Na úvodní stránku





Dvojnásobným vítězem Podzimní ceny Jižního Města se stal Petr Marat

Fuček Miloslav

2013-09-22

Žáci

Přečteno: 956

Komentářů: 0


O tomto víkendu se hrála v herně Elizzy Praha na Jižním Městě Podzimní cena Jižního Města starších žáků a dorostenců. V kategorii starších žáků jsem měli tři zástupce, v kategorii dorostu hrál hráč našeho A týmu mužů Petr Chlumský.


V sobotu se hrála kategorie starších žáků, kterých se sešlo 38. Hrálo se v osmi skupinách s postupem prvních dvou.

 

Dvouhra starších žáků

 

Skupina A

Marat Petr – Zoulík 3:0(1,6,7), Zoulík – Slezáková 2:3(7,-3,11,-6,-5), Slezáková – Malát 0:3(-9,-6,-1), Malát – Dobej 1:3(-7,10,-7,-4), Marat Petr – Slezáková 3:1(5,6,-10,3), Zoulík – Malát 1:3(-7,-8,9,-10), Slezáková – Dobej 0:3(-8,,-2,-1), Marat Petr – Malát 3:0(1,2,6), Zoulík – Dobej 0:3(-9,-5,-0), Marat Petr – Dobej 3:1(5,7,-8,8)

 

Pořadí skupiny A

1. Petr Marat – Sportovní JM, 2. Michal Dobej – STC Slaný, 3. Ondřej Malát – TTC Praha, 4. Hana Slezáková – Slovan Bohnice, 5. Jonáš Zoulík – TTC Klánovice

 

Skupina B

Fausek – Slavíček 3:0, Slavíček – Pastorek 2:3, Pastorek – Skopec 0:3, Skopec – Špaček 0:3, Fausek – Pastorek 3:0, Slavíček – Skopec 0:3, Pastorek – Špaček 1:3, Fausek – Skopec 3:0, Slavíček – Špaček 0:3, Fausek – Špaček 3:1

 

Pořadí skupiny B

1. Matěj Fausek – Sportovní JM, 2. Jan Špaček – Kotlářka Praha, 3. Daniel Skopec Loko Vršovice, 4. Lukáš Pastorek – Sokol Karlštejn, 5. Štěpán Slavíček – TSM Kladno

 

Skupina C

Čamr – Železný 3:0, Železný – Přída 3:1, Přída – Sládek 3:0, Čamr – Přída 3:0, Železný – Sládek 3:0, Čamr – Sládek 3:0

 

Pořadí skupiny C

1. František Čamr – Sokol Krchleby, 2. Daniel Železný – AC Sparta Praha, 3. Kryštof Přída – Kotlářka, 4. Matyáš Sládek – Slavoj Praha

 

Skupina D

Kulveit – Sedláček 3:0(4,6,4), Sedláček – Kubát 0:3(-5,-3,-5), Kubát – Procházková 3:1(3,-8,5,6), Procházková – Daníček 0:3(-1,-5,-7), Kulveit – Kubát 1:3(6,-9,-9,-11), Sedláček – Procházková 0:3(-5,-2,-7), Kubát – Daníček 3:1(8,9,-11,7), Kulveit – Procházková 3:0(5,6,10), Sedláček – Daníček 0:3(-1,-0,-1), Kulveit – Daníček 3:1(-7,9,7,14)

 

Pořadí skupiny D

1. Petr Kubát – Kotlářka, 2. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 3. Adam Daníček – Sportovní JM, 4. Lucie Procházková – Slovan Bohnice, 5. Tomáš Sedláček – TTC Praha

 

Skupina E

Franc – Klinčok 3:0 w.o., Klinčok – Zacharová 0:3 w.o., Zacharová – Krátký 3:0, Krátký – Štricová 0:3, Franc – Zacharová 3:0(2,2,4), Klinčok – Krátký 0:3 w.o., Zacharová – Štricová 0:3, Franc – Štricová 2:3

 

Pořadí skupiny E

1. Niamh Štricová – STC Slaný, 2. Michal Franc – Sportoví JM, 3. Dominika Zacharová – ZŠ Lužiny, 4. Jan Krátký – Kotlářka, 5. Daniel Klinčok – TTC Klánovice

