Na úvodní stránku





Dvojnásobný triumf Davida Průši

Fuček Miloslav

2013-04-14

Žáci

Přečteno: 694

Komentářů: 0


O tomto víkendu se hrály poslední šesté turnaje seriálu pražských Grand Prix starších žáků a dorostu. Z obou si odnesl vítězství David Průša, který je letos posledním rokem hráčem kategorie mladších žáků.


Turnaj dorostu se hrál v sobotu a sešlo se na něm 22 hráčů. Hrálo se ve čtyřech skupinách s postupem prvních dvou do skupin o 1. až 8. místo, dalších dvou do skupin o 9. až 16. místo a zbylí hráči postupovali do skupin o 17. až 22. místo.

 

Jarní cena Modřan dorostu

 

Skupina A

1. David Zahrádka – Slavoj Praha, 2. Petr Truc – Sportovní JM, 3. František Čamr – Sokol Krchleby, 4. Václav Pekárek – Loko Vršovice, 5. Matěj Jandus – Avia Čakovice

 

Skupina B

1. Petr Marat – Sportovní JM, 2. Jan Pich – TTC Litvínov, 3. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 4. Petr Kuděj – Loko Vršovice, 5. Roman Vokál – Stadion Žižkov

 

Skupina C

1. David Průša – Sportovní JM, 2. Petr Chlumský – AC Sparta Praha, 3. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 4. Ivana Vávrová – Slavoj Praha, 5. Martin Maňura – Loko Vršovice, 6. Martina Píchová – TTC Litvínov

 

Ze zajímavých výsledků: Vávrová – Pašek 2:3(-4,9,8,-7,-10), Chlumský – Vávrová 3:0(8,6,6), Pašek – Chlumský 0:3(-14,-9,-10), Průša – Pašek 3:1(6,-8,5,7), Chlumský – Průša 2:3(-3,-9,7,8,-3)

 

Skupina D

1. Štěpán Rejent – SK DDM Kotlářka 10, 2. Matěj Fausek – Sportovní JM 8(5:3), 3. Michal Zeidler – Slavoj Praha 8(3:3), 4. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha 8(3:5), 5. Jan Vokál – Stadion Žižkov, 6. Veronika drgoňová – ABC Braník

 

Ze zajímavých výsledků: Šimůnek O. - Zeidler 0:3(-7,-11,-10), Rejent – Šimůnek O. 3:1(3,-8,4,6), Šimůnek O. - Fausek 3:2(-7,9,8,-8,12), Zeidler – Rejent 2:3(-9,-9,9,3,-6), Vokál J. - Rejent 1:3(9,-6,-10,-11), Rejent – Fausek 3:1(10,-8,9,9)

 

2. stupeň

 

Skupina E (o 1. až 8. místo)

1. David Zahrádka – Slavoj Praha, 2. Štěpán Rejent – SK DDM Kotlářka, 3. Matěj Fausek – Sportovní JM, 4. Petr Truc – Sportovní JM

 

Ze zajímavých výsledků: Zahrádka – Fausek 3:1(6,10,-4,6), Truc – Rejent 1:3(8,-10,-9,-10), Fausek – Rejent 1:3(-10,8,-9,-9), Zahrádka – Truc 3:0(9,12,9), Truc – Fausek 1:3(-7,13,-9,-5), Rejent – Zahrádka 2:3(-6,13,9,-9,-6)

 

Skupina F (o 1. až 8. místo)

1. David Průša – Sportovní JM, 2. Petr Marat – Sportovní JM, 3. Petr Chlumský – AC Sparta Praha, 4. Jan Pich – TTC Litvínov

 

Ze zajímavých výsledků: Marat – Chlumský 3:0(10,9,11), Pích – Průša 1:3(-7,-3,4,-4), Marat – Pích 3:0(7,9,8), Pích – Chlumský 0:3(-7,-6,-8), Průša – Marat 3:1(-10,7,7,7)

 

Skupina G (o 9. až 16. místo)

1. František Čamr – Sokol Krchleby, 2. Václav Pekárek – Loko Vršovice, 3. Michal Zeidler – Slavoj Praha, 4. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha

 

Skupina H (o 9. až 16. místo)

1. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 2. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 3. Ivana Vávrová – Slavoj Praha, 4. Petr Kuděj – Loko Vršovice

 

Skupina I (o 17. až 22. místo)

1. Jan Vokál – Stadion Žižkov, 2. Matěj Jandus – Avia Čakovice, 3. Veronika Drgoňová – ABC Braník

 

Skupina J (o 17. až 22. místo)

1. Martin Maňura – Loko Vršovice, 2. Roman Vokál – Stadion Žižkov, 3. Martina Píchová – TTC Litvínov

 

3. stupeň – o umístění

 

