Poulíček 0:3(-7,-6,-14), Hlaváč – Havlíček 3:1(2,-5,7,6), Procházka – Pouč 0:3(-7,-7,-8), Rezek ml. - Mutl 3:1(9,13,-8,9), Hlaváč – Poulíček 3:2(8,-9,9,-8,9), Hobík – Havlíček 3:1(10,-6,11,11), Rezek ml. - Pouč 1:3(7,-4,-5,-6), Hlaváč – Mutl 0:3(-8,-8,-4), Hobík – Poulíček 0:3(-4,-2,-2)

Body domácích: Rezek ml. 2, Hlaváč 2, Hobík 2, Procházka 1

Body hostů: Pouč 4,5, Mutl 3,5, Poulíček 1,5, Havlíček 0,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: PinecAréna 11. 3. 2013

 

PSK Olymp Praha E – TTC Praha E 10:4

Pozníček, Forejt – Smíšek Jan, Nemejovský 3:0 w.o., Vágner, Kochlöffl – Srníček, Fuček 3:1(7,-5,6,9), Pozníček – Srníček 1:3(4,-11,-4,-8), Kochlöffl – Smíšek Jan 3:0(7,6,8), Vágner – Fuček 3:1(-6,6,11,10), Forejt – Nemejovský 3:0 w.o., Kochlöffl – Srníček 0:3(-1,-6,-5), Vágner – Smíšek 0:3(-9,-10,-9), Forejt – Fuček 0:3(-0,-2,-6), Pozníček – Nemejovský 3:0 w.o., Vígner – Srníček 0:3(-1,-9,-10), Forejt – Smíšek 3:1(6,-9,11,1), Pozníček – Fuček 3:0(6,4,6), Kochlöffl – Nemejovský 3:0 w.o.

Body domácích: Forejt 2, Kochlöffl 1,5, Vágner 1,5, Pozníček 1, w.o. 4

Body hostů: Srníček 3, Smíšek Jan 1, Fuček 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Olymp 14. 3. 2013

 

SF SKK El Niňo Praha M – TTC Praha F 10:5

Buchar, Stuchlík – Zahradníček, Smíšek Jaroslav 1:3(-6,5,-11,-6), Roubíček, Pecka – Hévr, Vondra 3:1(-8,6,9,11), Roubíček – Zahradníček 3:2(9,-5,-7,12,10), Šindelář – Hévr 2:3(-11,9,10,-3,-6), Stuchlík – Smíšek Jaroslav 3:0(7,8,5), Buchar – Vondra 3:0(5,6,2), Šindelář – Zahradníček 0:3(-5,-7,-6), Stuchlík – Hévr 3:0(7,5,8), Buchar – Smíšek Jaroslav 3:0(12,8,4), Roubíček – Vondra 3:0(10,9,5), Stuchlík – Zahradníček 0:3(-9,-11,-11), Buchar – Hévr 3:1(5,-10,3,8), Roubíček – Smíšek Jaroslav 3:2(-7,3,-9,5,8), Pecka – Vondra 1:3(-1,5,4,-9), Buchar – Zahradníček 3:1(-7,10,8,8)

Body domácích: Buchar 4, Roubíček 3,5, Stuchlík 2, Pecka 0,5

Body hostů: Zahradníček 2,5, Hévr 1, Vondra 1, Smíšek Jaroslav 0,5

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Kotlářka 11. 3. 2013

 

TTC Praha A – TTC Elizza B 2:8

Bláhová, Suková – Medalová, Luňová 0:3(-9,-4,-11), Bláhová – Medalová 0:3(-8,-11,-5), Suková – Marková 1:3(-6,9,-6,-8), Malá – Luňová 3:2(15,-10,10,-9,10), Suková – Medalová 1:3(-10,-8,10,-6), Bláhová – Luňová 0:3(-6,-7,-7), Malá – Marková 0:3(-10,-8,-6), Suková – Luňová 3:1(8,1,-4,8), Malá – Medalová 1:3(7,-4,-7,-10), Bláhová – Marková 2:3(-10,-8,5,5,-4)

Body domácích: Suková 1, Malá 1, Bláhová 0

Body hostů: Medalová 3,5, Marková 3, Luňová 1,5

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Elizza 15. 3. 2013


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
23.10.2018