 

Skupina F

Šimůnek – Bartoňová 3:0, Bartoňová – Hýža 0:3, Hýža – Marat Filip 3:0, Marat Filip – Kasnerová 3:2, Šimůnek – Hýža 0:3, Bartoňová – Marat Filip 1:3, Hýža – Kasnerová 3:0, Šimůnek – Marat Filip 3:1, Bartoňová – Kasnerová 0:3, Šimůnek – Kasnerová 3:2

 

Pořadí skupiny F

1. Daniel Hýža – TSM Kladno, 2. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 3. Filip Marat – Sportovní JM, 4. Karolína Kasnerová – STC Slaný, 5. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice

 

Skupina G

Šebl – Šamšová 3:0(1,1,2), Šamšová – Cihlář 0:3(-2,-6,-6), Cihlář – Špulák 3:0(6,5,4), Špulák – Dvořák 0:3(-6,-4,-7), Šebl – Cihlář 3:0(6,10,9), Šamšová – Špulák 1:3(-9,-9,8,-6), Cihlář – Dvořák 0:3(-8,-2,-4), Šebl – Špulák 3:0(4,5,5), Šamšová – Dvořák 0:3(-4,-5,-5), Šebl – Dvořák 3:1(2,8,-9,3)

 

Pořadí skupiny G

1. Jáchym – Šebl – Slavoj Praha, 2. Petr Dvořák – Sportovní JM, 3. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice, 4. David Špulák – TTC Praha, 5. Simona Šamšová – AC Sparta Praha

 

Skupina H

Buchar – Komín 3:0, Komín – Švandrlíková 3:2, Švandrlíková – Štěpánek 0:3, Štěpánek – Hoke 1:3, Buchar – Švandrlíková 3:0, Komín – Štěpánek 0:3, Švandrlíková – Hoke 0:3, Buchar – Štěpánek 3:0, Komín – Hoke 0:3, Buchar – Hoke 3:0

 

Pořadí skupiny H

1. Michael Buchar – Kotlářka, 2. Daniel Hoke – Sportovní JM, 3. Tomáš Štěpánek – Avia Čakovice, 4. Ondřej Komín – Slovan Bohnice, 5. Kateřina Švandrlíková – ZŠ Lužiny

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Procházková – Špulák 1:3(-6,-10,7,-8), Pastorek – Kasnerová 0:3, Slezáková – Švandrlíková 3:1, Sedláček – Šamšová 3:0(6,10,8), Bartoňová – Komín 3:2

 

Osmifinále

Daníček – Špulák 3:0(3,3,3), Slavíček – Zacharová 3:0, Přída – Kasnerová 3:2, Slezáková – Štěpánek 3:0, Marat Filip – Sedláček 3:0(7,9,5), Sládek – Skopec 0:3, Cihlář – Krátký 3:1, Bartoňová – Malát 0:3(-8,-6,-10)

 

Čtvrtfinále

Daníček – Slavíček 3:0, Přída – Slezáková 3:0, Marat Filip – Skopec 1:3, Cihlář – Malát 2:3(-11,9,8,-3,-8)

 

Semifinále

Daníček - Přída 3:0, Skopec – Malát 3:1(-7,6,9,8)

 

Finále

Daníček – Skopec 3:1(4,11,-9,5)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Adam Daníček – Sportovní JM, 2. Daniel Skopec – Loko Vršovice, 3. - 4. Kryštof Přída – Kotlářka a Ondřej Malát – TTC Praha, 5. - 8. Štěpán Slavíček – TSM Kladno, Helena Slezáková – Slovan Bohnice, Filip Marat – Sportovní JM, Matěj Cihkář – Slovan Bohnice, 9. - 16. David Špulák – TTC Praha, Dominika Zacharová – ZŠ Lužiny, Karolína Kasnerová – STC Slaný, Tomáš Štěpánek – Avia Čakovice, Tomáš Sedláček – TTC Praha, Matyáš Sládek – Slavoj Praha, Jan Krátký – Kotlářka, Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 17. - 21. Ondřej Komín – Slovan Bohnice, Lucie Procházková – Slovan Bohnice, Lukáš Pastorek – Sokol Karlštejn, Kateřina Švandrlíková – ZŠ Lužiny, Simona Šamšová – AC Sparta Praha

