Na úvodní stránku





Zbraslavský pohár nejmladších žáků na republikové úrovni

Fuček Miloslav

2014-03-23

Žáci

Přečteno: 641

Komentářů: 0


Na Zbraslavském poháju nejmladších žáků se sešlo 43 hráčů a zavítalo sem hned několik hráčů republikové úrovně, kteří jsou na vysokých příčkách republikového žebříčku.


Na Zbraslavský pohár nejmladších žáků zavítali hráči z TJ Sokol Pocínovice Ondřej Květoň, který je na 4. místě v republice a jeho bratr Tomáš Květoň, který je na 12. místě. Z TJ Union Plzeň sem dorazil devátý Jan Pachner. Mezi hráči, kteří se zúčastnili byl i Vít Špalek z TJ Jiskry Aš (21. místo) a poměrně pravidelně se účastnící Štěpán Waldhauser z SKST Liberec (25. místo) a Pavel Sláčal z TJ Lokomovivy Nymburk (30. místo). Z pražských hráčů se účastnili Jakub Kaucký (Kotlářka – 26. místo), Josef Lebeda (Kotlářka – 33. místo), Michael Kopecký (Kotlářka – 36. místo) a Richard Sloup (Loko Vršovice – 42. místo).

 

Z pražských hráčů se nejlepé umístili Jakub Kaucký (Kotlářka) na 6. místě, Josef Lebeda (Kotlářka) na 9. místě, Michael Kopecký (Kotlářka) na 10. místě, Tereza Bartoňová (Slovan Bohnice) na 13. místě, Vojtěch Podrazil (TTC Praha) na 15. místě a Martin Bartoš (Kotlářka) na 16. místě.

 

Turnaj se hrál v 11 skupinách, z nichž tradičně postupovali vždy první dva. Ostatní hráli soutěž útěchy.

 

Skupina A

Květoň O. - Krupičková 3:0(2,1,2), Kadlec – Gaj 0:3(-9,-10,-4), Květoň – Kadlec 3:0(2,5,3), Gaj – Krupičková 3:0(1,5,3), Květoň – Gaj 3:0(4,13,4), Kadlec – Krupičková 3:0(7,1,4)

 

Pořadí skupiny A

1. Ondřej Květoň – Sokol Pocínovice, 2. Stanislav Gaj – TSM Kladno, 3. Vít Kadlec – Sportovní JM, 4. Aneta Krupičková – Sokol Bohnice

 

Skupina B

Pachner – Zeman 3:0(2,2,5), Pachner – Bartoňová 3:0(14,5,7), Zeman – Bartoňová 0:3(-5,-8,-1)

 

Pořadí skupiny B

1. Jan Pachner – Union Plzeň, 2. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 3. Jiří Zeman – Slavoj Praha

 

Skupina C

Květoň T. - Kukla 3:0(1,1,1), Šusta – Podrazil Vojtěch 0:3(-6,-6,-7), Květoň T. - Šusta 3:0(1,3,3), Podrazil Vojtěch – Kukla 3:0(1,1,0), Květoň T. - Podrazil Vojtěch 3:0(6,5,1), Šusta – Kukla 3:0(5,3,4)

 

Pořadí skupiny C

1. Tomáš Květoň – Sokol Pocínovice, 2. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 3. Petr Šusta – Sparta Praha, 4. Štěpán Kukla – Kotlářka

 

Skupina D

Šmíd – Klokočníková 3:0(2,5,4), Chaloupka M. – Bartoš 2:3(5,9,-8,-1,-9), Šmíd – Chaloupka M. 3:0(5,9,8), Bartoš – Klokočníková 3:0(1,6,2), Šmíd – Bartoš 3:1(9,8,-7,6), Chaloupka M. – Klokočníková 3:0(2,11,3)

 

Pořadí skupiny D

1. Miroslav Šmíd – TTC Říčany, 2. Martin Bartoš – Kotlářka, 3. Mikuláš Chaloupka – TSM Kladno, 4. Petra Klokočníková – TJ Sadská

 

Skupina E

Žižkovská – Šritrová 3:0(0,2,2), Chaloupka D. – Luxemburk 0:3(-4,-1,-5), Žižkovská – Chaloupka D. 3:0(8,6,5), Luxemburk – Šritrová 3:0(2,1,2), Žižkovská – Luxemburk 3:1(4,8,-6,7), Chaloupka D. - Šritrová 3:0(4,3,4)

 

Pořadí skupiny E

1. Rebeka Žižkovská – TJ Dobřany, 2. Filip Luxemburk – Kotlářka, 3. David Chaloupka – Sparta Praha, 4. Markéta Šritrová – Slovan Bohnice

