Na úvodní stránku





Vojtěch Podrazil vybojoval na přeborech bronzovou medaili

Fuček Miloslav

2014-01-07

Pražský přebor

Přečteno: 677

Komentářů: 0


O uplynulém víkendu se konaly ve sportovní hale na Jižním Městě přebory jednotlivců stolního tenisu.


Hráči TTC Praha se účastnili sobotních kategorií mužů, starších žáků a nejmladších žáků. V poslední jmenované vybojoval Vojta Podrazil bronzovou medaili.

 

Dvouhra nejmladších žáků

 

Skupina A – pořadí

1. Jan Vyčítal – Kotlářka, 2. Jakub Benzák – Loko Vršovice, 3. David Chaloupka – AC Sparta, Praha, 4. Albert Šimpach – Slovan Bohnice

 

Skupina B – pořadí

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny, 3. Tomáš Havlík – Loko Vršovice, 4. Matheos Remunda – AC Sparta Praha

 

Skupina C – pořadí

1. Filip Luxemburk – Kotlářka, 2. Josef Tomáš – AC Sparta Praha, 3. Adam Gräf – Slavoj Praha, 4. Jan Berka – ZŠ Lužiny, 5. David Sochor – Stzadion Žižkov DDM Ulita

 

Skupina D – pořadí

1. Michael Kopecký – Kotlářka, 2. Adam Bulíř – Avia Čakovice, 3. Michal Redlich – ZŠ Lužiny, 4. Tomáš Douda – Stadion Žižkov – DDM Ulita

 

Skupina E

Melíšek – Podrazil Václav 3:2(6,-9,11,-4,9), Kukla – Havlík 0:3(-8,-7,-6), Melíšek – Kukla 3:0(4,3,1), Havlík – Podrazil Václav 0:3(-6,-3,-5), Melíšek – Havlík 3:0(4,8,4), Kokla – Podrazil Václav 0:3(-5,-11,-8)

 

Pořadí skupiny E

1. Ondřej Melíšek – Avia Čakovice, 2. Václav Podrazil – TTC Praha, 3. Filip Havlík – Stadion Žižkov DDM Ulita, 4. Štěpán Klukla – Kotlářka

 

Skupina F

Koběrský – Podrazil Vojtěch 3:2(8,-7,7,-7,5), Šmolík – Sedláček L. 0:3(-1,-2,-4), Koběrský – Šmolík 3:0(2,5,1), Sedláček L. - Podrazil V. 1:3(11,-6,-3,-8), Koběrský – Sedláček L. 2:3(6,5,-7,-6,-8), Šmolík – Podrazil Vojtěch 0:3(-1,-0,-2)

 

Pořadí skupiny F

1. Vojtěch Podrazil – TTC Praha 5 (5:4), 2. Matěj Koběrský – Kotlářka 5 (5:5), 3. Lukáš Sedláček – Slavoj Praha 5 (4:5), 4. Martin Šmilík – Stadion Žižkov DDM Ulita 3

 

Předkolo

Koběrský – Podrazil Václav 3:1(2,7,-8,3), Luxemburk – Nesvačil 3:0(8,6,7), Josef – Podrazil Vojtěch 0:3(-5,-8,-6), Bulíř – Bendzák 0:3(-13,-7,-11)

 

Čtvrtfinále

Vyčítal – Koběrský 3:2(-10,-13,5,10,6), Luxemburk – Kopecký 3:0(6,9,8), Melíšek – Podrazil Vojtěch 1:3(-7,-8,9,-3), Bendzák – Kaucký Jakub 0:3(-9,-2,-10)

 

Semifinále

Vyčítal – Luxemburk 3:0(6,7,9), Podrazil Vojtěch – Kaucký Jakub 0:3(-7,-3,-8)

 

Finále

Vyčítal – Kaucký Jakub 1:3(-4,-12,11,-8)

 

Pořadí dvouher nejmladších žáků

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Jan Vyčítal – Kotlářka, 3. Vojtěch Podrazil – TTC Praha a Filip Luxemburk – Kotlářka