 

Hlavní soutěž

 

Osmifinále

Marat Petr – Šimůnek 3:0(9,8,10), Železný – Kubát 0:3(-12,-10,-5), Štricová – Hoke 3:0(7,4,6), Špaček – Šebl 1:3(11,-9,-4,-8), Čamr – Franc 3:2(-11,7,8,-8,11), Dobej – Hýža 0:3(-6,-5,-3), Buchar – Dvořák 3:0(4,6,6), Kulveit – Fausek 0:3(-7,-7,-5)

 

Čtvrtfinále

Marat Petr – Kubát 3:0(10,2,9), Štricová – Šebl 3:1(7,-9,6,5), Čamr – Hýža 3:1(-9,8,6,6), Buchar – Fausek 2:3(5,8,-10,-8,-9)

 

Semifinále

Marat Petr – Štricová 3:0(5,11,6), Čamr – Fausek 3:2(6,10,-9,-4,9)

 

Finále

Marat Petr – Čamr 3:2(-7,7,-11,5,10)

 

O 3. místo

Štricová – Fausek 0:3(-6,-7,-6)

 

O 5. až 8. místo

Kubát – Šebl 3:1(8,7,-8,9), Hýža – Buchar 0:3(-6,-4,-8)

 

O 5. místo

Kubát – Buchar 1:3(-7,-5,9,-4)

 

O 7. místo

Šebl – Hýža 3:1(-7,10,6,2)

 

O 9. až 16. místo

Šimůnek – Železný 3:1(6,-11,4,8), Hoke – Špaček 2:3(-8,-8,7,8,-11), Franc – Dobej 3:0(4,7,5), Dvořák – Kulveit 0:3(-8,-9,-9)

 

O 9. až 12. místo

Šimůnek – Špaček 0:3(-10,-5,-6), Franc – Kulveit 2:3(9,-7,-9,10,-10)

 

O 9. místo

Špaček – Kulveit 3:1(-6,10,8,5)

 

O 11. místo

Šimůnek – Franc 2:3(-18,9,-11,9,-8)

 

O 13. až 16. místo

Železný – Hoke 3:1(9,8,-5,7), Dobej – Dvořák 0:3(-4,-9,-7)

 

O 13. místo

Železný – Dvořák 3:1(8,-7,11,9)

 

O 15. místo

Hoke – Dobej 3:1(6,-9,6,4)

 

Konečné pořadí dvouher

1. Petr Marat – Sportovní JM, 2. František Čamr – Sokol Krchleby, 3. Matěj Fausek – Sportovní JM, 4. Niamh Štricová – STC Slaný, 5. Michael Buchar – Kotlářka, 6. Petr Kubát – Kotlářka, 7. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 8. Daniel Hýža – TSM Kladno, 9. Jan Špaček – Kotlářka, 10. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 11. Michal Franc – Sportovní JM, 12. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 13. Daniel Železný – AC Sparta Praha, 14. Petr Dvořák – Sportovní JM, 15. Daniel Hoke – Sportovní JM, 16. Michal Dobej – STC Slaný

 

Čtyřhry starších žáků

 

Předkolo

Sedláček a Špulák (oba TTC Praha) – Švandrlíková a Zacharová (obě ZŠ Lužiny) 0:3(-8,-2,-9), Dobej (STC Slaný) a Slavíček (TSM Kladno) – Malát (TTC Praha) a Štěpánek (Avia Čakovice) 1:3(-13,7,-9,-5), Špaček (Kotlářka) a Hýža (TSM Kladno) – Slezáková a Procházková (obě Slovan Bohnice) 3:0

 

