Na úvodní stránku





Úspěšný úvod v družstvech mladších žáků

Fuček Miloslav

2013-11-05

Žáci

Přečteno: 738

Komentářů: 0


Naši mladší žáci po měli v neděli svoji premiéru v 2. třídě mladíšch žáků družstev. Při účasti 13 týmů skončili druzí ve skupině.


Po účasti na říjnové kvalifikaci jsme věděli, že 2. třída mladších žáků bude pro naše mladší žáky hratelná. Druhé místo ve skupině je úspěchem a znamená, že zůstáváme v 2. třídě, v které budeme bojovat opět v lednu 2013.

 

2. třída

 

Skupina A

Loko Vršovice B – ZŠ Lužiny B 3:0, TTC Klánovice A – TJ Stadion Žižkov DDM Ulita 3:2, Slavoj Praha C – Kotlářka B 0:3,

ZŠ Lužiny B – Kotlářka B, TJ Stadion Žižkov DDM Ulita – Slavoj Praha C 3:1, Loko Vršovice B – TTC Klánovice A 3:0,

TTC Klánovice A – ZŠ Lužiny B 3:2, Slavoj Praha C – Loko Vršovice B 0:3, Kotlářka B – Stadion Žižkov DDM Ulita A 3:2,

ZŠ Lužiny B – Stadion Žižkov DDM Ulita A 3:2, Loko Vršovice B – Kotlářka B 2:3, TTC Klánovice A – Slavoj Praha C 3:0,

Slavoj Praha C – ZŠ Lužiny B 3:1, Kotlářka B – TTC Klánovice A 3:0, TJ Stadion Žižkov DDM Ulita A – Loko Vršovice B 0:3

 

Pořadí skupiny A

1. Kotlářka B 15, 2. Loko Vršovice B 13, 3. TTC Klánovice A 11, 4. TJ Stadion Žižkov DDM Ulita 7 (5:4), 5. Slavoj Praha C 7 (4:4), 6. ZŠ Lužiny B 7 (4:5)

 

Skupina B

 

Avia Čakovice A – SK vršovice A 3:0

Melíšek – Veith 3:0(6,9,10), Bulíř – Mužík 3:1(3,6,-12,4), Budková – Shorkyroadov 3:0(10,9,14)

 

TJ Stadion Žižkov DDM Ulita B – TTC Praha A 0:3

Burkert – Podrazil Vojtěch 0:3(-6,-1,-1), Havlík – Sedláček 0:3(-3,-2,-1), Bareš – Podrazil Václav 0:3(-6,-2,-3)

 

Slovan Bohnice B – Kotlářka C 1:3

Šimpach – Gajda 3:1(-12,10,8,10), Handlová – Řehák 0:3(-8,-10,-11), Krupičková – Babjuková 2:3(-5,-6,8,2,-3), Šimpach – Řehák 1:3(-8,9,-8,-9)

 

SK Vršovice A – TJ Stadion Žižkov DDM Ulita B 3:0

Mužík – Burkert 3:1(9,-5,7,10), Veith – Havlík 3:0(1,1,6), Macek – Bareš 3:0(5,2,6)

 

TTC Praha A – Slovan Bohnice B 3:0

Sedláček – Handlová 3:0(5,5,5), Podrazil Vojtěch – Šimpach 3:0(1,2,6), Podarzil Václav – Krupičková 3:1(6,-10,2,11)

 

ZŠ Lužiny A – Avia Čakovice A 3:0

Hlaváč – Melíšek 3:0(7,4,3), Šrenk – Bulíř 3:0(4,7,5), Poncar – Budková 3:0(3,2,5)

 

TJ Stadion Žižkov DDM Ulita B – ZŠ Lužiny A 0:3

Bunkert – Šrenk 0:3(-5,-4,-4), Bareš – Hlaváč 0:3(-4,-3,-5), Havlík – Poncar 0:3(-3,-3,-2)

 

Slovan Bohnice B – SK Vršovice A 3:0

Šimpach – Macek 3:1(-8,9,9,5), Handlová – Mužík 3:2(-5,8,8,-12,7), Krupičková – Shrokoryadov 3:0(11,5,5)

 

Kotlářka C – TTC Praha A 0:3

Řehák – Podrazil Vojtěch 1:3(-7,-5,18,-2), Babjuková – Sedláček 0:3(-11,-4,-2), Gajda – Podrazil Václav 0:3(-9,-,9-10)

 

