Na úvodní stránku





Vítězem Jarní ceny Jižního Města mladších žáků se stal Jan Krameš

Fuček Miloslav

2014-04-28

Žáci

Přečteno: 517

Komentářů: 0


Za účasti 44 hráčů proběhlo včera na Elizze poslední Grand Prix mladších žáků v letošní sezóně. Nás na tomto turnaji zasdtupoval pouze Tomáš Sedláček, který sice postoupil ze skupiny, ale následně vše v dvouhrách prohrál.


Při účasti 44 hráčů se hrálo v jedenácti čtyřčlenných skupinách, z nich postupovali do hlavní soutěže, která se dohrávala o konečné pořadí, první dva.

 

Skupina A

Kulveit – Kůst 3:0(4,1,2), Náhlik – Blažek 3:0(6,6,4), Kůst – Blažek 0:3(-6,-7,-0), Kulveit – Náhlik 3:0(6,9,11), Náhlik – Kůst 3:0(4,1,5), Blažek – Kulveit 0:3(-9,-9,-6)

 

Pořadí skupiny A

1. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 2. Pavol Náhlik – Kotlářka, 3. Jan Blažek – Loko Česká Lípa, 4. Roman Kůst – Loko Vršovice

 

Skupina B

Skopec – Vraný J. 3:0(4,8,7), Sochor A. – Plachá 3:1(5,-9,6,4), Vraný J. - Plachá 1:3(-6,-4,6,-16), Skopec – Sochor A. 3:0(7,10,8), Sochor A. - Vraný J. 3:1(-8,9,5,17), Plachá – Skopec 0:3(-8,-4,-1)

 

Pořadí skupiny B

1. Daniel Skopec – Sparta Praha, 2. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 3. Liliana Plachá – TSM Kladno, 4. Jan Vraný – Sokol Plzeň

 

Skupina C

Mach – Sedláček 3:0(4,8,8), Vraný L. - Havránek 3:0(2,6,2), Sedláček – Havránek 1:3(-12,8,-9,-4), Mach – Vraný L. 3:1(7,6,-13,8), Vraný L. - Sedláček 0:3(-10,-9,-7), Havránek – Mach 0:3(-8,-8,-4)

 

Pořadí skupiny C

1. František Mach – TJ Krupka 6, 2. Tomáš Sedláček – TTC Praha 4(4:3), 3. Lukáš Vraný – Sokol Plzeň 4(3:3), 4. Jakub Havránek – Loko Vršovice 4(3:4)

 

Skupina D

Krameš – Krupičková 3:0(1,1,1), Kopecký F.- – Beran M. 2:3(-5,6,-6,10,-7), Krupičková – Beran M. 0:3(-4,-2,-7), Krameš – Kopecký F. 3:1(-9,8,10,7), Kopecký F. - Krupičková 3:0(5,7,6), Beran M. - Krameš 1:3(-9,-4,8,-2)

 

Pořadí skupiny D

1. Jan Krameš - Loko Vršovice, 2. Matěj Beran – Kotlářka, 3. Filip Kopecký – TTC Litoměřice, 4. Tereza krupičková – Slovan Bohnice

 

Skupina E

Marat F. – Suk 3:0(5,7,7), Beránek – Veselý 0:3(-6,-10,-5), Suk – Veselý 0:3(-6,-5,-8), Marat F. - Beránek 3:0(4,8,9), Beránek – Suk 3:2(-7,10,7,-10,9), Veselý – Marat F. 1:3(-1,10,-12,-10)

 

Pořadí skupiny E

1. Filip Marat – Sportovní JM, 2. Filip Veselý – Loko Vršovice, 3. Matěj Beránek – Kotlářka, 4. Matouš Suk – Sparta Praha

 

Skupina F

Přída – Linhartová 3:0(7,6,5), Průša O. – Fales 3:1(9,-7,10,9), Linhartová – Fales 2:3(-7,9,-4,8,-7), Přída – Průša O. 3:1(-6,10,9,6), Průša O. - Linhartová 2:3(-6,-8,8,4,-13), Fales – Přída 0:3(-5,-3,-5)

 

Pořadí skupiny F

1. Kryštof Přída – Kotlářka, 2. Ondřej Průša – Loko Vršovice, 3. Denisa Linhartová – SKST Vlašim, 4. Matyáš Fales – Sparta Praha

