Na úvodní stránku





Premiéra mladších žáků TTC Praha v pražském přeboru

Fuček Miloslav

2013-10-22

Žáci

Přečteno: 583

Komentářů: 0


V neděli se zúčastnili naši mladší žáci kvalifikace přeboru družstev. Ne, že bychom měli ambice na 1. třídu, ale šli jsme omrknout soupeře, abychom věděli, proti komu budeme za dva týdny hrát.


Kvalifikace se zúčastnilo úctyhodných 17 družstev. Hrálo se v hale Kotlářky Pod Juliskou ve čtyřech skupinách, z nichž první postupovali přímo do 1. třídy. Týmy z 2. a 3. míst postoupily do dalších bojů, kde hrály systémem každý s každým (zápas ze skupiny byl započítán) o další dvě postupová místa do 1. třídy.

 

Skupina A

 

Loko Vršovice A – Kotlářka D 3:0

Skopec – Vopravil 3:0(3,2,1), Krameš – Mallarino 3:0(2,6,1), Knobloch – Babjuková 3:0(1,4,2)

 

Sparta Praha A – TTC Praha A 1:3

Fales – Podrazil Vojtěch 3:2(-8,-4,10,5,7), Krejčíř – Sedláček 2:3(-7,-8,6,8,-7), Podrazil Václav 0:.3 w.o., Fales – Sedláček 1:3(-6,-7,7,-7)

 

Kotlářka D – TTC Praha A 0:3

Mallarino – Podrazil Vojtěch 0:3(-8,-4,-9), Babjuková – Sedláček 0:3(-3,-1,-2), Vopravil – Podrazil Václav 0:3(-4,-2,-4)

 

Loko Vršovice A – Sparta Praha A 3:0

Skopec – Fales 3:0(5,6,7), Havránek – Krejčíř 3:1(6,1,-8,7), Knobloch 3:0 w.o.

 

Sparta Praha A – Kotlářka D 3:1

Fales – Babjuková 3:0(2,2,6), Krejčíř – Mallarino 3:0(3,8,11), Vopravil 0:3 w.o., Fales – Mallarino 3:0(3,8,4)

 

TTC Praha A – Loko Vršovice A 0:3

Sedláček – Krameš 1:3(8,-5,-6,-3), Podrazil Vojtěch – Knobloch 0:3(-6,-6,-6), Podrazil Václav – Havránek 0:3(-8,-5,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Loko Vršovice A, 2. TTC Praha A, 3. Sparta Praha A, 4. Kotlářka A

 

Skupina B

 

Slavoj Praha A – Stadion Žižkov B 3:0

Kulveit – Smejkal 3:0(3,2,1), Pešek – Burkert 3:0(4,7,2), Šimůnková – Bareš 3:0(3,2,3)

 

Slovan Bohnice A – Kotlářka B 3:2

Bartoňová – Lebeda 3:2(4,-6,-8,10,7), Mrázková – Beran 2:3(-6,-8,4,4,-6), Šimpach – Náhlík 0:3(-6,-7,-7), Bartoňová – Beran 3:2(5,-9,10,-8,7), Mrázková – Lebeda 3:0(7,8,14)

 

Stadion Žižkov B – Kotlářka B 0:3

Smejkal – Náhlík 0:3(-2,-1,-0), Burkert – Beran 0:3(-5,-3,-3), Havlík – Bartoš 0:3(-1,-1,-1)

 

Slavoj Praha A – Bohnice A 3:0

Kulveit – Mrázková 3:0(6,8,9), Šimůnková – Bartoňová 3:0(5,1,6), Pašek – Šimpach 3:0(1,8,3)

 

Slovan Bohnice A – Stadion Žižkov B 3:0

Bartoňová – Havlík 3:0(4,5,0), Mrázková – Smejkal 3:0(9,2,6), Šimpach – Bareš 3:0(4,3,3)

 

