Na úvodní stránku





Vítězem Velké ceny Jižního Města se stal Jan Valenta

Fuček Miloslav

2013-10-19

Žáci

Přečteno: 714

Komentářů: 0


V dramatickém semifinále Jana Valenty s Petrem Maratem se rozhodlo, že ve finále bude Jan Valenta a Petr Marat bojoval o 3. místo s Martinem Pařízkem.


Pětačtyřicet hráčů dorazilo na dvouhry Velké ceny Jižního města starších žáků do herny Elizzy Praha. Hrálo se ve 12 skupinách, TTC Praha bylo zastoupeno třemi hráči.

 

Skupina A

Marat P. - Mrázková 3:0(4,5,10), Petr – Železný 0:3(-6,-5,-3), Mrázková – Železný 0:3(-3,-7,-6), Marat P. - Petr 3:0(4,1,11), Petr – Mrázková 2:3(-7,-7,7,7,-10), Železný – Marat P. 0:3(-8,-7,-7)

 

Pořadí skupiny A

1. Petr Marat – Sportovní JM, 2. Daniel Železný – AC Sparta Praha, 3. Lia Mrázková – Slovan Bohnice, 4. Adam Petr – TTC Praha

 

Skupina B

Čamr – Maršíková 3:0(1,3,8), Chrástek – Štěpánek 3:27,8,-10,-6,9), Maršíková – Štěpánek 0:3(-8,-6,-6), Čamr – Chrástek 3:0(1,2,1), Chrástek – Maršíková 3:0(8,11,8), Štěpánek – Čamr 0:3(-7,-6,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. František Čamr – Sokol Krchleby, 2. Martin Chrástek – Sportovní JM, 3. Tomáš Štěpánek – Avia Čakovice, 4. Jan Maršíková – Slovan Bohnice

 

Skupina C

Valenta – Dvořák J. 3:0(3,2,9), Marat F. - Malát 3:0(9,3,4), Dvořák J. - Malát 3:1(7,7,-9,8), Valenta – Marat F. 3:2(6,7,-8,-10,1), Marat F. - Dvořák J. 0:3(-6,-5,-7), Malát – Valenta 0:3(-3,-4,-6)

 

Pořadí skupiny C

1. Jan Valenta – TSM Kladno, 2. Jan Dvořák – Kotlářka, 3. Filip Marat – Sportovní JM, 4. Ondřej Malát – TTC Praha

 

Skupina D

Pařízek – Veselý 3:0(1,5,4), Veselý – Kulveit 0:3(-7,-6,-4), Kulveit – Pařízek 1:3(-4,5,-4,-4)

 

Pořadí skupiny D

1. Martin Pařízek – SKST Liberec, 2. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 3. Filip Veselý – Loko Vršovice

 

Skupina E

Štricová – Čáha 3:0(4,6,1), Skopec – Vig 3:0(13,9,7), Čáha – Vig 1:3(6,-5,-10,-6), Štricová – Skopec 2:3(6,7,-10,-9,-6), Skopec – Čáha 3:0(4,7,5), Vig – Štricová 0:3(-8,-5,-6)

 

Pořadí skupiny E

1. Daniel Skopec – Loko Vršovice, 2. Niamh Štricová – STC Slaný, 3. Filip Vig – SKST Liberec, 4. Jiří Čáha – Slovan Bohnice

 

Skupina F

Franc – Vávra 3:0, Štolc – Kubát 0:3, Vávra – Kubát 0:3, Franc – Štolc 3:0, Štolc – Vávra 3:0, Kubát – Franc 3:1

 

Pořadí skupiny F

1. Petr Kubát – Kotlářka, 2. Michal Franc – Sportovní JM, 3. Jakub Štolc – TTC Bělá p. Bezdězem, 4. Adam Vávra – Slavoj Praha

 

Skupina G

Buchar – Komín 3:0, Kóňa – Sládek 2:3, Komín – Sládek 1:3, Buchar – Kóňa 3:0, Kóňa – Komín 3:0, Sládek – Buchar 0:3

 

Pořadí skupiny G

1. Michael Buchar – Kotlářka, 2. Matyáš Sládek – Slavoj Praha, 3. Marek Kóňa – AŠ Mladá Boleslav, 4. Ondřej Komín – Slovan Bohnice

 

Skupina H

Šimůnek – Kasnerová 3:0, Stránská – Košek 3:0, Kasnerová – Košek 3:2, Šimůnek – Stránská 3:0, Stránská – Kasnerová 3:0, Košek – Šimůnek 1:3

 

