Na úvodní stránku





Bilance 14. kola pražského přeboru byla hodně záporná

Fuček Miloslav

2014-03-10

Pražský přebor

Přečteno: 652

Komentářů: 0


Tým B měl v týdnu tohoto kola dvě utkání. Hrál ještě opakované utkání 10. kola proti týmu TTC Klánovice, které TSK po našem protestu nařídila odehrát znovu. všechny týmy mimo B támu prohrály, Bilance 7 porážek a 2 vítězství, z čehož jedno nepatří do tohoto kola.


SK SKK El Niňo Praha H – TTC Praha A 10:4

Sedláček P., Kaucký V. - Chlumský, Jelínek 2:3(-9,9,5,-9,-9), Jež, Rejent – Remunda, Barcal 3:0(11,6,9), Rejent – Remunda 2:3(-9,-8,7,9,-9), Sedláček – Barcal 3:2(-6,-6,9,10,4), Kubát – Jelínek 3:1(8,10,-6,9), Jež – Chlumský 3:1(-14,7,6,7), Sedláček – Remunda 3:2(3,-5,-9,7,6), Kubát – Barcal 3:2(-7,8,-8,7,10), Jež – Jelínek 3:0(3,7,8), Rejent – Chlumský 3:2(-9,7,-7,10,7), Kubát – Remunda 0:3(-6,-7,-8), Jež – Barcal 1:3(5,-10,-9,-9), Rejent – Jelínek 3:2(4,4,-8,-7,11), Sedláček – Ševčík 3:1(-8,7,7,7)

Body domácích: Sedláček 3, Rejent 2,5, Jež 2,5, Kubát 2, Kaucký V. 0

Body hostů: Remunda 2, Barcal 1, Chlumský 0,5, Jelínek 0,5

Soutěž: 3. třída A

Hráno: Kotlářka 23. 1. 2014

 

TTC Klánovice E – TTC Praha B 6:10

Tuška, Šírek – Zahradníček, Halodová 3:0(0,1,5), Verner, Kratochvíl – Remunda, Ševčík 1:3(5,-8,-2,-7), Verner – Remunda 0:3(-6,-9,-10), Šírek – Ševčík 1:3(7,-9,-4,-9), Kratochvíl – Halodová 3:0(7,5,7), Tuška – Zahradníček 3:2(8,-5,9,-5,10), Šírek – Remunda 0:3(-6,-14,-8), Kratochvíl – Ševčík 3:0(7,9,10), Tuška – Halodová 1:3(-8,6,-9,-8), Verner – Zahradníček 2:3(10,9,-8,-3,-3), Kratochvíl – Remunda 1:3(10,-7,-5,-7), Tuška – Ševčík 3:1(5,-9,4,8), Verner – Halodová 1:3(-6,9,-7,-10), Šírek – Zahradníček 3:2(-5,-10,9,7,6), Tuška – Remunda 2:3(-8,8,-10,9-,8), Verner – Ševčík 0:3(-2,-9,-3)

Body domácích: Tuška 2,5, Kratochvíl 2, Šírek 0,5, Verner 0

Body hostů: Remunda 4,5, Ševčík 2,5, Halodová 2, Zahradníček 1

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Klánovice 20. 1. 2014

 

TJ Lokomotiva Vršovice F – TTC Praha B 7:10

Frolík, Hanek – Kelbl, Moravec 3:0(7,7,8), Havránek, Mládek – Smíšek Jaroslav, Fiala 0:3(-4,-6,-5), Havránek – Fiala 0:3(-1,-6,-6), Mládek – Smíšek Jaroslav 3:1(5,7,-14,8), Frolík – Moravec 0:3(-10,-10,-12), Hanek – Kelbl 3:0(3,8,5), Mládek – Fiala 3:2(-10,8,5,-8,4), Frolík – Smíšek Jaroslav 1:3(-6,10,-11,-9), Hanek – Moravec 0:3(-9,-7,-10), Havránek – Kelbl 3:1(6,8,-8,11), Frolík – Fiala 1:3(-6,-9,7,-6), Hanek – Smíšek Jaroslav 3:2(-6,4,-8,9,4), Havránek – Moravec 0:3(-5,-4,-2), Mládek – Kelbl 3:2(3,-9,4,-9,5), Hanek – Fiala 2:3(-9,5,-7,4,-8), Havránek – Smíšek Jaroslav 0:3(-8,-10,-7), Mládek – Moravec 0:3(-7,-6,-8), Frolík – Kelbl 3:0(5,8,6)

