Na úvodní stránku





Vítězem Velké ceny Jižního Města mladších žáků se stal Jonáš Kulveit

Fuček Miloslav

2014-03-04

Žáci

Přečteno: 597

Komentářů: 0


V neděli se konal v herně Elizzy další turnaj ze série Grand Prix mladších žáků, kterých se od nás zúčastnili Tomáš Sedláček a Vojtěch Podrazil.


Turnaje se zúčastnilo 25 hráčů a tak se hrálo v osmi skupinách. Útěcha se nedohrávala, přestože účastníků bylo hodně málo. Naštěstí oba naši hráči hráli v horní šestnáctce, i když Vojta se tam dostal dost kuriozním způsobem. Na turnaji byl vyhlášen jako druhý ve své skupině, na oficiálních výsledcích je ale třetí, což je umístění správné. Ve tříčlenné skupině se kluci vzájemně posporáželi a vítězný Knobloch měl poměr setů jasně kladný 5:3. Vojta měl poměr 3:4 a Tadeáš Buček, kterého Vojta poměrně dost překvapivě porazil měl poměr setů 4:5. Protože rozhodující je v tomto případě podíl, nikoli rozdíl, je jasné, že 0,8 je lepší než 0,75 a že byl druhý Tadeáš. Hlavní rozhodčí si s tím ale poněkud nevěděl rady a tak zřejmě posoudil, že oba mají rozdíl -1 a pomohl si vzájemným zápasem, který byl pro Vojtu. To ale samozřejmě nejde, protože v „kolotoči“ byli hráči tři.

 

Skupina A

Šimůnková – Veith 3:0(7,3,6), Beran M. - Kratochvíl 3:0(3,2,6), Veith – Kratochvíl 1:3(-10,8,-1,-10), Šimůnková – Beran M. 3:1(3,9,-6,6), Beran M. - Veith 3:0(2,7,4), Kratochvíl – Šimůnková 0:3(-5,-3,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 2. Matěj Beran – Kotlářka, 3. David Kratochvíl – Sportovní JM, 4. Pavel Veith – SK Vršovice

 

Skupina B

Havránek – Lebeda 2:3(-4,8,7,-9,-7), Kulveit – Havránek 3:0(3,10,7), Lebeda – Kulveit 0:3(-7,-5,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Josef Lebeda – Kotlářka, 3. Jakub Havránek – Loko Vršovice

 

Skupina C

Kaucký – Sochor A. 3:0(6,7,4), Krameš – Kaucký 3:1(-7,4,4,11), Sochor A. - Krameš 0:3(-8,-8,-5)

 

Pořadí skupiny C

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Jakub Kaucký – Kotlářka, 3. Adam Sochor – Stadion Žižkov

 

Skupina D

Průša O. - Sedláček 0:3(-4,-4,-1), Marat F. - Průša O. 3:1(-5,4,6,9), Sedláček – Marat F. 0:3(-3,-6,-7)

 

Pořadí skupiny D

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 3. Ondřej Průša – Loko Vršovice

 

Skupina E

Veselý – Macek 3:1(5,-8,1,4), Pašek A. - Veselý 3:0(7,5,12), Macek – Pašek A. 0:3(-1,-6,-7)

 

Pořadí skupiny E

1. Adam Pašek – Slavoj Praha, 2. Filip Veselý – Loko Vršovice, 3. Lukáš Macek – SK Vršovice

 

Skupina F

Knobloch – Podrazil Vojtěch 3:0(3,8,3), Buček – Knobloch 3:2(-11,-9,6,8,4), Podrazil Vojtěch – Buček 3:1(9,4,-10,6)

 

Pořadí skupiny F

1. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice 3(5:3), 2. Tadeáš Buček – Slavoj Praha 3(4:5), 3. Vojtěch Podrazil – TTC Praha 3(3:4)

 

Skupina G

Fales – Kopecký 3:2(-7,10,-7,12,10), Mitka – Fales 1:3(-9,10,-9,-12), Kopecký – Mitka 1:3(-6,10,-3,-7)

 

Pořadí skupiny G

1. Matyáš Fales – Sparta Praha, 2. Kryštof Mitka – Spartak Čelakovice, 3. Michael Kopecký – Kotlářka

 

Skupina H

Beran T. - Sloup 3:0, Vaněk – Beran T. 1:3, Sloup – Vaněk 0:3

 

