Na úvodní stránku





Vítězem závěrečného Grand Prix starších žáků se stal Vojtěch Waldhauser

Fuček Miloslav

2014-04-13

Žáci

Přečteno: 547

Komentářů: 0


V neděli se hrála v tělocvičnách ZŠ Rakovského v Modřanech Jarní cena Modřan staršího žactva, jejímž vítězem se při účasti 40 hráčů stal Vojtěch Waldhauser z SKST Liberec.


První stupeň turnaje se hrál v osmi pětičlenných skupinách. Do hlavní soutěže postupovali z každé skupiny první dva a dohrávalo s epořadí o 1. až 16. místo. Útěcha, kam se dostali ti, kdo nepostoupili, se hrála vyřazovacím systémem na jednu porážku.

 

Skupina A

Maršíková – Huk 0:3(-7,-4,-5), Hájek A. - Skopec 0:3(-4,-6,-12), Huk – Hájek A. 3:1(-7,6,9,7), Šebl – Maršíková 3:0(8,8,8), Hájek A. - Šebl 0:3(-9,-3,-4), Skopec – Huk 2:3(-8,-9,9,9,-4), Šebl – Skopec 3:2(-9,8,8,-4,4), Maršíková – Hájek A. 0:3(-7,-14,-8), Skopec – Maršíková 3:1(-6,2,7,9), Huk – Šebl 1:3(-8,-9,10,-13)

 

Pořadí skupiny A

1. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 2. Martin Huk – SKST Liberec, 3. Daniel Skopec – Sparta Praha, 4. Alexandr Hájek – Avia Čakovice, 5. Jana Maršíková – Slovan Bohnice

 

Skupina B

Vodička – Dvořáková 1:3(-4,8,-2,-5), Veselý – Absolonová 0:3(-3,-6,-8), Dvořáková – Veselý 1:3(7,-6,-9,-7), Kubát – Vodička 3:0(6,5,7), Veselý – Kubát 0:3(-4,-5,-1), Absolonová – Dvořáková 3:0(7,9,8), Kubát – Absolonová 3:0(4,10,10), Vodička – Veselý 1:3(-9,-6,10,-8), Absolonová – Vodička 3:0(3,6,4), Dvořáková – Kubát 0:3(-2,-7,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Petr Kubát – Kotlářka, 2. Marie Absolonová – SKST Liberec, 3. Filip Veselý – Loko Vršovice, 4. Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 5. Michal Vodička – Slavoj Praha

 

Skupina C

Černý – Dvořák P. 0:3(-3,-7,-5), Kaucký – Krameš 0:3(-13,-9,-2), Dvořák P. - Kaucký 3:0(4,11,6), Šimůnek – Černý 3:0(7,9,4), Kaucký – Šimůnek 0:3(-4,-3,-7), Krameš – Dvořák P. 0:3(-4,-12,-7), Šimůnek - Krameš 3:2(10,11,-13,-4,4), Černý – Kaucký 0:3(-2,-10,-4), Krameš – Černý 3:0(2,1,1), Dvořák P. - Šimůnek 3:0 w.o.

 

Pořadí skupiny C

1. Petr Dvořák – Sportovní JM, 2. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 3. Jan Krameš – Loko Vršovice, 4. Jakub Kaucký – Kotlářka, 5. Vojtěch Černý – TTC Klánovice

 

Skupina D

Lorencová – Hoke 1:3(8,-7,-7,-3), Cihlář – Kelbl 3:1(6,9,-12,11), Hoke – Cihlář 3:0(7,6,5), Dvořák J. - Lorencová 3:0(6,7,2), Cihlář – Dvořák J. 0:3(-4,-3,-3), Kelbl – Hoke 0:3(-7,-4,-5), Dvořák J. - Kelbl 3:0(4,6,3), Lorencová – Cihlář 3:1(-11,14,11,4), Kelbl – Lorencová 3:0(6,3,8), Hoke – Dvořák J. 3:0(11,8,5)

 

