Na úvodní stránku





Třinácté kolo pražského přeboru aktivní

Fuček Miloslav

2014-03-10

Pražský přebor

Přečteno: 540

Komentářů: 0


Třinácté kolo pražského přeboru nám přineslo 4 vítězství, 3 porážky a 2 remízy.


TTC Praha A – TJ Sokol Suchdol Sedlec 10:2

Jelínek, Chlumský – Jirásek, Kuchař 2:3(-3,8,-11,13,-11), Remunda, Barcal – Růžička, Hojovec 3:0(9,10,12), Chlumský – Hojovec 3:1(2,8,-9,7), Barcal – Jirásek 3:1(-8,2,4,8), Jelínek – Kuchař 1:3(-10,-8,7,-9), Remunda – Růžička 3:1(5,-9,5,7), Barcal – Hojovec 3:2(2,-7,-11,5,12), Jelínek – Jirásek 3:1(9,7,-10,6), Remunda – Kuchař 3:1(5,-5,10,9), Chlumský – Růžička 3:1(-10,6,10,8), Jelínek – Hojovec 3:1(-8,14,5,7), Remunda – Jirásek 3:1(7,-6,7,9)

Body domácích: Remunda 3,5, Barcal 2,5, Chlumský 2, Jelínek 2

Body hostů: Kuchař 1,5, Jirásek 0,5, Růžička 0, Hojovec 0

Soutěž: 3. třída A

Hráno: Pinec Aréna 13. 1. 2014

 

TTC Praha B – TJ Sokol Kbely C 9:9

Ševčík, Halodová – Hrubý, Neskusil 0:3 w.o., Houček, Fiala – Hrdý, Trnka 3:2(-6,9,-4,10,8), Halodová – Hrdý 0:3(-10,-5,-6), Fiala – Neskusil 1:3(-10,-9,8,-13), Houček – Hrubý 0:3(-9,-4,-8), Ševčík – Trnka 3:1(8,-9,7,6), Fiala – Hrdý 0:3(-6,-6,-6), Houček – Neskusil 1:3(3,-15,-10,-9), Ševčík – Hrubý 3:0(11,3,1), Halodová – Trnka 3:2(-11,5,-2,3,3), Houček – Hrdý 3:2(10,-5,6,-5,8), Ševčík – Neskusil 3:1(-5,7,5,8), Halodová – Hrubý 2:3(-6,9,-7,9,-7), Fiala – Trnka 3:1(1,-6,6,9), Ševčík – Hrdý 2:3(8,6,-10,-4,-7), Halodová – Neskusil 3:1(-9,7,9,6), Fiala – Hrubý 1:3(-8,-7,9,-6), Houček – Trnka 3:2(-4,-4,7,4,5)

Body domácích: Ševčík 3, Houček 2,5, Halodová 2, Fiala 1,5

Body hostů: Hrdý 3, Hrubý 3, Neskusil 2, w.o. 1

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 15. 1. 2014

 

TJ Orion Praha B – TTC Praha C 7:10

Dušek, Krejsa – Szilágyi, Monyč 3:2(8,8,-5,-7,10), Jirák, Svatoň – Fejks, Farkaš 3:2(7,-8,8,-9,10), Krejsa – Fejks 2:3(6,-14,5,-8,-10), Jirák – Szilágyi 0:3( -6,-4,-2), Svatoň – Monyč 1:3(-3,7,-8,-6), Dušek – Farkaš 3:0(7,5,10), Jirák – Fejks 2:3(4,-11,10,-8,-6), Svatoň – Szilágyi 1:3(-7,8,-6,-7), Dušek – Monyč 3:2(-10,5,-9,1,4), Krejsa – Farkaš 3:1(5,7,-10,7), Bláha – Fejks 1:3(6,-8,-9,-10), Dušek – Szilágyi 3:1(-8,5,4,7), Krejsa – Monyč 1:1(9,-8,-5,-8), Jirák – Farkaš 1:3(-11,-9,9,-7), Dušek – Fejks 3:0(5,5,2), Krejsa – Szilágyi 2:3(-2,10,10,-6,-7), Jirák – Monyč 0:3(-14,-8,-9)

Body domácích: Dušek 4,5, Krejsa 1,5, Jirák 0,5, Svatoň 0,5, Bláha 0

Body hostů: Fejks 3, Szilágyi 3, Monyč 3, Farkaš 1

Soutěž: 5. třída A

Hráno: ZŠ Rakovského Modřany 13. 1. 2014

 

SF SKK El Niňo – TTC Praha D 9:9

Tkačík, Korchak – Houček, Fejks 0:3(-9,-10,-4), Slepička, Stuchlík – Bárta, Váňa 3:0(6,6,8), Stuchlík – Houček 2:3(9,10,-4,-12,-8), Slepička – Fejks 1:3( 10,-7,-6,-2), Korchak – Váňa 3:0(8,8,4), Tkačík – Bárta 3:0(4,5,9), Slepička – Houček 3:1(10,-9,5,10), Korchak – Fejks 0:3(-12,-8,-8), Tkačík – Váňa 3:0(8,11,5), Stuchlík – Bárta 2:3(6,6,-9,-6,-8), Korchak – Houček 0:3(-8,-10,-5), Tkačík – Fejks 2:3(-7,2,-8,11,-3), Stuchlík – Váňa 2:3(-8,9,-10,10,-9), Slepička – Bárta 3:0(8,6,8), Tkačík – Houček 3:1(8,-10,13,6), Stuchlík – Fejks 0:3(-6,-8,-5), Slepička – Váňa 3:1(5,9,-6,4), Korchak – Bárta 3:0(7,4,4)

