Na úvodní stránku





Přeborníkem Prahy mladších žáků Slavoj Praha, naši žáci skončili čtvrtí v 2. třídě

Fuček Miloslav

2014-01-11

Žáci

Přečteno: 616

Komentářů: 0


V tělocvičnách ZŠ Rakovského v Modřanech dnes probíhalo zimní kolo pražského přeboru družstev mladších žáků.


Naši žáci se v této sezóně účastnili v této kategorii poprvé. V podzimním kole jsme skončili druzí ve skupině, čímž jsme se pro zimní kolo kvalifikovali do 2. třídy, kde byl výkonnostní cíl skončit do 3. místa. To se o jedno místo nepodařilo.

 

Celkově se zúčastnilo šest týmů v 1. třídě, šest týmů v 2. třídě a osm týmů v 3. třídě. C celkového počtu dvaceti týmů jsem skončili uprostřed na 10. místě.

 

Jak probíhaly boje v jednotlivých třídách? Začněme 2. třídou, kterou hráli naši žáci.

 

2. třída

 

1. kolo

 

Kotlářka B – Avia Čakovice 3:0

Luxemburk – Melíšek 3:0(9,8,6), Beran Matěj – Bulíř 3:0(0,5,4), Koběrský 3:0 w.o.

TTC Klánovice A – ZŠ Lužiny 1:3

Diepolt – Poncar 1:3(-5,6,-10,-6), Hudek – Hlaváč 0:3(-9,-8,-2), Rája 3:0 w.o., Diepolt – Hlaváč 0:3(-6,-6,-8)

Loko Vršovice B – TTC Praha A 3:0

Havránek – Podrazil Vojtěch 3:1(-11,10,3,7), Veselý – Sedláček 3:1(5,-3,10,8), Průša – Podrazil Václav 3:0(5,6,11)

 

2. kolo

 

Avia Čakovice A – TTC Praha A 0:3

Bulíř – Sedláček 0:3(-3,-9,-9), Melíšek – Podrazil Vojtěch 2:3(-9,-7,9,7,-5), Podrazil Václav 0:3 w.o.

ZŠ Lužiny – Loko Vršovice B 3:1

Hlaváč – Průša 3:0(9,12,5), Poncar – Havránek 3:0(14,10,5), Veselý 0:3 w.o., Hlaváč – Havránek 3:0(10,4,7)

Kotlářka B – TTC Klánovice A 3:0

Beran Tomáš – Diepolt 3:1(5,-5,6,8), Koběrský – Hudek 3:0(8,10,7), Luxemburk – Raja 3:2(-7,7,-4,5,9)

 

3. kolo

 

TTC Klánovice A – Avia Čakovice A 3:0

Diepolt – Melíšek 3:0(5,7,7), Hudek – Bulíř 3:1(5,-8,5,9), Rája 3:0 w.o.

Loko Vršovice B – Kotlářka B 2:3

Průša – Beran Matěj 0:3(-9,-2,-4), Veselý – Beran Tomáš 0:3(-3,-4,-9), Havránek – Koběrský 3:0(6,9,6), Průša – Beran Tomáš 3:0(8,9,7), Veselý – Beran Matěj 2:3(-12,9,11,-9,-6)

TTC Praha A – ZŠ Lužiny A 3:2

Podrazil Vojtěch – Poncar 3:2(-4,7,-8,9,13), Sedláček – Hlaváč 0:3(-10,-5,-3), Podrazil Václav 3:0 w.o., Podrazil Vojtěch – Hlaváč 0:3(-3,-7,-4), Sedláček – Poncar 3:0(7,10,6)

 

4. kolo

 

Avia Čakovice – ZŠ Lužiny A 0:3

Bulíř – Poncar 2:3(-7,10,6,-7,-5), Melíšek – Hlaváč 0:3(-0,-6,-3), Bulíř – Hlaváč 0:3(-4,-6,-4)

Kotlářka B – TTC Praha A 3:0

Koběrský – Podrazil Vojtěch 3:2(-6,13,9,-6,13), Beran Matěj – Sedláček 3:0(6,9,3), Luxemburk – Podrazil Václav 3:0(5,7,1)

TTC Klánovice A – Loko Vršovice B 0:3

Diepolt – Havránek 0:3(-6,-8,-9), Hudek – Průša 0:3(-6,-5,-8), Rája – Veselý 1:3(-5,-9,6,-7)

 

5. kolo

 

Loko Vršovice B – Avia Čakovice A 3:0

Veselý – Bulíř 3:1(-6,4,4,5), Havránek – Melíšek 3:0(7,8,8), Průša 3:0 w.o.