Pořadí skupiny D

1. Daniel Hoke – Sportovní JM 8, 2. Jan Dvořák – Kotlářka 7, 3. Jiří Kelbl – TTC Praha 5(4:3), 4. Matěj Cihlář – Slovan Bohnice 5(4:4), 5. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha 5(3:4)

 

Skupina E

Beran T. - Šimůnková 3:2(-10,6,7,-6,8), Knobloch – Petr 3:0(7,7,9), Šimůnková – Knobloch 2:3(-1,9,4,-6,-6), Franc – Beran T. 3:0(7,9,3), Knobloch – Franc 0:3(-13,-5,-9), Petr – Šimůnková 0:3(-9,-9,-8), Franc – Petr 3:0(4,1,3), Beran T. - Knobloch 1:3(7,-9,-14,-5), Petr – Beran T. 3:2(6,-3,9,-6,9), Šimůnková – Franc 2:3(-6,-10,6,6,-6)

 

Pořadí skupiny E

1. Michal Franc – Sportovní JM 8, 2. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice 7, 3. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha 5(5:3), 4. Tomáš Beran – Kotlářka 5(5:5), 5. Adam Petr – TTC Praha 5(3:5)

 

Skupina F

Beran M. - Marat F. 1:3(-7,8,-7,-9), Havránek – Komín 3:1(6,7,-5,8), Marat F. - Havránek 3:0(2,4,4), Stach – Beran M. 3:1(7,-6,4,7), Havránek – Stach 0:3(-6,-5,-9), Komín – Marat F. 2:3(-7,13,-3,7,-9), Stach – Komín 3:0(4,6,5), Beran M. - Havránek 3:0(10,7,7), Komín – Beran M. 3:2(10,-8,9,-14,7), Marat F. - Stach 1:3(-7,-10,6,-4)

 

Pořadí skupiny F

1. Matěj Stach – TTC Bělá pod Bezdězem 8, 2. Filip Marat – Sportovní JM 7, 3. Matěj Beran – Kotlářka 5(5:3), 4. Ondřej Komín – Slovan Bohnice 5(4:5), 5. Jakub Havránek – Loko Vršovice 5(3:4)

 

Skupina G

Lebeda – Záboj 0:3(-4,-4,-4), Sedláček – Chrástek 3:0(6,4,1), Záboj – Sedláček 3:0(2,5,6), Waldhauser – Lebeda 3:0(6,1,7), Sedláček – Waldhauser 0:3(-6,-7,-5), Chrástek – Záboj 0:3(-4,-3,-7), Waldhauser – Chrástek 3:0(4,3,1), Lebeda – Sedláček 1:3(-6,9,-7,-9), Chrástek – Lebeda 3:1(9,9,-10,1), Záboj – Waldhauser 0:3(-4,-8,-13)

 

Pořadí skupiny G

1. Vojtěch Waldhauser – SKST Liberec, 2. Matěj Záboj – FK Kolín, 3. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 4. Martin Chrástek – Sportovní JM, 5. Josef Lebeda – Kotlářka

 

Skupina H

Mareš – Stránská 0:3(-3,-5,-4), Pašek – Průša O. 3:0(5,9,9), Stránská – Pašek 3:0(1,5,4), Přída – Mareš 3:0(5,7,6), Pašek – Přída 2:3(-7,-9,8,5,-5), Průša O. - Stránská 0:3(-4,-6,-5), Přída – Průša O. 3:0(7,8,7), Mareš – Pašek A. 0:3(-5,-7,-7), Průša O. - Mareš 3:0(10,11,11), Stránská – Přída 3:0(10,4,8)

 

Pořadí skupiny H

1. Anna Stránská – Viktorie Radim, 2. Kryštof Přída – Kotlářka, 3. Adam Pašek – Slavoj Praha, 4. Ondřej Průša – Loko Vršovice, 5. Michael Mareš – Avia Čakovice

 

Čtyřhra

 