Kotlářka B – Slavoj Praha A 0:3

Náhlík – Pašek 0:3(-8,-7,-5), Beran – Kulveit 0:3(-5,-6,-6), Lebeda – Šimůnková 0:3(-9,-0,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Slavoj Praha A, 2. Slovan Bohnice A, 3. Kotlářka B, 4. Stadion Žižkov B

 

Skupina C

 

Sportovní JM A – Kotlářka C 3:0

Zeman Martin – Kopecký 3:0(3,9,7), Marat Filip – Koběrský 3:0(3,8,1), Zeman Vítek – Luxemburk 3:0(4,2,2)

 

Slavoj Praha B – Stadion Žižkov A 3:2

Vaněk – Jaroš 3:0(7,5,8), Buček – Sochor Adam 2:3(9,8,-9,-9,-9), Lorencová – Douda 3:0(4,2,5), Vaněk – Sochor Adam 2:3(-4,-3,10,-11), Buček – Jaroš 3:0(5,8,4)

 

Kotlářka C – Stadion Žižkov A 3:0

Beran – Jaroš 3:0(4,2,5), Koběrský – Sochor Adam 3:2(-9,8,10,-6,7), Kopecký – Sochor David 3:0(9,6,5)

 

Sportovní JM A – Slavoj Praha B 3:0

Marat Filip – Vaněk 3:1(-5,9,7,4), Zeman Martin – Buček 3:1(-9,8,8,3), Zeman Vítek – Lorencová 3:1(-10,11,3,6)

 

Slavoj Praha B – Kotlářka C 3:0

Vaněk – Luxemburk 3:0(7,5,7), Buček – Beran 3:1(8,-10,13,7), Lorencová – Koběrský 3:2(7,6,-7,-7,10)

 

Stadion Žižkov A – Sportovní JM A 0:3

Sochor Adam – Marat Filip 1:3(9,-6,-3,-5), Jaroš – Zeman Vítek 0:3(-8,-8,-3), Douda – Zeman Martin 0:3(-3,-4,-1)

 

Pořadí skupiny C

1. Sportovní JM A, 2. Slavoj Praha B, 3. Koltářka C, 4. Stadion Žižkov A

 

Skupina D

 

Kotlářka A – SK Vršovice A 3:0

Přída – Veith 3:0(5,6,6), Kaucký Jakub – Mužík 3:0(4,5,3), Vyčítal – Macek 3:0(5,2,9)

 

Slovan Bohnice B – TTC Klánovice A 0:3

Krupičková – Diepold 0:3(-1,-3,-7), Handlová – Hudek 0:3(-10,-7,-10), Šimpach – Chromý 1:3(7,-4,-7,-10)

 

SK Vršovice A – Slovan Bohnice B 0:3

Mužík – Handlová 0:3(-8,-2,-5), Veith – Šimpach 2:3(-10,4,5,-10,-8), Smyrokoryádov – Krupičková 1:3(-5,11,-4,-7)

 

ZŠ Lužiny A – Kotlářka A 0:3

Hlaváč – Kaucký Jakub 1:3(-11,7,-3,-6), Šrenk – Přída 0:3(-3,-8,-5), Poncar – Vyčítal 2:3(-10,-4,9,12,-7)

 

Slovan Bohnice B – ZŠ Lužiny A 0:3

Šimpach – Šrenk 0:3(-3,-10,-9), Handlová – Hlaváč 0:3(-3,-1,-1), Krupičková – Merta 0:3(-6,-3,-4)

 

TTC Klánovice A – SK Vršovice A 3:0

Diepold – Macek 3:0(7,4,11), Hudek – Veith 3:2(-5,8,-6,10,-8), Chromý – Červeňák 3:0(3,9,8)

 

ZŠ Lužiny A – TTC Klánovice A 3:0

Hlaváč – Diepold 3:0(0,7,4), Šrenk – Chromý 3:0(6,5,4), Poncar – Hudek 3:0(9,8,8)

 