Pořadí skupiny H

1. Tomáš Beran – Kotlářka, 2. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 3. Richard Sloup – Loko Vršovice

 

Čtyřhry

 

Osmifinále

Šimůnková, Kulveit – bye, Macek, Veith – Fales, Sochor 0:3, Marat F., Kratochvíl – Sedláček, Podrazil Vojtěch 0:3, Knobloch, Havránek – bye, Mitka, Vaněk – bye, Kaucký J., Lebeda – Krameš, Sloup 3:1, Beran M., Beran T. - Veselý, Průša O. 3:1, Pašek A., Buček – bye

 

Čtvrtfinále

Šimůnková, Kulveit – Fales, Sochor 3:0, Sedláček, Podrazil Vojtěch – Knobloch, Havránek 1:3, Mitka, Vaněk – Kaucký J., Lebeda 0:3, Beran M., Beran T. - Pašek A., Buček 3:0

 

Semifinále

Šimůnková, Kulveit – Knobloch, Havránek 3:1, Kaucký J., Lebeda – Beran M., Beran T. 3:0

 

Finále

Šimůnková, Kulveit – Kaucký J., Lebeda 2:3

 

Pořadí čtyřher

1. Jakub Kaucký a Josef Lebeda (oba Kotlářka), 2. Veronika Šimůnková a Jonáš Kulveit (oba Slavoj Praha), 3. Miroslav Knobloch a Jakub Havránek (oba Loko Vršovice) a Matěj Beran a Tomáš Beran (oba Kotlářka)

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Havránek – Veith 3:0

 

Čtvrtfinále

Buček – Sochor A. 2:3, Macek – Kratochvíl 0:3, Průša O. - Havránek 3:2, Kopecký – Sloup 1:3

 

Semifinále

Sochor A. - Kratochvíl 3:0, Průša O. - Sloup 3:1

 

Finále

Sochor A. - Průša O. 3:0

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 2. Ondřej Průša – Loko Vešovice, 3. David Kratochvíl – Sportovní JM a Richard Sloup – Loko Vršovice

 

Hlavní soutěž

 

Osmifinále

Šimůnková – Podrazil Vojtěch 3:0, Beran T. - Lebeda 3:0, Pašek A. - Mitka 0:3, Kaucký J. - Marat F. 3:2, Krameš – Sedláček 3:0, Vaněk – Knobloch 3:2, Fales – Veselý 3:0, Beran M. - Kulveit 0:3

 

Čtvtfinále

Šimůnková – Beran T. 3:2, Mitka – Kaucký 1:3, Krameš – Vaněk 3:0, Fales – Kulveit 0:3

 

Semifinále

Šimůnková – Kaucký J. 0:3, Krameš – Kulveit 0:3

 

Finále

Kaucký J. - Kulveit 0:3

 

O 3. místo

Šimůnková – Krameš 0:3

 

O 5. až 8. místo

Beran T. - Mitka 3:2, Vaněk – Fales 2:3

 

O 5. místo

Beran T. - Fales 3:2

 

O 7. místo

Mitka – Vaněk 3:1

 

O 9. až 16. místo

Podrazil Vojtěch – Lebeda 1:3, Pašek A. - Marat F. 2:3, Sedláček – Knobloch 3:1, Veselý – Beran M. 0:3

 

O 9. až 12. místo

Lebeda – Marat F. 1:3, Sedláček – Beran M. 2:3

 

O 9. místo

Marat F. - Beran M. 3:0

 

O 11. místo

Lebeda – Sedláček 3:0

 

O 13. až 16. místo

Podrazil Vojtěch – Pašek A. 0:3, Knobloch – Veselý 3:2

 

O 13. místo

Pašek A. - Knobloch 2:3

 

O 15. místo

Podrazil Vojtěch – Veselý 1:3

 

Pořadí turnaje

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Jakub Kaucký – Kotlářka, 3. Jan Krameš – Loko Vršovice, 4. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 5. Tomáš Beran – Kotlářka, 6. Matyáš Fales – Sparta Praha, 7. Kryštof Mitka – Spartak Čelakovice, 8. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 9. Filip Marat – Sportovní JM, 10. Matěj Beran – Kotlářka, 11. Josef Lebeda – Kotlářka, 12. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 13. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 14. Adam Pašek – Slavoj Praha, 15. Filip Veselý – Loko Vršovice, 16. Vojtěch Podrazil – TTC Praha


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
21.01.2018