Body domácích: Slepička 3,5, Tkačík 3, Korchak 2, Stuchlík 0,5

Body hostů: Fejks 4,5, Houček 2,5, Váňa 1, Bárta 1

Soutěž: 6. třída B

Hráno:Kotlářka 14. 1. 2014

 

TTC Praha E – TJ Sokol Běchovice B 3:10

Pouč, Paroubek J. - Farář, Nagy 0:3(-9,-6,-8), Mutl, Havlíček – Chmelík, Veselý 1:3(10,-9,-6,-9), Mutl – Chmelík 1:3(-14,9,-7,-9), Paroubek J. - Nagy 1:3(-3,5,-2,-3), Havlíček – Farář 0:3(-10,-11,-5), Pouč – Veselý 3:1(-9,9,11,8), Paroubek J. - Chmelík 0:3(-8,-4,-9), Havlíček – Nagy 1:3(7,-5,-5,-5), Pouč – Farář 2:3(10,3,-6,-9,-5), Mutl – Veselý 3:1(-6,7,9,10), Havlíček – Chmelík 0:3(-10,-3,-8), Pouč – Nagy 3:2(9,13,-3,-8,3), Mutl – Farář 0:3(-9,-6,-4)

Body domácích: Pouč 2, Mutl 1, Paroubek J. 0, Havlíček 0

Body hostů: Chmelík 3,5, Farář 3,5, Nagy 2,5, Veselý 0,5

Soutěž:6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 16. 1. 2014

 

TTC Praha F – TJ Sokol Žižkov D 10:6

Moravec, Haba – Kápar, Ruml 1:3(-8,-9,9,-5), Srníček, Fuček – Lokaj, Krejčí 3:0(8,6,9), Srníček – Ruml 1:3(-9,-4,8,-5), Moravec – Kápar 3:0(4,5,5), Haba – Krejčí 3:1(8,-8,5,7), Fuček – Lokaj 0:3(-6,-9,-6), Moravec – Ruml 3:0(9,8,8), Haba – Kápar 3:1(9,-12,7,11), Fuček – Krejčí 3:2(-9,0,-8,6,12), Srníček – Lokaj 3:1(-8,8,8,3), Haba – Ruml 0:3(-11,-5,-8), Fuček – Kápar 0:3(-8,-9,-9), Srníček – Krejčí 3:0(4,7,8), Moravec – Lokaj 3:1(5,-4,5,7), Fuček – Ruml 0:3(-6,-8,-9), Srníček – Kápar 3:1(7,7,-10,5), Moravec – Krejčí 3:1(-14,7,8,7)

Body domácích: Srníček 3,5, Moravec 3, Haba 2, Fuček 1,5

Body hostů: Ruml 3,5, Kápar 1,5, Likaj 1, Krejčí 0

Soutěž:6. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 17. 1. 2014

 

TJ Sokol Běchovice C – TTC Praha G 10:0

Rezek st., Reich – Váňa, Haba 3:1(5,-7,4,7), Procházka, Dvořák 3:0 w.o., Dvořák – Haba 3:1(9,5,-8,1), Procházka – Váňa 3:1(4,3,-12,8), Reich – Smíšek Jan 3:1(-5,6,8,8), Rezek st. 3:0 w.o., Procházka – Haba 3:1(2,7,-9,3), Reich – Váňa 3:1(9,-5,5,7), Rezek st. - Smíšek Jan 3:1(8,3,-5,6), Dvořák 3:0 w.o.

Body domácích: Reich 2,5, Procházka 2, Rezek st. 1,5, Dvořák 1, w.o. 3

Body hostů: nikdo

Soutěž:7. třída

Hráno: Běchovice 15. 1. 2014

 

TJ Sokol Nusle G – TTC Praha H 10:3

Vodička, Lamprecht – Podrazil J., Sedláček 3:0, Laube, Bašta - Trmota, Malát 1:3, Bašta – Malát 3:1, Vodička – Trmota 2:3, Lamprecht – Podrazil 3:0, Laube – Sedláček 3:1, Vodička – Malát 3:0, Lamprecht – Trmota 3:0, Laube – Podrazil J. 1:3, Bašta – Sedláček 3:2, Lamprecht – Malát 3:0, Laube – Trmota 3:2, Bašta - Podrazil J. 3:1

Body domácích: Lamprecht 3,5, Bašta 3, Laube 2, Vodička 1,5

Body hostů: Trmota 1,5, Podrazil J. 1, Malát 0,5, Sedláček 0

Soutěž:7. třída

Hráno: Nusle 15. 1. 2014

 

TTC Praha A – TJ Slovan Bohnice D 10:0

Bláhová, Suková – Kadavá, Slezáková 3:0(10,3,9), Otrusinová – Slezáková 3:2(-9,3,6,-11,4), Suková – Procházková 3:0(1,2,1), Bláhová – Kadavá 3:0(10,1,3), Suková – Slezáková 3:0(3,4,1), Otrusinová – Kadavá 3:1(7,-8,6,7), Bláhová – Procházková 3:0(5,6,10), Suková – Kadavá 3:0(5,10,3), Bláhová - Slezáková 3:0(4,5,9), Otrusinová – Procházková 3:1(-9,4,4,1)

Body domácích: Suková 3,5, Bláhová 3,5, Otrusinová 3

Body hostů: nikdo

Soutěž: 1. třída žen

Hráno: Centrum zábavy Karlín 17. 1. 2014


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pátek
27.04.2018