Na úvodní stránku





Přeborníky TTC Praha se stali Petr Barcal a Lukáš Moravec s Martinem Habou

Fuček Miloslav

2014-04-18

Různé

Přečteno: 652

Komentářů: 0


Na přeborech TTC Praha se sešlo celkem 15 hráčů, kteří bojovali v dvouhrách a čtyřhrách.


Přebory začaly 1. stupněm dvouher, kdy se utkalo 15 hráčů ve třech skupinách s postupem prvních tří. S ohledem na nabitý program se hrála pouze hlavní soutěž.

 

Dvouhra 1. stupeň

 

Skupina A

Moravec – Fuček 3:0(7,6,6), Smíšek Jan – Haba 0:3(-10,-5,-10), Fuček – Smíšek Jan 0:3, Barcal – Moravec 3:0(4,7,1), Smíšek Jan – Barcal 0:3(-7,-6,-2), Haba – Fuček 3:0(1,3,8), Barcal – Haba 3:1(6,5,-9,9), Moravec – Smíšek Jan 3:1(7,-9,6,7), Haba – Moravec 3:0(8,8,8), Fuček – Barcal 0:3(-2,-5,-3)

 

Pořadí skupiny A

1. Petr Barcal, 2. Martin Haba, 3. Lukáš Moravec, 4. Jan Smíšek, 5. Miloslav Fuček

 

Skupina B

Srb T. - Šišák 2:3(8,-3,8,-8,-9), Jansa – Trmota 3:0(6,5,9), Šišák – Jansa 0:3(-7,-6,-4), Houček – Srb T. 3:0(11,8,3), Jansa – Houček 3:2, Trmota – Šišák 3:0(8,10,3), Houček – Trmota 3:0(8,9,7), Srb T. - Jansa 0:3(-4,-6,-7), Trmota – Srb T. 3:1(-9,3,6,5), Šišák – Houček 0:3(-7,-10,-5)

 

Pořadí skupiny B

1. Jiří Jansa, 2. Jaroslav Houček, 3. Zdeněk Trmota, 4. Richard Šišák, 5. Tomáš Srb

 

Skupina C

Bárta – Váňa 1:3(-4,9,-5,-7), Buriánek – Suková 0:3(-5,-3,-4), Váňa – Buriánek 3:2(6,-9,6,-6,4), Szilágyi – Bárta 3:2(-9,-6,6,4,6), Buriánek – Szilágyi 0:3(-9,-7,-4), Suková – Váňa 3:1(5,6,-9,7), Szilágyi – Suková 3:0(8,6,11), Bárta – Buriánek 3:1(8,5,-12,7), Suková – Bárta 3:0(6,9,7), Váňa – Szilágyi 0:3(-6,-6,-6)

 

Pořadí skupiny C

1. Tomáš Szilágyi, 2. Helena Suková, 3. Petr Váňa, 4.Vít Bárta, 5. Václav Buriánek

 

Čtyřhry se hrály systémem každý s každým.

 

Čtyřhry

Barcal, Fuček – Bárta, Suková 3:1(-4,7,8,7), Buriánek, Trmota – Houček, Váňa 0:3(-5,-9,-8), Moravec, Haba - Jansa, Szilágyi 0:3(-10,-8,-6), Bárta, Suková – Jansa, Szilágyi 3:2(8,-5,-8,8,12), Houček, Váňa – Moravec, Haba 1:3(-5,6,-8,-9), Barcal, Fuček – Buriánek, Trmota 3:0(4,3,7), Buriánek, Trmorta – Bárta, Suková 0:3(-7,-6,-6), Moravec, Haba – Barcal, Fuček 3:2(-5,7,-8,10,11), Jansa, Szilágyi – Houček, Váňa 3:0, Bárta, Suková – Houček, Váňa 3:1(8,6,-9,9), Barcal, Fuček – Jansa, Szilágyi 3:2(-4,8,-4,8,7), Buriánek, Trmota – Moravec, Haba 1:3(-5,-6,8,-10), Moravec, Haba – Bárta, Suková 3:1(8,8,-6,6, Jansa, Szilágyi – Buriánek, Trmota 3:0, Houček, Váňa – Barcal, Fuček 1:3(-7,-7,9,-8)

 

Pořadí čtyřher

1. Lukáš Moravec a Martin Haba 4, 2. Petr Barcal a Miloslav Fuček 4, 3. Vít Bá8rta a Helena Suková 3, 4. Jiří Jansa a Tomáš Szilágyi 3, 5. Jaroslav Houček a Petr Váňa 1, Václav Buriánek a Zdeněk Trmota 0

 

Dvouhry – 2. stupeň

 

Předkolo

Trmota – Váňa 3:2

 

Čtvrtfinále

Barcal – Trmota 3:0, Houček – Suková 0:3, Jansa – Moravec 3:0, Szilágyi – Haba 3:0

 

Semifinále

Barcal – Suková 3:1(14,7,-9,11), Jansa – Szilágyi 3:2

 

Finále

Barcal – Jansa 3:0

 

Pořadí dvouher

1. Petr Barcal, 2. Jiří Jansa, 3. Helena Suková a Tomáš Szilágyi

 

Příští týden pokračují přebory TTC Praha kategoriemi mládeže a to už od 17hod, hned po čtvrtečním tréninku mládeže.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
23.04.2018