Pořadí skupiny H

1. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 2. Anna Stránská – Viktori Radim, 3. Karolína Kasneová – STC Slaný, 4. Martin Košek – SKST Liberec

 

Skupina I

Dobej – Pastorek 3:2, Slezáková – Waldhauser 0:3, Pastorek – Waldhauser 0:3, Dobej – Slezáková 3:0, Slezáková – Pastorek 1:3, Waldhauser – Dobej 3:0

 

Pořadí skupiny I

1. Vojtěch Waldhauser – SKST Liberec, 2. Michal Dobej – STC Slaný, 3. Lukáš Pastorek – Sokol Karlštejn, 4. Hana Slezáková – Slovan Bohnice

 

Skupina J

Cihlář – Huk 0:3, Hýža – Cihlář 3:1, Huk – Hýža 1:3

 

Pořadí skupiny J

1. Daniel Hýža – TSM Kladno, 2. Martin Huk – SKST Liberec, 3. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice

 

Skupina K

Sedláček – Hoke 0:3(-11,-2,-3), Špaček – Sedláček 3:1(-8,1,1,1), Hoke – Špaček 0:3(-7,-7,-5)

 

Pořadí skupiny K

1. Jan Špaček – Kotlářka, 2. Daniel Hoke – Sportovní JM, 3. Tomáš Sedláček – TTC Praha

 

Skupina L

Slavíček – Dvořáková 2:3, Daníček – Slavíček 3:0, Dvořáková – Daníček 0:3

 

Pořadí skupiny L

1. Adam Daníček – Sportovní JM, 2. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 3. Štěpán Slavíček – TSM Kladno

 

Hlavní soutěž

 

Šestnáctifinále

Marat P. - bye, Huk – Dobej 0:3(-9,-11,-6), Daníček – Kulveit 1:3(8,-8,-11,-9), Buchar – bye, Skopec – bye, Chrástek – Špaček 0:3(-7,-0,-10), Franc – Stránská 3:0(5,5,7), Valenta – bye, Pařízek – bye, Dvořáková – Železný 0:3(-7,-8,-3), Hýža – Sládek 3:0(6,3,3), Kubát – bye, Šimůnek – bye, Hoke – Waldhauser 1:3(8,-4,-9,-6), Dvořák J. - Štricová 3:0(14,7,5), Čamr – bye

 

Osmifinále

Marat P. – Dobej 3:0(4,6,4), Kulveit – Buchar 0:3(-7,-3,-10), Skopec – Špaček 0:3(-5,-5,-8), Franc – Valenta 0:3(-9,-8,-7), Pařízek – Železný 3:1(10,12,-8,7), Hýža – Kubát 1:3(-7,-8,7,-11), Šimůnek – Waldhauser 3:1(-3,9,9,8), Dvořák J. - Čamr 1:3(-3,-7,9,-6)

 

Čtvrtfinále

Marat P.- Buchar 3:2(9,-8,-6,9,7), Špaček – Valenta 0:3(-4,-2,-1), Pařízek – Kubát 3:0(7,9,8), Šimůnek – Čamr 0:3(-8,-7,-4)

 

Semifinále

Marat P. - Valenta 1:3(-8,-8,2,-6), Pařízek – Čamr 2:3(-10,10,-8,3,-6)

 

Finále

Valenta – Čamr 3:0(9,10,4)

 

O 3. místo

Marat P. - Pařízek 3:2(-8,5,-7,5,12)

 

O 5. až 8. místo

Buchar – Špaček 3:0(3,3,4), Kubát – Šimůnek 2:3(-7,7,9,-9,-5)

 

O 5. místo

Buchar – Šimůnek 3:1(7,-8,6,6)

 

O 7. místo

Špaček – Kubát 3:1(6,5,-9,6)

 

O 9. až 16. místo

Dobej – Kulveit 1:3(7,-6,-6,-4), Skopec – Franc 1:3(8,-7,-8,-6), Železný – Hýža 3:2(-9,-10,8,9,9), Waldhauser – Dvořák J. 0:3(-11,-5,-8)

 

O 9. až 12. místo

Kulveit – Franc 1:3(12,-12,-7,-9), Železný – Dvořák J. 0:3(-13,-8,-5)

 

O 9. místo

Franc – Dvořák J. 0:3(-7,-8,-12)

 

O 11. místo

Kulveit – Železný 3:1(-5,4,11,8)

 

O 13. až 16. místo

Dobej – Skopec 0:3(-12,-4,-3), Hýža - Waldhauser 1:3(-6,5,-5,-8)

 

O 13. místo

Skopec – Waldhauser 0:3(-3,-8,-8)

 

O 15. místo

Dobej – Hýža 3:0 w.o.

