Na úvodní stránku





Vítězkou Memoriálu Jana Kalibery mladších žáků se stala Martina Nováková z SKP Ústí nad Labem

Fuček Miloslav

2013-12-01

Žáci

Přečteno: 729

Komentářů: 0


Sedmatřicet mladších žáků se sešlo na 21. ročníku Memoriálu Jana Kalibery, který se konal dnes v herně stolního tenisu ABC Braník v kategorii mladších žáků.


Turnaj ze série Grand Prix mladších žáků se hrál v deseti skupinách s postupem prvních dvou do hlavní soutěže, která se dohrávala o konečné pořadí. Z našeho oddílu se zúčastnili dva hráči – Tomáš Sedláček a Václav Podrazil.

 

Skupina A

Nováková – Augustin 3:0(3,3,4), Kaucký J. - Fales 2:3(-9,4,-7,8,-6), Augustin – Fales 0:3(-10,-8,-7), Nováková – Kaucký J. 3:0(5,6,1), Kaucký J. - Augustin 3:0(12,3,8), Fales – Nováková 0:3(-1,-8,-5)

 

Pořadí skupiny A

1. Martina Nováková – SKP Ústí nad Labem, 2. Matyáš Fales – AC Sparta Praha, 3. Jakub Kaucký – Kotlářka, 4. Matěj Augustin – AŠ Mladá Boleslav

 

Skupina B

Skopec – Podrazil Václav 3:0(9,8,8), Botka – Přída 1:3(-5,-5,9,-5), Podrazil Václav – Přída 0:3(-6,-5,-6), Skopec – Botka 3:1(9,9,-10,3), Botka – Podrazil Václav 3:0(6,4,12), Přída – Skopec 3:0(5,5,10)

 

Pořadí skupiny B

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Daniel Skopec – Loko Vršovice, 3. Jan Botka – AŠ Mladá Boleslav, 4. Podrazil Václav – TTC Praha

 

Skupina C

Stach – Suk 3:0(8,1,2), Beran M. - Knobloch 3:0(10,4,7), Suk – Knobloch 0:3(-6,-5,-4), Stach – Beran M. 3:0(7,7,4), Beran M. - Suk 3:0(5,7,3), Knobloch – Stach 1:3(11,-5,-8,-8)

 

Pořadí skupiny C

1. Matěj Stach – TTC Bělá pod Bezdězem, 2. Matěj Beran – Kotlářka, 3. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 4. Matouš Suk – AC Sparta Praha

 

Skupina D

Stránská – Sedláček 3:0(2,10,6), Havránek – Šrenk 3:2(10,-6,10,-11,8), Sedláček – Šrenk 1:3(-11,5,-4,-6), Stránská – Havránek 3:1(4,-7,8,7), Havránek – Sedláček 3:1(9,9,-6,8), Šrenk – Stránská 0:3(-10,-6,-4)

 

Pořadí skupiny D

1. Anna Stránská – Viktorie Radim, 2. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 3. Štěpán Šrenk – ZŠ Lužiny, 4. Tomáš Sedláček – TTC Praha

 

Skupina E

Kulveit – Beran T. 3:0(8,9,10), Veselý – Růžičková 0:3(-5,-6,-8), Beran T. - Růžičková 1:3(8,-4,-9,-9), Kulveit – Veselý 3:0(7,7,3), Veselý – Beran T. 0:3(-5,-10,-6), Růžičková – Kulveit 1:3(-7,-10,5,-7)

 

Pořadí skupiny E

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Daniela Růžičková – TJ SB Světlá nad Sázavou, 3. Tomáš Beran – Kotlářka, 4. Filip Veselý – Loko Vršovice

 

Skupina F

Karel F. – Blažková 3:0(6,3,6), Jaroň – Vaněk 1:3(-11,-7,5,-10), Blažková – Vaněk 0:3(-9,-11,-7), Karel F. – Jaroň 3:0(7,8,2), Jaroň – Blažková 3:0(3,3,4), Vaněk – Karel F. 0:3(-10,-8,-6)

 

Pořadí skupiny F

1. Filip Karel – TJ SB Světlá nad Sázavou, 2. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 3. Daniel Jaroň – Sokol Krchleby, 4. Anežka Blažková – Loko Vršovice

 

Skupina G

Krameš – Havlík 3:0(2,5,8), Beránek – Buček 1:3(-7,6,-10,-9), Havlík – Buček 0:3(-7,-6,-4), Krameš – Beránek 3:0(3,8,7), Beránek – Havlík 2:3(-6,3,-7,3,-9), Buček – Krameš 0:3(-2,-10,-3)

 

