Na úvodní stránku





Vítězem Velikonočního poháru Tomáš Szilágyi

Fuček Miloslav

2013-04-10

Poháry a mistrovství TTC Praha

Přečteno: 685

Komentářů: 0


Při účasti 19 hráčů se stal vítězem Velikonočního poháru TTC Praha dvouher Tomáš Szilágyi.


Turnaj se hrál ve čtyřech skupinách s postupem prvních tří do hlavní soutěže.

 

Skupina A

Jansa – Malá 3:0(4,8,9), Malá – Oberhofer 3:1(7,-8,12,10), Malá – Smíšek Jaroslav 1:3(-6,7,-10,-9), Smíšek Jaroslav – Oberhofer 3:0(9,7,10), Jansa – Oberhofer 3:0(8,8,5), Jansa – Smíšek Jaroslav 3:0(6,7,9)

 

Pořadí skupiny A

1. Jiří Jansa, 2. Jaroslav Smíšek, 3. Božena Malá, 4. Pavel Oberhofer

 

Skupina B

Buriánek – Vondra 3:2(7,7,-7,-11,2), Szilágyi – Padrtka 3:0(2,5,9), Szilágyi – Buriánek 3:0(6,4,4), Remšík – Szilágyi 0:3(-9,-7,-9), Vondra – Remšík 3:1(8,-9,7,7), Buriánek – Padrtka 3:1(-7,7,7,9), Szilágyi – Vondra 3:1(8,-8,9,11), Vondra – Padrtka 3:0(8,6,8), Remšík – Buriánek 0:3(-1,-2,-9), Padrtka – Remšík 2:3(11,7,-11,-8,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Tomáš Szilágyi, 2. Václav Buriánek, 3. Michal Vondra, 4. Jan Remšík, 5. Ladislav Padrtka

 

Skupina C

Kvasnička – Bělohlávková 3:0(5,7,5), Kvasnička – Váňa 3:0(9,5,12), Bělohlávková – Sochor 3:2(5,-9,9,-11,9), Kvasnička – Sochor 3:0(5,5,10), Kvasnička – Smíšek Jan 0:3(-5,-4,-7), Smíšek Jan – Sochor 3:0(2,2,2), Bělohlávková – Smíšek Jan 0:3(-3,-6,-5), Smíšek Jan – Váňa 3:2(6,-5,9,-7,9)

 

Pořadí skupiny C

1. Jan Smíšek, 2. Libor Kvasnička, 3. Petr Váňa, 4. Blanka Bělohlávková, 5. Rostislav Sochor

 

Skupina D

Pešata – Kolpek 3:0(1,5,7), Kolpek – Šedivý 2:3(8,11,-2,-9,-6), Pešata – Šedivý 3:0(3,5,9), Pešata – Fuček 3:0(10,1,3), Jung R. - Fuček 3:0(5,5,6), Jung R. - Kolpek 3:0(3,6,5), Jung R. - Pešata 3:0(5,3,8), Jung R. - Šedivý 3:0(9,7,6), Fuček – Šedivý 3:2(14,4,-10,-6,6), Kolpek – Fuček 3:1

 

Pořadí skupiny D

1. René Jung, 2. Karel Pešata, 3. Stanislav Kolpek (5:4), 4. Pavel Šedivý (4:4), 5. Miloslav Fuček (4:5)

 

Soutěž útěchy

 

Čtvrtfinále

Oberhofer – Sochor 3:0 w.o., Šedivý – Padrtka 1:3(-5,10,-5,-4), Remšík – Fuček 3:0 w.o., Bělohlávková – bay

 

Semifinále

Oberhofer – Padrtka 3:0(4,5,9), Remšík – Bělohlávková 3:0(7,6,7)

 

Finále

Oberhofer – Remšík 3:0(8,8,8)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Pavel Oberhofer, 2. Jan Remšík, 3. Ladislav Padtka a Blanka Bělohlávková

 

Hlavní soutěž

 

Předkolo

Vondra – Kvasnička 3:0(8,8,8), Buriánek – Váňa 0:3(-8,-9,-6), Pešata – Malá 3:1(8,-7,7,6), Smíšek Jaroslav – Kolpek 3:0(9,6,7)

 

Čtvrtfinále

Jansa – Vondra 3:0(8,4,7), Jung R. - Váňa 2:3(9,-8,8,-9,-10), Szilágyi – Pešata 3:0(5,8,8), Smíšek Jaroslav – Smíšek Jan 1:3(-7,-2,10,-8)

 

Semifinále

Jansa – Váňa 3:0, Szilágyi -. Smíšek Jan 3:0(4,7,3)

 

Finále

Jansa – Szilágyi 2:3(-6,3,-7,10,-10)

 

Pořadí turnaje

1. Tomáš Szilágyi, 2. Jiří Jansa, 3. Petr Váňa a Jan Smíšek

 

Tímto turnajem skončila poměrně dlouhá pohárová přestávka a od příštího pondělního hracího dne se dohrává Liga TTC Praha.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
18.07.2018