Na úvodní stránku





Jarní cena Jižního Města ukončila sérii turnajů nejmladších žáků

Fuček Miloslav

2014-04-26

Žáci

Přečteno: 525

Komentářů: 0


Poprvé jsme měli oba naše hráče v šestnáctce nejlepších. Turnaj vyhrál Jakub Kaucký před Štěpánem Waldhauserem, celoou sérii vyhrál naopak Štěpán Waldhauser před Jakubem Kauckým.


Dvaačtyřicet hráčů se sešlo na závěrečném turnaji pražské Grand Prix nejmladších žáků. Hrálo s ev devíti skupinách s postupem prvních dvou, osttaní hráli útěchu, která byla vyřazovacím způsobem. Hráči, kteří postoupili ze skupin, dohrávali o konečné pořadí.

 

Skupina A

Antoň – Podrazil Václav 0:3(-3,-4,-9), Kukla – Macek 0:3(-2,-3,-6), Podrazil Václav – Kukla 3:0(3,2,2), Waldhauser – Antoň 3:0(3,6,2), Kukla – Waldhauser 0:3(-2,-0,-5), Macek – Podrazil Václav 0:3(-6,-7,-8), Waldhauser – Macek 3:0(4,4,6), Antoň – Kukla 3:0(8,4,10), Macek – Antoň 1:3(5,-5,-7,-7), Podrazil Václav – Waldhauser 0:3(-7,-7,-9)

 

Pořadí skupiny A

1. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec, 2. Václav Podrazil – TTC Praha, 3. Michal Antoň (neregistrovaný), 4. Lukáš Macek – SK Vršovice, 5. Štěpán Kukla – Kotlářka

 

Skupina B

Tyle – Redlich 1:3(-2,-6,9,-5), Vydrová – Šusta 0:3(-1,-4,-3), Redlich – Vydrová 3:0(8,2,4), Kaucký – Tyle 3:0(3,4,3), Vydrová – Kaucký 0_3(-2,-4,-2), Šusta – Redlich 0:3(-9,-7,-6), Kaucký – Šusta 3:0(5,8,1), Tyle – Vydrová 3:1(9,-11,8,10), Šusta – Tyle 3:0(6,8,7), Redlich – Kaucký 1:3(7,-4,-3,-9)

 

Pořadí skupiny B

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Michal Redlich – ZŠ Lužiny, 3. Petr Šusta – Sparta Praha, 4. Marina Tyle – TJ Krupka, 5. Lucie Vydrová – TJ Sadská

 

Skupina C

Vítů – Nesvačil 0:3(-10,-10,-10), Klokočníková – Mužík 2:3(-5,-8,9,9,-2), Nesvačil – Klokočníková 3:0(9,7,3), Lebeda – Vítů 3:0(8,9,7), Klokočníková – Lebeda 0:3(-2,-7,-5), Mužík – Nesvačil 0:3(-4,-7,-3), Lebeda – Mužík 3:0(7,2,1), Vítů – Klokočníková 3:0(6,9,9), Mužík – Vítů 0:3(-12,-1,-3), Nesvačil – Lebeda 0:3(-9,-9,-9)

 

Pořadí skupiny C

1. Josef Lebeda – Kotlářka, 2. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny, 3. Václav Vítů – TJ Krupka, 4. Martin Mužík – SK Vršovice, 5. Petra Klokočníková – TJ Sadská

 

Skupina D

Káš – Gaj 0:3(-3,-2,-1), Rakušanová – Veith 0:3(-2,-1,-1), Gaj – Rakušanová 3:0(3:0(1,1,2), Kopecký – Káš 3:0(4,3,3), Rakušanová – Kopecký 0:3(-1,-0,-6), Veith – Gaj 1:3(6,-5,-1,-5), Kopecký – Veith 3:0(8,7,7), Káš – Rakušanová 3:0(1,3,4), Veith – Káš 3:0(6,3,7), Gaj – Kopecký 1:3(-6,-7,9,-11)

 

Pořadí skupiny D

1. Michael Kopecký – Kotlářka, 2. Stanislav Gaj – TSM Kladno, 3. Pavel Veith – SK Vršovice, 4. Pavel Káš – Sokol Dříňov, 5. Tereza Rakušanová – Loko Vršovice