 

Čtyřhra nejmladších žáků

 

Předkolo

Havlík, Šmolík – Josef, Chaloupka 0:3(-8,-3,-1), Šimpach, Kukla – Berka, Redlich 0:3 w.o., Sochor D., Douda – Podrazil Vojtěch, Podrazil Václav 0:3(-7,-2,-1)

 

Čtvrtfinále

Kaucký J., Koběrský – Josef, Chaloupka 3:0(7,5,8), Nesvačil, Havlík – Sedláček L., Gräf 0:3(-7,-4,-6), Melíšek, Bulíř – Berka, Redlich 3:2(-8,-11,10,4,8), Podrazil Václav, Podrazil Vojtěch – Kopecký, Luxemburk 0:3(-9,-6,-7)

 

Semifinále

Kaucký J., Koběrský - Sedláček L, Gräf 3:0(2,4,4), Melíšek, Bulíř – Kopecký, Luxemburk 0:3(-9,-6,-7)

 

Finále

Kaucký J., Koběrský – Kopecký – Luxemburk 3:2(-4,7,6,-3,10)

 

Pořadí čtyřher nejmladších žáků

1. Jakub Kaucký a Matěj Koběrský (oba Kotlářka), 2. Michael Kopecký a Filip Luxemburk (oba Kotlářka), 3. Ondřej Melíšek a Adam Bulíř (oba Avia Čakovice) a Lukáš Sedláček a Adam Gräf (oba Slavoj Praha)

 

Dvouhra nejmladších žákyň – pořadí

1. Helena Sommerová – Kotlářka, 2. Terza Bartoňová – Slovan Bohnice, 3. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 4. Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny, 5. Nela Horká – Loko Vršovice

 

Smíšená čtyřhra nejmladšího žactva - pořadí

1. Jakub Jaucký a Helena Sommerová (oba Kotlářka), 2. Matěj Koběrský – Kotlářka a Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 3. Albert Šimpach a Natálie Handlová (oba Slovan Bohnice) a Ondřej Melíšek – Avia Čakovice a Antonie Kelnárová – ZŠ Lužiny

 

Dvouhra starších žáků

 

Skupina A – pořadí

1. David Průša – Sportovní JM, 2. Petr Kubát – Kotlářka, 3. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice

 

Skupina B – pořadí

1. Matěj Fausek – Sportovní JM, 2. Jan Dvořák – Kotlářka, 3. Daniel Skopec – Loko Vršovice, 4. Adam Pašek – Slavoj Praha

 

 

Skupina C

Marat Petr – Havránek 3:0(4,5,9), Přída – Malát 3:1(-6,8,7,6), Havránek – Malát 0:3(-11,-4,-9), Marat Petr – Přída 3:1(2,-10,5,4), Přída – Havránek 3:0(7,6,5), Malát – Marat Petr 0:3(-7,-13,-8)

 

Pořadí skupiny C

1. Petr Marat – Sportovní JM, 3. Kryštof Přída – Kotlářka, 3. Ondřej Malát – TTC Praha, 4. Jakub Havránek – Loko Vršovice

 

Skupina D – pořadí

1. David Šálený – Kotlářka, 2. Daniel Železný – AC Sparta Praha, 3. Martin Chrástek – Sportovní JM, 4. Filip Veselý – Loko Vršovice

 

Skupina E – pořadí

1. Filip Černota – AC Sparta Praha, 2. Petr Dvořák – Sportovní JM, 3. Daniel Hoke – Sportovní JM, 4. Tadeáš Buček – Slavoj Praha

 

Skupina F

Šebl – Olšák 3:0(7,1,3), Petr – Apollonio 0:3(-2,-8,-11), Olšák – Appollonio 0:3(-4,-5,-2), Šebl – Petr 3:1(-7,1,3,4), Petr – Olšák 3:2(-9,5,-14,6,3), Appollonio – Šebl 0:3(-3,-7,-7)

 