TTC Praha A – TTC Klánovice A 3:1

Podrazil Vojtěch – Diepolt 3:1(7,9,9), Sedláček – Hudek 3:0(13,5,11), Podrazil Váslavh – Rája 0:3(-8,-7,-5), Podrazil Vojtěch – Hudek 3:1(6,-8,9,9)

ZŠ Lužiny – Kotlářka B 2:3

Hlaváč – Beran Tomáš 3:0(12,11,6), Poncar – Beran Matěj 2:3(-9,7,8,-8,-9), Luxemburk 0:3 w.o., Hlaváč – Beran Matěj 3:1(4,6,-7,8), Poncar – Beran Tomáš 2:3(8,7,-8,-6,-8)

 

Pořadí 2. třídy

1. Kotlářka B 15, 2. Loko Vršovice B 11(4:3), 3. ZŠ Lužiny 11(5:4), 4. TTC Praha 11(3:5), 5. TTC Klánovice A 7, 6. Avia Čakovice A

 

1. třída

 

6. kolo

Slovan Bohnice A – Loko Vršovice A 1:3

Mrázková – Skopec 1:3, Bartoňová – Krameš 1:3, Šimpach M. – Knobloch 3:2, Mrázková – Krameš 1:3

Slavoj Praha B – Slavoj Praha A 1:3

Buček – Kulveit 0:3, Vaněk – Pašek A. 0:3, Lorencová – Šimůnková 3:2, Buček – Pašek A. 2:3

Sportovní JM A – Kotlářka A 1:3

Marat F. - Sommerová 2:3, Zeman M. - Přída 3:1, Appollonio N. - Kaucký J. 0:3, Marat F. - Přída 2:3

 

7. kolo

Sportovní JM A – Slovan Bohnice A 3:1

Marat F. - Mrázková 3:1, Zeman M. - Bartoňová 3:1, Kratochvíl – Šimpach M. 0:3, Marat F. - Bartoňová 3:0

Kotlářka A – Slavoj Praha A 2:3

Přída – Pašek A. 3:0, Sommerová – Kulveit 1:3, Kaucký J. - Šimůnková 3:1, Přída – Kulveit 0:3, Sommerová – Pašek A. 2:3

Slavoj B – Loko Vršovice B 0:3

Vaněk – Knobloch 1:3, Buček – Skopec 0:3, Lorencová – Krameš 0:3

 

8. kolo

Slovan Bohnice A – Slavoj Praha B 3:2

Mrázková – Vaněk 3:0, Bartoňová – Buček 0:3, Šimpach M. – Lorencová 3:2, Mrázková – Buček 2:3, Bartoňová – Vaněk 3:1

Loko Vršovice A – Kotlářka A 1:3

Skopec – Sommerová 1:3, Knobloch – Přída 1:3, Krameš – Kaucký J. 3:0, Skopec – Přída 0:3

Slavoj Praha A – Sportovní JM A 3:0

Kulveit – Zeman M. 3:1, Pašek A. - Marat F. 3:0, Šimůnková – Kratochvíl 3:0

 

9. kolo

Slavoj Praha A – Slovan Bohnice A 3:0

Kulveit – Bartoňová 3:0, Pašek A. - Mrázková 3:1, Šimůnková – Šimpach M. 3:0

Sportovní JM A – Loko Vršovice A 3:2

Zeman M. - Skopec 0:3, Marat F. - Krameš 3:0, Kratochvíl – Knobloch 0:3, Zeman M. - Krameš 3:2, Marat F. - Skopec 3:1

Kotlářka A – Slavoj Praha B 3:0

Přída – Buček 3:1, Sommerová – Vaněk 3:0, Kaucký J. - Lorencová 3:0

 

10. kolo

Slovan Bohnice A – Kotlářka A 0:3

Mrázková – Sommerová 1:3, Bartoňová – Přída 0:3, Šimpach M. – Kaucký J. 0:3, Mrázková – Přída 0:3

Slavoj Praha B – Sportovní JM A 1:3

Vaněk – Marat F. 1:3, Buček – Zeman M. 0:3, Lorencová – Kratochvíl 3:0, Vaněk – Zeman M. 0:3(-4,-5,-11)

Loko Vršovice A – Slavoj Praha A 1:3

Skopec – Pašek A. 3:2, Knobloch – Kulveit 1:3, Havránek – Šimůnková 0:3, Skopec – Kulveit 1:3

 

Do celkového pořadí se započítává u 1. třídy i podzimní kolo.