 

Skupina G

Pašek – Kratochvíl 3:0(5,13,6), Gaj – Beran T. 0:3(-5,-5,-1), Kratochvíl – Beran T. 0:3(-5,-4,-10), Pašek – Gaj 3:0(5,6,3), Gaj – Kratochvíl 3:0(11,7,6), Beran T. - Pašek 2:3(-15,6,8,-9,-6)

 

Pořadí skupiny G

1. Adam Pašek – Slavoj Praha, 2. Tomáš Beran – Kotlářka, 3. Stanislav Gaj – TSM Kladno, 4. David Kratochvíl – Sportovní JM

 

Skupina H

Šimůnková – Kubelka 3:0(6,7,6), Žižkovská – Hlaváč 3:0(8,7,5), Kubelka - Hlaváč 0:3(-6,-6,-6), Šimůnková – Žižkovská 3:0(11,4,5), Žižkovská – Kubelka 3:1(2,-9,4,7), Hlaváč – Šimůnková 1:3(9,-10,-6,-11)

 

Pořadí skupiny H

1. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 2. Rebeka Žižkovská – TJ Dobřany, 3. Jan Hlaváč – ZŠ Lužiny, 4. Martin Kubelka – Kotlářka

 

Skupina I

Mitka K. – Buchtová 3:0(3,4,4), Bartoňová – Knobloch 1:3(11,-6,-6,-1), Buchtová – Knobloch 0:3(-5,-6,-5), Mitka K. - Bartoňová 2:3(-7,7,7,-11,-8), Bartoňová – Buchtová 3:0(10,9,7), Knobloch – Mitka K. 1:3(-6,8,-10,-4)

 

Pořadí skupiny I

1. Kryšof Mitka – Spartak Čelakovice 5(5:4), 2. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice 5(4:4), 3. Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice 5(4:5), 4. Tereza Buchtová – Kotlářka 3

 

Skupina J

Balák – Brož 3:1(9,7,-9,7), Brynda – Buček 0:3(-6,-4,-5), Brož – Buček 1:3(12,-4,-7,-10), Balák – Brynda 3:0(3,3,4), Brynda – Brož 0:3(-4,-6,-5), Buček – Balák 0:3(-8,-8,-7)

 

Pořadí skupiny J

1. Kryštof Balák – TTC Brandýs n. L., 2. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 3. Patrik Brož – Kotlářka, 4. Matyáš Brynda – TSM Kladno

 

Skupina K

Vaněk – Bendzák 3:0(5,4,6), Mrázková – Kaucký 1:3(-9,-8,6,-7), Bendzák – Kaucký 1:3(-2,8,-2,-6), Vaněk – Mrázková 3:2(-10,6,8,-9,7), Mrázková – Bendzák 3:1(6,7,-9,9), Kaucký – Vaněk 3:0(4,8,5)

 

Pořadí skupiny K

1. Jakub Kaucký – Kotlářka, 2. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 3. Lia Mrázková – Slovan Bohnice, 4. Jakub Bendzák – Loko Vršovice

 

Ve čtyřhrách hrál Tomáš Sedláček s Jasnem Hlaváčem a medaile jim unikla o dva míčky, když ve čtvrtfinále prohráli v pátém setu 9:11.

 

Čtyřhra

 

Překolo

Kubelka, Buchtová – Žižkovská, Bartoňová 0:3(-8,-7,-4), Bendzák, Kůst – Náhlik, Kratochvíl 1:3(8,-8,-7,-9), Beran T., Beran M. - Blažek, Suk 3:0(9,6,2), Mrázková, Krupičková – Fales, Sochor 0:3(-7,-8,-6), Hlaváč, Sedláček – Brynda, Linhartová 2:3( -9,-7,7,10,7), Veselý, Průša O. - Vraný L., Vraný J. 3:0(9,9,6)

 

Osmifinále

Skopec. Marat F. - Žižkovská, Bartoňová 3:1(7,8,-8,8), Plachá, Gaj – Pašek, Buček 0:3(-6,-10,-11), Mitka, Balák – Náhlik, Kratochvíl 3:0(5,5,8), Beran T., Beran M. - Krameš, Vaněk 3:1(-7,10,7,7), Přída, Kaucký – Fales, Sochor A. 0:3(-8,-7,-9), Hlaváč, Sedláček – Knobloch, Havránek 3:0(9,6,4), Mach, Kopecký F. - Beránek, Brož 3:1(7,4,-7,5), Veselý, Průša O. - Kulveit, Šimůnková 1:3(-10,-6,8,-4)

