Na úvodní stránku





Starší žáci vybojovali pěkné 2. místo v 2. třídě přeboru družstev

Fuček Miloslav

2013-11-03

Žáci

Přečteno: 713

Komentářů: 0


V sobotu probíhalo v hale Elizzy Praha na Jižním Městě podzimní kolo přeboru Prahy družstev starších žáků.


Se sedmi nominovaných žáků, kteří přislíbili účast, nakonec dorazili čtyři a tak místo dvou týmů jsme postavili pouze jeden ve složení Ondřej Malát, Adam Petr, Tomáš Sedláček a jako náhradník David Špulák.

 

V 1. třídě hrálo šest družstev systémem každý s každým. Ti hráli až od 13 hodin. Ráno se začalo druhou třídou, v náž stratovalo osm družstev, které hrály ve dvou skupinách systémem každý s každým.

 

2. třída starších žáků

 

Skupina A

 

TTC Praha A – Slovan Bohnice A 3:1

Malát – Čáha 0:3(-3,-6,-7), Petr – Komín 3:2(9,-9,-10,8,8), Sedláček – Cihlář 3:2(8,-6,7,-5,7), Malát – Komín 3:0(7,5,8)

 

TJ Radlice – ZŠ Lužiny A 3:2

Cafourek – Olšák 3:1(9,-10,9,6), Svoboda – Koromház 3:1(-7,9,7,3), Jílek 0:3 w.o., Cafourek – Koromház 3:0(5,5,5), Svoboda – Olšák 0:3(-17,-9,-7)

 

Slovan Bohnice – ZŠ Lužiny A 1:3

Cáha – Olšák 0:3(-8,-8,-8), Cihlář – Jílek 0:3(-7,-9,-3), Komín – Koromház 3:0(5,5,5), Cáha – Jílek 0:3(-8,-8,-4),

 

TTC Praha A – TJ Radlice 3:0

Petr – Cafourek 3:0(6,8,9), Malát – Svoboda 3:0(4,5,6), Špulák 3:0 w.o.

 

TJ Radlice – Slovan Bohnice A 2:3

Cafourek – Cihlář 3:2(-5,8,-8,8,5), Svoboda – Cáha 1:3(-6,-7,8,-5), Komín 0:3 w.o., Cafourek – Cáha 3:2(9,8,-8,-8,7), Svoboda – Cihlář 2:3(-8,13,-8,5,-7)

 

ZŠ Lužiny A – TTC Praha A 2:3

Jílek – Malát 0:3(-8,-7,-10), Olšák – Petr 3:2(-4,-6,7,9,10), Koromház – Sedláček 0:3(-10,-3,-9), Jílek – Petr 3:1(4,-7,14,4), Olšák – Malát 1:3(-7,-6,7,-8)

 

Pořadí skupiny A

1. TTC Praha A 9, 2. ZŠ Lužiny A 5 (5:4), 3. TJ Radlice 5 (5:5), 4. Slovan Bohnice A 5 (4:5)

 

Skupina B

 

Avia Čakovice – Slavoj Praha B 0:3

Dvořáková – Pašek Adam 1:3(-6,6,-9,-8), Štěpánek – Sládek 0:32(-7,-16,-5), Hájek – Buček 0:3(-6,-8,-7)

 

ZŠ Lužiny B – TTC Klánovice 0:3

Švandrlíková – Fryš Jan 0:3(-6,-7,-8), Zachařová – Zoulík 0:3(-5,-7,-5), Fryš David 0:3 w.o.

 

Slavoj Praha B – TTC Klánovice 3:1

Sládek – Fryš Jan 3:2(-8,8,6,-8,4), Buček – Zoulík 1:3(-9,6,-6,-6), Pašek Adam – Fryš David 3:0(3,6,9), Sládek – Zoulík 3:0(5,6,10), Buček – Fryš Jan 3:0(6,5,11)

 

Avia Čakovice – ZŠ Lužiny B 3:0

Štěpánek – Zachařová 3:0(5,8,2), Dvořáková – Švandrlíková 3:0(3,2,6), Hájek 3:0 w.o.

 

ZŠ Lužiny B – Slavoj Praha B 0:3

Švandrlíková – Sládek 0:3(-3,-1,-2), Zachařová – Buček 0:3(-5,-4,-9), Pašek Adam 0:3 w.o.

 

TTC Klánovice – Avia Čakovice 1:3

Zoulík – Štěpánek 1:3(9,-8,-9,-4), Fryš jan – Svořáková 0:3(-10,-6,-11), Fryš David – Hájek 3:1(10,7,-9,9), Zoulík – Dvořáková 0:3(-6,-9,-8)

 

Pořadí skupiny B

1. Slavoj Praha B 9, 2. Avia Čakovice 7, 3. TTC Klánovice 5, 4. ZŠ Lužiny B 3

 

O 1. místo

 

TTC Praha A – Slavoj Praha B 0:3

Malát – Pašek Adam 1:3(-8,11,-8,-6), Sedláček – Sládek 0:3(-9,-7,-5), Špulák – Buček 0:3(-3,-7,-3)

 

O 3. místo

 

ZŠ Lužiny A – Avia Čakovice 0:3

Olšák – Štěpánek 1:3(-8,11,-8,-6), Jílek – Dvořáková 2:3(7,-2,7,-8,-6), Koromház – Hájek 0:3(-2,-2,-9)

 

O 5. místo

 

TJ Radlice – TTC Klánovice 1:3

Cafourek Jan – Fryš Jan 3:0(10,8,9), Svoboda – Zoulík 1:3(-13,5,-5,-5), Fryš David 0:3 w.o., Cafourek – Zoulík 2:3(10,-9,-6,9,-6)

 

O 7. místo

 

Slovan Bohnice A – ZŠ Lužiny B 3:0

Cáha – Švandrlíková 3:0(8,3,5), Komín – Zachařová 3:1(-9,9,9,2), Cihlář 3:0 w.o.