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Petr – Maršíková 3:0(10,6,7), Malát – Čáha 1:3(-4,-8,4,-8), Košek – Slezáková 3:0(7,4,5), Vávra – Komín 3:2(-9,9,8,-9,3)

 

Osmifinále

Vig – Petr 3:1(7,-7,8,9), Kasnerová – Slavíček 3:0(6,4,6), Káňa – Mrázková 3:1(-7,6,2,7), Čáha – Štok 0:3(-6,-7,-9), Marat F. - Košek 0:3(-8,-7,-9), Veselý – Cihlář 1:3(9,-12,-3,-8), Sedláček – Pastorek 0:3(-6,-3,-3), Vávra – Štěpánek 0:3(-8,-4,-10)

 

Čtvrtfinále

Vig – Kasnerová 0:3(-4,-4,-5), Kóňa – Štok 0:3(-8,-7,-10), Košek – Cihlář 3:0(8,4,5), Pastorek – Štěpánek 3:0(9,7,9)

 

Semifinále

Kasnerová – Štok 3:0(11,8,11), Košek – Pastorek 3:0 w.o.

 

Finále

Kasnerová – Košek 0:3(-5,-9,-12)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Martin Košek – SKST Liberec, 2. Karolína Kasnerová – STC Slaný, 3. Jakub Štok – TTC Bělá p. Bezdězem a Lukáš Pastorek – Sokol Karlštejn

 

Pořadí dvouher

1. Jan Valenta – TSM Kladno, 2. František Čamr – Sokol Krchleby, 3. Petr Marat – Sportovní JM, 4. Martin Pařízek – SKST Liberec, 5. Michael Buchar – Kotlářka, 6. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 7. Jan Špaček – Kotlářka, 8. Petr Kubát – Kotlářka, 9. Jan Dvořák – Kotlářka, 10. Michal Franc – Sportovní JM, 11. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 12. Daniel Železný – AC Sparta Praha, 13. Vojtěch Waldhauser – SKST Liberec, 14. Daniel Skopec – Loko Vršovice, 15. Michal Dobej – STC Slaný, 16. Daniel Hýža – TSM Kladno

 

Čtyřhry

 

Předkolo

Štolc, Kóňa – Sládek, Vávra 2:3(9,-9,-7,7,-6), Cihlář, Čáha – Dobej, Stránská 0:3(-3,-5,-7), Malát, Petr – Slezáková, Komín 0:3(-7,-4,-1), Železný, Dvořák J. - Vig, Sedláček 3:0(5,6,3), Marat F., Skopec – Slavíček, Pastorek 3:0(5,8,10)

 

Osmifinále

Valenta, Hýža – Sládek, Vávra 3:0(5,4,6), Průša D., Chrástek – Buchar, Kubát 1:3(-13,-8,8,-9), Franc, Daníček – Dobej, Stránská 3:0(9,7,8), Malát, Petr – Pařízek, Waldhauser 0:3(-3,-8,-11), Marat P., Hoke – Železný, Dvořák J. 3:1(-7,10,8,10), Štricová, Kasnerová – Šimůnek, Kulveit 3:2(10,-8,-9,8,4), Huk, Košek – Dvořáková, Štěpánek 3:0(7,11,11), Marat F., Skopec – Čamr, Špaček 0:3(-5,-4,-3)

 

Čtvrtfinále

Valenta, Hýža – Buchar, Kubát 3:2(8,-8,-9,7,8), Franc, Daníček – Pařízek, Waldhauser 2:3(7,8,-5,-9,9), Marat P., Hoke – Štricová, Kasnerová 2:3(-9,5,-6,5,-7), Huk, Košek – Čamr, Špaček 3:2(12,-4,10,-9,7)

 

Semifinále

Valenta, Hýža – Pařízek, Waldhauser 3:1(6,8,-10,4), Štricová, Kasnerová – Huk, Košek 3:2(5,-9,6,-8,6)

 

Finále

Valenta, Hýža – Štricová, Kasnerová 3:0(6,3,1)

 

Pořadí čtyřher

1. Jan Valenta a Daniel Hýža (oba TSM Kladno), 2. Niam Štricová a Karolína Kasnerová (obě STC Slaný), 3. Martin Pařízek a Vojtěch Waldhauser (oba SKST Liberec) a Martin Huk a Martin Košek (oba SKST Liberec)


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
26.04.2018