 

Skupina E

Konopásek – Černý 0:3(-2,-4,-0), Šíp – Havlík 3:0(11,9,8), Černý – Šíp 3:0(5,6,5), Bartoňová – Konopásek 3:0(2,4,6), Šíp – Bartoňová 0:3(-3,-4,-7), Havlík – Černý 0_3(-5,-6,-5), Bartoňová – Havlík 3:0(5,0,6), Konopásek – Šíp 0:3(-4,-7,-8), Havlík – Konopásek 3:0(7,6,5), Černý – Bartoňová 3:1(5,7,-8,8)

 

Pořadí skupiny E

1. Martin Černý – STC Slaný, 2. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 3. Martin Šíp – Kotlářka, 4. Tomáš Havlík – Loko Vršovice, 5. Jan Konopásek – Sokol Dřínov

 

Skupina F

Sloup – Bartoš M. 2:3(2,-9,-9,8,-7), Krupičková – Kadlec 0:3(-2,-6,-9), Bartoš M. - Kadlec 3:0(4,4,4), Sloup – Krupičková 3:0(2,1,2), Krupičková – Bartoš M. 0:3(-10,-0,-2), Kadlec – Sloup 0:3(-9,-2,-2)

 

Pořadí skupiny F

1. Martin Bartoš – Kotlářka, 2. Richard Sloup – Loko Vršovice, 3. Vít Kadlec – Sportovní JM, 4. Aneta Krupičková – Slovan Bohnice

 

Skupina G

Luxemburk – Chadima 3:0(7,7,8), Šritrová M. – Urbanová 0:3(-4,-5,-3), Chadima – Urbanová 3:0(1,5,4), Luxemburk – Šritrová M. 3:0(7,6,3), Šritrová M. – Chadima 0:3(-3,-4,-0), Urbanová – Luxemburk 0:3(-2,-3,-4)

 

Pořadí skupiny G

1. Filip Luxemburk – Kotlářka, 2. Ondřej Chadima – STC Slaný, 3. Tereza Urbanová – Slavoj Praha, 4. Markéta Šritrová – Slovan Bohnice

 

Skupina H

Plachá – Josef 3:1(9,-4,7,8), Gajda – Šritrová K. 0:3(-7,-7,-6), Josef – Šritrová K. 3:0(4,6,3), Plachá – Gajda 3:0(6,5,7), Gajda – Josef 0:3(-4,-5,-3), Šritrová – Plachá 0:3(-3,-2,-4)

 

Pořadí skupiny H

1. Liliana Plachá – TSM Kladno, 2. Josef Tomáš – Sparta Praha, 3. Karolína Šritrová – Slovan Bohnice, 4. Jonáš Gajda – Kotlářka

 

Skupina I

Bartoš J. - Podrazil Vojtěch 0:3(-3,-1,-1), Sochor – Vojna 0:3(-4,-10,-8), Podrazil Vojtěch – Sochor 3:1(-9,9,11,6), Lorencová – Bartoš J. 3:0(6,1,7), Sochor – Lorencová 1:3(-4,9,-7,-8), Vojna – Podrazil Vojtěch 0:3(-4,-2,-3), Lorencová – Vojna 3:2(4,-8,7,-5,4), Bartoš J. - Sochor 0:3(-0,-4,-7), Vojna – Bartoš J. 3:0(3,2,3), Podrazil Vojtěch – Lorencová 3:2(-3,-9,4,8,9)

 

Pořadí skupiny I

1. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 2. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha, 3. Daniel Vojna – TSM Kladno, 4. David Sochor – Stadion Žižkov DDM Ulita, 5. Jan Bartoš – Kotlářka

 

Čtyřhry

 

Předkolo

Mužík, Veith – Káš, Konopásek 3:1(3,7,-8,6), Tyle, Vítů – Gajda, Kukla 3:0(1,5,5)

 