Kotlářka A – Slovan Bohnice B 3:0

Vyčítal – Handlová 3:0(8,3,10), Kaucký Jakub – Šimpach 3:0(10,3,5), Přída – Krupičková 3:0(5,8,8)

 

TTC Klánovice A – Kotlářka A 0:3

Diepold – Přída 0:3(-5,-6,-10), Chromý – Vyčítal 0:3(-7,-4,-13), Hudek – Kaucký Jakub 0:3(-4,-5,-6)

 

SK Vršovice A – ZŠ Lužiny A 0:3

Mužík – Šrenk 0:3(-6,-6,-3), Červeňák – Hlaváč 0:3(-3,-4,-4), Smyrokoryadov – Merta 0:3(-0,-3,-5)

 

Pořadí skupiny D

1. Kotlářka A, 2. ZŠ Lužiny A, 3. TTC Klánovice A, 4. Slovan Bohnice B, 5. SK Vršovice A

 

Skupina 2. kola

Sparta Praha – ZŠ Lužiny A 1:3

Fales – Šrenk 3:2(-6,-5,9,9,10), Krejčíř – Hlaváč 0:3(-8,-5,-4), Merta 0:3 w.o., Fales – Hlaváš 1:3(-7,8,-5,-5)

 

Slovan Bohnice A – Kotlářka C 3:0

Bartoňová – Koběrský 3:2(-10,3,10,-10,8), Mrázková – Beran 3:2(-6,6,-9,8,6), Šimpach – Luxemburk 3:0(5,4,5)

 

Kotlářka B – Slavoj Praha B 3:0

Náhlík – Vaněk 3:1(-8,9,9,9), Beran – Buček 3:2(-11,6,-4,6,8), Bartoš – Lorencová 3:2(-11,-5,5,12,6)

 

TTC Klánovice A – Slavoj Praha B 0:3

Diepold – Vaněk 0:3(-7,-4,-7), Hudek – Buček 0:3(-8,-9,-3), Chromý – Lorencová 0:3(-10,-7,-4)

 

Kotlářka C – Kotlářka B 3:2

Kopecký – Bartoš 2:3(11,13-8,-9,-8), Luxemburk – Lebeda 2:3(-11,8,13,-2,-6), Beran Tomáš – Beran Matěj 3:2(3,-6,4,-3,9), Kopecký – Lebeda 3:1(6,12,-6,3), Luxemburk – Bartoš 3:2(-9,8,8,-6,3)

 

ZŠ Lužiny A – Slovan Bohnice A 2:3

Hlaváč – Bartoňová 3:0(9,7,10), Šrenk – Mrázková 1:3(-10,8,-11,-3), Poncar – Šimpach 2:3(-4,8,9,-8,-8), Hlaváč – Mrázková 3:0(10,9,8), Šrenk – Bartoňová 1:3(-8,-9,5,-6)

 

Slovan Bohnice A – TTC Praha A 3:1

Bartoňová – Podrazil Vojtěch 3:1(-5,3,4,5), Mrázková – Sedláček 0:3(-6,-8,-9), Šimpach – Podrazil Václav 3:1(-7,5,3,8), Bartoňová – Sedláček 3:0(8,6,8), Mrázková – Podrazil Vojtěch 3:0(8,3,5)

 

Kotlářka B – ZŠ Lužiny A 3:0

Náhlík – Šrenk 3:1(11,10,-8,14), Beran Matěj – Hlaváč 3:1(-5,14,8,7), Lebeda – Merta 3:2(8,-8,-9.5,9)

 

ZŠ Lužiny A – Slavoj Praha B 2:3

Hlaváč – Vaněk 1:3(-5,-8,3,-8), Šrenk – Buček 3:1(-5,10,8,12), Poncar – Lorencová 1:3(3,-9,-8,-9), Hlaváč – Buček 3:2(-7,-12,5,3,7), Šrenk – Vaněk 0:3(-6,-8,-6)

 

Sparta Praha A – Slovan Bohnice A 1:3

Fales – Mrázková 3:1(9,-8,4,10), Krejčíř – Bartoňová 1:3(-9,-6,4,-8), Šimpach 0:3 w.o., Fales – Bartoňová 1:3(6,-11,-9,-8), Krejčíř – Mrázková 0:3(-4,-4,-5)

 

Kotlářka B – Sparta Praha A 3:0

Náhlík – Fales 3:0(6,9,-8,8), Beran Matěj – Krejčíř 3:1(1,-7,10,3), Lebeda 3:0 w.o.

