Na úvodní stránku





Na Zbraslavském poháru nejmladších žáků Vojta i Vašek postoupili mezi 16 nejlepších

Fuček Miloslav

2014-01-26

Žáci

Přečteno: 625

Komentářů: 0


Sedmatřicet nejmladších žáků se sešlo na Zbraslavském poháru nejmladších žáků, na kterém jsme měli zastoupení dvou hráčů – Vojty a Vaška Podrazilových.


Zbraslavský pohár nejmladších žáků se hrál v deseti skupinách a stejně jako všerejší mladší žáci, se v něm dohrávalo celé pořadí i útěcha. Našemu Vaškovi Podrazilovi se povedla turnajová senzace, když jako 20. nasazený hráč (na žebříčku 29.) porazil ve skupině prvního nasazeného (na žebříčku druhého) Jana Vyčítala a postoupil tak na jeho úkor z 1. místa ze skupiny.

 

Skupina A

Berka – Podrazil Václav 2:3(11,5,-6,-8,-6), Vyčítal – Berka 3:0(5,8,8), Podrazil Václav – Vyčítal 3:2(-5,6,9,-7,8)

 

Pořadí skupiny A

1. Václav Podrazil – TTC Praha, 2. Jan Vyčítal – Kotlářka, 3. Jan Berka – ZŠ Lužiny

 

Skupina B

Chaloupka – Černý 3:0(5,7,6), Waldhauser – Chaloupka 3:0(4,4,2), Černý – Waldhauser 0:3(-5,-7,-6)

 

Pořadí skupiny B

1. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec, 2. Martin Černý – STC Slaný, 3. David Chaloupka – Sparta Praha

 

Skupina C

Redlich – Wegmann 3:0(8,6,3), Kaucký – Redlich 3:0(6,4,3), Wegmann – Kaucký 0:3(-6,-1,-1)

 

Pořadí skupiny C

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Michal Redlich – ZŠ Lužiny, 3. Tomáš Wegmann – KST Zbraslav

 

Skupina D

Sloup – Bareš 3:0(3,2,7), Šusta – Podrazil Vojtěch 0:3(-1,-2,-3), Bareš – Podrazil Vojtěch 0:3(-9,-3,-1), Sloup – Šusta 3:0(5,4,2), Šusta – Bareš 3:0(6,8,6), Podrazil Vojtěch – Sloup 1:3(-8,-8,9,-8)

 

Pořadí skupiny D

1. Richard Sloup – Loko Vršovice, 2. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 3. Petr Šusta – Sparta Praha, 4. Petr Bareš – Kotlářka

 

Skupina E

Lorencová – Krupičková 3:0(1,3,4), Dobrý – Nesvačil 1:3(-5,-9,7,-4), Krupičková – Nesvačil 0:3(-2,-1,-5), Lorencová – Dobrý 3:0(8,2,7), Dobrý – Krupičková 3:0(1,2,4), Nesvačil – Lorencová 1:3(-3,-4,7,-6)

 

Pořadí skupiny E

1. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha, 2. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny, 3. Přemysl Dobrý – KST Zbraslav, 4. Aneta Krupičková – Slovan Bohnice

 

Skupina F

Štolfa – Mlejnek 3:0(6,4,10), Štětinová – Handlová 2:3(6,-8,11,-11,-10), Mlejnek – Handlová 1:3(10,-5,-8,-5), Štolfa – Štětinová 3:0(8,8,5), Štětinová – Mlejnek 3:0 w.o., Handlová – Štolfa 0:3(-7,-7,-12)

 

Pořadí skupiny F

1. Jakub Štolfa – SKST Liberec, 2. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 3. Lucie Štětinová – SKST Vlaším, 4. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk

 

Skupina G

Bartoňová – Junek 3:0(1,2,1), Horká – Koběrský 0:3(-6,-9,-4), Junek – Koběrský 0:3(-5,-2,-6), Bartoňová – Horká 3:0(1,4,1), Horká – Junek 3:1(6,3,-6,3), Koběrský – Bartoňová 0:3(-8,-10,-6)