Osmifinále

Kaucký, Lebeda – Mužík, Veith 3:0(2,8,13), Havlík, Antoň – Chadima, Černý 1:3(-7,-7,8,-7), Podrazil V., Podrazil V. - Šritrová K, Rakušanová 3:0(4,2,2), Tyle, Vítů – Waldhauser, Bartoš M. 0:3(-5,-4,-6), Bartoňová, Lorencová – Šusta, Josef 3:0(5,9,8), Klokočníková, Vydrová – Nesvačil, Redlich 0:3(-2,-1,-8), Plachá, Gaj – Kadlec, Vojna 3:0(1,2,5), Sloup, Sochor – Kopecký, Luxemburk 2:3(-10,-9,8,5,-2)

 

Čtvrtfinále

Kaucký, Lebeda – Chadima, Černý 3:0(7,2,9), Podrazil V., Podrazil V. - Waldhauser, Bartoš M. 0:3(-4,-2,-3), Bartoňová, Lorencová – Nesvačil, Redlich 0:3(-5,-8,-5), Plachá, Gaj – Kopecký, Luxemburk 1:3(-8,10,-9,-9)

 

Semifinále

Kaucký, Lebeda – Waldhauser, Bartoš M. 3:1(1,-9,6,9), Nesvačil, Redlich – Kopecký, Luxemburk 0:3(-8,-7,-9)

 

Finále

Kaucký, Lebeda – Kopecký, Luxemburk 3:0(5,9,4)

 

Pořadí čtyřhry

1. Jakub Kaucký a Josef Lebeda – oba Kotlářka, 2. Michael Kopecký a Filip Luxemburk – oba Kotlářka, 3. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec a Martin Bartoš – Kotlářka a Jiří Nesvačil a Michal Redlich – oba ZŠ Lužiny

 

Hlavní soutěž dvouher

 

Předkolo

Redlich – Sloup 3:2(7,10,-9,-4,10), Bartoňová – Podrazil Václav 1:3(-10,-7,2,-11)

 

Osmifinále

Waldhauser – Redlich 3:0(5,5,4), Černý – Luxemburk 0:3(-5,-9,-5), Plachá – Lorencová 1:3(-10,9,-9,-5), Gaj – Lebeda 0:3(-10,-8,-9), Kopecký – Nesvačil 0:3(-7,-12,-5), Chadima – Podrazil Vojtěch 3:1(8,-7,9,9), Bartoš M. - Josef 3:1(9,-13,7,8), Podrazil Václav – Kaucký 0:3(-7,-8,-8)

 

Čtvrtfinále

Waldhauser – Luxemburk 3:0(1,4,2), Lorencová – Lebeda 1:3(7,-8,-4,-2), Kopecký – Chadima 0:3(-8,-4,-13), Bartoš M. - Kaucký 1:3(-4,6,-7,-2)

 

Semifinále

Waldhauser – Lebeda 3:0(6,8,5), Chadima – Kaucký 0:3(-9,-4,-5)

 

Finále

Waldhauser – Kaucký 1:3(8,-9,-9,-10)

 

O 3. místo

Lebeda – Chadima 3:0(6,4,6)

 

O 5. až 8. místo

Luxemburk – Lorencová 3:0(5,12,6), Kopecký – Bartoš M. 3:2(-2,-2,5,10,8)

 

O 5. místo

Luxemburk – Kopecký 3:1(10,-10,8,8)

 

O 7. místo

Lorencová – Bartoš M. 3:2(-7,7,11,-10,8)

 

O 9. až 16. místo

Redlich – Černý 3:0(6,3,5), Plachá – Gaj 1:3(-9,6,-2,-8), Nesvačil – Podrazil Vojtěch 0:3(-3,-2,-7), Josef – Podrazil Václav 2:3(-3,12,-11,11,-8)

 

O 9. až 12. místo

Redlich – Gaj 0:3(-8,-6,-5), Podrazil Vojtěch – Podrazil Václav 3:2(3,9,-9,-7,9)

 

O 9. místo

Gaj – Podrazil Vojtěch 3:2(9,-12,9,-9,9)

 

O 11. místo

Redlich – Podrazil Václav 1:3(-7,6,-6,-11)

 

O 13. až 16. místo

Černý – Plachá 0:3(-9,-6,-2), Nesvačil – Josef 3:0(9,3,11)