Předkolo

Beran T., Beran M. - Průša O., Veselý 3:0(10,5,11), Kaucký, Lebeda – Kelbl, Petr 3:1(9,7,-10,7), Havránek, Knobloch – Sedláček, Lorencová 3:1(4,9,-8,6)

 

Osmifinále

Šebl, Černý – Beran T., Beran M. 1:3(9,-5,-2,-8), Komín, Maršíková – Marat F., Dvořák P. 2:3(6,-4,6,11,4), Waldhauser, Absolonová – Dvořáková, Hájek 3:1(8,7,-9,4), Krameš, Pašek – Franc, Záboj 1:3(-7,7,-7,-9), Stránská, Šimůnková – Kaucký, Lebeda 3:0(5,10,3), Přída, Vodička – Stach, Skopec 0:3(-8,-5,-3), Hoke, Chrástek – Huk, Cihlář 1:3(-5,11,-6,-7), Havránek, Knobloch – Kubát, Dvořák J. 1:3(-6,12,-7,-6)

 

Čtvrtfinále

Beran T., Beran M. - Marat F., Dvořák P. 3:2(2,-9,5,-8,4), Waldhauser, Absolonová – Franc, Záboj 0:3(-8,-3,-7), Stránská, Šimůnková – Stach, Skopec 1:3(-5,-7,9,-8), Huk, Cihlář – Kubát, Dvořák J. 1:3(7,-4,-7,-6)

 

Semifinále

Beran T., Beran M. - Franc, Záboj 3:2(11,-6,5,-1,6), Stach, Skopec – Kubát, Dvořák J. 2:3(-10,13,-7,9,-7)

 

Finále

Beran T., Beran M. - Kubát, Dvořák J. 0:3(-8,-9,-9)

 

Pořadí čtyřhry

1. Petr Kubát a Jan Dvořák – oba Kotlářka, 2. Tomáš Beran a Matěj Beran – oba Kotlářka, 3. Michal Franc – Sportovní JM a Matěj Záboj – FK Kolín a Matěj Stach – TTC Bělá pod Bezdězem) a Daniel Skopec – Sparta Praha

 

Hlavní soutěž dvouher

 

Osmifinále

Šebl – Marat F. 3:0(8,6,12), Přída – Franc 1:3(-10,-6,10,-11), Waldhauser – Dvořák J. 3:0(8,12,4), Absolonová – Dvořák P. 1:3(-8,8,-8,-8), Hoke – Knobloch 3:0(7,4,8), Šimůnek – Stránská 0:3 w.o., Stach – Huk 2:3(-7,7,-12,5,-12), Záboj – Kubát 2:3(10,9,-3,-11,-8)

 

Čtvrtfinále

Šebl – Franc 3:0(11,8,7), Waldhauser – Dvořák P. 3:2(-6,-7,10,8,9), Hoke – Stránská 2:3(12,-10,-6,9,-4), Huk – Kubát 3:1(6,10,-7,3)

 

Semifinále

Šebl – Waldhauser 1:3(-9,-11,8,-2), Stránská – Huk 3:0(5,7,8)

 

Finále

Waldhauser – Stránská 3:0(6,9,11)

 

O 3. místo

Šebl – Huk 3:1(4,6,-10,4)

 

O 5. až 8. místo

Franc – Dvořák P. 1:3(-9,-5,9,-9), Hoke – Kubát 2:3(-11,6,7,-9,-10)

 

O 5. místo

Dvořák P. - Kubát 2:3(7,-9,-9,13,-8)

 

O 7. místo

Franc – Hoke 3:1(3,-4,7,7)

 

O 9. až 16. místo

Marat F. - Přída 1:3(-10,9,-8,-8), Dvořák J. - Absolonová 3:1(10,-9,8,7), Knobloch – Šimůnek 3:0 w.o., Stach – Záboj 2:3(-2,-11,13,8,-9)

 

O 9. až 12. místo

Přída – Dvořák J. 0:3 w.o., Knobloch – Záboj 1:3(9,-8,-4,-3)

 

O 9. místo

Dvořák J. - Záboj 0:3 w.o.

 

O 11. místo

Přída – Knobloch 0:3 w.o.