 

Pořadí skupiny G

1. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 2. Matěj Koběrský – Kotlářka, 3. Nela Horká – Loko Vršovice, 4. Tobiáš Junek – KST Zbraslav

 

Skupina H

Lebeda – Zlámal 3:0(5,1,7), Šritrová K. - Pfleger 0:3(-7,-6,-6), Zlámal – Pfleger 0:3(-8,-5,-3), Lebeda – Štitrová K. 3:0(6,7,2), Šritrová K. - Zlámal 2:3(-9,-8,7,7,-10), Pfleger – Lebeda 0:3(-5,-7,-6)

 

Pořadí skupiny H

1. Josef Lebeda – Kotlářka, 2. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 3. Vojtěch Zlámal – Sportovní JM, 4. Karolína Šritrová – Slovan Bohnice

 

Skupina I

Sláčal – Vojna 3:0(4,7,4), Šritrová M. - Luxemburk 0:3(-3,-3,-1), Vojna – Luxemburk 0:3(-6,-5,-6), Sláčal – Šritrová M. 3:0(2,2,1), Šritrová M. - Vojna 0:3(-3,-3,-5), Luxemburk – Sláčal 2:3(9,-9,8,-7,-7)

 

Pořadí skupiny I

1. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 2. Filip Luxemburk – Kotlářka, 3. Daniel Vojna – TSM Kladno, 4. Markéta Šritrová . Slovan Bohnice

 

Skupina J

Kopecký – Mašek 3:0(6,1,3), Matej – Josef 0:3(-5,-6,-12), Mašek – Josef 0:3(-4,-15,-4), Kopecký – Matej 3:0(2,6,2), Matej – Mašek 3:0(7,4,9), Josef – Kopecký 1:3(-4,-7,7,-2)

 

Pořadí skupiny J

1. Michael Kopecký – Kotlářka, 2. Tomáš Josef – Sparta Praha, 3. Daniel Matej – Loko Vršovice, 4. Milan Mašek – Slavoj Praha

 

Předkolo

Pfleger – Černý 3:0(6,6,5), Podrazil Vojtěch – Nesvačil 3:0(5,7,4), Josef – Koběrský 3:1(10,9,-4,7), Redlich – Handlová 3:1(5,-9,10,9)

 

Osmifinále

Podrazil Václav – Pfleger 1:3(-7,9,-5,-8), Kopecký – Štolfa 0:3(-6,-8,-12), Bartoňová – Luxemburk 3:1(6,-9,4,9), Podrazil Vojtěch – Kaucký J. 0:3(-5,-2,-5), Sloup – Josef 3:1(4,1,-8,7), Vyčítal – Lorencová 3:1(-11,1,10,5), Lebeda – Sláčal 3:0(6,3,4), Redlich – Waldhauser 0:3(-6,-4,-3)

 

Čtvrtfinále

Pfleger – Štolfa 0:3(-3,-3,-8), Bartoňová – Kaucký J. 0:3(-13,-10,-9), Sloup – Vyčítal 3:1(12,-8,3,8), Lebeda – Waldhauser 1:3(-6,-10,9,-9)

 

Semifinále

Štolfa – Kaucký J. 2:3(15,6,-9,-5,-9), Sloup – Waldhauser 1:3(-9,-6,7,-5)

 

Finále

Kaucký J. - Waldhauser 1:3(6,-6,-7,-6)

 

O 3. místo

Štolfa – Sloup 2:3(7,-8,-9,9,-9)

 

O 5. až 8. místo

Pfleger – Bartoňová 0:3(-5,-11,-2), Vyčítal – Lebeda 3:0(9,2,1)

 

O 5. místo

Bartoňová – Vyčítal 2:3(-5,7,-8,6,-9)

 

O 7. místo

Pfleger – Lebeda 1:3(5,-4,-6,-5)

