Na úvodní stránku





Naši mladší žáci neprošli prvním kolem útěchy

Fuček Miloslav

2013-09-29

Žáci

Přečteno: 704

Komentářů: 0


V neděli 29. 9. jsem se zúčastnili se čtyřmi mladšími žáky Podzimní ceny Modřan. Bilancí je jedno vítězství Vojty Podrazila ve skupině, ale prvním kolem útěchy neprošel nikdo.


Premiéra v kategorii mladších žáků se sice nevydařila, ale nasbírali jsme cenné zkušenosti, co je potřeba trénovat. A máme na to tři týdny do Grand Prix starších žáků (v sobotu 19. 10.) a kvalifikace pražského přeboru družstev mladších žáků (v neděli 20. 10.).

 

Na turnaj přišlo 46 hráčů, kteří hráli v devíti skupinách z nichž osm bylo pětičlenných a jedna šestičlenná.

 

Skupina A

Štricová – Janoušek 3:0(1,3,6), Janoušek – Jaroň 0:3(-2,-7,-4), Mrázková – Janoušek 3:0(12,7,8), Janoušek – Girethová 0:3(-3,-2,-2), Kaucký J. - Janoušek 3:0(5,4,1)

 

Pořadí skupiny A

1. Niamh Štricová – STC Slaný, 2. Jakub Kaucký – Kotlářka, 3. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 4. Kateřina Girethová – SKST Liberec, 5. Lia Mrázková – Slovan Bohnice, 6. Marek Janoušek – TTC Praha

 

Pořadí skupiny B

1. Daniel Skopec – Loko Vršovice, 2. Kryštof Mitka – Spartak Čelákovice, 3. Jan Vyčítal – Kotlářka, 4. Daniel Tůma – SKST Liberec, 5. Jana Popová – Slovan Bohnice

 

Pořadí skupiny C

1. Matěj Záboj – FK Kolín, 2. Adam Pašek – Slavoj Praha, 3. Patrik Horák – SKST Liberec, 4. Tomáš Beran – Kotlářka, 5. Anežka Blažková – Loko Vršovice

 

Pořadí skupiny D

1. Anna Stránská – Viktorie Radim, 2. Jan Botka – AŠ Mladá Boleslav, 3. Matěj Beran – Kotlářka, 4. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 5. Veronika popová – Slovan Bohnice

 

Pořadí skupiny E

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Kryštof Přída – Kotlářka, 3. Matyáš Fales – Sparta Praha, 4. Jakub Bendzák – Loko Vršovice, 5. Matěj Augustin – AŠ Mladá Boleslav

 

Pořadí skupiny F

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 3. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 4. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 5. Pavel Oplt – AŠ Mladá Boleslav

 

Skupina G

Podrazil Vojtěch – Cimrmanová 0:3(-6,-6,-5), Dobej – Podrazil Vojtěch 3:0(8,5,7), Podrazil Vojtěch – Suk 3:0(7,5,4), Vaněk – Podrazil Vojtěch 3:0(5,13,6)

 

Pořadí skupiny G

1. Michal Dobej – STC Slaný, 2. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 3. Eliška Cimrmanová – TSM Kladno, 4. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 5. Matouš Suk – Sparta Praha

 

Skupina H

Podrazil Václav – Oplt 0:3(-6,-7,-8), Šimůnková – Podrazil Václav 3:0(4,7,1), Podrazil Václav – Kostelecký 1:3(10,-7,-5,-11), Veselý – Podrazil Václav 3:0(2,5,7)

 

Pořadí skupiny H

1. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 2. Miroslav Oplt – AŠ Mladá Boleslav, 3. Filip Veselý – Loko Vršovice, 4. David Kostelecký – Sparta Praha, 5. Václav Podrazil – TTC Praha

 

Skupina I

Sedláček – Stach 0:3(-2,-1,-8), Kohlmannová – Sedláček 3:0(8,5,2), Sedláček – Beránek 2:3(8,7,-10,-8,-2), Krejčíř – Sedláček 3:1(8,6,-15,8)

 