Pořadí skupiny G

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 3. Vít Havlík – AŠ Mladá Boleslav, 4. Matěj Beránek – Kotlářka

 

Skupina H

Krejčíř – Hlaváč 0:3(-5,-3,-9), Marat F. - Krejčíř 3:1(3,-10,6,9), Hlaváč – Marat F. 1:3(11,-6,-8,-7)

 

Pořadí skupiny H

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Jan Hlaváč – ZŠ Lužiny, 3. Antonín Krejčíř – AC Sparta Praha

 

Skupina I

Sochor A. - Karel M. 3:1(9,10,-5,7), Šimůnková – Sochora A. 3:0(5,8,6), Karel M. - Šimůnková 1:3(-11,5,-9,-8)

 

Pořadí skupiny I

1. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 2. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 3. Martin Karel – TJ SB Světlá nad Sázavou

 

Skupina J

Bendzák – Kohlmannová 0:3(-6,-9,-6), Mitka K. - Bendzák 3:0(9,9,10), Kohlmannová – Mitka K. 0:3(-8,-7,-9)

 

Pořadí skupiny J

1. Kryštof Mitka – Spartak Čelákovice, 2. Aneta Kohlmannová – AŠ Mladá Boleslav, 3. Jakub Bendzák – Loko Vršovice

 

Čtyřhry

 

Předkolo

Blažková, Suk – Havlík, Augustin 3:1(-8,3,7,6), Knobloch, Havránek – Sedláček, Podrazil Václav 3:2(-6,8,-7,5,9)

 

Osmifinále

Skopec, Krameš – Blažková, Suk 3:0(1,7,4), Hlaváč, Šrenk – Stach, Kaucký 0:3(-2,-4,-12), Karel F., Růžičková – Jaroň, Beránek 3:0(11,12,4), Fales, Sochor A. - Stránská, Šimůnková 1:3(-2,9,-6,-7), Nováková, Karel M. - Beran M., Beran T. 1:3(-9,-11,11,-3), Veselý, Bendzák – Buček, Vaněk 3:2(9,2,-10,-9,5), Mitka, Přída – Kohlmannová, Botka 3:0(9,16,10), Knobloch, Havránek – Kulveit, Marat F. 0:3(-5,-4,-3)

 

Čtvrtfinále

Skopec, Krameš – Stach, Kaucký J. 2:3(7,-4,-4,10,-7), Karel F., Růžičková – Stránská, Šimůnková 1:3(9,-4,-8,-2), Beran M., Beran T. - Veselý, Bendzák 3:2(8,-9,-9,5,9), Mitka, Přída – Kulveit, Marat F. 1:3(-9,-3,6,-5)

 

Semifinále

Stach, Kaucký – Stránská, Šimůnková 1:3(-2,-2,12,-8), Beran M., Beran T. - Kulveit, Marat F. 0:3(-7,-7,-7)

 

Finále

Stránská, Šimůnková – Kulveit, Marat F. 2:3(-9,4,7,-9,-8)

 

Pořadí čtyřher

1. Jonáš Kulveit (Slavoj Praha) a Filip Marat (Sportovní JM), 2. Anna Stránská (Viktorie Radim) a Veronika Šimůnková (Slavoj Praha), 3. Matěj Stach (TTC Bělá pod Bezdězem) a Jakub Kaucký (Kotlářka) a Matěj Beran a Tomáš Beran (oba Kotlářka)

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Sedláček – Suk 3:1(8,4,-9,8)

 

Osmifinále

Karel M. - Sedláček 3:0(4,6,9), Havlík – Bendzák 0:3(-9,-9,-12), Kaucký J. - Veselý 3:1(-9,13,3,2), Blažková – Botka 3:0(1,7,9), Knobloch – Podrazil Václav 3:0(-9,8,4,8), Augustin – Jaroň 3:0(7,6,3), Krejčíř – Beran T. 0:3(-4,-3,-7), Beránek – Šrenk 3:2(-5,8,3,-6,8)

 

Čtvrtfinále

Karel M. - Bendzák 3:0(12,8,9), Kaucký J. - Botka 2:3(10,7,-14,-7,-11), Knobloch – Jaroň 3:2(-5,5,-6,9,2), Beran – Beránek 3:2(-9,8,-7,15,6)

 

Semifinále

Karel M.- Botka 2:3(-12,3,-7,10,-9), Knobloch – Beran T. 3:1(-6,7,4,3)

 

Finále

Botka – Knobloch 2:3(7,8,-4,-7,-3)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 2. Jan Botka – AŠ Mladá Boleslav, 3. Martin Karel – TJ SB Světlá nad Sázavou a Tomáš Beran – Kotlářka

 

Hlavní soutěž

 