 

Slavoj Praha B – TTC Praha A 3:0

Vaněk – Podrazil Vojtěch 3:0(4,6,5), Buček – Sedláček 3:2(-9,-6,5,13,8), Lorencová – Podrazil Václav 3:0(4,5,3)

 

TTC Praha A – Kotlářka C 0:3

Sedláček – Beran Tomáš 0:3(-10,-6,-7), Podrazil Vojtěch – Luxemburk 1:3(-6,-6,3,-6), Podrazil Václav – Kopecký 1:3(-6,-9,5,-14)

 

Slavoj Praha B – Slovan Bohnice A 3:2

Vaněk – Bartoňová 2:3(5,3,-6,-10,-8), Buček – Mrázková 3:2(-5,8,-6,11,9), Lorencová – Šimpach 3:0(5,8,9), Vaněk – Mrázková 2:3(-5,5,-11,8,-9), Buček – Bartoňová 3:1(4,5,-8,9)

 

TTC Praha A – Klánovice A 3:0 w.o.

 

TTC Praha A – Sparta Praha A 3:1 (ze skupiny)

 

Sparta Praha A – TTC Klánovice A 3:0 w.o.

 

Slavoj Praha B – Kotlářka C 3:0 (ze skupiny)

 

TTC Klánovice A – Kotlářka C 0:3 w.o.

 

Slovan Bohnice A – TTC Klánovice A 3:0 w.o.

 

Kotlářka C – ZŠ Lužiny A 3:0 w.o.

 

TTC Klánovice A – ZŠ Lužiny A 0:3 w.o.

 

Sparta Praha A – Slavoj Praha B 0:3 w.o.

 

Slovan Bohnice A – Kotlářka B 3:2 (ze skupiny)

 

Kotlářka B – Klánovice A 3:0 w.o.

 

Kotlářka C – Sparta Praha A 3:0 w.o.

 

ZŠ Lužiny A – TTC Praha A 0:3 w.o.

 

Pořadí skupiny 2. kola

1. Slavoj Praha A 13, 2. Slovan Bohnice A 13, 3. Kotlářka C 12, 4. Kotlářka B 12, 5. TTC Praha A 10, 6. ZŠ Lužiny A 9, 7. Sparta Praha A 6, 8. TTC Klánovice A 1

 

Do 1. třídy postupují Loko Vršovice A, Slavoj Praha A, Sportovní JM A, Kotlářka A, Slavoj Praha B a Slovan Bohnice A.

 

Ostatní týmy plus případné nové týmy se utkají v neděli 3. 11. o 2. třídu. V zimním kole (11. 1. 2014) se již bude patrně hrát ve třech třídách. Do té doby mají naši ostatní mladší žáci šanci na sobě zapracovat a případně bychom z nich mohli postavit do 3. nebo 4. třídy B tým. V úvahu by připadali Matouš Havlíček, Vojta Hes, Marek Janoušek, Vojta Kašpar, Vojta Kupka a Zdeněk Petrák.Takže v případě zájmu bychom byli schopni postavit ještě dva týmy (B i C).

 

Pozitivní zjištění je, že např. Tomáš Sedláček dokázal hrát vyrovnaně a i porazit některé hráče z týmů, které postoupily do 1. třídy. Například Mrázkovou z Bohnic porazil 3:0. Vojta Podrazil zase uhrál set na Bartoňovou (také z Bohnic) a Vašek Podrazil si dal také set na trojku Bohnic Šimpacha.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
23.01.2018