 

Čtvrtfinále

Skopec. Marat F. - Pašek, Buček 0:3(-7,-7,-6), Mitka, Balák – Beran T., Beran M. 3:0(9,7,9), Fales, Sochor – Hlaváč, Sedláček 3:2(7,-6,5,-7,9), Mach. Kopecký F. - Kulveit, Šimůnková 0:3(-5,-6,-8)

 

Semifinále

Skopec, Marat F. - Mitka, Balák 3:2(-7,8,7,-8,10), Fales, Sochor – Kulveit, Šimůnková 1:3(8,-3,-5,-10)

 

Finále

Skopec, Marat F. - Kulvejt, Šimůnková 3:2(-4,7,-5,10,7)

 

Pořadí čtyřher

1. Daniel Skopec – Sparta Praha a Filip Marat – Sportovní JM, 2. Jonáš Kulveit a Veronika Šimůnková – oba Slavoj Praha, 3. Kryštof Mitka – Spartak Čelakovice a Kryštof Balák – TTC Brandýs n. L. a Matyáš Fales – Sparta Praha a Adam Sochor – Stadion Žižkov

 

Hlavní soutěž dvouher

 

Předkolo

Veselý – Beran T. 0:3(-7,-6,-1), Sochor A. - Beran M. 1:3(9,-6,-12,-5), Buček – Knobloch 2:3(-10,8,8,-9,-8), Žižkovská – Vaněk 0:3(-4,-7,-6), Balák – Náhlik 3:1(-7,4,5,8), Průša O. - Sedláček 3:1(7,8,-10,7)

 

Osmifinále

Kulveit – Beran T. 3:0(9,12,8), Kaucký – Šimůnková 1:3(-11,-8,8,-9), Přída – Beran M. 0:3 w.o., Knobloch – Mach 1:3(-10,10,-4,-11), Krameš – Vaněk 3:1(-8,5,5,4), Balák – Marat F. 3:1(9,-9,9,8), Pašek – Mitka K. 2:3(-7,7,13,-9,-8), Průša O. - Skopec 0:3(-7,-10,-11)

 

Čtvrtfinále

Kulveit – Šimůnková 2:3(9,8,-9,-6,-9), Beran M. - Mach 3:2(-9,7,-8,7,9), Krameš – Balák 3:1(7,-10,8,8), Mitka – Skopec 0:3(-6,-120,-4)

 

Semifinále

Šimůnková – Beran M. 0:3(-7,-9,-5), Krameš – Skopec 3:1(7,-5,8,9)

 

Finále

Beran M. - Krameš 1:3(8,-10,-6,-9)

 

O 3. místo

Šimůnková – Skopec 1:3(-7,-13,4,-6)

 

O 5. až 8. místo

Kulveit – Mach 3:0(10,6,3), Balák – Mitka 2:3(5,-6,5,-7,-9)

 

O 5. místo

Kulveit – Mitka 3:0(8,7,7)

 

O 7. místo

Mach – Balák 2:3(-6,-6,12,7,-8)

 

O 9. až 16. místo

Beran T. - Kaucký 2:3(8,7,-9,-8,-6), Přída – Knobloch 0:3 w.o., Vaněk – Marat F. 3:0(11,3,7), Pašek – Průša O. 3:0(10,8,11)

 

O 9. až 12. místo

Kaucký – Knobloch 3:0(3,3,6), Vaněk – Pašek 3:2(8,-7,9,-7,9)

 

O 9. místo

Kaucký – Vaněk 3:0(6,7,6)

 

O 11. místo

Knobloch - Pašek 2:3(8,-8,-6,4,-6)

 

O 13. až 16. místo

Beran T. - Přída 3:0 w.o., Marat F. - Průša O. 3:0

 

O 13. místo

Beran T. - Marat 2:3(9,5,-10,-9,-8)

 

O 15. místo

Přída – Průša O. 0:3 w.o.