Body domácích: Mládek 3, Hanek 2,5, Havránek 1, Frolík 0,5

Body hostů: Moravec 4, Fiala 3,5, Smíšek Jaroslav 2,5, Kelbl 0

Soutěž: 5. třída B

Hráno: Lokomotiva Vršovice 23. 1. 2014

 

TTC Praha C – TJ Sokol Praha Podolí A 2:10

Szilágyi, Jansa – Táborský, Skála P. 0:3(-8,-7,-5), Monyč, Farkaš – Záhorský, Kolařík 2:3(7,11,-6,-8,-8), Jansa – Táborský 0:3(-9,-9,-7), Monyč – Skála P.0:3(-11,-10,-8), Farkaš – Záhorský 2:3(10,7,-7,-5,-7), Szilágyi – Kolařík 3:2(10,-9,-10,6,6), Monyč – Táborský 3:2(8,-7,-5,8,9), Farkaš – Skála P. 2:3(-8,5,7,-8,-4), Szilágyi – Záhorský 0:3(-3,-8,-8), Jansa – Kolařík 2:3(-5,7,-7,10,-7), Farkaš – Táborský 2:3(-9,-8,6,9,-10), Szilágyi – Skála P. 1:3(-7,12,-7,-9)

Body domácích: Szilágyi 1, Monyč 1, Jansa 0, Farkaš 0

Body hostů: Skála P. 3,5, Táborský 2,5, Záhorský 2,5, Kolařík 1,5

Soutěž:5. třída A

Hráno: Centrum zábavy Karlín 22. 1. 2014

 

TTC Praha D – TJ Kyje D 1:10

Krauz, Turcmanovič 0:3 w.o., Váňa, Sobota – Trubl, Kára 2:3(-9,9,7,-8,-2), Farkaš – Krauz 0:3(-7,-7,-2), Sobota – Turcmanovič 0:3 w.o., Váňa – Trubl 0:3(-8,-9,-3), Kára 0:3 w.o., Sobota – Krauz 0:3(-6,-6,-2), Váňa – Turcmanovič 1:3(-6,-9,7,-3), Trubl 0:3 w.o., Farkaš – Kára 3:0(10,1,3), Váňa – Krauz 0:3(-6,-5,-6), Farkaš – Turcmanovič 3:2(-5,11,-10,6,7)

Body domácích: Farkaš 1, Sobota 0, Váňa 0

Body hostů: Krauz 3, Trubl 1,5, Turcmanovič 1, Kára 0,5, w.o. 4

Soutěž:6. třída B

Hráno: Centrum zábavy Karlín 23. 1. 2014

 

TJ Sokol Žižkov D – TTC Praha E 10:5

Ruml, Elčkner – Paroubek J., Havlíček 3:0(9,7,6), Lokaj, Krejčí – Mutl, Pouč 1:3(-9,-4,9,-4), Elčkner – Pouč 3:1(-3,8,6,7), Krejčí – Mutl 2:3(7,-6,-8,9,-6), Lokaj – Havlíček 3:1(-12,6,8,9), Ruml – Paroubek J. 3:0(9,6,10), Krejčí – Pouč 2:3(9,-5,8,-2,-0), Lokaj – Mutl 0:3(-7,-6,-9), Ruml – Havlíček 3:0(6,6,8), Elčkner – Paroubek J. 3:0(6,9,6), Lokaj – Pouč 1:3(-13,-7,10,-8), Ruml – Mutl 3:0(13,7,8), Elčkner – Havlíček 3:0(9,6,9), Krejčí – Paroubek J. 3:2(-7,6,-7,9,6), Ruml – Pouč 3:1(9,8,-7,8)