Předkolo

Hlaváč – Havránek 3:1(-9,5,10,4), Buček – Kohlmannová 1:3(-9,8,-6,-7), Sochor – Vaněk 2:3(-5,8,-8,9,-6), Beran M. - Růžičková 0:3(-1,-7,-8)

 

Osmifinále

Nováková – Hlaváč 3:0(3,11,9), Skopec - Kulveit 0:3(-2,-7,-8), Karel F. - Šimůnková 3:2(-9,7,10,-9,10), Kohlmannová – Stach 1:3(4,-3,-3,-5), Stránská – Vaněk 3:1(6,-10,3,7), Fales – Krameš 0:3(-4,-4,-5), Marat F. - Mitka 0:3(-4,-6,-5), Růžičková – Přída 0:3(-3,-9,-3)

 

Čtvrtfinále

Nováková – Kulveit 3:2(8,-2,-8,4,5), Karel F. - Stach 1:3(-7,9,-6,-7), Stránská – Krameš 3:2(11,-2,-7,5,9), Marat F. - Přída 2:3(-9,-6,10,7,-7)

 

Semifinále

Nováková – Stach 3:1(6,11,-10,10), Stránská – Přída 3:2(-3,8,-7,10,11)

 

Finále

Nováková – Stránská 3:0(8,8,6)

 

O 3. místo

Stach – Přída 3:0(5,9,3)

 

O 5. až 8. místo

Kulveit – Karel F. 3:0(5,5,10), Krameš – Marat F. 3:1(6,-9,6,7)

 

O 5. místo

Kulveit – Krameš 0:3(-7,-9,-11)

 

O 7. místo

Karel F.- Marat F. 3:1(-8,5,6,6)

 

O 9. až 16. místo

Hlaváč – Skopec 3:0(7,7,9), Šimůnková – Kohlmannová 3:1(4,6,-12,11), Vaněk – Fales 3:2(-10,5,5,-10,6), Mitka K. – Růžičková 3:2(6,-9,-4,4,6)

 

O 9. až 12. místo

Skopec – Šimůnková 3:1(6,-11,4,3), Vaněk – Mitka K. 2:3(12,-11,13,-9,-9)

 

O 9. místo

Skopec – Mitka K. 3:0(9,5,5)

 

O 11. místo

Šimůnková – Vaněk 3:2(-10,-4,9,8,8)

 

O 13. až 16. místo

Hlaváč – Kohlmannová 3:2(4,-6,-8,13,8), Fales – Růžičková 3:2(11,-6,10,-9,8)

 

O 13. místo

Hlaváč – Fales 3:0(9,7,9)

 

O 15. místo

Kohlmannová – Růžičková 2:3(5,9,-7,-9,-8)

 

O 17. až 20. místo

Havránek – Buček 3:1(-7,9,7,4), Sochor A. - Beran M. 1:3(-7,9,-7,-11)

 

O 17. místo

Havránek – Beran M. 0:3(-9,-3,-5)

 

O 19. místo

Buček – Sochor A. 0:3(-9,-10,-8)

 

Celkové pořadí:

1. Martina Nováková – SKP Ústí nad Labem, 2. Anna Stránská – Viktorie Radim, 3. Matěj Stach – TTC Bělá pod Bezdězem, 4. Kryštof Přída – Kotlářka, 5. Jan Krameš – Loko Vršovice, 6. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 7. Filip Karel – TJ SM Světlá nad Sázavou, 8. Filip Marat – Sportovní JM, 9. Daniel Skopec – Loko Vršovice, 10. Kryštof Mitka – Spartak Čelákovice, 11. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 12. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 13. Jan Hlaváč – ZŠ Lužiny, 14. Matyáš Fales – AC Sparta Praha, 15. Daniela Růžičková – TJ SB Světlá nad Sázavou, 16. Aneta Kohlmannová – AŠ Mladá Boleslav, 17. Matěj Beran – Kotlářka, 18. Jakub Havránek – Loko Vršovice, 19. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 20. Tadeáš Buček – Slavoj Praha

 

Tento turnaj byl posledním pražským mládežnickým turnajem v tomto roce. Začátkem března budou přebory Prahy jednotlivců. TTC Praha se bude účastnit 4. 1. 2012 kategorie starších a nejmladších žáků.

 

Memoriál Jana Kalibery se konal již po 21. na počest tehdejšího žáka oddílu stolního tenisu ABC Braník, kterého srazilo auto a který na následky této nehody zemřel. Tento turnaj má připomínat účastnícím se žákům, že mají být pozorní, jako chodci a dávat si pozor na auta, tj. vždy se při přecházení silnice pozorně rozhlédnout.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
20.07.2018