Osmifinále

Fausek (Sportovní JM) a Čamr (Sokol Krchleby) – Švandrlíková a Zachová (ZŠ Lužiny) 3:0(2,1,3), Přída (Kotlářka) a Pastorek (Sokol Karlštejn) – Štricová a Kasnerová (obě STC Slaný) 2:3, Hoke a Dvořák (oba Sportovní JM) – Cihlář (Slovan Bohnice) a Šamšová (AC Sparta Praha) 3:0, Železný (AC Sparta Praha) a Skopec (Loko Vršovice) – Kulveit a Sládek (oba Slavoj Praha) 3:0, Franc a Daníček (oba Sportovní JM) – Dobej (STC Slaný) a Slavíček (TSM Kladno) 3:0, Bartoňová a Komín (oba Slovan Bohnice) – Buchar a Kubát (oba Kotlářka) 0:3, Marat Petr a Marat Filip (oba Sportovní JM) – Zoulík a Klinčok (oba TTC Klánovice) 3:0 w.o., Špaček (Kotlářka) a Hýža (TSM Kladno) – Šimůnek a Šebl (oba Slavoj Praha) 0:3

 

Čtvrtfinále

Fausek a Čamr – Štricová a Kasnerová 3:1, Hoke a Dvořák – Železný a Skopec 3:0, Franc a Daníček – Buchar a Kubát 0:3, Marat Petr a Marat Filip – Šimůnek a Šebl 2:3

 

Semifinále

Fausek a Čamr – Hoke a Dvořák 3:1, Buchar a Kubát – Šimůnek a Šebl 3:2

 

Finále

Fausek a Čamr – Buchar a Kubát 3:2(-4,-11,8,6,3)

 

Pořadí čtyřher starších žáků

1. Matěj Fausek (Sportovní JM) a František Čamr (Sokol Krchleby), 2. Michael Buchar a Petr Kubát (oba Kotlířka), 3. Daniel Hoke a Petr Dvořák (oba Sportovní JM) a Ondřej Šimůnek a Jáchym Šebl (oba Slavoj Praha)

 

V neděních dvouhrách dorostu se sešlo 27 hráčů, kteří hráli v osmi skupinách s postupem prvních dvou.

 

Skupina A

Marat Petr – Birnbaum 3:0, Marat Petr – Jež 3:2, Birnbaum – Jež 0:3

 

Pořadí skupiny A

1. Petr Marat – Sportovní JM, 2. Domink Jež – Kotlářka, 3. Ota Birnbaum – TSM Kladno

 

Skupina B

Truc – Stuchlík 3:0, Truc – Pašek 2:3, Stuchlík – Pašek 0:3

 

Pořadí skupiny B

1. Domink Pašek – Slavoj Praha, 2. Petr Truc – Sportovní JM, 3. Jan Stuchlík – Kotlářka

 

Skupina C

Luňová – Vávra 3:0, Luňová – Macháček 3:2, Vávra – Macháček 0:3

 

Pořadí skupiny C

1. Veronika Luňová – Sportovní JM, 2. Oldřich Macháček – Kotlářka, 3. Aleš Vávra – ZŠ Lužiny

 

Skupina D

Škarban – Vondráček 3:1, Škarban – Černota 1:3, Vondráček – Černota 1:3

 

Pořadí skupiny D

1. Filip Černota – TTC Brandýs n. L., 2. Jan Škarban – Slavoj Praha, 3. Tomáš Vondráček – Kotlářka

 

Skupina E

Čamr – Šindelář 3:0, Čamr – Zeidler 3:0, Šindelář – Zeidler 0:3

 

Pořadí skupiny E

1. František Čamr – Sokol Krchleby, 2. Michal Zeidelr – Slavoj Praha, 3. Tomáš Šindelář – Kotlářka

 

Skupina F

Fausek – Buchar 3:2, Vávrová – Komín 3:0, Fausek – Komín 3:0, Buchar – Vávrová 3:0, Fausek – Vávrová 3:0, Buchar – Komín 3:0

 

Pořadí skupiny F

1. Matěj Fausek – Sportovní JM, 2. Michael Buchar – Kotlářka, 3. Ivana Vávrová – Slavoj Praha, 4. Ondřej Komín – Slovan Bohnice

 

Skupina G

Rejent – Štěrba 3:0, Šimůnek O. - Daníček 3:1, Rejent – Daníček 3:1, Štěrba – Šimůnek O. 2:3, Rejent – Šimůnek O. 3:0, Štěrba – Daníček 0:3

 