Pořadí skupiny I

1. Matěj Stach – TTC Bělá pod Bezdězem, 2. Aneta Kohlmannová – AŠ Mladá Boleslav, 3. Matěj Beránek – Kotlářka, 4. Antonín Krejčíř – Sparta Praha, 5. Tomáš Sedláček – TTC Praha

 

Soutěž útěchy

 

1. kolo

Cimrmanová – bye, Augustin – Girethová 0:3(-8,-5,-4), Sochor A. - Blažková 3:0(9,8,8), Podrazil Václav – Vyčítal 1:3(7,-5,-3,-1), Veselý – Oplt 3:0(1,3,3), Krejčíř – Mrázková 0:3(-9,-9,-4), Beran – Havránek 3:0(6,2,6), Fales – bye, Jaroň – bye, Suk – Bendzák 0:3(-6,-11,-6), Kostelecký – Sedláček 3:1(8,7,-0,9), Popová – Beránek 0:3(-5,-4,-3), Beran – Bartoňová 3:0(3,11,3), Janoušek – Tůma 0:3(-11,-6,-10), Podrazil Vojtěch – Popová 2:3(-6,-8,10,5,11), Horák – bye

 

2. kolo

Cimrmanová – Girethová 0:3(-6,-10,-4), Sochor A. - Vyčítal 3:2(10,8,-7,-8,9), Veselý – Mrázková 3:1(-9,8,12,8), Beran – Fales 0:3(-9,-6,-7), Jaroň – Bendzák 3:0(2,2,6), Kostelecký – Beránek 0:3(-9,-6,-6), Beran – Tůma 3:1(5,7,-9,10), Popová – Horák 0:3(-1,-6,-8)

 

Čtvrtfinále

Girethová – Sochor A. 3:2(9,-8,-8,8,9), Veselý – Fales 2:3(7,-7,2,-6,-9), Jaroň – Beránek 3:0(5,2,5), Beran – Horák 3:0(7,8,7)

 

Semifinále

Girethová – Fales 0:3(-5,-10,-4), Jaroň – Beran 1:3(-5,-7,12,-9)

 

Finále

Fales – Beran 3:1(6,10,-11,9)

 

Pořadí soutěže útěchy:

1. Matyáš Fales – Sparta Praha, 2. Matěj Beran – Kotlářka, 3. Kateřina Girethová – SKST Liberec a Daniel Jaroň – Sokol Krchleby

 

Hlavní soutěž

 

Předkolo

Vaněk – Botka 3:1(6,-7,8,7), Pašek A. - Přída 3:1(8,6,-6,9)

 

Osmifinále

Štricová – Vaněk 3:0(6,9,3), Mitka K. – Kulveit 0:3(-9,-6,-9), Marat F. - Oplt 3:0(8,8,5), Kohlmannová – Záboj 2:3(-22,9,8,-8,-11), Stránská – Kaucký J. 3:2(-8,7,-8,9,8), Buček – Stach 0:3(-8,-7,-6), Dobej – Šimůnková 2:3(-8,-6,7,7,-6), Pašek A. - Skopec 2:3(8,7,-2,-9,-6)

 

Čtvrtfinále

Štricová – Kulveit 3:1(3,6,-11,10), Marat F. - Záboj 1:3(7,-4,-8,-5), Stránská – Stach 1:3(7,-5,-4,-7), Šimůnková – Skopec 0:3(-5,-8,-10)

 

Semifinále

Štricová – Záboj 1:3(-10,80-2,-9), Stach – Skopec 3:1(-8,9,8,7)

 

Finále

Záboj – Stach 2:3(-8,7,-7,6,-9)

 

O 3. místo

Štricová – Skopec 1:3(3,-7,-7,-15)

 

O 5. až 8. místo

Kulveit – Marat F. 3:0(7,4,8), Stránská – Šimůnková 3:2(-8,4,-6,7,6)

 

O 5. místo

Kulveit – Stránská 2:3(7,11,-8,-10,-9)

 

O 7. místo

Marat F. - Šimůnková 3:2(8,-8,10,-8,8)

 

O 9. až 16. místo

Vaněk – Mitka K. 2:3(3,7,5,-8,-3), Oplt – Kohlmannová 1:3(9,-7,-8,-4), Kaucký J. - Buček 3:1(-9,8,8,4), Dobej – Pašek A. 3:1(14,7,-11,7)