SK Vršovice A – Kotlářka C 1:3

Veith – Gajda 3:1(-8,7,9,7), Macek – Řehák 1:3(8,-9,-8,-6), Shrokoryadov – Babjuková 0:3(-8,-1,-13), Veith – Řehák 1:3(17,-3,-8,-12)

 

ZŠ Lužiny A – Slovan Bohnice B 3:0

Hlaváč – Handlová 3:0(3,1,7), Šrenk – Šimpach 3:1(5,-6,3,4), Poncar – Krupičková 3:1(7,5,-8,4)

 

Avia Čakovice A – TJ Stadion Žižkov DDM Ulita B 3:0

Melíšek – Bareš 3:0(5,3,7), Bulíř – Burkart 3:0(10,6,7), Budková – Havlík 3:1(9,5,-7,10)

 

Slovan Bohnice A – Avia Čakovice A 1:3

Šimpach – Bulíř 0:3(-5,-5,-5), Handlová – Melíšek 0:3(-7,-8,-9), Krupičková – Budková 3:0(6,4,6), Šimpach – Melíšek 1:3(-5,-7,8,-7)

 

Kotlářka C – ZŠ Lužiny A 0:3

Řehák – Šrenk 0:3(-4,-7,-7), Babjuková – Hlaváč 0:3(-6,-7,-7), Shrokoryadov – Poncar 0:3(-1,-2,-4)

 

TTC Praha A – SK Vršovice A 3:0

Sedláček – Macek 3:0(5,5,5), Podrazil Vojtěch – Mužík 3:1(6,-2,2,7), Podrazil Václav – Veith 3:2(-8,9,-5,6,9)

 

ZŠ Lužiny A – TTC Praha A 3:1

Hlaváč – Podrazil Vojtěch 3:0(10,8,3), Šrenk – Sedláček 1:3(-6,9,-7,-10), Poncar – Podrazil Václav 3:0(3,6,7), Hlaváč – Sedláček 3:0(3,8,9)

 

Avia Čakovice A – Kotlářka C 3:2

 

TJ Stadion Žižkov DDM Ulita B – Slovan Bohnice B 0:3

Burkert – Handlová 0:3(-4,-5,-7), Bareš – Šimpach 0:3(-7,-3,-4), Havlík – Krupičková 1:3(-7,-5,8,-5)

 

Kotlářka C – Stadion Žižkov DDM Ulita B 3:0

Řehák – Havlík 3:0(8,9,2), Gajda – Burkert 3:0(4,6,5), Babjuková – Bareš 3:0(8,4,3)

 

TTC Praha A – Avia Čakovice A 3:0

Sedláček – Melíšek 3:0(3,3,2), Podrazil Vojtěch – Bulíř 3:0(9,4,1), Podrazil Václav – Budková 3:1(-6,2,8,5), Sedláček – Bulíř 3:0(1,6,9)

 

SK Vršovice A – ZŠ Lužiny A 0:3

Mužík – Šrenk 0:3(-4,-7,-7), Macek – Hlaváč 0:3(-6,-7,-7), Shrokoryadov – Poncar 0:3(-1,-2,-4)

 

Pořadí skupiny B

1. ZŠ Lužiny A 18, 2. TTC Praha A 16, 3. Avia Čakovice A 14, 4. Kotlářka C 12, 5. Slovan Bohnice B 10, 6. SK Vršovice A 8, 7. TJ Stadion Žižkov DDM Ulita B 6

 

1. třída

 

Loko Vršovice A – Slovan Bohnice A 3:2

Skopec – Mrázková 3:0(7,8,4), Krameš – Bartoňová 1:3(-3,-6,0,-8), Havránek – Šimpach 2:3(-12,8,14,-6,-4), Skopec – Bartoňová 3:0(4,11,6), Krameš – Mrázková 3:0(5,9,16)

 

Slavoj Praha B – Slavoj Praha A 0:3

Buček – Pašek A 0:3(-9,-10,-8), Vaněk – Kulveit 0:3(-9,-3,-6), Lorencová – Šimůnková 2:3(10,-5,-6,9,-4)

 

Kotlářka A – Sportovní JM A 2:3

Přída – Zeman M. 3:2(-9,-6,9,5,7), Vyčítal – Marat F. 0:3(-6,-8,-6), Koběrský – Zeman V. 2:3(-5,9,-9,5,-7), Přída – Marat F. 3:0(3,5,9), Vyčítal – Zeman M. 0:3(-12,-8,-10)

 