O 1. až 4. místo

1. David Průša – Sportovní JM, 2. David Zahrádka – Slavoj Praha, 3. Petr Marat – Sportovní JM, 4. Štěpán Rejent – SK DDM Kotlářka

 

Ze zajímavých výsledků: Zahrádka – Marat 3:1(6,5,-9,8), Rejent – Průša 2:3(6,-4,-10,10,-6), Rejent – Marat 1:3(-7,-9,12,-9), Průša – Zahrádka 3:0(11,5,5)

 

O 5. až 8. místo

5. Petr Chlumský – AC Sparta Praha, 6. Matěj Fausek – Sportovní JM, 7. Petr Truc – Sportovní JM, 8. Jan Pích – TTC Litvínov

 

Ze zajímavých výsledků: Truc – Chlumský 1:3 (-10,8,-7,-3), Chlumský – Fausek 3:2(9,-8,7,-6,11)

 

O 9. až 12. místo

9. František Čamr – Sokol Krchleby, 10. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 11. Václav Pekárek – Loko Vršovice, 12. Jáchym Šebl – Slavoj Praha

 

O 13. až 16. místo

13. Ivana Vávrová – Slavoj Praha, 14. Michal Zeidler – Slavoj Praha, 15. Petr Kuděj – Loko Vršovice, 16. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha

 

O 17. až 20. místo

17. Jan Vokál – Stadion Žižkov, 18. Martin Maňura – Loko Vršovice, 19. Matěj Jandus – Avia Čakovice, 20. Roman Vokál – Stadion Žižkov

 

O 21. až 22. místo

Drgoňová – Pichová 0:3(-8,-8,-7)

 

Pořadí čtyřher

1. Petr Marata a Matěj Fausek (oba Sportovní JM), 2. David Průša (Sportovní JM) a František Čamr (Sokol Krchleby), 3. Jáchym Šebl a Dominik Pašek (oba Slavoj Praha) a Štěpán Rejent (SK DDM Kotlářka) a Petr Chlumský (AC Sparta Praha)

 

Jarní cena Modřan starších žáků

 

Starší žáci hráli v osmi skupinách a dohrávalo s edo konečného pořadá i v soutěži útěchy.

 

Skupina A

1. Petr Marat – Sportovní JM, 2. Matyáš Sládek – Slavoj Praha, 3. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 4. Filip Marat – Sportovní JM

 

Skupina B

1. David Průša – Sportovní JM, 2. Lucie Marková – Sportovní JM, 3. David Laube – Sokol Nusle, 4. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha

 

Skupina C

1. Matěj Fausek – Sportovní JM, 2. Michael Buchar – SK DDM Kotlářka, 3. Petr Kubát – Viktorie Ořech, 4. Cyril Vejda – Slavoj Praha

 

Skupina D

1. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 2. Daniel Hoke – Sportovní JM, 3. Aleš Vávra – ZŠ Lužiny, 4. Martin Chrástek – Sportovní JM

 

Skupina E

1. Ivana Vávrová – Slavoj Praha, 2. Petr Truc – Sportovní JM, 3. Gabriel Hévr – TTC Praha

 

Výsledky hráčů TTC Praha: Hévr – Vávrová 0:3(-8,-8,-5), Truc – Hévr 3:0(3,8,5)

 

Skupina F

1. Michal Franc – Sportovní JM, 2. Jáchym Šebl -. Slavoj Praha, 3. Tomáš Štěpánek – Avia Čakovice

 

Skupina G

1. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 2. Adam Daníček – Sportovní JM, 3. Pavel Trejbal – Avia Čakovice

 

Skupina H

1. Oldřich Macháček – SK DDM Kotlářka, 2. Lukáš Appollonio – Sportovní JM, 3. Adam Petr – TTC Praha

 

Výsledky hráčů TTC Praha: Petr – Appollonio 1:3(-8,11,-1,-5), Macháček – Petr 3:0(4,7,10)

 

Osmifinále

Marat P. – Appollonio 3:0(14,11,18), Marková – Franc 3:0(3,8,9), Šimůnek – Hoke 3:0(5,4,6), Truc – Fausek 2:3(8,-8,8,-4,-5), Pašek – Šebl 1:3(-9,-10,9,-8), Buchar – Macháček 3:2(-8,8,-10,9,9), Vávrová – Daníček 1:3(-3,1,-7,-10), Sládek – Průša 0:3(-7,-5,-5)

 

Čtvrtfinále

Marat P. – Franc 3:1(8,6,-0,2), Šimůnek – Fausek 3:2(-7,5,-8,9,4), Šebl – Buchar 1:3(-3,10,-10,-7), Daníček – Průša 0:3(-7,-11,-9)

 

Semifinále

Marat P. – Šimůnek 3:2(6,-7,-6,7,2), Buchar – Průša 1:3(10,-3,-6,-7)