 

O 13. místo

Plachá – Nesvačil 3:1(-2,3,2,9)

 

O 15. místo

Černý – Josef 2:3(-12,10,-7,4,-1)

 

O 17. místo

Sloup – Bartoňová 1:3(-9,-5,10,-5)

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Kukla - Krupičková 3:0(4,7,9), Macek – Rakušanová 3:0(2,2,2), Sochor – Mužík 3:2(9,9,-9,-9,9), Káš – Bartoš J. 3:1(9,-6,4,5), Klokočníková – Gajda 1:3(-7,-11,7,-13), Vítů – Vydrová 3:0(1,3,7), Havlík – Šritrová M. 3:0(6,1,5), Tyle – Konopásek 3:1(5,9,-6,8)

 

O 19. až 34. místo

Šusta – Kukla 3:0(8,4,7), Macek – Šritrová K. 3:1(7,4,-7,8), Šíp – Sochor 0:3(-1,-4,-1), Káš – Urbanová 3:0(9,9,9), Kadlec – Gajda 3:0(11,5,8), Vítů – Antoň 3:2(7,-6,6,-9,6), Vojna – Havlík 3:0(2,6,7), Tyle – Veith 0:3(-1,-5,-1)

 

O 19. až 26. místo

Šusta – Macek 0:3(-4,-5,-7), Sochor – Káš 3:1(-5,3,5,7), Kadlec – Vítů 0:3(-12,-9,-8), Vojna – Veith 3:2(-8,-10,11,9,6)

 

O 19. až 22. místo

Macek – Sochor 3:2(-10,9,-7,9,9), Vítů – Vojna 3:0(4,8,11)

 

O 19. místo

Macek – Vítů 1:3(-7,-7,7,-6)

 

Celkové pořadí turnaje

a1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Štěpán Waldhauser – SKST Liberec, 3. Josef Lebeda – Kotlářka, 4. Ondřej Chadima – STC Slaný, 5. Filip Luxemburk – Kotlářka, 6. Michael Kopecký – Kotlářka, 7. Kateřina Lorencová – Slavoj Praha, 8. Martin Bartoš – Kotlářka, 9. Stanislav Gaj – TSM Kladno, 10. Vojtěch Podrazil – TTC Praha, 11. Václav Podrazil – TTC Praha, 12. Michal Redlich – ZŠ Lužiny, 13. Liliana Plachá – TSM Kladno, 14. Jiří Nesvačil – ZŠ Lužiny, 15. Josef Tomáš – Sparta Praha, 16. Martin Černý – STC Slaný, 17. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 18. Richard Sloup – Loko Vršovice, 19. Václav Vítů – TJ Krupka, 20. Lukáš Macek – SK Vršovice, 21. - 22. David Sochor – Stadion Žižkov DDM Ulita a Daniel Vojna – TSM Kladno, 23. - 26. Petr Šusta – Sparta Praha, Pavel Káš – Sokol Dřínov, Vít Kadlec – Sportovní JM a Pavel Veith – SK Vršovice, 27. - 34. Štěpán Kukla – Kotlářka, Karolína Šritrová – Slovan Bohnice, Martin Šíp – Kotlářka, Tereza Urbanová – Slavoj Praha, Jonáš Gajda – Kotlářka, Michal Antoň (neregistrovaný), Tomáš Havlík – Loko Vršovice a Marian Tyle – TJ Krupka, 35. - 42. Aneta Krupičková – Slovan Bohnice, Tereza Rakušanová – Loko Vršovice, Martin Mužík – SK Vršovice, Jan Bartoš – Kotlářka, Petra Klokočníková – TJ Sadská, Lucie Vydrová – TJ Sadská, Markéta Šritrová – Slovan Bohnice a Jan Konopásek – Sokol Dřínov.

 

Celkovým vítězem série letošních Grand Prix nejmladších žáků je Štěpán Waldhauser, který vyhrál před Jakubem Kauckým. Nejlepším hráčem čtyřher celé série byl vyhlášen Jakub Kaucký před Štěpánem Waldhauserem a Josefem Lebedou.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
16.07.2018