 

O 9. až 16. místo

Podrazil Václav – Kopecký 1:3(2,-2,-6,-3), Luxemburk – Podrazil Vojtěch 0:3(-7,-7,-10), Josef – Lorencová 3:0(9,2,9), Sláčal – Redlich 3:0(7,7,9)

 

O 9. až 13. místo

Kopecký – Podrazil Vojtěch 3:0(8,7,3), Josef – Sláčal 3:0(10,10,7)

 

O 9. místo

Kopecký – Josef 3:1(8,-10,6,2)

 

O 11. místo

Podrazil Vojtěch – Sláčal 3:2(5,8,-12,-9,6)

 

O 13. až 16. místo

Podrazil Václav – Luxemburk 1:3(9,-6,-9,-8), Lorencová – Redlich 3:1(9,8,-5,6)

 

O 13. místo

Luxemburk – Lorencová 3:1(-4,8,10,10)

 

O 15. místo

Podrazil Václav – Redlich 3:0(5,5,9)

 

O 17. až 20. místo

Černý – Nesvačil 3:1(-4,5,6,8), Koběrský – Handlová 3:0(6,11,10)

 

O 17. místo

Černý – Koběrský 1:3(9,-4,-9,-10)

 

O 19. místo

Nesvačil – Handlová 0:3(-4,-7,-11)

 

Soutěž útěchy

 

Čtvrtfinále – o 21. až 36. místo

Wegmann – Šritrová 3:0(6,3,4), Mašek – Štětinová 0:3(-4,-6,-4), Horká – Zlámal 0:3(-10,-10,-5), Krupičková – Šusta 0:3(-5,-1,-3), Chaloupka – Junek 3:0(3,6,2), Šitrová K. - Matej 1:3(-3,13,-9,-7), Dobrý – Vojna 3:1(8,6,-2,12), Bareš – Berka 0:3(-7,-2,-3)

 

Semifinále – o 21. až 28. místo

Štětinová – Šusta 3:2(9,6,-9,-10,8), Chaloupka – Berka 3:0(4,10,6)

 

Finále – o 21. místo

Štětinová – Chaloupka 0:3(-6,-3,-9)

 

O 23. místo

Šusta – Berka 1:3(-5,-4,10,-6)

 

O 25. až 28. místo

Wegmann – Zlámal 2:3(9,-4,10,-2,-10), Matej – Dobrý 3:2(6,-6,-7,6,-4)

 

O 25. místo

Zlámal – Matej 2:3(6,-7,-8,3,-7)

 

O 27. místo

Wegmann – Dobrý 0:3(-12,-13,-10)

 

O 29. až 36. místo

Šritrová M. - Mašek 0:3(-8,-1,-4), Horká – Krupičková 3:0(11,8,10), Junek – Šritrová K. 0:3(-3,-7,-8), Vojna – Bareš 3:2(-5,9,7,-7,10)

 

O 29. až 32. místo

Mašek – Horká 3:0(7,7,5), Šritrová K. - Vojna 2:3(5,-9,-7,7,-10)

 

O 29. místo

Mašek – Vojna 2:3(-12,9,6,-3,-9)

 

O 31. místo

Horká – Šritrová K. 1:3(-12,-2,9,-3)

 

O 33. až 36. místo

Šritrová M. - Krupičková 1:3(-4,6,-7,-6), Junek – Bareš 1:3(8,-10,-6,-6)

 

O 33. místo

Krupičková – Bareš 0:3(-6,-6,-1)

 

O 35. místo

Šritrová M. - Junek 0:3(-10,-8,-4)

 