 

O 9. až 12. místo

Mitka K. - Kohlmannová 3:1(5,9,-9,6), Kaucký J. - Dobej 0:3(-4,-11,-9)

 

O 9. místo

Mitka K. – Dobej 3:1(9,-10,5,8)

 

O 11. místo

Kohlmannová – Kaucký J. 3:0(8,10,5)

 

O 13. až 16. místo

Vaněk – Oplt 3:1(4,-10,7,5), Buček – Pašek A. 1:3(5,-4,-2,-7)

 

O 13. místo

Vaněk – Pašek A. 1:3(9,-12,-7,-8)

 

O 15. místo

Oplt – Buček 0:3(-9,-7,-9)

 

O 17. místo

Botka – Přída 0:3(-2,-4,-7)

 

Pořadí dvouher

1. Matěj Stach – TTC Bělá pod Bezdězem, 2. Matěj Záboj – FK Kolín, 3. Niam Štricová – STC Slaný, 4. Daniel Skopec – Loko Vršovice, 5. Anna Stránská – Vitorie Radim, 6. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 7. Filip Marat – Sportovní JM, 8. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 9. Kryštof Mitka – Spartak Čelákovice, 10. Michal Dobej – STC Slaný, 11. Aneta Kohlmannová – AŠ Mladá Boleslav, 12. Jakub Kaucký – Kotlářka, 13. Adam Pašek – Slavoj Praha, 14. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 15. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 16. Miroslav Oplt – AŠ Mladá Boleslav, 17. Kryštof Přída – Kotlářka, 18. Jan Botka – AŠ Mladá Boleslav

 

Čtyřhry

 

1. kolo

Záboj, Stránská – bye, Sedláček, Janoušek – Stach, Kaucký J. 0:3(-5,-2,-3), Augustin, Oplt – bye, Pašek A., Buček – bye, Kohlmannová, Botka – bye, Popová V., Popová J. - Havránek, Suk 0:3, Girethová, Blažková – Vyčítal, Přída 1:3, Štricová, Dobej – bye, Kulveit, Šimůnková – bye, Beran M., Beran T. - Bartoňová, Mrázková 1:3, Fales, Sochor A. - Veselý, Bendzák 3:2, Horák, Tůma – bye, Oplt, Mitka K. - bye, Podrazil V., Podrazil V. - Cimrmanová, Vaněk 0:3(-6,-4,-11), Jaroň, Beránek – Krejčíř, Kostelecký 3:1, Skopec, Marat F. - bye

 

2. kolo

Záboj, Stránská – Stach, Kaucký J. 3:2, Augustin, Oplt – Pašek A., Buček 0:3, Kohlmannová, Botka – Havránek, Suk 0:3, Vyčítal, Přída – Štricová, Dobej 0:3, Kulveit, Šimůnková – Beran M., Beran T. 3:0, Fales, Sochor A. - Horák, Tůma 3:1, Oplt, Mitka K. - Cimrmanová, Vaněk 3:0, Jaroň, Beránek – Skopec, Marat F. 0:3

 

Čtvrtfinále

Záboj, Stránská – Pašek A. Buček 3:0, Kohlmannová, Botka – Štricová, Dobej 0:3, Kulveit, Šimůnková – Fales, Sochor A. 3:0, Oplt, Mitka K. - Skopec. Marat F. 0:3

 

Semifinále

Záboj, Stránská – Štricová, Dobej 3:1(-10,8,8,5), Kulveit, Šimůnková – Skopec, Marat F. 3:2(11,8,-4,-6,5)

 

Finále

Záboj, Stránská – Kulveit, Šimůnková 1:3(9,-8,-5,-4)

 

Pořadí čtyřher

1. Jonáš Kulveit a Veronika Šimůnková – oba Slavoj Praha, 2. Matěj Záboj – FK Kolín a Anna Stránská – Viktorie Radim, 3. Niamh Štricová a Michal Dobej – oba STC Slaný a Daniel Skopec – Loko Vrošovice a Filip Marat – Sportovní JM


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
20.07.2018