Pořadí skupiny F

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Lukáš Appollonio – Sportovní mJM, 3. Adam Petr – TTC Praha, 4. Radek Olšák – ZŠ Lužiny

 

Skupina G

Kulveit – Průša O. 3:0(1,10,5), Sedláček T. - Franc 0:3(-7,-3,-8), Průša O. - Franc 1:3(7,-4,-5,-6), Kulveit – Sedláček T. 3:1(2,2,-7,7), Sedláček T. - Průša O. 0:3(-9,-5,-9), Franc – Kulveit 3:1(-12,6,6,4)

 

Pořadí skupiny G

1. Michal Franc – Sportovní JM, 2. Jonáš Kulveit – Sportovní JM, 3. Ondřej Průša – Loko Vršovice, 4. Tomáš Sedláček – TTC Praha

 

Skupina H – pořadí

1. Michael Buchar – Kotlářka, 2. Filip Marat – Sportovní JM, 3. Ondřej Komín – Slovan Bohnice, 4. Tomáš Štěpánek – Avia Čakovice

 

Skupina I – pořadí

1. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 2. Adam Daníček – Sportovní JM, 3. Jan Krameš – Loko Vršovice, 4. Jiří Čáha – Slovan Bohnice

 

Předkolo

Průša D. - Dvořák J. 3:2(9,-8,4,-8,4), Franc – Šebl 1:3(-5,-9,7,-3), Šimůnek O. - Marat F. 2:3(9,-8,10,-5,-10), Přída – Šálený 0:3(-6,-3,-4), Marat P. - Kulveit 3:0(9,9,6), Kubát – Buchar 0:3(-5,-9,-3), Černota - Appollonio 3:0(7,4,3), Železný – Fausek 0:3(-3,-5,-7)

 

Čtvrtfinále

Průša D. - Šebl 3:0(8,5,8), Marat F. - Šálený 0:3(-4,-8,-6), Marat P. - Buchar 3:2(-7,9,-6,4,9), Černota – Fausek 1:3(4,-4,-7,-5)

 

Semifinále

Průša D. - Šálený 3:0(9,5,7), Marat P. - Fausek 3:0(13,8,8)

 

Finále

Průša D.- Marat P. 0:3(-9,-5,-7)

 

Pořadí dvouher starších žáků

1. Petr Marat – Sportovní JM, 2. David Průša – Sportovní JM, 3. David Šálený – Kotlářka a Matěj Fausek – Sportovní JM

 

Dvouhra starších žákyň

 

Skupina A – pořadí

1. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 2. Iveta Melicharová – Sportovní JM, 3. Suzana Jantačová – SK Vršovice, 4. Hana Slezáková – Slovan Bohnice

 

Skupina B – pořadí

1. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 2. Helena Sommerová – Kotlářka, 3. Jana Maršíková – Slovan Bohnice

 

Semifinále

Dvořáková – Melicharová 1:3(-6,-9,9,-4), Sommerová – Šimůnková 0:3(-6,-8,-11)

 

Finále

Melicharová – Šimůnková 3:1(7,-10,9,8)

 

Pořadí dvouher starších žákyň

1. Iveta Melicharová – Sportovní JM, 2. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 3. Helena Sommerová – Kotlářka a Anna Dvořáková – Avia Čakovice

 

Čtyřhra starších žáků

 

Překolo

Přída, Kaucký J. - Buček, Pašek A. 3:0(3,7,4), Chrástek, Veselý – Skopec, Krameš 0:3(-7,-9,-2), Průša O., Bendzák – Malát, Petr 0:3(-3,-11,-2)

 

Osmifinále

Průša D., Marat P. - Přída, Kaucký J. 3:0(8,5,7), Podrazil Vojtěch, Sedláček T. - Hoke, Dvořák P. 0:3(-2,-6,-4), Černota, Železný – Knobloch, Havránek 3:0(8,5,3), Appollonio, Marat F. - Šálený, Buchar 0:3(-4,-4,-7), Šebl, Šimůnek O. - Kubát, Dvořák J. 3:2(8,-11,-10,4,6), Franc, Daníček – Fausek, Kulveit 1:3(11,-8,-6,-9)