Pořadí dvouher nejmladších žáků

1. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec, 2. Jakub Kaucký – Kotlářka, 3. Richard Sloup – Loko Vršovice, 4. Jakub Štolfa – SKST Liberec, 5. Jan Vyčítal – Kotlářka, 6. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 7. Josef Lebeda – Kotlářka, 8. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 9. Michael Kopecký – Kotlářka, 10. Tomáš Josef – Sparta Praha, 11. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 12. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 13. Filip Luxemburk – Kotlářka, 14. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha, 15. Václav Podrazil – TTC Praha, 16. Michal Redlich – ZŠ Lužiny, 17. Matěj Koběrský – Kotlářka, 18. Martin Černý – STC Slaný, 19. Natálie Handlová – Slovan Bohnice, 20. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny, 21. David Chaloupka – Sparta Praha, 22. Lucie Štětinová – SKST Vlašim, 23. Jan Berka – ZŠ Lužiny, 24. Petr Šusta – Sparta Praha, 25. Daniel Matej – Loko Vršovice, 26. Vojtěch Zlámal – Sportovní JM, 27. Přemysl Dobrý – KST Zbraslav, 28. Tomáš Wegmann – KST Zbraslavc, 29. Daniel Vojna – TSM Kladno, 30. Milan Mašek – Slavoj Praha, 31. Karolína Šritrová – Slovan Bohnice, 32. Nela Horká – Loko Vršovice, 33. Petr Bareš – Kotlářka, 34. Aneta Krupišková – Slovan Bohnice, 35. Tobiáš Junek – KST Zbraslav, 36. Markéta Šritrová – Slovan Bohnice, 37. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk

 

V soutěži čtyřher měly velmi pěknou úroveň obě semifinále.

 

Čtyřhry – semifinále

Vyčítal, Sloup – Lorencová, Bartoňová 2:3(10,10,-5,-7,-7), Kaucký, Lebeda – Waldhauser, Štolfa 2:3(-9,-10,8,9,-4)

 

Čtyřhra – finále

Lorencová, Bartoňová – Waldhauser, Štolfa 0:3(-11,-8,-2)

 

Pořadí čtyřher

1. Štěpán Waldhauser a Jakub Štolfa (oba SKST Liberec), 2. Kateřina Lorencová a Tereza Bartoňová (obě Slovan Bohnice), 3. Jakub Kaucký a Josef Lebeda (oba Kotlářka) a Jan Vyčítal (Kotlářka) a Richard Sloup (Loko Vršovice)

 

Pro úplnost ještě pořadí včerejších dvouher mladších žáků, kde jsme neměli zastoupení.

 

Pořadí dvouher mladších žáků – sobota 25. 1. 2014

1. Anna Stránská – Viktorie Radim, 2. Daniel Skopec – Loko Vršovice, 3. Filip Marat – Sportovní JM, 4. Filip Karel – TJ SB Světlá n. Sázavou, 5. Kryštof Přída – Kotlářka, 6. Kryštof Mitka – Spartak Čelákovice, 7. Jan Hlaváč – ZŠ Lužiny, 8. Michal Dobej – STC Slaný, 9. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 10. Kryštof Balák – TTC Brandýš n. Labem, 11. Adam Pašek – Slavoj Praha, 12. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 13. Daniela Růžičková – TJ SB Světlá n. Sázavou, 14. Martin Karel – TJ SB Světlá n. Sázavou, 15. Liliana Plachá – TSM Kladno, 16. Filip Veselý – Loko Vršovice, 17. Matyáš Fales – Sparta Praha, 18. Tomáš Beran – Kotlářka, 19. Jakub Kaucký – Kotlářka, 20. Štěpán Šrenk – ZŠ Lužiny, 21. Ondřej Průša – Loko Vršovice, 22. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 23. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 24. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 25. Matěj Beran – Kotlářka, 26. Martin Zítek – TTC Brandýs n. Labem, 27. Michael Kopecký – Kotlářka, 28. Matouš Suk – Sparta Praha, 29. Veronika Popová – Slovan Bohnice, 30. Anežka Blažková – Loko Vršovice, 31. Jana Popová – Slovan Bohnice, 32. David Kratochvíl – Sportovní JM


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je sobota
15.12.2018