Body domácích: Ruml 4,5, Elčkner 3,5, Lokaj 1, Krejčí 1

Body hostů: Pouč 2,5, Mutl 2,5, Paroubek J. 0, Havlíček 0

Soutěž:6. třída A

Hráno: Žižkov 23. 1. 2014

 

SK Hamr A – TTC Praha F 10:0

Courton, Hamáček – Srníček, Moravec 3:1, Uhl, Kubelka – Podrazil J., Smíšek Jaroslav 3:1, Uhl – Srníček 3:0, Courton – Moravec 3:0, Kubelka – Podrazil J. 3:2, Hamáček – Smíšek Jaroslav 3:1, Courton – Srníček 3:0, Kubelka – Moravec 3:0, Hamáček – Podrazil J. 3:0, Uhl – Smíšek jaroslav 3:0

Body domácích: Hamáček 2,5, Uhl 2,5, Courton 2,5, Kubelka 2,5

Body hostů: nikdo

Soutěž:6. třída A

Hráno: Hamr Záběhlice 24. 1. 2014

 

TTC Praha G – TJ Sokol Nusle Praha G 1:10

Smíšek Jan, Váňa – Vodička, Lamprecht 0:3(-3,-7,-1), Haba, Fuček – Boloňský, Bašta 0:3(-8,-9,-7), Smíšek Jan – Lamprecht 0:3(-11,-5,-4), Váňa – Boloňský 1:3(-6,7,-4,-9), Haba – Vodička 2:3(-8,10,10,-4,-10), Fuček – Bašta 0:3(-9,-7,-3), Váňa – Lamprecht 0:3(-2,-4,-6), Haba – Boloňský 1:3(-10,9,-9,-3), Fuček – Vodička 0:3(-2,-5,-9), Smíšek Jan – Bašta 3:2(8,-11,6,-6,8), Haba – Lamprecht 0:3(-4,-4,-6)

Body domácích: Smíšek Jan 1, ostatní 0

Body hostů: Lamprecht 3,5, Boloňský 2,5, Vodička 2,5, Bašta 1,5

Soutěž:7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 24. 1. 2014

 

TTC Praha H – SK Hamr B 7:10

Havlíček, Podrazil J. - Rosa, Šinákl 0:3(-6,-7,-8), Malát, Sedláček – Tschunko J., Jaroš 3:2(5,-8,-9,5,8), Havlíček – Kroiher 0:3(-6,-8,-6), Podrazil J. – Tschunko J. 0:3(-9,-4,-11), Sedláček – Jaroš 3:1(6,-4,3,8), Malát – Šinákl 2:3(-9,-6,6,9,-11), Podrazil J. - Kroiher 0:3(-7,-8,-12), Sedláček – Tschunko J. 0:3(-9,-8,-6), Malát – Jaroš 3:1(6,7,-6,5), Farkaš – Šinákl 3:0(6,9,6), Sedláček – Kroiher 1:3(6,-5,-3,-7), Malát – Tschunko J. 0:3(-6,-10,-9), Farkaš – Jaroš 3:1(10,-9,4,5), Podrazil J. - Šinákl 0:3(-3,-4,-4), Malát – Kroiher 3:2(-5,10,-2,11,8), Farkaš – Tschunko J. 3:0(10,6,5), Podrazil J. - Jaroš 1:3(-8,7,-12,-7), Sedláček – Šinákl 2:3(-5,-7,8,8,-7)

Body domácích: Farkaš 3, Malát 2,5, Sedláček 1,5, Havlíček 0, Podrazil J. 0

Body hostů: Kroiher 3, Tschunko J. 3, Šinákl 2,5, Jaroš 1, Rosa 0,5

Soutěž:7. třída

Hráno: Centrum zábavy Karlín 23. 1. 2014

 

Ženy měly v tomto kole volno.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
17.10.2018