 

Čtvrtfinále

Průša D., Marat P. - Hoke, Dvořák P. 3:0(9,6,13), Černota, Železný – Šálený, Buchar 1:3(-4,8,-9,-7), Šebl, Šimůnek O. - Kubát, Dvořák J. 3:2(8,-11,-10,4,6), Franc, Daníček – Fausek, Kulveit 1:3(11,-8,-6,-9)

 

Semifinále

Průša D., Marat P. - Šálený, Buchar 3:0(11,9,10), Šebl, Šimůnek O. - Fausek, Kulveit 3:0(6,9,12)

 

Finále

Průša D., Marat P. - Šebl, Šimůnek O. 2:3(9,9,-5,-8,-11)

 

Pořadí čtyřher starších žáků

1. Jácham Šebl a Ondřej Šimůnek (oba Slavoj Praha), 2. David Průša a Petr Marat (oba Sportovní JM), 3. David Šálený a Michael Buchar (oba Kotlářka) a Matěj Fausek (Sportovní JM) a Jonáš Kulveit (Slavoj Praha)

 

Čtyřhra starších žákyň – pořadí

1. Helena Sommerová (Kotlářka) a Veroinika Šimůnková (Slavoj Praha), 2. Iveta Melicharová (Sportovní JM) a Anna Dvořáková (Avia Čakovice), 3. Zuzana Jantačová (SK Vršovice) a Antonie Kelnárová (ZŠ Lužiny) a Tereza Bartoňová a Natálie Handlová (obě Slovan Bohnice)

 

Smíšená čtyřhra staršího žactva – pořadí

1. Ondřej Šimůnek a Veronika Šimůnková (oba Slavoj Praha), 2. Matěj Fausek a Iveta Melicharová (oba Sportovní JM), 3. Michal Franc (Sportovní JM) a Zuzana Jantačová (SK Vršovice) a Adam Daníček (Sportovní JM) a Tereza Bartoňová (Slovan Bohnice)

 

Dvouhra mužů

 

Skupina A – pořadí

1. Luboš Pěnkava – Elizza Praha, 2. Vladimír Prokš – TTC Alimpex Praha, 3. Vladimír Hrubec – Orion Praha

 

Skupina B – pořadí

1. Jakub Švec – TTG Kirtorf-Ermenrod, 2. Petr Provazník – TJ Střížkov, 3. Josef Pova – AC Sparta Praha

 

Skupina C – pořadí

1. Radek Drozda – TTC Fortuna Passau, 2. Jan Srnka – Sokol Nusle, 3. Rudolf Kroupa – AC Sparta Praha

 

Skupina D – pořadí

1. Vít Bartošek – AC Sparta Praha, 2. David Průša – Sportovní JM, 3. Jan Matoušek – Sokol Petrovice

 

Skupina E – pořadí

1. Vít Gaydoš – AC Sparta Praha, 2. Jan Škarban – Slavoj Praha, 3. Adam Slobodzian – Sportovní JM

 

Skupina F – pořadí

1. Jan Kocáb – AC Sparta Praha, 2. Vlastimil Kočvara – TJ Střížkov, 3. Filip Klimovič – Slavoj Praha

 

Skupina G

Ševčík – Černota 1:3(12,-2,-12,-7), Kuba – Ševčík 1:3(-7,-9,9,-10), Černota – Kuba 0:3(-8,-6,-10)

 

Pořadí skupiny G

1. Josef Kuba – Sokol Michle 3 (4:3), 2. Ivan Ševčík – TTC Praha 3 (4:4), 3. Filip Černota – AC Sparta Praha 3 (3:4)

 

Skupina H – pořadí

1. David Paleček – AC Sparta Praha, 2. Richard Maršík – Slovan Bohnice, 3. Martin Rejent – Sokol Běchovice

 

Skupina I – pořadí

1. Martin Hrdý – TTC Alimpex Praha, 2. Martin Průša – Elizza Praha, 3. Miroslav Železný – Loko Vršovice, 4. Jáchym Šebl – Slavoj Praha