 

Skupina F

Špalek – Sochor D. 3:0(4,5,5), Vojna – Josef 0:3(-8,-8,-8), Špalek – Vojna 3:0(4,5,5), Josef – Sochor D. 3:2(9,-6,5,-10,11), Špalek – Josef 3:0(3,1,4), Vojna – Sochor D. 1:3(-9,-9,12,-4)

 

Pořadí skupiny F

1. Vít Špalek – TJ Jiskra Aš, 2. Tomáš Josef – Sparta Praha, 3. David Sochor – Stadion Žižkov DDM Ulita, 4. Daniel Vojta – TSM Kladno

 

Skupina G

Waldhauser Š. - Šíp 3:0(2,1,2), Podrazil Václav – Bendzák 0:3(-6,-5,-7), Waldhauser – Podrazil Václav 3:0(6,10,1), Bendzák – Šíp 3:0(5,3,4), Waldhauser Š. - Bendzák 3:0(3,5,10), Podrazil Václav – Šíp 3:0(5,2,4)

 

Pořadí skupiny G

1. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec, 2. Jakub Bendzák – Loko Vršovicve, 3. Václav Podrazil – TTC Praha, 4. Martin Šíp – Kotlářka

 

Skupina H

Kaucký – Mlejnek 3:0(6,3,4), Redlich – Pfleger 3:0(5,6,15), Kaucký – Redlich 3:1(3,-7,1,6), Pfleger – Mlejnek 3:0(7,9,5), Kaucký – Pfleger 3:0(2,3,6), Redlich – Mlejnek 3:1(4,-9,9,3)

 

Pořadí skupiny H

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Michal Redlich – ZŠ Lužiny, 3. Michal Pfleger – Slavoj Praha, 4. Antonín Mlejnek – Loko Nymburk

 

Skupina I

Sláčal – Rakušanová 3:0(1,2,3), Nesvačil – Kopecký 0:3(-8,-3,-7), Sláčal – Nesvačil 3:0(8,4,4), Kopecký – Rakušanová 3:0(1,1,3), Sláčal – Kopecký 2:3(2,10,-2,-9,-9), Nesvačil – Rakušanová 3:0(3,4,0)

 

Pořadí skupiny I

1. Michael Kopecký – Kotlářka, 2. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 3. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny, 4. Tereza Rakušanová – Loko Vršovice

 

Skupina J

Lebeda – Vydrová 3:0(4,1,3), Černý – Melíšek 3:1(9,-7,9,9), Lebeda – Černý 3:0(9,7,5), Melíšek – Vydrová 3:0(4,8,9), Lebeda – Melíšek 3:0(8,5,3), Černý – Vydrová 3:0(5,8,5)

 

Pořadí skupiny J

1. Josef Lebeda – Kotlářka, 2. Martin Černý – STC Slaný, 3. Ondřej Melíšek – Avia Čakovice, 4. Lucie Vydrová – TJ Sadská

 

Skupina K

Sloup – Štětinová 3:0(1,5,3), Bulíř – Chadima 0:3(-1,-3,-2), Sloup – Bulíř 0:3 w.o., Chadima – Štětinová 3:0(5,7,2), Sloup – Chadima 3:0(1,5,3), Bulíř – Štětinová 3:1(6,8,-3,6)

 

Pořadí skupiny K

1. Ondřej Chadima – STC Slaný, 2. Richard Sloup – Loko Vršovice, 3. Adam Bulíř – Avia Čakovice, 4. Lucie Štětinová – SKST Vlašim

 

Čtyřhry

 

Předkolo

Štětinová, Rakušanová – Nesvačil, Zeman 1:3(-1,9,-6,-1), Melíšek, Bulíř – Gaj, Chaloupka M. 3:2(9,-6,-4,12,12), Pfleger, Šusta – Kadlec, Vojna 3:1(11,9,-8,8), Bartoš, Mlejnek – Josef, Sochor D. 3:0(8,11,4), Klokočníková, Vydrová – Kukla, Šíp 2:3(6,-6,10,-6,-8)

 

Osmifinále

Květoň O., Pachner – Nesvačil, Zeman 3:0(1,7,4), Podrazil V., Podrazil V. - Kopecký, Luxemburk 1:3(3,-8,-9,-4), Kaucký, Lebeda – Melíšek, Bulíř 3:0(10,7,5), Pfleger, Šusta – Šmíd, Sláčal 0:3(-4,-7,-4), Žižkovská, Bartoňová – Bartoš, Mlejnek 3:0(12,8,17), Šritrová, Krupičková – Chadima, Černý 0:3(-4,-2,-2), Sloup, Bendzák – Redlich, Chaloupka 3:0(3,6,4), Klukla, Šíp – Květoň T., Špalek 0:3(-3,-1,-1)

