Na úvodní stránku





Mírně pasivní bilance 10. kola pražského přeboru

Fuček Miloslav

2014-01-09

Pražský přebor

Přečteno: 610

Komentářů: 0


V 10. kole má tým B odložené utkání s Klánovice, přesně řečeno, bude se z rozhodnutí STK PSST hrát znovu. Jinak máme na svém kontě tři vítěztsví, jednu remízu a čtyři porážky.


SK OAZA Praha B – TTC Praha A 7:10

Kubera, Koubek – Jelínek, Ševčík 3:0(7,8,11), Berný, Hrubý – Remunda, Barcal 3:1(-2,5,10,8), Berný – Remunda 0:3(-9,-3,-9), Koubek – Barcal 3:2(11,-6,8,-4,8), Hrubý – Jelínek 3:0(11,2,6), Kubera – Ševčík 3:1(10,-12,9,8), Koubek – Remunda 3:2(11,-5,-8,12,8), Hrubý – Barcal 0:3(-5,-1,-6), Kubera – Jelínek 3:1(6,-8,10,11), Berný – Ševčík 2:3(10,-11,-11,3,-6), Hrubý – Remunda 0:3(-3,-9,-6), Kubera – Barcal 1:3(-5,-6,9,-9), Berný – Jelínek 0:3(-6,-5,-11), Koubek – Ševčík 2:3(6,-10,7,-2,-7), Kubera – Remunda 1:3(-5,9,-9,-7), Berný – Barcal 0:3(-9,-10,-9), Koubek – Jelínek 0:3(-6,-6,-7), Hrubý – Ševčík 0:3(-4,-6,-5)

Body domácích: Koubek 2,5, Kubera 2,5, Hrubý 1,5, Berný 0,5

Body hostů: Remunda 3, Barcal 3, Jelínek 2, Ševčík 2

Soutěž: 3. třída A

Hráno: OAZA 29. 11. 2013

 

TTC Klánovice E – TTC Praha B

Zápas bude z rozhodnutí STK PSST opakován kvůli neoprávněnému kontumací čtyřher domácími. Původní výsledek 10:8 pro domácí byl tak zrušen.

 

TTC Praha C – SK Slivenec C 7:10

Zahradník, Monyč – Přeučil, Beneš 3:0(11,5,6), Jansa, Fuček – Hartmann, Klofanda 0:3(-5,-5,-12), Zahradník – Klofanda 3:1(10,-9,9,7), Monyč – Beneš 0:3(-6,-9,-7), Fuček – Přeučil 0:3(-2,-9,-9), Jansa – Hartmann 3:0(8,5,9), Monyč – Klofanda 0:3(-4,-4,-9), Fuček – Beneš 0:3(-9,-7-,-1), Jansa – Přeučil 3:2(9,-9,-10,2,7), Zahradník – Hartmann 3:2(-7,9,-7,8,14), Fuček – Klofanda 0:3(-4,-1,-2), Jansa – Beneš 3:0(6,9,8), Zahradník – Přeučil 3:0(7,3,5), Monyč – Hartmann 1:3(10,-7,-16,-5), Jansa – Klofanda 1:3(9,-7,-2,-4), Zahradník – Beneš 2:3(7,8,-8,-8,-11), Monyč – Přeučil 0:3(-10,-7,-5)

Body domácích: Zahradník 3,5, Jansa 3, Monyč 0,5, Fuček 0

Body hostů: Klofanda 3,5, Beneš 3, Přeučil 2, Hartmann 1,5

Soutěž: 5. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 11. 12. 2013

 

TTC Praha D – Sparta Praha I 3:10

Fejks, Sobota – Kroupa, Honč 0:3(-9,-4,-4), Bednarz, Houček – Hubač, Suvorov 0:3(-8,-3,-7), Houček – Honč 3:2(-3,3,-10,9,5), Bednarz – Suvorov 0:3(-9,-9,-9), Sobota – Hubač 1:3(-10,-3,8,-9), Fejks – Kroupa 0:3(-7,-7,-9), Bednarz – Honč 3:1(6,9,-6,10), Sobota – Suvorov 0:3(-5,-4,-5), Fejks – Hubač 2:3(8,-8,10,-7,-10), Houček – Kroupa 3:1(-7,3,10,7), Sobota – Honč 1:3(-7,-8,7,-6), Fejks – Suvorov 1:3(9,-11,-5,-9), Houček – Hubač 1:3(-12,7,-5,-10)

Body domácích: Houček 2, Bednarz 1, Sobota 0, Fejks 0

Body hostů: Suvorov 3,5, Hubač 3,5, Kroupa 1,5, Honč 1,5

Soutěž: 6. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 11. 12. 2013

 