 

Skupina J – pořadí

1. David Šálený – Kotlářka, 2. Vojtěch Kačaba – Sokol Nusle, 3. Martin Juhasz – Elizza Praha, 4. Josef Krejsa – Orion Praha

 

Skupina K – pořadí

1. Radek Vojtěch – Sokol Petrovice, 2. Pavel Nejedlý – TTC Alimpex Praha, 3. Filip Bialas – Sportovní JM, 4. Ondřej Nagy – Sokol Běchovice

 

Skupina L – pořadí

1. Petr Skřívánek – El Niňo Praha, 2. Radek Švec – Sokol Michle, 3. Jan Látal – AC Sparta Praha, 4. Filip Marat – Sportovní JM

 

Skupina M

Šenk – Fejks 3:1(10,5,-8,10), Daníček – Zahrádka 1:3(6,-6,-5,-6), Fejks – Zahrádka 0:3(-1,-14,-12),. Šenk – Daníček 3:0(7,5,9), Daníček – Fejks 3:2(-7,10,-6,10,1), Zahrádka – Šenk 3:2(8,-9,-8,9,9)

 

Pořadí skupiny M

1. David Zahrádka – Slavoj Praha, 2. Jakub Šenk – AC Sparta Praha, 3. Adam Daníček – Elizza Praha, 4. Michal Fejks – TTC Praha

 

Skupina N

Balák – Hlaváček 3:0(2,6,7), Remunda – Truc st. 1:3(-6,8,-8,-3), Hlaváček – Truc st. 0:3(-1,-6,-3), Balák – Remunda 3:1(-7,7,7,5), Remunda – Hlaváček 3:0(7,7,5), Truc st. - Balák 3:2(-9,9,8,-5,5)

 

Pořadí skupiny N

1. Petr Truc st. - Elizza Praha, 2. Pavel Balák – TTC Alimpex Praha, 3. Štěpán Remunda – TTC Praha, 4. Petr Hlaváček – ABC Braník

 

Skupina O – pořadí

1. Zdeněk Černý – Sokol Petrovice, 2. Tomáš Kadlec – Elizza Praha, 3. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 4. Radek Diblík – ABC Praha

 

Skupina P – pořadí

1. Stanislav Dusík – Kotlářka, 2. Dominik Pašek – Slavoj Praha, 3. Matěj Fausek – Sportovní JM, 4. David Chmelík – Sokol Běchovice

 

Skupina Q – pořadí

1. Richard Šmelz – Sokol Nusle, 2. Aleš Jaroněk – TJ Střížkov, 3. Petr Truc ml. - Sportovní JM, 4. Jan Šinákl – SK Hamr

 

Skupina R – pořadí

1. Petr Marat – Sportovní JM, 2. Viktor Kučala – Loko Vršovice, 3. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 4. Karel Doležal – TJ Střížkov

 

Předkolo

Šenk – Kočvara 3:1(-6,6,9,7), Škarban – Schmelz 0:3(-5,-8,-6), Marat P. - Prokš 3:2(11,8,-10,-8,9), Kačaba – Provazník P. 3:1(9,7,-6,7), Balák – Pašek D. 3:1(-9,4,7,9), Průša D. - Nejedlý 3:1(7,-9,8,11), Maršík – Truc st. 3:0 w.o., Kučala – Kadlec 1:3(-6,6,-9,-7), Průša M. - Drozda 0:3(-10,-10,-10), Šálený – Švec R. 3:1(-9,9,9,9), Jaroněk – Ševčík 3:0(6,8,6)

 