 

Čtvrtfinále

Květoň, Pachner - Kopecký, Luxemburk 3:0(6,5,5), Kaucký, Lebeda – Šmíd, Sláčal 3:1(9,-10,10,8), Žižkovská, Bartoňová – Chadima, Černý 3:1(4,-10,5,5), Sloup, Bendzák – Květoň T., Špalek 1:3(-10,-9,8,-10)

 

Semifinále

Květoň, Pachner – Kaucký, Lebeda 3:0(4,8,8), Žižkovská, Bartoňová – Květoň T., Špalek 3:2(-4,10,-1,7,8)

 

Finále

Květoň O. - Pachner – Žižkovská, Bartoňová 3:0(7,8,6)

 

Pořadí čtyřher

1. Ondřej Květoň (Sokol Pocínovice) a Jan Pachner (Union Plzeň), 2. Rebeka Žižkovská (TJ Dobřany) a Tereza Bartoňová (Slovan Bohnice), 3. Jakub Kaucký a Josef Lebeda (oba Kotlářka) a Tomáš Květoň (Sokol Pocínovice) a Vít Špalek (TJ Jiskra Aš)

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Šritrová – Rakušanová 2:3(-8,6,-3,8,-4), Klokočníková – Vojna 0:3(-9,-7,-7), Vydrová – Kukla 3:1(3,-8,7,6), Mlejnek – Štětinová 3:0(9,6,9), Šíp – Krupičková 3:0(3,5,5)

 

Osmifinále

Pfleger – Rakušanová 3:0(0,4,6), Kadlec – Podrazil Václav 1:3(8,-5,-7,-3), Bulíř – Vojna 0:3 w.o., Vydrová – Nesvačil 0:3(-3,-8,-2), Zeman – Mlejnek 0:3 w.o., Chaloupka M. - Šusta 1:3(5,-9,-5,-9), Chaloupka D. - Sochor D. 2:3(-11,7,-7,10,-7), Šíp – Melíšek 2:3(9,6,-5,-7,-5)

 

Čtvrtfinále

Pfleger – Podrazil Václav 0:3(-10,-9,-5), Vojna – Nesvačil 0:3(-9,-5,-6), Mlejnek – Šusta 1:3(-9,8,-8,-9), Sochor D. - Melíšek 0:3(-6,-11,-9)

 

Semifinále

Podrazil Václav – Nesvačil 3:1(0,9,-11,10), Šusta – Melíšek 1:3(-6,-4,9,-4)

 

Finále

Podrazil Václav – Melíšek 0:3(-10,-10,-8)

 

Pořadí soutěže útěchy

1. Ondřej Melíšek – Avia Čakovice, 2. Václav Podrazil – TTC Praha, 3. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny a Petr Šusta – Sparta Praha

 

Hlavní soutěž

 

Předkolo

Bartoňová – Sloup 3:0 w.o., Luxemburk – Podrazil Vojtěch 2:3(5,9,-8,-8,-9), Redlich – Sláčal 0:3(-7,-7,-9), Bartoš – Josef 3:0(8,9,8), Kopecký – Gaj 3:0(3,4,8), Černý – Bendzák 3:1(-5,9,7,8)

 

Osmifinále

Květoň O. - Bartoňová 3:0(4,2,6), Lebeda – Waldhauser Š. 0:3(-5,-1,-5), Špalek – Podrazil Vojtěch 3:0(5,8,4), Sláčal – Šmíd 2:3(-6,9,-10,8,-9), Květoň T. - Bartoš 3:1(7,9,-9,5), Kopecký – Žižkovská 0:3(-6,-6,-9), Kaucký – Chadima 3:0(5,3,9), Černý – Pachner 0:3(-5,-6,-5)

 

Čtvrtfinále

Květoň O. - Waldhauser Š 3:1(-6,2,4,9), Špalek – Šmíd 3:2(-6,8,-8,7,8), Květoň T. - Žižkovská 3:0(7,9,6), Kaucký – Pachner 0:3(-10,-4,-9)

 

Semifinále

Květoň O. - Špalek 3:1(12,9,-7,7), Květoň T. - Pachner 1:3(4,-6,-3,-10)

 