Slovan Bohnice A – Sportovní JM A 0:3

Bartoňová – Zeman V. 2:3(12,10,-2,-6,-5), Mrázková – Marat F. 0:3(-3,-4,-2), Šimpach – Zeman M. 0:3(-8,-5,-6)

 

Slavoj Praha A – Kotlářka A 3:2

Kulveit – Vyčítal 3:0(5,3,8), Pašek A. - Přída 0:3(-3,-7,-8), Šimůnková – Beran 0:3(-6,-11,-7), Kulveit – Přída 3:0(7,12,5), Pašek A. - Vyčítal 3:1(7,-8,9,1)

 

Loko Vršovice A – Slavoj Praha B 3:0

Skopec – Buček 3:0(8,5,7), Krameš – Vaněk 3:2(-7,7,8,-9,7), Knobloch – Lorencová 3:2(-9,-9,4,1,8)

 

Slavoj Praha B – Slovan Bohnice A 3:2

Vaněk – Mrázková 1:3(-9,-9,7,-9), Buček – Bartoňová 3:0(7,3,5), Lorencová – Šimpach 1:3(5,-8,-1,-7), Vaněk – Bartoňová 3:1(-8,8,7,3), Buček – Mrázková 3:0(5,8,5)

 

Kotlářka A – Loko Vršovice A 2:3

Přída – Knobloch 3:2(4,9,-7,-10,9), Vyčítal – Skopec 0:3(-8,-9,-9), Luxemburk – Havránek 1:3(-9,-5,6,-5), Přída – Skopec 3:2(-7,-9,5,10,7), Vyčítal – Knobloch 0:3(-8,-6,-9)

 

Sportovní JM A – Slavoj Praha A 3:0

Zeman V. - Šimůnková 3:1(6,-5,6,7), Marat F. - Kulveit 3:2(8,8,-9,-9,9), Zeman M. - Pašek A. 3:1(6,-8,11,8)

 

Slovan Bohnice A – Slavoj Praha A 0:3

Mrázková – Pašek A. 0:3(-9,-8,-8), Bartoňová – Kulveit 0:3(-6,-7,-6), Šimpach – Šimůnková 1:3(7,-4,-2,-5)

 

Loko Vršovice A – Sportovní JM A 2:3

Skopec – Marat F. 2:3(-3,9,9,-9,-9), Krameš – Zeman M. 2:3(8,-9,-8,7,-5), Skopec – Zeman M. 3:1(-6,7,4,9), Veselý – Marat F. 1:3(-6,9,-4,-1)

 

Slavoj Praha B – Kotlářka A 0:3

Buček – Vyčítal 2:3(4,-11,3,-2,-9), Vaněk – Přída 0:3(-5,-7,-9), Lorencová – Koběrský 2:3(9,4,-8,-7,-10)

 

Kotlářka A – Slovan Bohnice A 3:1

Přída – Mrázková 3:0(2,7,11), Vyčítal – Bartoňová 1:3(-8,7,-5,-14), Beran – Šimpach 3:0(9,7,9), Přída – Bartoňová 3:0(8,3,7)

 

Sportovní JM A – Slavoj Praha B 3:0

Zeman V. - Vaněk 3:2(15,-10,9,-7,15), Marat F. - Buček 3:0(3,2,8), Zeman M. - Lorencová 3:2(6,5,-9,-3,7), Marat F. - Vaněk 2:3(9,2,-5,-9,-8)

 

Slavoj Praha A – Loko Vršovice A 3:1

Kulveit – Knobloch 3:0(7,6,9), Pašek A. - Skopec 0:3(-7,-8,-9), Šimůnková – Havránek 3:1(-4,6,7,9), Kulveit – Skopec 3:0(8,8,14)

 

Pořadí 1. třídy

1. Sportovní JM A 15, 2. Slavoj Praha A 13, 3. Loko Vršovice A 11, 4. Kotlářka A 9, 5. Slavoj Praha B 7, 6. Slovan Bohnice A 5

 

Přebory družstev mladších žáků budou pokračovat v sobotu 11. 1. 2014 v Modřanech. První třída bude pokračovat odvetami, jjeichž výsledky se připočtou k těmto výsledkům. Druhá třída bude rozdělana na 2. a 3. třídu, přičemž právo na 2. třídu mají Kotlářka B, Loko Vršovice B, TTC Klánovice A, ZŠ Lužiny A, TTC Praha A a Avia Čakovice A. Ostatní týmy plus případné nové týmy budou hrát 3. třídu. Protože letos máme více mladších žáků, pokusíme se do 3. třídy postavit tým TTC Praha B.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
22.09.2018