Šestnáctifinále

Obešlo M. - Šenk 3:0(2,4,5), Bartošek – Kuba 3:0(6,6,7), Skřivánek – Schmelz 3:0(2,4,9), Marat P. - Šimeček J. 2:3(7,-8,-11,10,8), Stibor – Kačaba 3:1(6,-9,8,3), Černý – Hrdý 3:2(8,-6,-6,9,5), Paleček – Vojtěch 3:1(3,-3,8,13), Balák – Kučera 0:3(-9,-6,-9), Málek – Průša D. 3:1(6,-5,3,6), Dusík – Kocáb 3:0(10,6,7), Gaydoš – Maršík 3:1(-8,9,5,7), Kadlec – Kubát J. 1:3(-2,-6,4,-4), Šedivý Z. - Drozda 3:1(6,-10,3,8), Šálený – Švec J. 3:0(9,9,7), Pěnkava – Zahrádka 3:1(-9,8,10,3), Jaroněk – Kaucký P. 0:3(-4,-7,-4)

 

Osmifinále

Obešlo M. - Bartošek 3:0(4,3,2), Skřivánek – Šimeček J. 1:3(-6,6,-6,-6), Stibor – Černý 3:0(8,1,9), Paleček – Kučera 0:3(-10,-2,-9), Málek – Kocáb 3:0(3,8,9), Gaydoš – Kubát J. 0:3(-7,-9,-6), Šedivý Z. - Švec J. 3:0(3,11,3), Pěnkava – Kaucký P. 0:3(-4,-7,-4)

 

Čtvrfinále

Obešlo M. – Šimeček J. 3:2(-6,6,7,-8,8), Stibor – Kučera 0:3(-6,-4,-7), Málek – Kubát J. 3:0(7,9,6), Šedivý Z. - Kaucký 1:3(-1,8,-9,-7)

 

Semifinále

Obešlo M. - Kučera 4:0(3,8,6,7), Málek – Kaucký P. 1:4(6,-10,-7,-10,-3)

 

Finále

Obešlo M. - Kaucký P. 4:2(9,3,5,-3,-10,3)

 

Pořadí dvouher mužů

1. Michal Obešlo – El Niňo Praha, 2. Petr Kaucký – Kotlářka, 3. Tomáš Málek a Stanislav Kučera (oba Kotlářka)

 

Dvouhra žen

 

Skupina A – pořadí

1. Kateřina Ježková – Sokol Nusle, 2. Petra Zýková - SV Darmstadt 98, 3. Denisa Hišková – Slavoj Praha, 4. Anna Lősterová – Stadion Žižkov DDM Ulita, 5. Veronika Uzlová – Sportovní JM

 

Skupina B – pořadí

1. Radka Kaba – Slavoj Praha, 2. Tereza Pokorná – Sokol Nusle, 3. Jitka Vyvadilová – El Niňo Praha, 4. Jana Havlíková – Avia Čakovice, 5. Veronika Luňová – Sportovní JM

 

Skupina C – pořadí

1. Kateřina Vajcová – Sokol Nusle, 2. Klára Diblíková – Slavoj Praha, 3. Hana Vítková – Elizza Praha, 4. Ivana Hofmanová – Stadion Žižkov DDM Ulita

 

Skupina D – pořadí

1. Monika Němečková – El Niňo Praha, 2. Jitka Bartoňová – Slovan Bohnice, 3. Kateřina Komárková – Sokol Nusle, 4. Natálie Vlčková – Slavoj Praha, 5. Zuzana Luňová – Elizza Praha

 

Čtvrtfinále

Kaba – Bartoňová 3:0(8,6,10), Diblíková – Ježková 3:2(-6,7,-7,8,6), Němečková – Pokorná 3:0(6,10,6), Zýková – Vajcová 1:3(-7,-3,7,-11)

 

Semifinále

Kaba – Diblíková 4:0(7,8,9,5), Němečková – Vajcová 3:4(4,8,-11,7,-6,-8,-9

 

Finále

Kaba – Vajcová 0:4(-8,-9,-8,-5)

 

Pořadí dvouher žen

1. Kateřina Vajcová – Sokol Nusle, 2. Radka Kaba – Slavoj Praha, 3. Klára Diblíková – Slavoj Praha a Monika Němečková – El Niňo Praha

 

Čtyřhra mužů

 

