Na úvodní stránku





Výrazně pozitivní bilance 9. kola pražského přeboru

Fuček Miloslav

2014-01-09

Pražský přebor

Přečteno: 640

Komentářů: 0


V 9. kole Pražského přeboru dospělých jsme získali šest vítězství a tři porážky.


TTC Praha A – TJ Lokomotiva Vršovice D 10:3

Chlumský, Ševčík – Železný M., Nágr 3:2(-8,8,-9,10,6), Remunda, Barcal – Dolanský, Středa 2:3(-9,9,-8,8,-6), Chlumský – Železný M. 2:3(9,-8,6,-9,-7), Ševčík – Dolanský 3:2(-6,-9,9,2,6), Barcal – Nágr 3:1(-9,4,3,4), Remunda – Středa 3:0(2,6,12), Ševčík – Železný M. 1:3(-10,10,-10,-9), Barcal – Dolanský 3:1(6,6,-12,6), Remunda – Nágr 3:0(8,9,8), Chlumský – Středa 3:2(9,6,-9,-9,9), Barcal – Železný M. 3:1(6,-8,5,8), Remunda – Dolanský 3:0(2,8,5), Chlumský – Nágr 3:1(-8,7,7,7)

Body domácích: Barcal 3, Remunda 3, Chlumský 2,5, Ševčík 1,5

Body hostů: Železný M. 2, Dolanský 0,5, Středa 0,5

Soutěž: 3. třída A

Hráno: Pinec Aréna 5. 12. 2013

 

TTC Praha B – SF SKK El Niňo Praha J 10:3

Remunda, Fiala – Rozkoš, Kotrč 3:1(7,10,-6,10), Houček, Bednarz – Novotný, Tkáčik 3:2(-3,5,5,-9,8), Bednarz – Novotný 2:3(15,-4,-13,8,-4), Houček – Kotrč 3:0(6,11,4), Fiala – Tkáčik 3:2(-6,5,-8,7,8), Remunda – Rozkoš 3:1(-9,6,8,11), Houček – Novotný 2:3(-11,-8,8,9,-4), Fiala – Kotrč 3:1(3,-6,5,9), Remunda – Tkáčik 3:1(2,-7,6,3), Bednarz – Rozkoš 3:1(7,-2,11,10), Fiala – Novotný 1:3(-3,4,-2,-9), Ševčík – Kotrč 3:1(4,-9,8,6), Bednarz – Tkáčik 3:0(5,9,7)

Body domácích: Remunda 2,5, Bednarz 2,5, Fiala 2,5, Houček 2,5, Ševčík 1

Body hostů: Novotný 3, ostatní 0

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 4. 12. 2013

 

KK Konstruktiva Praha C – TTC Praha C 10:8

Bukovský, Matoušek – Jansa, Szilágyi 2:3(3,5,-8,-6,-6), Ouroda, Kachlík – Zahradník, Monyč 2:3(-4,4,-6,4,-6), Kachlík – Szilágyi 1:3(-6,8,-9,-10), Bukovský – Jansa 3:0(6,7,6), Ouroda – Zahradník 3:1(7,-5,8,9), Matoušek – Monyč 3:2(-11,8,11,-6,6), Bukovský – Szilágyi 3:0(6,9,5), Ouroda – Jansa 2:3(-9,12,9,-4,-8), Matoušek – Zahradník 3:0(8,11,5), Kachlík – Monyč 3:2(5,-9,3,-9,7), Ouroda – Szilágyi 3:0(9,0,10), Matoušek – Jansa 1:3(5,-11,-11,-3), Kachlík – Zahradník 3:1(-9,5,5,5), Bukovský – Monyč 2:3(-11,7,-11,9,-7), Matoušek – Szilágyi 3:1(5,12,-8,8), Kachlík – Jansa 1:3(-5,7,-9,-9), Bukovský – Zahradník 1:3(9,-6,-12,-9), Ouroda – Monyč 3:1(11,-11,7,2)

Body domácích: Ouroda 3, Matoušek 3, Kachlík 2, Bukovský 2

Body hostů: Jansa 3,5, Szilágyi 1,5, Zahradník 1,5, Monyč 1,5

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Konstruktiva 5. 12. 2013

 

TJ Sokol Praha Podolí B – TTC Praha D 1:10

Jirásek, Zikl – Fejks, Váňa 2:3(-7,-12,10,7,-7), Klouda, Kulhánek – Hermach, Sobota 2:3(6,-8,3,-10,-7), Jirásek – Fejks 2:3(-9,-11,9,9,-9), Zikl – Váňa 2:3(10,3,-11,-8,-10), Kulhánek – Hermach 2:3(-7,11,-9,7,-9), Klouda – Sobota 1:3(8,-10,-9,-7), Zikl – Fejks 2:3(10,-5,-9,11,-10), Kulhánek – Váňa 1:3(-5,-9,11,-9), Klouda – Hermach 3:1(-8,5,10,6), Jirásek – Sobota 1:3(-9,-8,8,-8), Kulhánek – Fejks 0:3(-8,-5,-11)

Body domácích: Klouda 1, ostatní 0

Body hostů: Fejks 3,5, Váňa 2,5, Sobota 2,5, Hermach 1,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Podolí 4. 12. 2013

 