 

O 13. až 16. místo

Marat F. - Absolonová 1:3(-4,9,-6,-2), Šimůnek – Stach 0:3 w.o.

 

O 13. místo

Absolonová – Stach 1:3(-5,-5,8,-2)

 

O 15. místo

Marat F. - Šimůnek 3:0 w.o.

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo (o 17. až 40. místo)

Černý – Komín 0:3(-4,-2,-5), Hájek – Lebeda 3:2(-7,-9,5,10,9), Vodička – Cihlář 1:3(-3,-11,9,-8), Průša O. - Beran T. 0:3(-6,-7,-4), Maršíková – Chrástek 0:3(-7,-6,-10), Petr – Mareš 3:0 w.o., Havránek – Dvořáková 0:3(-3,-4,-2), Kaucký – Lorencová 3:0(3,5,9)

 

Osmifinále (o 17. až 24. místo)

Šimůnková – Komín 2:3(3,-5,8,-7,-5), Hájek – Veselý 0:3 w.o., Sedláček – Cihlář 3:1(7,-9,11,3), Beran T. - Krameš 0:3(-9,-4,-9), Kelbl – Chrástek 0:3(-6,-7,-11), Petr – Beran 0:3(-3,-8,-9), Pašek – Dvořáková 2:3(-10,-4,9,8,-4), Kaucký – Skopec 3:2(9,-8,-8,9,9)

 

Čtvrtfinále (o 17. až 20. místo)

Komín – Veselý 3:0(5,5,9), Sedláček – Krameš 1:3(-9,9,-4,-5), Chrástek – Beran M. 0:3(-7,-5,-3), Dvořáková – Kaucký 1:3(-6,7,-12,-15)

 

Semifinále (o 17. až 18. místo)

Komín – Krameš 0:3(-2,-3,-5), Beran M. - Kaucký 1:3(-6,1,-6,-6)

 

Finále (o 17. místo)

Krameš – Kaucký 3:1(8,5,-12,9)

 

Pořadí dvouher

1. Vojtěch – Waldhauser – SKST Liberec, 2. Anna Stránská – Viktorie Radim, 3. Jáchym Šebl – Slavoj Praha, 4. Martin Huk – SKST Liberec, 5. Petr Kubát – Kotlářka, 6. Petr Dvořák – Sportovní JM, 7. Michal Franc – Sportovní JM, 8. Daniel Hoke – Sportovní JM, 9. Matěj Záboj – FK Kolín, 10. Jan Dvořák – Kotlářka, 11. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 12. Kryštof Přída – Kotlářka, 13. Matěj Stach – TTC Bělá pod Bezdězem, 14. Marie Absolonová – SKST Liberec, 15. Filip Marat – Sportovní JM, 16. Ondřej Šimůnek – Slavoj Praha, 17. Jan Krameš – Loko Vršovice, 18. Jakub Kaucký – Kotlářka, 19. až 20. místo Ondřej Komín – Slovan Bohnice a Matěj Beran – Kotlářka, 21. až 24. místo Filip Veselý – Loko Vršovice, Tomáš Sedláček – TTC Praha, Martin Chrástek – Sportovní JM, Anna Dvořáková – Avia Čakovice, 25. až 32. místo Veronika Šimůnkvoá – Slavoj Praha, Alexandr Hájek – Avia Čakovice, Matěj Cihlář – Slovan Bohnice, Tomáš Beran – Kotlářka, Jiří Kelbl – TTC Praha, Adam Petr – TTC Praha, Adam Pašek – Slavoj Praha, Daniel Skopec – Sparta Praha, 33. až 40. místo Vojtěch Černý – TTC Klánovice, Josef Lebeda – Kotlářka, Michal Vodička – Slavoj Praha, Ondřej Průša – Loko Vršovice, Jana Maršíková – Slovan Bohnice, Michael Mareš – Avia Čakovice, Jakub Havránek – Loko Vršovice a Kateřina Lorencová – Slavoj Praha


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
16.07.2018