 

O 17. až 24. místo – předkolo

Sochor A. – Buček 3:0(6,6,3), Žižkovská – Náhlik 1:3(-8,7,-8,-13)

 

O 17. až 24. místo

Veselý – Sochor A. 0:3(-7,-9,-4), Náhlik – Sedláček 3:0(6,9,10)

 

O 17. místo

Sochor – Náhlik 1:3(-3,10,-9,-9)

 

O 19. místo

Veselý – Sedláček 3:1(-9,10,10,9)

 

O 21. místo

Buček – Žižkovská 3:0 w.o.

 

Soutěž útěchy

 

Předkolo

Suk – Buchtová 3:0(9,5,6), Vraný J. - Mrázková 3:2(8,9,-2,-6,11), Fales – Havránek 3:0(9,2,9), Bendzák – Brynda 3:0(8,5,7), Krupičková – Kubelka 0:3(-8,-7,-8), Kratochvíl – Kůst 0:3(-11,-9,-8),

 

Osmifinále (o 23. až 38. místo)

Hlaváč – Suk 3:1(5,3,-8,2), Brož – Gaj 3:2(6,-7,3,-6,5), Kopecký F. – Vraný J. 3:0(7,11,8), Fales – Blažek 3:2(4,-8,-7,3,5), Vraný L. - Bendzák 3:1(-8,9,3,7), Kubelka – Beránek 2:3(10,10,-10,-6,-8), Bartoňová – Linhartová 3:2(9,-6,6,-10,7), Kůst – Plachá 0:3(-3,-11,-2)

 

Čtvrtfinále (o 23. až 30. místo)

Hlaváč – Brož 3:1(-9,8,9,9), Kopecký F. – Fales 3:0(10,5,6), Vraný L. - Beránek 3:0(1,6,9), Bartoňová – Plachá 1:3(4,-6,-8,-8)

 

Semifinále (o 23. až 26. místo)

Hlaváč – Kopecký F. 1:3(-1,8,-4,-8), Vraný L. - Plachá 3:2(5,-4,-9,9,9)

 

Finále – o 23. místo

Kopecký F. - Vraný L. 3:1(9,6,-3,3)

 

Konečné pořadí dvouher

1. Jan Krameš – Loko Vršovice, 2. Matěj Beran – Kotlářka, 3. Daniel Skopec – Sparta Praha, 4. Veronika Šimůnková – Slavoj Praha, 5. Jonáš Kulveit – Slavoj Praha, 6. Kryštof Mitka – Spartak Čelakovice, 7. Kryštof Balák – TTC Brandýs n. L., 8. František Mach – TJ Krupka, 9. Jakub Kaucký – Kotlářka, 10. Petr Vaněk – Slavoj Praha, 11. Adam Pašek – Slavoj Praha, 12. Miroslav Knobloch – Loko Vršovice, 13. Filip Marat – Sportovní JM, 14. Tomáš Beran – Kotlářka, 15. Ondřej Průša – Loko Vršovice, 16. Kryštof Přída – Kotlářka, 17. Pavol Náhlik – Kotlářka, 18. Adam Sochor – Stadion Žižkov, 19. Filip Veselý – Loko Vršovice, 20. Tomáš Sedláček – TTC Praha, 21. Tadeáš Buček – Slavoj Praha, 22. Rebeka Žižkovská – TJ Dobřany, 23. Filip Kopecký – TTC Litoměřice, 24. Lukáš Vraný – Sokol Plzeň, 25. - 26. Jan Hlaváč – ZŠ Lužiny a Liliana Plachá – TSM Kladno, 27. - 30. Patrik Brož – Kotlářka, Matyáš Fales – Sparta Praha, Matěj Beránek – Kotlářka a Tereza Bartoňová – Slovan Bohnice, 31. - 38. místo Matouš Suk – Sparta Praha, Stanislav Gaj – TSM Kladno, Jan Vraný – Sokol Plzeň, Jan Blažek – Loko Česká Lípa, Jakub Bendzák – Loko Vršovice, Martin Kubelka – Kotlářka, Denisa Linhartová – SKST Vlašim a Roman Kůst – Loko Vršovice, 39. až 44. místo Tereza Buchtová – Kotlářka, Lia Mrázková – Slovan Bohnice, Jakub Havránek – Loko Vršovice, Matyáš Brynda – TSM Kladno Tereza Krupičková – Slovan Bohnice a David Kratochvíl – Sportovní JM


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje TTC Praha
Vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2012
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
25.04.2018