TTC Praha E – KK Konstruktiva D 10:7

Pouč, Poulíček – Hlaváč, Fleissig 3:0(3,4,7), Mutl, Paroubek P. - Černý, Peller 0:3(-5,-7,-5), Mutl – Černý 1:3(9,-10,-8,-7), Poulíček – Peller 1:3(9,-5,-2,-8), Paroubek P. - Hlaváč 3:1(-9,5,2,11), Pouč – Fleissig 3:0(4,4,10), Poulíček – Černý 0:3(-5,-9,-10), Paroubek P. - Peller 0:3(-7,-8,-7), Pouč – Hlaváč 3:1(5,-6,1,8), Mutl - Fleissig 3:0(8,7,10), Paroubek P. - Černý 2:3(-7,-7,9,5,-8), Pouč – Peller 3:2(-8,9,8,-10,7), Mutl – Hlaváč 3:0(2,10,0), Poulíček – Fleissig 3:2(7,-9,9,-7,14), Pouč – Černý 3:1(-9,7,10,4), Mutl – Peller 0:3(-7,-8,-5), Poulíček – Hlaváč 3:0(6,9,6), Paroubek – Fleissig 3:0(9,9,4)

Body domácích: Pouč 4,5, Poulíček 2,5, Mutl 2, Paroubek P. 1

Body hostů: Černý 3,5, Peller 3,5, Fleissig 0, Hlaváč 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 5. 12. 2013

 

TTC Praha F – SK Slivenec D 10:6

Moravec, Smíšek Jaroslav – Arsenjev, Kadlec 3:0(5,8,-5,6), Srníček, Fuček – Čítek, Maršálek 3:0(6,7,8), Srníček – Maršálek 3:0(3,6,6), Moravec – Čítek 3:0(4,9,8), Smíšek Jaroslav – Arsenjev 3:1(7,-6,7,5), Fuček – Kadlec 1:3(-5,-6,9,-5), Moravec – Maršálek 2:3(-9,-12,8,9,-7), Smíšek Jaroslav – Čítek 2:3(-10,6,7,-8,-11), Fuček – Arsenjev 0:3(-4,-5,-6), Srníček – Kadlec 3:0(4,8,10), Smíšek Jaroslav – Maršálek 3:0(4,5,8), Fuček – Čítek 0:3(-9,-7,-5), Srníček – Arsenjev 3:2(-8,6,-9,9,7), Moravec – Kadlec 3:2(9,-8,-6,6,6), Fuček – Maršálek 2:3(8,-3,8,-3,-5), Srníček – Čítek 3:0(10,10,9), Moravec – Arsenjev 3:0(9,2,9)

Body domácích: Srníček 4,5, Moravec 2,5, Smíšek Jaroslav 2,5, Fuček 0,5

Body hostů: Maršálek 2, Čítek 2, Arsenjev 1. Kadlec 1

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 6. 12. 2013

 

TJ Sokol Břevnov Hradčany D – TTC Praha G 10:5

Popelka st., Ptáček – Smíšek Jan, Mastný 3:1(-10,12,3,4), Červenka, Zücker – Antošová, Haba 3:1(12,-7,7,5), Zücker – Haba 0:3(-9,-4,-4), Ptáček – Smíšek Jan 3:0(10,7,10), Červenka – Antošová 3:0(7,7,7), Popelka st. - Mastný 3:1(8,-9,8,8), Ptáček – Haba 2:3(-9,4,11,-6,-7), Červenka – Smíšek Jan 2:3(5,7,-10,-8,-8), Popelka st. - Antošová 3:0(12,9,5), Zücker – Mastný 0:3(-9,-8,-9), Červenka – Haba 2:3(-8,6,-7,7,-5), Popelka st. - Smíšek Jan 3:0(5,7,10), Zücker – Antošová 3:2(9,8,-5,-16,7), Ptáček – Mastný 3:0(8,7,4), Popelka st. - Haba 3:0(8,9,8)

Body domácích: Popelka st. 4,5, Ptáček 2,5, Zücker 1,5, Červenka 1,5

Body hostů: Haba 3, Smíšek Jan 1, Mastný 1. Antošová 0

Soutěž: 7. třída

Hráno: Hradčany 6. 12. 2013

 

SK Vršovice C – TTC Praha H 10:1

Pocar, Šmidt I. - Havlíček, Sedláček 3:0(-6,-7,8,7,9), Jantač, Klabeček – Trmota, Podrazil J. 3:1(-11,4,5,11), Klabeček – Trmota 3:0(6,3,5), Millerová – Havlíček 0:3(-7,-5,-4), Jantač – Podrazil J. 3:0(5,5,4), Pocar – Sedláček 3:0(13,3,4), Millerová – Trmota 3:2(6,-6,12,-7,7), Jantač – Havlíček 3:2(3,-8,-7,5,5), Pocar – Podrazil J. 3:1(8,-8,5,4), Klabeček – Sedláček 3:0(4,7,8), Jantač – Trmota 3:0(8,8,11)

Body domácích: Jantač 3,5, Klabeček 2,5, Pocar 2,5, Millerová 1,5

Body hostů: Havlíček 1, ostatní 0

Soutěž: 7. třída

Hráno: Vršovice 6. 12. 2013

 

TTC Praha A – TJ Přední Kopanina B 7:3

Bláhová, Suková – Částková, Portešová 3:0(8,10,8), Suková – Portešová 3:0(8,5,6), Bláhová – Kyselá 2:3(-5,8,8,-10,-8), Malá – Částková 3:2(7,-8,8,-7,6), Bláhová – Portešová 1:3(-7,10,-8,-9), Suková – Částková 3:0(6,6,5), Malá – Kyselá 2:3(7,-7,-8,8,-3), Bláhová – Částková 3:0(7,5,10), Malá – Portešová 3:2(8,7,-9,-7,8), Suková – Kyselá 3:0(5,5,0)

Body domácích: Suková 3,5, Malá 2, Bláhová 1,5

Body hostů: Kyselá 2, Portešová 1, Částková 0

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Centrum zábavy Karlín 6. 12. 2013


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
21.07.2018