Pořadí skupiny G

1. Štěpán Rejent – Kotlářka, 2. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 3. Adam Daníček – Sportovní JM, 4. Ondřej Štěrba – TJ Sokol Běchovice

 

Skupina H

Chlumský – Kubát 3:2(10,-9,10,-9,6), Šebl – Dvořák 3:0, Chlumský – Dvořák 3:0(8,8,2), Kubát – Šebl 3:0, Chlumský – Šebl 3:1(9,1,-8,6), Kubát – Dvořák 3:0

 

Pořadí skupiny H

1. Petr Chlumský – AC Sparta Praha, 2. Petr Kubát – Kotlářka, 3. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 4. Matyáš Dvořák – Slovan Bohnice

 

Osmifinále

Marat Petr – Zeidler 3:0(6,5,10), Kubát – Pašek 2:3, Černota – Šimůnek O. 3:1, Macháček – Fausek 0:3, Čamr – Škarban 0:3, Jež – Chlumský 3:1(11,9,-5,8), Rejent – Truc 3:1, Buchar – Luňová 3:2

 

Čtvrfinále

Marat Petr – Pašek 3:1(8,-8,7,3), Černota – Fausek 2:3, Škarban – Jež 3:2, Rejent – Buchar 1:3

 

Semifinále

Marat Petr – Fausek 3:1(9,-6,12,4), Škarban – Buchar 3:1(5,6,-5,5)

 

Finále

Marat Petr – Škarban 3:1(8,-12,6,2)

 

O 3. místo

Fausek – Buchar 3:2

 

O 5. až 8. místo

Pašek – Černota 3:1, Jež . Rejent 3:1

 

O 5. místo

Pašek – Jež 1:3

 

O 7. místo

Černota – Rejent 3:2

 

O 9. až 16. místo

Zeidler – Kubát 2:3, Šimůnek – Macháček 2:3, Čamr – Chlumský 3:2(-9,7,-7,7,5), Truc – Luňová 0:3

 

O 9. až 12. místo

Kubát – Macháček 2:3, Čamr – Luňová 2:3

 

O 9. místo

Macháček – Luňová 0:3

 

O 11. místo

Kubát – Čamr 0:3

 

O 13. až 16. místo

Zeidler – Šimůnek O. 3:2, Chlumský – Truc 3:0(11,8,8)

 

O 13. místo

Zeilder – Chlumský 3:0 w.o.

 

O 15. místo

Šimůnek O. - Truc 3:0

 

Pořadí dvouher dorostu

1. Petr Marat – Sportovní JM, 2. Jan Škarban – Slavoj Praha, 3. Matěj Fausek – Sportovní JM, 4. Michael Buchar - Kotlářka, 5. Dominik Jež – Kotlářka, 6. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 7. Filip Černota – TTC Brandýs n. L., 8. Štěpán Rejent – Kotlářka, 9. Veronika Luňová – Sportovní JM, 10. Oldřich Macháček – Kotlářka, 11. František Čamr – Sokol Krchleby, 12. Petr Kubát – Kotlářka, 13. Michal Zeidler – Slavoj Praha, 14. Petr Chlumský – AC Sparta, 15. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 16. Petr Truc – Sportovní JM

 

Pořadí soutěže útěchy dorostu

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Ivana Vávrová – Slavoj Praha, 3. Adam Daníček – Sportovní JM, 4. Tomáš Vondráček – Kotlářka, 5. Ondřej Štěrba – TJ Sokol Běchovice, 6. Tomáš Šindelář – Kotlářka, 7. Ota Birnbaum – TSM Kladno, 8. Ondřej Komín – Slovan Bohnice, 9. Aleš Vávra – ZŠ Lužiny, 10. Jan Stuchlík – Kotlářka, 11. Matyáš Dvořák – Slovan Bohnice

 

Čtyřhra dorostu

1. Jan Škarban a Dominik Pašek (oba Slavoj Praha), 2. Petr Marat a Veronika Luňová (oba Sportovní JM), 3. František Čamr (Sokol Krchleby) a Matěj Fausek (Sportovní JM) a Petr Truc (Sportovní JM) a Oldřich Macháček (Kotlářka)


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
20.09.2018