 

1. třída starších žáků

 

SJM A – SJM B 3:0

Fausek – Daníček 3:0(9,11,6), Hoke – Marat F. 3:2(5,-9,-8,9,9), Marat P. - Dvořák P. 3:1(4,9,-12,6),

 

Kotlářka B – Kotlářka A 0:3

Kubát – Buchar 0:3(-6,-6,-8), Přída – Dvořák J. 1:3(-8,7,-9,-7), Krátký – Špaček 0:3(-3,-5,-6)

 

Sparta Praha A – Slavoj Praha A 1:3

Železný – Šebl 3:2(7,-11,10,-5,5), Fales – Šimůnek 0:3(-2,-5,-5), Kulweit 0:3 w.o., Železný – Šimůnek O. 2:3(-3,9,-8,4,-8), Fales – Šebl 0:3(-8,-8,-9)

 

SJM B – Slavoj Praha A 1:3

Daníček – Kulveit 0:3(-12,-8,-9), Dvořák P. - Šimůnek O. 3:2(-10,12,-7,10,8), Marat F. - Šebl 2:3(9,7,-8,-9,-7), Daníček – Šimůnek O. 0:3(-3,-9,-13)

 

Kotlářka A – Sparta Praha A 3:0

Šálený – Fales 3:0(1,7,7), Dvořák J. - Železný 3:2(-8,5,-10,9,6), Buchar 3:0 w.o.

 

SJM A – Kotlářka B 3:1

Marat P. - Přída 3:0(9,7,8), Fausek – Kubát 0:3(-5,-2,-9), Hoke – Krátký 3:0(0,3,4), Marat P. - Kubát 3:0(7,6,7)

 

Kotlářka B – SJM B 3:2

Kubát – Marat F. 3:1(6,-7,5,9), Přída – Dvořák P. 2:3(6,-6,-3,5,-9), Krátký – Daníček 0:3(-11,-1,-7), Kubát – Dvořák P. 3:0(7,3,6), Přída – Marat F. 3:2(-6,-5,10,7,7)

 

Sparta Praha A – SJM A 0:3

Fales – Marat P. 0:3(-3,-5,-2), Železný – Fausek 0:3(-11,-4,-2), Hoke 0:3 w.o.

 

Slavoj Praha A – Kotlářka A 0:3

Šimůnek O. - Šálený 0:3(-7,-8,-4), Šebl – Buchar 0:3(-5,-8,-8), Kulveit – Špaček 1:3(8,-3,-5,-8), Šimůnek O. - Buchar 0:3(-3,-7,-8)

 

SJM B – Kotlářka A 0:3

Dvořák P. - Šálený 0:3(-4,-4,-8), Daníček – Buchar 0:3(-7,-5,-2), Marat F. - Dvořák F. 0:3(-10,-5,-7), Dvořák P. - Buchar 0:3(-3,-8,-1)

 

SJM A – Slavoj Praha A 3:0

Marat P. - Kulveit 3:2(5,-2,-9,3,6), Fausek – Šebl 3:0(10,7,8), Hoke – Šimůnek O. 3:2(-9,-6,9,8,10)

 

Kotlářka B – Sparta Praha A 3:0

Kubát – Fales 3:0(7,7,8), Přída – Železný 3:2(6,-5,8,-4,8), Krátký 3:0 w.o.

 

Sparta Praha A – SJM B 0:3

Železný – Marat F. 2:3(9,-10,-12,9,-6), Fales – Dvořák P. 0:3(-8,-8,-3), Daníček 0:3 w.o.

 

Slavoj Praha A – Kotlářka B 3:0

Šebl – Přída 3:2(-8,9,-4,5,8), Šimůnek O. - Kubát 3:1(8,-7,4,9), Kulveit – Krátký 3:0(6,8,7)

 

Kotlářka A – SJM A 1:3

Šálený – Marat P. 2:3(-6,5,-6,8,-7), Buchar – Fausek 1:3(8,-7,-5,-8), Špaček – Hoke 3:0(5,4,10), Šálený – Fausek Matěj 2:3(11,-8,-11,8,-3), Buchar – Marat P. 3:1(7,-10,9,9)

 

Pořadí 1. třídy

1. Sportovní JM A 15, 2. Kotlářka A 13, 3. Slavoj Praha A 11, 4. Kotlářka B 9, 5. Sportovní JM B 7, 6. Sparta Ptaha A 5

 

Dnes se hrály v Modřanech přebory družstev mladších žáků, kterých se zúčastnilo 13 družstev. Naši mladší žáci skončili ve skupině B na pěkném 2. místě, když podlehli 1:3 ZŠ Lužinám A. Ostatní utkání vyhráli 3:0. Podrobné výsledky přineseme, až budou vydány oficiální výsledky (pravděpodobně zítra nebo pozítří).


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
16.07.2018