 

Finále

Marat P. - Průša 2:3(4,-8,-8,6,-5)

 

O 3. místo

Šimůnek – Buchar 0:3(-8,-9,-7)

 

O 5. až 8. místo

Franc – Fausek 0:3(-4,-9,-5), Šebl – Daníček 1:3(-9,-4,4,-8)

 

O 5. místo

Fausek – Daníček 3:2(-5,3,8,-8,4)

 

O 7. místo

Franc – Šebl 3:1(5,9,-9,9)

 

O 9. až 16. místo

Appollonio – Marková 3:0(8,3,9), Hoke – Truc 0:3(-6,-6,-6), Pašek – Macháček 3:1(-8,7,6,11), Vávrová – Sládek 3:0(9,10,8)

 

O 9. až 12. místo

Appollonio – Truc 0:3(-8,-3,-9), Pašek – Vávrová 1:3

 

O 9. místo

Truc – Vávrová 3:1(2,-8,5,9)

 

O 11. místo

Appollonio – Pašek 1:3(9,-11,-7,-7)

 

O 13. až 16. místo

Marková – Hoke 0:3(-6,-2,-7), Macháček – Sládek 3:1(10,9,-8,9)

 

O 13. místo

Hoke – Macháček 3:1(8,7,-9,7)

 

O 15. místo

Marková – Sládek 0:3(-5,-9,-8)

 

O 17. až 28. místo

Dvořáková – bye, Vejda – Laube 2:3(4,4,-9,-7,-1), Trejbal – Chrástek 3:1(-7,2,8,7), Hévr – bye, Vávra – bye, Marat F. - Štěpánek 1:3(-13,-6,8,-9), Petr – Šimůnková 0:3(-9,-8,-7), Kubát – bye

 

O 17. až 24. místo

Dvořáková – Laube 3:2(9,-8,7,-8,9), Trejbal – Hévr 0:3(-4,-9,-9), Vávra – Štěpánek 3:1(-5,9,6,4), Šimůnková – Kubát 1:3(-7,7,-6,-9)

 

O 17. až 20. místo

Dvořáková – Hévr 0:3(-7,-8,-9), Vávra – Kubát 1:3(-7,7,-6,-9)

 

O 17. místo

Hévr – Kubát 1:3(-7,-9,10,-10)

 

O 19. místo

Dvořáková – Vávra 2:3(8,7,-7,-5,-8)

 

O 21. až 24. místo

Laube – Trejbal 3:0(2,7,9), Štěpánek – Šimůnková 3:1(-3,9,7,5)

 

O 21. místo

Laube – Štěpánek 3:2(13,9,-4,-8,8)

 

O 23. místo

Trejbal – Šimůnková 3:2(-4,6,6,-7,4)

 

O 25. až 32. místo

Vejda – Chrástek 3:0(6,2,9), Marat F. - Petr 3:0(7,4,18)

 

O 25. místo

Vejda – Marat F. 3:1(5,-5,9,4)

 

O 27. místo

Chrástek – Petr 0:3(-9,-7,-2)

 

Celkové pořadí dvouher

1. David Průša – Sportovní JM, 2. Petr Marat – Sportovní JM, 3. Michael Buchar – SK DDM Kotlářka, 4. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 5. Matěj Fausek – Sportovní JM, 6. Adam Daníček – Sportovní JM, 7. Michal Franc – Sportovnín JM, 8. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 9. Petr Truc – Sportovní JM, 10. Ivana Vávrová – Slavoj Praha, 11. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 12. Lukáš Appollonio – Sportovní JM, 13. Daniel Hoke - Sportovní JM, 14. Oldřich Macháček – SK DDM Kotlářka, 15. Matyáš Sládek – Slavoj Praha, 16. Lucie Marková – Sportovní JM, 17. Petr Kubát – Viktorie Ořech, 18. Gabriel Hévr – TTC Praha, 19. Aleš Vávra – ZŠ Lužiny, 20. Anna Dviřáková – Avia Čakovice, 21. David Laube – Sokol Nusle, 22. Tomáš Štěpánek – Avia Čakovice, 23. Pavel Trejbal – Avia Čakovice, 24. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 25. Cyril Vejda – Slavoj Praha, 26. Filip Marat – Sportovní JM, 27. Adam Petr – TTC Praha, 28. Martin Chrástek – Sportovní JM

 

Pořadí čtyřher

1. Petr Truc (Sportovní JM) a Oldřich Macháček (SK DDM Kotlářka), 2. Michael Buchar (SK DDM Kotlářka) a Petr Kubát (Viktorie Ořech), 3. Ondřej Šimůnek a Ivana Vávrová (oba Slavoj Praha) a Dominik Pašek a Jáchym Šebl (oba Slavoj Praha)


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
26.04.2018