Pořadí

1. Michal Obešlo – El Niňo Praha a Petr Kaucký – Kotlářka, 2. Stanislav Kučera a Tomáš Málek (oba Kotlářka), 3. Michal Stibor – TSV Elektronik Gornsdorf a Vít Bartošek – AC Sparta Praha a Jan Šimeček a Josef Kuba (oba Sokol Michle)

 

Čtyřhra žen

 

Pořadí

1. Petra Zýková – SV Darmstadt 98 a Hana Vítková – Elizza Praha, 2. Monika Němečková a Jitka Vyvadilová (obě El Niňo Praha), 3. Denisa Hošková a Radka Kaba (obě Slavoj Praha) a Klára Diblíková – Slavoj Praha a Veronika Luňová – Sportovní JM

 

Smíšená čtyřhra dospělých

 

Pořadí

1. Jakub Švec – TTC Kirtorf-Ermenrod a Petra Zýková – SV Darmstadt 98, 2. Richard Maršík a Jitka Bartoňová (oba Slavoj Bohnice), 3. Jan Srnka a Kateřina Ježková (oba Sokol Nusle) a David Zahrádka a Klára Diblíková (oba Slavoj Praha)

 

Mladší žáci

 

Pořadí dvouhry mladších žáků

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Daniel Skopec – Loko Vršovice, 3. Jan Krameš – Loko Vršovice a Adam Pašek – Slavoj Praha

 

Pořadí dvouhry mladších žákyň

1. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 2. Helena Somerová – Kotlářka, 3. Tereza Bartoňová a Lia Mrázková (obě Slavoj Praha)

 

Pořadí čtyřhry mladších žáků

1. Daniel Skopec a Jan Krameš (oba Loko Vršovice), 2. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha a Filip Marat – Sportovní JM, 3. Vítek Zeman a Martin Zeman (oba Sportovní JM) a Kryštof Přída a Jakub Kaucký (oba Kotlářka)

 

Pořadí čtyřhry mladších žákyň

1. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha a Hana Sommerová – Kotlářka, 2. Tereza Bartoňová a Lia Mrázková (obě Slovan Bohnice)

 

Pořadí smíšené čtyřhry mladšího žactva

1. Veronika Šimůnková a Jonáš Kulveit (oba Slavoj Praha), 2. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice a Filip Marat – Sportovní JM, 3. Anežka Blažková a Jan Krameš (oba Loko Vršovice) a Lia Mrázková – Slovan Bohnice a Adam Pašek – Slavoj Praha

 

Dorost

 

Pořadí dvouhra dorostu

1. Stanislav Kučera – Kotlářka, 2. Stanislav Dusík – Kotlářka, 3. Petr Marat a David Průša (oba Sportovní JM)

 

Pořadí dvouher dorostenek

1. Klára Diblíková – Slavoj Praha, 2. Veronika Luňová – Sportovní JM, 3. Natálie Vlčková a Ivana Vávrová (obě Slavoj Praha)

 

Pořadí čtyřhry dorostenců

1. Stanislav Kučera a Stanislav Dusík (oba Kotlářkaú, 2. Michal Bútora a Václav Ezr (oba Kotlářka), 3. Matěj Fausek a Filip Bialas a Petr Marat a David Průšsa (všichni Sportovní JM)

 

Pořadí čtřyhry dorostenek

1. Klára Diblíková – Slavoj Praha a Veronika Luňová – Sportovní JM, 2. Natálie Vlčková a Ivana Vávrová (obě Slavoj Praha), 3. Hana Slezáková a Jana Maršíková (obě Slovan Bohnice) a Anna Medalová a Iveta Melicharová (obě Sportovní JM)

 

Pořadí smíšené čtyřhry dorostu

1. Klára Diblíková – Slavoj Praha a Michal Bútora – Kotlářka, 2. Veronika Luňová a Petr Marat – Sportovní JM, 3. Ivana Vávrová a Ondřej Šimůnek a Natálie Vlčková a Dominik Pašek (všichni Slavoj Praha)


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
23.01.2018