 

Celkové pořadí 1. třídy

1. Slavoj Praha A 28 (9/1), 2. Sportovní JM A 26(8/2), 3. Kotlářka A 22(6/4), 4. Loko Vršovice A 20(4/6), 5. Slavoj Praha B 12(5:5,20:18)(1/9), 6. Slovan Bohnice 12(5:5,18:20)(1/9)

 

Třetí třída se hrála ve dvou skupinách a bojem o konečné pořadí mezi oběma skupinami.

 

3. třída

 

Skupina A

1. kolo

TJ Stadion Žižkov DDM Ulita A – Kotlářka E 3:0 (Sochor A. 1, Sochor D. 1, Jaroš 1 – Babjuková 0, Bareš 0, Kukla0)

Slovan Bohnice B – Loko Vršovice C 0:3 (Handlová 0, Šimpach A. 0, Krupičková 0 – Blažková 1, Bendzák 1, Matej 1)

2. kolo

Slovan Bohnice B – Kotlářka E 3:0 (Šimpach A. 1, Handlová 1, Krupičková 1 – Bareš 0, Babjuková 0, Kukla 0)

TJ Stadion Žižkov DDM Ulita A – Loko Vršovice C 3:1 (Sochor A. 2, Sochor D 1, Jaroš 0 – Blažková 1, Bendzák 0, Matej 0)

3. kolo

Kotlářka E – Loko Vršovice C 0:3 (Babjuková 0, Bareš 0, Kukla 0 – Blažková 1, Bendzák 1, Matej 1)

Slovan Bohnice B – Stadion Žižkov DDM Ulita A 3:2 (Šimpach A 1, Handlová 1, Krupičková 1 – Sochor A. 2, Sochor D. 0, Jaroš 0)

 

Pořadí skupiny A

1. Loko Vršovice C 7 (4:3), 2. Stadion Žižkov DDM Ulita A 7 (5:4), 3. Slovan Bohnice B 7 (3:5), 4. Kotlářka E 3

 

Skupina B

1. kolo

Kotlářka C – Kotlářka D 3:0 (Náhlik 1, Lebeda 1, Brož 1 – Mallerono 0, Řehák 0, Gajda 0)

ZŠ Lužiny B – Stadion Žižkov Ulita B 3:1 (Nesvačil 2, Berka 1, Redlich 0 – Douda 1, Burkert 0, Havlík 0)

2. kolo

ZŠ Lužiny B – Kotlářka D 3:1 (Nesvačil 2, Redlich 1, Berka 0 – Řehák 1, Mallerino 0, Gajda 0)

Kotlářka C – Stadion Žižkov DDM Ulita B 3:0 (Náhlik 1, Bartoš 1, Brož 1 – Burkert 0, Douda 0, Bareš 0)

3. kolo

Kotlářka D – Stadion Žižkov DDM Ulita B 3:1 (Řehák 2, Gajda 1, Mallarino 0 – Douda 1, Burkert 0, Havlík 0)

ZŠ Lužiny B – Kotlářka C 0:3 (Nesvačil 0, Berka 0, Redlich 0 – Náhlik 1, Lebeda 1, Bertoš 1)

 

Pořadí skupiny B

1. Kotlářka C 9, 2. ZŠ Lužiny B 7, 3. Kotlářka D 5, 4. Stadion Žižkov DDM Ulita B 3

 

O 1. místo

Kotlářka C – Loko Vršovice C 3:0 (Náhlik 1, Lebeda 1, Brož 1 – Blažková 0, Bendzák 0, Matej 0)

 

O 3. místo

ZŠ Lužiny - Stadion Žižkov DDM Ulita A 2:3 (Nesvačil 1, Redlich 1, Berka 1 – Sochor A 2, Sochor D 0, Jaroš 0)

 

O 5. místo

Kotlářka D – Slovan Bohnice B 3:2 (Řehák 2, Mallarino 1, Gajda 0 – Krupičková 1, Handlová 1, Šimpach A- 0)

 

O 7. místo

Stadion Žižkov DDM Ulita B – Kotlářka E 3:1 (Douda 2, Bareš 1, Burkert 0 – Babjuková 1, Bareš 0, Kukla 0)

 

Pořadí 3. třídy

1. Kotlářka C, 2. Loko Vršovice C, 3. Stadion Žižkov DDM Ulita A, 4. ZŠ Lužiny, 5. Kotlářka D, 6. Slovan Bohnice B, 7. Stadion Žižkov DDM Ulita B, 8. Kotlářka E

 

Přebory družstev pokračují v Modřanech i zítra kategorií starších žáků.

 

Závěrem ještě úspěšnost hráčů TTC Praha v 2. třídě: Vojtěch Podrazil (4/3 = 57,14%, Tomáš Sedláček (3/3 = 50%), Václav Podrazil (0/3 = 0%).


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
17.10.2018