Finále

Květoň O. - Pachner 3:0(11,9,10)

 

O 3. místo

Špalek – Květoň T. 3:2(-8,8,6,-13,7)

 

O 5. až 8. místo

Waldhauser Š – Šmíd 3:1(3,-9,2,4), Žižkovská – Kaucký 0:3(-8,-3,-6)

 

O 5. místo

Waldhauser Š. - Kaucký 3:2(-11,4,-11,6,6)

 

O 7. místo

Šmíd – Žižkovská 3:0(8,11,5)

 

O 9. až 16. místo

Bartoňová – Lebeda 0:3(-5,-7,-7), Podrazil Vojtěch – Sláčal 1:3(8,-7,-8,-7), Bartoš – Kopecký 0:3(-5,-1,-8), Chadima – Černý 3:2(-5,-8,16,11,5)

 

O 9. až 12. místo

Lebeda – Sláčal 3:1(-3,4,3,11), Kopecký – Chadima 3:2(8,9,-10,-5,4)

 

O 9. místo

Lebeda – Kopecký 3:1(-5,8,10,2)

 

O 11. místo

Sláčal – Chadima 3:1(4,-18,8,7)

 

O 13. až 16. místo

Bartoňová – Podrazil Vojtěch 3:1(9,8,-7,9), Bartoš – Černý 0:3(-4,-5,-7)

 

O 13. místo

Bartoňová – Černý 3:0(12,9,9)

 

O 15. místo

Podrazil Vojtěch – Bartoš 3:2(-7,1,-9,1,6)

 

Celkové pořadí

1. Ondřej Květoň – Sokol Pocínovice, 2. Jan Pachner – Union Plzeň, 3. Vít Špalek – TJ Jiskra Aš, 4. Tomáš Květoň – Sokol Pocínovice, 5. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec, 6. Jakub Kaucký – Kotlářka, 7. Miroslav Šmíd – TTC Říčany, 8. Rebeka Žižkovská – TJ Dobřany, 9. Josef Lebeda – Kotlářka, 10. Michael Kopecký – Kotlářka, 11. Pavel Sláčal – Loko Nymburk, 12. Ondřej Chadima – STC Slaný, 13. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 14. Martin Černý – STC Slaný, 15. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 16. Martin Bartoš – Kotlářka, 17. - 22. Richard Sloup – Loko Vršovice, Filip Luxemburk – Kotlářka, Michal Redlich – ZŠ Lužiny, Tomáš Josef – Sparta Praha, Stanislav Gaj – TSM Kladno a Jakub Bendzák – Loko Vršovice, 23. Ondřej Melíšek – Avia Čakovice, 24. Václav Podrazil – TTC Praha, 25. - 26. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny a Petr Šusta – Sparta Praha, 27. - 30. Michal Pfleger – Slavoj Praha, Daniel Vojna – TSM Kladno, Antonín Mlejnek – Loko Nymburk a David Sochor – Stadion Žižkov DDM Ulita, 31. až 38. Tereza Rakušanová – Loko Vršovice, Vít Kadlec – Sportovní JM, Adam Bulíř – Avia Čakovice, Lucie Vydrová – TJ Sadská, Jiří Zeman – Slavoj Praha, Mikuláš Chaloupka – TSM Klano, David Chaloupka – Sparta Praha a Martin Šíp – Kotlářka, 39. až 43. Markéta Šritrová – Slovan Bohnice, Petra Klokočníková – TJ Sadská, Štěpán Kukla – Kotlářka, Lucie Štětinová – SKST Vlašim a Aneta Krupičková – Slovan Bohnice

 

Pro úplnost ještě uvádíme pořadí včerejších dvouher Zbraslavského poháru mladších žáků: 1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Anna Stránská – Viktorie Radim, 3. Jan Krameš – Loko Vršovice, 4. Daniel Skopec – Sparta Praha, 5. Jakub Kaucký – Kotlářka, 6. Tomáš Beran – Kotlářka, 7. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 8. Filip Marat – Sportovní JM, 9. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 10. Michal Dobej – STC Slaný, 11. Pavol Náhlik – Kotlářka, 12. Adam Sochor – Stadion Žižkov DDM Ulita, 13. Adam Pašek – Slavoj Praha, 14. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 15. Matěj Beran – Koltářka, 16. Filip Veselý.

 

Porovnat kvalitu obou turnajů můžete na umístění Jakuba Kauckého, který skončil v sobotu v silnější kategorii (mladší žáci) na 5. místě a dnes ve své nižší kategorii (nejmladší žáci) na 6. místě.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
23.01.2018