SK Slivenec D – TTC Praha E 10:8

Kadlec, Maršálek – Pouč, Mutl 1:3, Čítek, Arsenjev – Havlíček, Paroubek P. 3:2, Čítek – Pouč 2:3, Maršálek – Mutl 3:2, Kadlec – Paroubek P. 3:1, Arsenjev – Havlíček 3:0, Maršálek – Pouč 0:3, Kadlec – Mutl 2:3, Arsenjev – Paroubek P. 3:2, Čítek – Havlíček 3:2, Kadlec – Pouč 0:3, Arsenjev – Mutl 2:3, Čítek – Paroubek P. 3:0, Maršálek – Havlíček 3:2, Arsenjev – Pouč 0:3, Čítek – Mutl 0:3, Maršálek – Paroubek P. 3:2, Kadlec – Havlíček 3:2

Body domácích: Maršálek 3, Čítek 2,5, Arsenjev 2,5, Kadlec 2

Body hostů: Pouč 4,5, Mutl 3,5, Paroubek P. 0, Havlíček 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Slivenec 9.12. 2013

 

TJ Sokol Břevnov Hradčany C – TTC Praha F 10:1

Šaršoun, Luxemburk – Srníček, Moravec 3:2, Kliner, Červenka – Smíšek Jaroslav, Haba 3:0 w.o., Kliner – Srníček 3:2, Červenka – Smíšek Jaroslav 3:2, Šaršoun – Moravec 3:0, Luxemburk – Haba 3:0, Červenka – Srníček 1:3, Šaršoun – Smíšek Jaroslav 3:0, Luxemburk – Moravec 3:0, Kliner – Haba 3:0, Šaršoun – Srníček 3:0

Body domácích: Šaršoun 3,5, Kliner 2,5, Luxemburk 2,5, Červenka 1,5

Body hostů: Srníček 1, ostatní 0

Soutěž: 6. třída A

Hráno: Hradčany 9.12. 2013

 

TTC Praha G – Sparta Praha J 10:2

Smíšek Jan, Váňa – Šlapák, John 3:2(8,-6,-12,6,2), Haba, Fuček – Krejčíř, Fales 3:1(12,-7,10,6), Váňa – John 3:1(9,5,-9,8), Smíšek Jan – Šlapák 3:0(6,9,4), Haba – Fales 3:0(7,11,6), Fuček – Krejčíř 3:1(-9,4,7,4), Smíšek Jan – John 3:0(6,6,8), Haba – Šlapák 3:0(10,3,56), Fuček – Fales 1:3(-9,8,-8,-6), Váňa – Krejčíř 3:0(4,3,3), Haba – John 1:3(7,-5,-11,-5), Fuček – Šlapák 3:0(5,8,5)

Body domácích: Fuček 2,5, Haba 2,5, Smíšek Jan 2,5, Váňa 2,5

Body hostů: John 1, Fales 1, Šlapák 0, Krejčíř 0

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 13.12. 2013

 

TTC Praha H – SF SKK El Niňo Praha M 9:9

Malát, Trmota – Lebeda, Bartoš 3:0(7,4,8), Kelbl, Sedláček – Kaucký J., Přída 0:3(-9,-8,-8), Trmota – Přída 1:3(-3,3,-8,-7), Kelbl – Lebeda 3:2(-7,7,-7,4,4), Sedláček – Kaucký J. 0:3(-7,-7,-5), Malát – Bartoš 3:1(-9,4,1,6), Kelbl – Přída 0:3(-8,-5,-6), Sedláček – Lebeda 0:3(-8,-8,-6), Malát – Kaucký J. 3:0(6,13,4), Trmota – Bartoš 3:0(9,11,7), Sedláček – Přída 0:3(-8,-8,-6), Malát – Lebeda 3:1(10,3,-7,3), Trmota – Kaucký J. 3:2(-10,11,7,-7,8), Kelbl – Bartoš 3:2(-6,-5,6,5,9), Malát – Přída 1:3(-7,6,-9,-8), Trmota – Lebeda 3:0(6,3,3), Kelbl – Kaucký J. 1:3(-4,-4,10,-7), Sedláček – Bartoš 2:3(-6,11,-5,7,-12)

Body domácích: Malát 3,5, Trmota 3,5, Kelbl 2, Sedláček 0

Body hostů: Přída 4,5, Kaucký J. 2,5, Lebeda 1, Bartoš 1

Soutěž: 7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 12.12. 2013

 

TJ Zelená Liška B – TTC Praha A 4:6

Štanclová, Füri – Bláhová, Suková 2:3, Vlachová – Bláhová 2:3, Füri – Suková 0:3, Štanclová – Antošová 3:0 w.o., Füri – Bláhová 3:2, Vlachová – Antošová 3:0 w.o., Štanclová – Suková 0:3, Füri – Antošová 3:0, Štanclová – Bláhová 1:3, Vlachová – Suková 1:3

Body domácích: Füri 1, Štanclová 0, Vlachová 0, WO 3

Body hostů: Suková 3,5, Bláhová 2,5

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Zelená Liška 12. 12. 2013


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
19.07.2018